• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no mě by se teda líp hodil jablonec...to můžu dojít i pěšky, mě to auto teď nedělá moc dobře...
tak když vám to nebude vadit tak by jsme mohli tenďka jablonec a příště zase liberec :slight_smile: aby tobylo spravedlivé :slight_smile: co vy na to?
18. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
ok, to budu ten tejden třikrát v jbc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
ali tak by jsme to předání šálek asi už nechali na tu středu ne?
18. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
jj tojo, at to zbytečně nekomplikujem
18. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
Ardi,test jsem zatím druhej nedělala,plánuju to na pátek,dávám si radši na čas,kdyby tam mělo něco ještě být,ale moc tomu nevěřím :unamused:
Jinak koukám,že plánujete na středu srazík,no škoda,já dopoledne nemůžu žádný den :frowning2: ,ale snad vás někdy poznám osobně při dalším setkání a třeba už budu taky těhu a budu moct i dopoledne :wink:
18. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
holky tak me by ta streda take vyhovovala navrhnete jen misto a dop :sweat_smile: ol mužu take cvico mam až od 13 hod tak to bych zustala rovnou v jbc..--
18. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
tak mě napadá třeba ten půlměsíc :slight_smile: příjemně se tam sedí, nekouří se tam a i tam výborně vaří :slight_smile:
tak dejte vy návrhy a něco pak vybereme :slight_smile:
18. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
jop, půlměsíc je dobrej, já už těch restaurací v jbc moc nevim tak to nechám na vás :wink: a navrhovala bych tak v deset nebo v jedenáct sraz
18. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
V půlměsíci jsem nikdy nebyla, jen jsem slyšela od několika různých lidí, že to tam je hrozný, že se na jídlo hrozně čeká, že poslední dobou blbě vařej, tak nevim.. Ale je mi to fuk, moc toho v Jbc neznám a nekuřáckého asi nic..
Ach jo, já ještě nemam ty peníze na účtu, takže ten kurz budu asi muset zrušit :frowning2: Navíc mam dluh v pojišťovně a ráno tam mam schůzku a měla jsem to zaplatit, nezaplatim.. To snad není možný, nikdy mi to za 3 roky v týhle firmě nepřišlo pozdě :frowning2:
18. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jupíííí, mam prachy :grinning: Hned jdu na oslavu objednat něco pro mimi :slight_smile:
18. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
ardi tak gratuluju k penězům..to se hned člověku uleví co :slight_smile:)

no jak chcete....my dyž někam jdem tak už jen do půlměsíce..dneska jsme tam byi a byli rychlý, ono je to tam jak kdy..a pizza byla pořád stejně dobrá....kuchař je tam teda pořád ten samý...tak nevím..
ale klidně navrhněte něco jiného :slight_smile: byl to jen návrh...:slight_smile:
hlavně aby to bylo nekuřácké :wink:
18. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
tak co si ardi objednala?...já chci přští týden něco malého koupit , teda jestli ten ultrazvuk dopadne dobře, ale doufám že jo...:slight_smile: tak jako za odměnu :slight_smile:
jo ardi, kde si kupovala ten pás do auta?...sháněla jsi podle ceny?....já se teď chystám nějaký najít a objednat...
18. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
jé já už tam mám 8tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Semy, to jo, byly to fakt nervy :slight_smile: Ale měla jsem ještě naději, že se to připíše po 9té a ono jo :slight_smile: No nakonec jsem jen zaplatila už objednaný kolotoč na postýlku.. Už jsem líná něco dalšího vybírat, tak zítra :slight_smile:
Ten pás už nevim odkud byl :frowning2: Ale vybírala jsem podle ceny, vyšel mě na něco málo přes 900 Kč, ale někde jsem ho viděla i za 1200 Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: A myslim, že klidně můžeš koupit i na MMB použitý, u toho je to asi jedno..
No jo, už 8tt, krásný :slight_smile: Ani nebudeš vědět jak a bude to dvojciferný :slight_smile: Já už 22tt?? Ty jo.. :astonished:
18. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Už jsem si vzpomněla, já ho objednala tady..
http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=610488
18. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
No já fakt nevim kam, klidně ten půlměsíc, já jen co jsem slyšela, ale jestli tam chodíte, tak to asi nebude špatný, oni byli jednou, tak třeba měli jen smůlu na obsluhu a vybrali si blbý jídlo..
My chodíme do Franca, ale tam je nekuřácká jen část, pak do Mexický, ale to je mimo centrum, do Balady, ale ta už není co bývala.. a jinak nic neznám..
18. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
jé moc děkuju ardi..tak prohlídnu a je fakt že i použitý by stačil :slight_smile:
ještě mě prosím tě řekni, jak se to používá?...ono to nikde není vůbec popsané a nějak tomu pořád nerozumíme :grinning:

