• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahojik holky přeji pškne mrazive ranko :slight_smile:
ardi:pujdeš hlavnim vchodem do nemocnice daš se do prava a pujdeš jako k dětskemu odd ale pujdeš jeste o patro niž a tam je rehabilitace ambulantni čast tak tam to je!jsou to dveře č 8 myslim teda :sweat_smile: je tam i povidani o předporodnim kurzu jako letak na tech dveřich myslim víš?tak tam to je nevim od kolika to mas al mi to mivame od 15 hod vždy čekaš a pak ta cvičitelka přijde a jdete dovnitř...
s sebou jen nejake teplaky a triko na převlečeni boty mit nemusis nebo mi je nemivame převlečeš se v te cvičebne a jdete cvičit!
20. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Teda holky kde se toulate??Venku je dnes nádherne tak asi pujdu ven s hafanem :slight_smile:
20. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky,
po dlouhé době zdravím :slight_smile: Jaké jsou novinky?
U nás pohoda, Filip začíná být rozumnější, dá se s ním povětšinu času domluvit a mimi v bříšku si tam žije vlastním životem, občas se tam vrní, třeba když dlouho sedím u počítače, jako by mi chtělo říct, tak dost, už toho nech :grinning: Na začátku prosince jdeme na 3D ultrazvuk k Jorgove, tak se moc těším, asi s sebou vezmeme i Filipa, aby viděl brášku.
Medi: chtěla jsem se Tě zeptat, chodíš na těhu plavání do Mišutky? Kolik stojí jedna lekce? a je to k něčemu. Já totiž chodím na plavčo s Filipem, to je trošku akčnější a nevím, jestli tohle není moc leháro a jestli by mě to bavilo.
20. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
jani ahoj :slight_smile:
je dobře že je vam fajn a že i malej se klidnějši nebo jak to řici :slight_smile:
jj chodim do Mišutky :slight_smile: jedna lekce je myslim za 150 ale je to na jejich stránkách a pak permice na 5 lekci za 500 kč
co se tyče naročnosti tak nevim no to bys asi musela posoudit sama :slight_smile: každa se citime při cvičeni jinak ja si ale myslim že ja osobne lepl a flakač nejsem a zda se mi to pohodove ale zase ne nudne,..plaveme protahujeme posilujeme nevim no tšžko řici mužes to jit zkusit nechces jit ted v utery??ja jdu take :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj Medi,

