• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no jo je o hodně medializovany a mysim si že je to na škodu!!
23. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
no ja nevim zkusim jeste odpol zavolat te veterinařce jestli by nemohla přisti tyden tak vam dam vedit navečir až se vrátim ze cviča ted ji nechcu otravovat jezdi v terenu :frowning2: a jak se ardi tešis na cvičo?
23. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
já na telku a na zprávy nekoukám a je mi dobře
23. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
hele medi...proč píšeš napůl s diakritikou a napůl bez? :wink:
23. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Já na zprávy už taky moc nekoukám, jen jak zapnu net, tak na mě hned na seznamu vyskočí nějakej šílenej titulek :grinning: Asi si dám jinou domovskou stránku..
Medi, ok, dej vědět.. No jo, já jdu zítra cvičit :slight_smile: Jj, docela se těšim :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ali ja ti ani nevím nějak jak mi to napadane nebo spiše to je tim že mam notas tak se mi někdy prstik uklikne bez a někdy s dam si na to pozor omlouvam se :slight_smile:
no ardi nezní to moc nadšeně s tim cvičem jako by se ti moc nechtělo
23. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
ardi ještě sem se chtěla zeptat už maš vymyšleno kam budeš chodit s malým k dr??ja vim že u tebe je to ještě brzy asi nad tim uvažovat ale i tak se ptam?
23. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Medi, no já nemyslím, že je brzo, chci té dr. už co nejdřív zavolat, aby pak neřekla, že už nebere, zatím má na stránkách, že bere.. Hana Mourková z Jablonce..
Na cvičení se mi chce, jen jsem si neuvědomila, že už to je zítra..
23. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
medi....no já jen že je to takový divný víš? :slight_smile: ale v pohodě
23. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
ali ono je to i tim že pišu rychle a pak si to ani neuvědomim ale dam si pozor :slight_smile:
aha ardi tak tu ani neznam :frowning2: a o nikom bliže jsi neuvažovala??třeba ze Smržovky??Tam je myslim Pazourova se jmenuje?
23. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
ardi....mourková v Jitřní ulici? k tý jsem chodila celý dětství :slight_smile: :wink:
23. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
jo a jinak přidávám vtipnou historku z rána, bykla sem v nemocnici a sestřička mi do papírů chtěla napsat že pracuji v kniCHkupectví tak jsem jí upozornila na chybu, ale asi se jen překlepla, no a pak se mě ptala jestli sem už byla těhotná tak jsem jí řekla že ne, že právě proto tam jdu :wink: :sunglasses: :grinning:
23. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
ali tak to teda sestřička měla nějakej dobrej den :slight_smile: a ty jsi byla na gyně v nemocnici jo?
23. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
jojo, dostala sem doporučení tam tak jsem šla tam
23. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
a co jinak tam jsou v poho ne??ale ty jsi řikala že jdeš na to pod tim rtg ne??
23. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
jo jdu, no tak doktorka byla celkem milá a jinak jsem tam jen dostala papíry a šla jsem, uvidím jaký to bude až půjdu na to vyšetření, no ale říkala mi že pokud mi bude dobře tak můžu jít hned domů anebo tak do tří hodin mě pustěj určitě, takže to je super že nebudu hospitalizovaná
23. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
ale asi tě přijmou normálně na odd ne a pak tě tam povezou asi ne??
23. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ali, to je ona, je dobrá? Já právě četla velkou chválu, tak jsem si jí vybrala.. Jestli je pravda co o ní píšou, tak klidně budu jezdit do Jablonce.. Tu Pazourovou neznám, zkusim se poptat..
23. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Tak knichkupectví je dobrý :grinning: Mně zase občas někdo píše Daryna a nebo když sestřičce řeknu, že jsem Area manager v PPD Services, tak to je uplně v hajzlu :grinning:
23. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
ja sem těd našla na netu zase kritiku na tu Pazourovou a všici ji chvalí :slight_smile: a ja ji mam doporučenou od meho obvodáka tak sem si řekla že to zkusim tam ale pujdu tam až po kontrole toho 9.12 snad nas veme :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
nojo tak po r je píše ypsilon :grinning: :grinning: no a mourková je prima, je hodná, a sestřička tam je hlavně hrozně hodná, a myslím že jsou profíci, a hlavně dobrej přístup
23. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
no a asi mě tam převezou, nevim, nejdřív mi musej dát nějakej oblbovák :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
no tak stejnak tě hospitalizuji ale třeba jak ti bude jak pišeš tak tě pustěji do tři hodin od zakroku tak to je dobrý :slight_smile: a kdy na to jdeš?
23. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
ve čtvrtek, no neměli by, je to ambulantní zákrok takže mi píchnou injekci, vyšetřej, a kdzž mi bude dobře tak půjdu domů hned a kdzž mi bude blbě tak mě asi někam uložej, ale tuhle variantu odmítám takže budu ray dva hotová :wink:
23. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
he, se mi přehodily písmenka z a y :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Tak to ti budu držet pěsti ja budu take ve čtv v nem jdu na sepsáni toho porodopisu :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
fakt? tak to jdeš taky na tu ambulanci nebo přímo do porodní?
23. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
no je to vedle informaci je to zvlašt a sepisuje to jen nějaka dokumentační sestra ale na amb budu muset take zajít pro listek na peníze
23. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
aaaaha, no tak se tam třeba potkáme, ale doufám že spíš ne :slight_smile: fakt bych tam chtěla být jen chvilku
23. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
To se asi nepotkáme v kolik tam maš byt?
23. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.