• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj medi....a to nedorazíš ani třeba později? přece tam nebude tak dlouho ne?
23. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
no ma dorazit kolem poledne a ja mam pak kolem 13 hod cvičeni :frowning2: tak to asi nestiham ale rada bych vas videla :slight_smile: ale nevim jak to vymyslet jiny den ona nemuže ma toho ted hodne :frowning2: a ja sem rada že je budu mit naočkovane
23. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
aha, tak to je škoda no že to tak blbě vyšlo...
23. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
no jo nevim jak to jinak vymyslet :(take me to mrzi :frowning2:
23. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Pěkné ranko holky :slight_smile:
Semy,držím moc palečky,ať je malé tam jak má být a těšíme se na fotečku tvýho malýho broučka :wink:
ahoj jani,přeji ať je malému líp.
23. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
ahoj sluni..moc díky :slight_smile:
a jak to vlastně vypadá s tebou?
23. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Já jsem objednaná k Dr. na zítra,ale vůbec nevím,zda tam dolezu.Je mi od včera hrozně mizerně,všechny svaly bolavý,hlava a hlavně je mi šoufl :confounded: :cry: ,takže :grinning: nevím,zda budu vůbec schopná :grinning: tam dorazit.Ale ráda bych,chci se s Dr. totiž už pomalu domluvit na to umělý,že bychom to zkusili.I když pořád si říkám,že se dějí zázraky a že by se to mohlo povést přirozeně,byla bych radši.
23. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
tak já jdu k té doktorce..tak zatím papá
autor
Ty dva smajlíci se tam dostali omylem :wink:
sluni kdo ví jestli to nejsou příznaky těhu..když jsi to měla jen jeden den tak je pořád šance...:slight_smile: držím pěsti :slight_smile:
tak pa
23. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Tak se drž a ozvi se pak.Pa
23. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
No tak to bych klidně vytrpěla i tu návštěvu u Dr.Kdybys tak měla pravdu.... :pensive:
23. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahoj sluni tak koukam že ti neni dobře ale muže to byt jak pise semy přiznak těhu :slight_smile: tak držim pesti :slight_smile:
semy at kontrola dopadne na 1 a dej vedit ju??
23. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Ahoj medi,no kéž by příznak těhu,ale už tomu moc nevěřím.Mám spíš obavu,aby to nebyla chřipka,jen doufám,že ne prasečí :astonished: :unamused:
A jak se ti jinak medi daří,cítíš se dobře?
23. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
ahoj holky :wink:
23. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
ahoj ali,tak co,dnes doma nebo opět v práci?
23. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj, a nenecháme ten srazík až budeme moct všechny? Není nás tak moc, abysme se nedohodly..
Já měla dneska hnusný ráno, vzbudila mě strašná bolest, nevěděla jsem ani odkud, jestli břicho nebo co, ale pak jsem poznala, že to jsou záda, hodinu jsem se nemohla hejbat, ani ležet, šlo jen sedět, pak jsem usnula a teď už ok, tak snad už bude klid..
Sluni, tak to jsem na tebe zvědavá.. A máš horečku? Jinak když nejsi těhu, tak se prasečí bát nemusíš, má u zdravých a netěhotných mírnější průběh než ta normální.. Ale samozřejmě držím pěsti, abys těhu byla :slight_smile:
Já dneska nic nemusim a ani nic dělat nebudu, potom náročném provýletovaném víkendu se docela těšim na den na gauči :slight_smile:
23. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Ahoj ardi,na záda taky trpim a to díky sedavému zaměstnání,jinak horečku jsem měla včera pouze zvýšenou,ale hrozná slabost celého těla a špatně od žaludku.Uvidíme,co z toho bude,ale spíš se přiklánim k té chřipce.No jsem na sebe taky zvědavá.
23. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
sluni tak kdyby ti nebylo dobře tak bež radsi k doktoru!
ja dnes take se necitim ok boli me hlava a za krkem ale asi z nevyspáni :frowning2: a večer me take chytlo břicho :frowning2:
holky co jinak řikate na tu chřipku??
23. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
Medi, mě už tam chřipka štve, jak je všude.. Prostě jsou chřipky jako každej rok, ale letos se udělala šílená mediální bublina z tý prasečí, podle mě jde jen o to, že potřebujou, aby se lidi báli a nechali se očkovat, objednali plno vakcín a nikdo to moc nechce, tak o tom melou víc a víc.. Prostě to beru tak, že chřipka byla vždycky, jen si teď dávám víc pozor, cpu se vitamínama, meju si hodně ruce a preventivně beru oscilloccoccinum..
23. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
mě teda chřipka nechává chladnou, chřipka je tady každý rok a každý rok na ní někdo umírá ai na jiné nemoce, ted se to ovšem medializuje a je z toho afera
23. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
To máš ardi teda pravdu,také si myslím,že lidi strašej,ale též si radši myju více ruce a beru vitamíny.Snad to s tou prasečí chřipkou nebude tak horké.
23. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
take si to myslim :slight_smile: a šly by jste na to očkovani proti prasečí chřipce nebo ne??Ja se toho teda bojim a asi bych do toho nešla :frowning2: neivm no ale nezda se mi to dost ověřene :frowning2:
23. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
a sluni..jsem v práci dneska, víkend jsem měla volnej, přijela jsem akorát dneska dýl páč sem se byla objednat do nemocnice, no a v sobotu jsme byli v praze za synovečkem tak to bylo prima, no a včera jsem celý den malovala hedvabí a dala dnes tátovi pro známou k ní do práce na ukázku a třeba se něco prodá
23. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Medi, já v žádném případě!! Ani normálně a v těhu už vůbec ne.. V práci nás před pár lety očkovali proti normální chřipce, já to odmítla, ale většina lidí do toho šla a některým bylo fakt hodně zle, měli chřipku jako nikdy, jedna kámoška se složila hned po očkování..
23. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
já nejsem příznivcem ani normálního očkování proti chřipce
23. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
ja práve nejsem ani proti normalni očkovana myslim si že je to zbytečne pže je to na jeden kmen ale mužeme chytit jiny kmen a to očkovani je zbytečne :frowning2:
a toto si myslim že neni ani pořádne ověřene tak koukam m že mame stejny nazor :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jinak co jsem zaslechla na gyndě, tak dr. i sestřička jsou absolutně proti nejen u těhulí..
Já myslim, že ještě tak měsíc a snad se o tom přestane mluvit a bude klid. Přes prázdniny se taky o chřipce nemluvilo, i když byla a nikdo neplašil.. Začlo se zase až když se blížilo dodání vakcíny, aby ty lidi stihli vyděsit.. A na jaře se to muselo nafouknout, aby se mohla vyhlásit pandemie, protože pak je možné dělat očkování bez testování.. Prostě podle mě je to jen o tom, aby si farmaceut.firmy vydělali prachy.. Stejný to bylo třeba s meningokokem apod.
Nejlepší je, jak všichni mají hned prasečí chřipku, sestřenice byla nachlazená a měla teplotu, hned do světa rozhlašovala, že má prasečí chřipku, jela na pohotovost a byla uražená, že jí jen řekli, ať si dá paralen a vyleží to..
23. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
no a jak teda s tím srazem? bude nebude? jestli nebude tak se musim domluvit se semy na těch šálkách co pro ní mám
23. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Zrovna jsem se chtěla zeptat.. jak chcete, já můžu
23. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.