• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Filipovi je 22 měsíců a stále má postýlku vedle naší postele, obecně se doporučuje osamostatnění ve vlastním pokojíčku ve věku 2 let, Filip ještě není zralý na přesun, protože se někdy v noci probudí a hledá moji ruku a volá máma, takže je na mě ještě dost fixovaný
zkusíme ho přesunout až mu budou ty dva roky, ale až se narodí malý a nelíbilo by se mu tam samotnému, tak necháme malého v postýlce a Filip bude asi spát s námi, aby neměl pocit, že je odstrčený
24. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
no tak to pak jo to je ještě maly :slight_smile: a když je takto ještě fixovaný tak je lepší než aby měl nějake trauma aby byl radši s vama :slight_smile:
no a až bude druhe tak se to nějak vymysli vždy je myslim si řešeni :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Tak kdepak se dnes zase toulate??Ja sem zatim uklidila a jdu se nabaštit :slight_smile:
24. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
ahojky holky..koukám že probíráte spaní dětiček..tak my máme v plánu že do roku bude malé spát s náma v ložnici v postýlce a po tom roce pak postupně přestěhovat do pokojíčku...myslím si že to ideální věk na přestěhování, že pak čím déle je zvyklé s rodičema tak se to hůř odvyká....

ardi my jsme si tu komodu a tím přebalovánkem osahali právě už loni a moc se nám líbyla, pak později se jen sundá přebalovák a je z toho normální komoda, takže to má pořád stejné použití :slight_smile:

pojedeme do Prahy asi přští víkend takže to zas určitě půjdeme okouknout :slight_smile:
chystáme se tam s našima na takový výlet, projít se po Praze, na trhy, něco pokoupit, do Ikei..a budeme v ikee kupovat jídelní stůl se židlema, naši nám ho koupí k vánocům :slight_smile: akorát ho rozložíme už na štědrý den aby jsme se měli kde navečeřet...te´dka zatím pořád jíme v obýváku...tak se těším že zas jídlenu budeme používat jako jídelnu a ne jako provizorní kuchyň :grinning:
24. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
ahojky, já mám hodně práce v práci
a pojedeme na island :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
24. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
ahoj ali..tak gratuluju žeb se to povedlo a pojedete :slight_smile:) a kdy pojedete?
24. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
16.4. odjezd z čr v noci a 8.5. návrat
24. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
tak to je hezký :slight_smile: určitě si to moc užijete :slight_smile:)
24. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahojik semy a ali :slight_smile:
semy tak každy ma na to spaní jinej nazor a myslim si že si to každa uděla podle toho maleho stvořeni :slight_smile:
ali tak to je super to bude pěkny výlet co??jeee ja bych take hned jela :slight_smile: a hele třeba si přivezete male islandatko :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahoj medi...
jo to je jasný že si to každý udělá tak jak to sám uzná za nejlepší :slight_smile:)

hihi toby bylo dobré malé islanďátko :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
vid semy ja si take myslim a i když ted třeba řikam že to chcu tak tak to třeba bude na just jinak :slight_smile:
semy ptala sem se tu na tu restauračku kam jdeme je to u hotelu Merkur??
24. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
jojo je to když jdeš od Merkuru směrem na dolní náměstí a je to tuším druhý barák....vhcází se tam zleva i zprava...:slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
jo dobře diky ja jen abych to našla a tedy zitra v 10 ju?asi se sejdem vevnitř ne?
24. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
jojo na desátou :slight_smile: asi vevnitř, venku je teď sychravo tak a´t tam nestojíme :slight_smile: není to zas tak velké aby jsme se nenašli :D
24. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Dobře budu se těšit :slight_smile: dlouho jsme se neviděli co?
24. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
taky se těším .-) to jo..neviděli jsme se hodně dlouho....:slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
No ja pojedu asi o něco dřive chci se podívat ještě do města a něco koupit tak uvidim jak se mi bude chtit :slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj, tak vás už dočíst nestihnu, tak vás jdu aspoň pozdravit, jdu dělat oběd, mam hroznej hlad.. A pak už se pomalu budu chystat na cvičení.. Takže se uvidíme zítra..
24. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj ardi...tak to dobrou chuť,a to se ani neukažeš na večir??Hezky si zacvič a pak poviš dojmy ju?
24. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Tak jsem tu :slight_smile: Cvičení bylo fajn, ani jsem se nenudila, sice nic náročnýho, ale taky žádná flákárna :slight_smile:
A bolí mě zub :frowning2: Byla jsem u zubaře před 2 týdny a nic mi nenašla, nic nebolelo a teď už to bolí několik dní, tak asi budu muset znova :unamused:
Ali, tak paráda ten Island, sestřenice tam byla 4krát, kamarádi 2krát a podle fotek a vyprávění to tam je naprosto úžasný a fakt moje nejvíc vysněná dovča, to budete mít super.. A ty kamarádi si zrovna přivezli Islanďátko, tak tam jsou asi dobré podmínky :slight_smile:
Jinak k těm pokojíčkům, já chci, aby byl od narození ve svém pokoji.. Máme ložnici hned vedle, budou otevřené dveře a navíc budu mít v jeho pokoji vedle postýlky danou postel, abych mohla kdykoliv být tam.. počítám, že ze začátku budu spát tam.. My ani v ložnici vedle postele nemáme místo a takhle se aspoň Honza vyspí.. Já jedu 18tého do Prahy, tak taky zajdu do Ikei a myslím, že něco vyberu..
Tak se těším na zítra :slight_smile: Jani, nemáš čas, že by ses taky přidala?
24. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
no nevím, jelikož jedem ještě s kamarádama tak nevím jestli budou vhodněé podmínky na plození dětí, a anavíc třeba tam pojedu už s mrńousem v břiše :slight_smile:
24. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
ardi tak to sem rada že se ti cvičo libilo ale zase nemužeš brát že to bude něco naročneho nemužou nas zase uhnat víš?
ali i to je možne že ppojedeš už s malym prckm v břisku
24. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
Medi, to já naopak čekala, že to bude mnohem míň náročný a že to bude nuda, takže to mělo být jako pozitivní hodnocení :slight_smile:
Ali a nebo tak :slight_smile:
24. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
holky zítra s sebou vemu toho hedvábí víc, tak se aspon juknete jestli budete chtít ju? :slight_smile:
24. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
ardi aha tak to promin :slight_smile:
ali jj vem třeba ti udělame ještě nějaky kšeftik navic
24. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
Ali, já ráda juknu, ale tenhle měsíc žádnej kšeft neudělám :frowning2: Budu ráda, když tenhle měsíc vyjdu, jak je víc práce, tak musim pořád tankovat a to mi předem nikdo nedá :unamused:
24. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
jee ja sem nějaka utahana byla sem na plavču a jsem grogy :slight_smile: těšim se na zitra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Medi a na jaké cvičení jdeš zítra?
24. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
ardi...však ono by se to nějak vymyslelo kdybys něco chtěla a líbilo se ti to :wink:
24. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
ardi zitra jdu tam jak je prý Jorgova teda alespon to tak řika kamaradka tak tam je cvičeni na míčích :slight_smile: jdu tam poprvé tak nevim jake to bude
24. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.