no v tom půlměsíci říkám, dneska to bylo v pohodě, rychlý, dobrý....
z těch jsi jmenovalaty znám akorát baladu, tam jsme měli s manželem první oficiální rande :slight_smile:))
18. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
jé tak už vím jak se to používá, už jsem našla návod :slight_smile:
18. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
no nic..jdeme se natáhnout..tak papa a dobrou noc :slight_smile:
18. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Semy, používá se to tak, že se pořád jenom rozčiluješ.. když ti to nejde zapnout, když pospícháš, když máš zpoždění, přijdeš do auta a zjistíš, že pás je na místě spolujezdce a tak :grinning: To přendavání mě teda rozčiluje, tak radši pořád řídim, i když dřív jsem s Honzou odmítala řídit, protože mě štvalo, že mi do toho kecá.. Ale už ani moc nekecá :slight_smile: Tak dobrou noc, já jdu číst porodní bábu od Ali :slight_smile:
18. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
holky me je to celkem jedno kam pujdem ale radsi bych nekuřácky ale to asi tezko sezenem co??a cas teda jaky??ta desata by byla asi lepsi aby sme chvilu posedely a pak daly treba obidek a ja bych sla pak na cvico!
18. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
19. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
hezké poledne :slight_smile:

ali hezký šálky :slight_smile:)

medi do nekuřácké půjdeme určitě..a ten půlměíc teda je nekuřácký :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
tak už jsem začala vyplňovat těhotenský deníček :slight_smile:)) je to hezký si psát ty těhotenský pocity :slight_smile:))
19. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
já mám ndeska radost, volala mě babička, že jí konečně přidělili byt o který jsme žádali asi před půl rokem do takového jakoby penzionu pro důchodce se službama. je to hlavně tady v jablonci, teďka bydlí skoro 20km daleko....tak mám radost že se to povedlo..ona z toho sice nebyla tak nadšená, ale to je nejspíš jen tím že se bojí změny, ale každopádně to bude lepší, kdyby se jí něco stalo, udělalo špatně nebo cokoliv tak si tam může kdykoliv někoho zavolat a hned jípomůžou, nebude sama a budeme jí mít hlavně kousek :slight_smile:
takže asi dnes nebo zítra se s ní půjdeme na ten byt podívat.... :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahojik holky tak ju ten pulmesic asi bude ok ja teda ani nevim kde to je :slight_smile:
ja dnes od rana litam byla sem pro mamu v nemocnici a ted sem přijela od holiče už jsem to potřebovala :slight_smile:
ardi jinak co se tyče penez me take nedorazili tak nevim kdy přijdoou :frowning2: byl svatek a jeste tu nejsoou ale me chodi klem 17 teho takže snad do konce tydne dorazi ale jak si psala je to des :frowning2:
19. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj, Honza přiletěl v noci z Paříže, tak měl dneska volno, tak jsem tu nebyla.. Dopoledne jsem pracovala, pak jsme šli na oběd a na výlet.. Ten kurz jsem nakonec zrušila, budou to 4 hodiny vždycky ve čtvrtek a já už teď vim, že min. dvakrát bych kvůli práci nemohla, tak půjdem až v lednu..
Ok, takže půlměsíc, taky nevim přesně kde to je, ale asi tušim..
19. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Medi, v úterý konečně půjdu na to cvičení.. můžeš mi poradit kde to najdu, co si mám vzít sebou? dík :slight_smile:
19. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.