od kolika to cvičení je? Já totiž od 16 do 18 učím, tak bych mohla snad jen dopoledne, ale to bych musela babičku přesvědčit na hlídání.
20. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
no ja v to utery chodim práve od 16-17 tak to se asi nechytaš že-?? :frowning2:
20. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
jani a ted sem na to koukala a oni ani dopol plavani pro těhule nemaji :frowning2: maji jen utery jak chodim ja a pak 17-18
a čtvrtek 18:30-19:30
20. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
jj, já jsem na to také teď mrkla, úterý nemůžu a ve čtvrtek učím do 18h a většinou jsem po tom dost unavená a byla by to velká honička se tam na čas dostat, tak to asi nevyjde :frowning2:
četla jsem, že uvažuješ o látkování, já jsem o tom také uvažovala, ale když se narodil Filip, tak to byl takový frmol, že jsem to nakonec nezrealizovala. Ale ráda bych to zkusila při druhém dítěti, to už budu vyrovnanější a ne ze všeho tak vyplašená :slight_smile:
v Jablíčku má být přednáška o látkovkách, ale když já se tam teď v době chřipek bojím s Filipem do nějakého většího kolektivu, aby ještě něco nechytil, tak tam asi také nedorazíme, jenže na netu je toho tolik, že fakt nevím, kde začít, už se v tom trošku vyznáš? :wink:
20. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
tak to je skoda no uvidiš třeba se nekdy povede a pujdeš alespon na jednu lekci :slight_smile:
jj o látkováni uvažuji a do toho jablička se chcu jit podivat i když take mam strach z chřipky ale to by jsme nesmely nikam :frowning2:
na netu je toho sice hromadu a i holky poradi ale stejnak v tom mam nejaky bordel :( nevim jake jak použivat a pak to prani take neni jen že to hodiš do pračky a per se musis si vyrobit ten sliz na prani myslim si žeje to lepši jak nejaky prásek apod...a proto chcu jit na tu přenašku :slight_smile: no ale rozhodne bych to zkusit chtěla :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj
Jani, poslala jsem ti na mail takový povídání o látkování, je to docela přehledné, tak třeba ti to pomůže..
Medi, chtěla jsi myslím, ať dám vědět, až budu mít vybráno.. Já to vidím tak, že možná na ty první týdny koupim jen jednorázovky, než si tak nějak na všechno zvyknu a taky abych nemusela kupovat ty látkovky v nejmenší velikosti newborn, to bych využila jen pár týdnů a není to nic levného.. Budu kupovat od vel. S, vidím to tak, že budu používat klasický čtvercový a na to svrchní, na začátek doporučují PUL..
Takže moje první objednávka bude asi vypadat takhle nějak:
30 ks čč Kikko lux eco (840 Kč)
30 ks čč Libštátské (570 Kč)
12 ks vv Popolini (360 Kč)
9 ks čč Kikko bambusové barevné (630 Kč)
3 ks svrchní PUL - imse vimse organic vel. S (990 Kč)
1 ks svrchní vlna - merino bundles (360 ks)
a ještě nějaké dvoje svrchní fleese (cca 700 Kč)
To vychází na začátek na cca 4500 Kč. No a pak budu dokupovat později, co bude potřeba..
20. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
Ardi teda teda koukam hezka představa :slight_smile: no ja sem na tom huře :frowning2: nejak furt nevim :frowning2: a to budes tedy balit klasicky do čč a přez to davat svrchni že?
20. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
Jj medi, tak si to představuju.. Pak asi koupim i nějaké ty tvarované nebo AIO, ale to asi později..
20. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
Jinak děkuju za info k tomu cvičení, jsem na to zvědavá :slight_smile: Konečně nějaký pohyb.. teda kromě chození po keškách :slight_smile:
20. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
:slight_smile: ardi ja sem objednala nejake jednovelikostni AIO a kapsovky tak uvidim ale poridim i ty čč na začátek :slight_smile:
ke cviču nemas zač doufam že te to bude bavit :slight_smile: ja si teda nestezuji a je to opravdu neco jineho nez jen chodit a chodit tam se hlavne i protahnes a naučis se dychat a posilovat panev což si myslim je nejduležitesji.!!!
20. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahoj Ardi: děkuji, jsi zlatíčko, mrknu na to a když tak se Tě zeptám, ju?
20. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahojik holky tak jak se dnes mate??Ja sem akurád dodělala připravu na obidek a ´pujdu se podivat ven za manžou neco tak kutá na zahradě :slight_smile:
21. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj
Jani, klidně se ptej, ale já vim jen to, co jsem si přečetla v tom, co jsem ti poslala :slight_smile:
My dneska celý den výletili, hledali kešky a tak, jsem docela utahaná, takže už sebou jen fláknu k tv a ani se nehnu :slight_smile: Bylo krásně, ale všude plno lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pejsci jsou taky pěkně zničený, tak chrápou a je klid :slight_smile:
Už se těšim na středu na srazík..
21. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Ardi jen k tomu sraziku je tedy ve stredu v kolik a kde??
21. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
No nevim, jestli už jsme se dohodly i na čase? Ale já tak nějak počítám středa 10:00 Půlměsíc?
22. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Aha tak to se jeste asi domluvime :slight_smile:
jak se mas??dnes je venku krásně :slight_smile:
22. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
A někdo nevěděl, kde to je, já už vim, je to kousek od kostela sv.Anny
http://www.pensionpulmesic.cz/kontakt-a-ceny
22. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
To sem nevedela ja kde to je diky :slight_smile:
22. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Teda kde se všechny toulate??jste v pořádku??
22. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
ahoj holky, přeji dobré ráno
u nás byla teda noc, Filip hicoval, měl horečku, tak spal s námi, moc jsme se o něj báli, teď ráno to zatím jde, ale je mi jasné, že mu to zase během dne vyskočí
Semy: kdy máš kontrolu?
23. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj Jani to mě mrzi :frowning2: snad to bude ok kdyžtak kvapem k dr :frowning2:
23. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj Medi: snad to bude jen nějaká viroza, stejně se říká, že se k doktoru má jít až po třech dnech, když horečky neustoupí, tak uvidíme
23. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

na středu se taky těším a počítám s desátou hodinou v půlměsíci :slight_smile:

jinak jani kontrolu mám dneska :slight_smile: konečně uvidím mrňouska :slight_smile:)))))))))))))))))))

v pátek jsem tu ani nebyla protože jsem byla skoro celý den pryč.jeli jsme s mámou a hlavně babičkou se podívat na ten byt jak jsem psala že dostala, pak jsme si zašli na oběd a pak jsem ještě byla u našich.......a o víkendu mě vůbec nebylo dobře, pořád na zvracení...o jsem si to "užila" :grinning:
zase jsme trošku pohli s kuchyní, a už je to připravené pro přidělání desky :slight_smile:
23. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahojky Semy: tak držím pěstičky, ať je mimísek tam, kde má být a budu se těšit na dobré zprávy
23. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
díky jani :slight_smile:
23. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
ahoj semy tak to je dobře že ho babča dostala :slight_smile:
ja se musim omluvit ale na ten srazik nedorazim musim byt doma pže mi přijde veterinařka oočkovat psiky :frowning2:
23. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.