• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Medi, nemáš odkaz?
23. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
http://www.scarlett.cz/

Ardi tady je odkaz ma jejich stránky ale myslim že tam nemaji ceny :frowning2: ale jestli najdu katalog tak bych ti ho vzala ve středu s sebou ale tam aai taky nebudou ceny a jeste ti sem dam odkaz kde přimo ja sem objednavala ty skřině apod normálně v obchodě malvik to bylo nejlevnějsi a tam sem je objednala a oni je sice nemaji na skladě ale stahnou je od scarletu a pošlou ti je
23. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/pokojicky-pro-deti/

tady je stránka přimo z malvika a jsou tam cele sestavy pokoju :slight_smile:
23. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Děkuji, mrknu na to :slight_smile:
23. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
A který máte vy?
23. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
mi mame od toho scaletu pokojik přirodni michal ale mame navic jestě jednu tu velkou skřin a jidelní židličku
23. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
Semy: velká gratulace ke skvělé kontrole a super fotečka, tak jen tak dál :slight_smile:
23. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahoj Jani ty jo to to leti ty už maš 20 tt??
23. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
děkuju holky :slight_smile:))
23. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
no bylo by to na 3tejdny, autem a trajektem s kamarádama, a jelikož máme na islandu studijně příbuznou a kamarádku tak by sme bydleli u ní nějakej čas a pat tak různě, no je to šance jako blázen :slight_smile: a rozpočet cca 15tis. na osobu
23. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
ali tak to je fakt super :slight_smile:)) to budete mít krásnou dovolenou jestli vám to vyjde :slight_smile:))

jo a hele fotili jsi ty šálky pro mě? nebo to bude překvápko :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
15tis.?? Tak to je paráda, to je na Island zadarmo :slight_smile:
Tak já nevim s tim nábytkem, mně se nijak nic nelíbí a když se to líbí mě, tak se to nelíbí Honzovi.. budem to pak muset jít okouknout naživo a něco snad vyberem
23. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
my budeme nábytek do pokojíčku kupovat v Ikee...už máme předběžně vybráno :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Semy, taky docela zvažuju Ikeu, aspoň to nebude drahý a nebude takovej problém to za pár let vyměnit.. Jen teda nevim co tam.. Co máte vybrané?
23. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
no je to naplánovaný na duben, no právě, že ty peníze jsou úžasný, no fakt šance no, jestli matěj dostane dovču tak pojedeme :slight_smile: už sme se rozhodli
jj fotila jsem to, měli by tam bejt teda minimálně jedna :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
ardi máme vybranou tuhle sérii..určitě tu komodu s přebalovákm a pak k tomu buď další komodu nebo skříň, to se ještě uvidí..ale tu komodu jsme si tam vybali už vloni :slight_smile:

ali tak kouknu :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
jo tak jsem našla :slight_smile: jsou moc pěkný :slight_smile: určitě se budou líbit :slight_smile:))
23. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
ali tak to je super šance a hezka cena :slight_smile:
ardi a jakou maš představu o nabytku hod nejaky odkaz??
23. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
no ty fotky nejsou ořezaný, fotil to mates a mě se s tím už nechtělo nic dělat :slight_smile:
a ve skutečnosti vypadají ještě líp :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
ardi tady je ten odkaz
http://www.ikea.com/cz/cs/search/?query=LEKSVIK

jsem si teď všimla že jsem ho tam nedala.....asi těhotenská demence :grinning:
23. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
no tak jestli matějovi dají dovču na tři týdny tak jedem, už je to jasný :slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Medi, já právě moc představu nemam, kdybych měla, je to hned jednodušší :slight_smile:
Docela se mi líbí tohle http://www.sambaby.com/72-detske-pokoje-sestavy/26581-detsky-pokoj-lion-drewex/
Semy, tak na to jsem přesně koukala, jen jsem to neviděla naživo, tak to pojedem okouknout..
23. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
ardi moooc krásne :slight_smile: no uvidite jak se dohodnete :slight_smile:
ali tak to je super a ty budes mit tak dlouho dovču?
23. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
Tak jsem ten odkaz ukázala Honzovi a líbí se mu to.. tak já nevim, třeba by se dalo sehnat něco levnějšího podobného.. 6000 za komodu a 10000 za skříň se mi zdá dost, je to asi příplatek za lva :slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
no jo no tak jeste mate cas tak uvidite :slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
Dobré ránko holky,
koukám, že řešíte pokojíčky. Já jsem měla stejnou představu jako vy. Než se Filip narodil, tak měl načančaný pokojíček, že tam bude spinkat. Skříň na jeho věci máme obyčejnou spíš dospěláckou z IKEI, žádnou speciální komodu s přebalovákem. Už od narození přebaluji v koupelně, máme tam nad pračkou takovou praktickou poličku hned vedle umyvadla, tak jsem ho hned pokakaného šoupla do umyvadla.
A jeho postýlku jsme hned po narození přestěhovali k nám do ložnice, aby tam neusínal sám. A už nám tam zůstala. Přes den spal v košíku pro miminka, měla jsem ho pořád na očích a brala jsem si ho do kuchyně, prostě všude. Když byl větší, tak jsem ho zase všude nosila s sebou v tom houpacím lehátku. Ty pokojíčky vypadají krásně, ale mně osobně moc praktické nepřijdou. Ale znáte to, co člověk, to názor.
24. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
dobré ránko holky, no tak já dovolenou dostanu, ted uvidíme co matěj, pokud jo tak musíme do konce roku zaplatit trajekt a pojedeme :slight_smile: :dizzy_face:
24. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ranko hoĺky...
Jani je sice pravda co tu pišeš a ted se ti třeba budu zdat že jsem hrozna ale mužu to ted jen take řikat ale rada bych to tak take udělala ale co ja vim jaka bude realita že???No ja mam prostě představu mit pokojik a košik budu mit u nas v ložnici večer bude spat s nama v košiku v ložnici ale třeba přez den když bude malej a bude ješte většinu času třeba po kojeni spat tak bych chtěla aby spal v pokojiku aby si zvykal atd ale třeba to nepujde co ja vim :slight_smile: a pak postupně ho davat i navečer spat do pokojiku takovou ja mam představu ale třeba to nepujde

holky ten pulměsic v Jbc je u hotelu Merkur??Když se jde směrem jako do města na hl třídu??
24. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
Medi: uvidíš jak to půjde, třeba když už od narození bude zvyklý spát v pokojíčku, tak mu to nebude vadit
na druhou stranu já jsem k malému musela v noci stávat od 5 měsíců co tři hodiny na kojení a bylo mnohem pohodlnější ho vyndat z postýlky vedle naší postele, nakojit ho a zase ho tam šoupnout, představa, že ho rozespalá bude ještě přenášet z jeho pokojíčku k sobě, to bylo opravdu nad moje síly :grinning:
do jeho pokojíčku ho chceme dát někdy kolem dvou let
24. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
A kolik je ted Filipkovi??To ho mate stale ještě u sebe??A co malej až se narodi?
24. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.