• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ali, ok, kouknu a kdyžtak nakoupím v prosinci :slight_smile:
Medi, ty jsi nějaká aktivní, cvičení každý den :slight_smile: Já bych taky ještě někam chodila, tak uvidim..
24. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
No to je jen nahoda že to je takto po sobě ale po pravdě minulý týden jsem nikde nebyla a dost mi ro chybělo :frowning2:
24. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
A u tý Jorgový je to, že si zaplatíš jednu hodinu a jdeš kdy chceš?
24. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
no ja myslim že ano pže s tou holkou co tam jdu tak řikala že se platí 30 kč ale musi se objednavat a ja jdu ted poprvé měla sem jit uý minule ale prý je nějakej nabuch mamin tam tak nevim
24. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
24. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
Medi, díky, tak mi řekneš jaký to bylo a já uvidim.. ale čtvrtky, pátky většinou pracuju, v 1 bych to těžko zvládala :unamused:
Ali, ten je nádhernej :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jé, vždyť zejtra je vlastně středa :grinning:
24. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky holky, tak vám přeji krásný sraz.
Ardi: díky za pozvání, ale Filip marodí, já také trošku, ale hlavně jde o to, že on kolem 11h obědvá a potom 2h spí, tak bych to asi stejně nestihla, ale třeba někdy to vyjde :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
jj určo povim jake to bylo a pak mužeš třeba žačit chodit take :slight_smile:
ali krááááásnej :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jani, aha, tak snad příště :slight_smile:
Jdu do pelechu, ať zítra vstanu, těším se, dobrou
24. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahojik holky tak ja už jsem doma ze cviča :slight_smile:
bylo to docela dobrý zase něco jineho než v nem :slight_smile:
jinak sem vás moc ráda viděla a dobře se mi s vama kecalo :slight_smile:
25. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
tak si tam neusnula ani ti nebylo špatně? já už pracuju :slight_smile:
25. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
Já už jsem taky doma, ještě jsem vyvenčila hafany a půjdu si lehnout..
Medi a co jste tam dělali? Taky nějaký posilování nebo jak? A jde to teda jen po hodinách se objednávat,jo?
Přišel mi kolotoč na postýlku a balík oblečků, tak to jdu ještě vyfotit než usnu :slight_smile:
25. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
ardi pošleš mi ty odkazy na to obvlečení prosím ?
25. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
ali nene neusnula a ani mi nebylo špatně :slight_smile:
ardi no spiše to bylo na posílení prsních a zádových svalu a rukou :slight_smile: a jde to se objednavat po hodinach a jedna stoji 30 kč ale nemam číslo :frowning2: mě už objednala ta kamoška už i na příště!
25. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
ardi a pujdeš toho prvního prosince na to povídáni o látkovkách??
25. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
ardi jukala sem na věcičky moooc pěkne jaka je to velikost??ja se bojim že mam same male a nic většího :slight_smile: a ten kolotoč co maš sem sháněla a nikde nebyl k maní :frowning2: byla sem na něho uplně ujeta že ho musim mit a nikde sem ho nesehnala :-/ je fakt nádhernej ja nakonec koupila ten jak je novej ty medvidci a včelky :frowning2:
25. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
Ali, IP..
Medi, to číslo si zjistim, ale nevim, jestli to budu stíhat, myslím, že do vánoc mam na středy jinou zábavu.. práci :slight_smile:
Jj, prvního mam dovolenou, takže bych šla.. dneska jsem na to myslela a uplně jsem se divila, že už to je zachviličku, přišlo mi, že prosinec je bůhví kdy :slight_smile:
Tak a jdu chrnět :slight_smile:
25. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
Medi, už renat z únorovek ten kolotoč zoufale sháněla, ale nikde nebyl, je to stará kolekce, byla ochotná si ho nechat poslat z německa a připlatit si.. Pak sehnala na MMB, já na něj náhodou narazila taky na MMB, vypadá super, jako novej a byl za 470 Kč :slight_smile: Ty oblečky jsou 56 a 62, já větší zatim moc nekupuju, mam pár v 68, ale fakt malinko, to budu dokupovat později.. Ale tahle 56 mi přijde docela velká, mam jiné věci v 56 a mnohem menší..
25. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
no právě ja ho take nemohla sehnat :frowning2: aůe co ten co mam je take pěkny :slight_smile:
to maš male velikosti na tom obrázku to právě vypada na větší proto sem se ptala
25. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
Tak to jen vypadá, ale je to mrňavý :slight_smile:
25. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
tak už jsem taky doma asi hodinu...byla jsem ještě ve firmě v jbc a u našich na chvilku, měli tam neteřinku....se mě neteřinka ptala kde mám miminko :grinning: :wink: tak to bylo takový hezký :slight_smile:))
25. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Tak jak jsem dneska mluvila o tom, jak tchýni nefunguje trouba.. přišla si sem dát upíct štrůdl, tak jsem jí řekla, že až to bude nahřátý, tak ho tam šoupnu, ale pak jsem zjistila, že ten plech se tam nevejde a jak jsem ho chtěla přendat na menší, tak se mi celej rozpad :grinning: No dala jsem to do trouby, ale asi to moc nebude k jídlu.. tak třeba jí dojde, že mi nemá nic svěřovat :sweat_smile:
25. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
:slight_smile: no pěkná historka ardi, ještě aby tchýně nebyla naštvaná že neumíš přendat štrůdl :slight_smile: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Už to ví a naštvaná není :slight_smile: Omlouvala se, že to dala na blbej plech.. nakonec to nevypadá tak hrozně..
25. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Teda ardi to je ale pech :slight_smile: ale co alespon jste se zasmaly ne?
25. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
No teď jsme to sundavaly z plechu a připeklo se to, tak se to nakonec rozpadlo celý :grinning:
25. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
25. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jé, Stáni, tu už máš 30tt, kde si to tak najednou sebrala? :slight_smile:
25. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Dobré ranko holky tak ja tu dnes určo do odpoledne nebudu jedu s babi a dědou po doktorech a sepsat porodopis :slight_smile:
ardi :no jo ale je to tak 30 plus 0 mam dnes :slight_smile:
26. lis 2009 v 06:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.