• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj holky, hlásím se z lazaretu, tentokrát je to docela úmorný :slight_smile: Nemáte nějaký babský recept na ztrátu hlasu? Sirupy asi stejně žádné nemůžu, tak něco co se vám osvědčilo. Moc díky a všem krásný sluníčkový den.
26. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Tramtadadááá, tak jsem dneska začla 6tý měsíc :slight_smile: Letí to jako blázen..
Od rána řešit cizí průsery v práci, teď si jdu konečně v klidu vypít čaj a dočíst..
26. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
Tak koukám, že toho moc na dočítání není.. Medi, pak dej vědět, co a jak s tím porodopisem, kdy tam mám tak zavolat?
Jani, na ztrátu hlasu bohužel nevím.. možná vincentka? třeba v tabletách.. a pak čaj a hodně medu bych zkoušela, možná sirup z cibule.. Jestli tě i bolí v krku, tak na to homeopatikum Homeogene 9.. Ale přímo se ztrátou hlasu nemam zkušenost.. Tak ať je brzo líp..
Já teď budu dneska a zítra asi dost pracovat, snad to všechno nějak vyřešim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahojik holky :slight_smile:
ardi tak na to sepsáni se chodi od 28-35tt tak nevim to je na tobě kdy tam zavolaš a chtěji vědit jen základni info datum snatku manželovo inicialy tvoje a tvoje nemoci a s čim se lečiš :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
A ty si volala kdy? Asi radši zavolám ještě před svátkama, protože po novém roce už budu 28tt
26. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jé a Ali šla dneska na ten zákrok,co? Tak snad to nebylo moc hnusný a je ok..
26. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
ahojky..tak na ali taky myslím, snad to bude mít v přoádku :slight_smile:

jinak já dneska začínám třetí měsíc :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Teda, to fakt letí :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
ardi nema to cenu tam volat ppřed svatkama myslim si že maš čas ja tam byla ted a to jsem 30 tt ale jak chceš ja tam volala asi 14 dni předem a dala mi tento termin
take myslim na ali :slight_smile: snad to bude v pořádku a bude i dobře...
26. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tu, ráno mi nešel pc tak jsem si šla lehnout a ted sem vstala, jsem unavená a taková zblblá, nemám nic namáhavého dělat
26. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
ahoj ali s pustili te hned dom jo??a jaky to bylo vše ok??hezky odpočivěj a hajej at si něco nepřivodiš :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
jojo já šla hned potom, asi půl hodiny mě tam nechali ležet, ale cejtila sem se dobře
no bolelo to, i slzička mi ukápla, a dělala mi to mladá jorgová tak to bylo prima, říkala že jsem to zvládla perfektně, ted nesmim dělat nic namáhavýho a nesmim prochladnout a hlavně, mám je oba průchodný
26. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
ali ja ti to řikala že to neni nic přijemneho ale jak asi vidim a udělala by to každa pro prcka se musi něco vydržet a i když ta slzička ukapne to neni ostuda!!Hlavní je ten vysledek co maš!!!!Mooooc ti gratuluju a jsem rada že je to v pořádku a neřikala ti nejaky postup co ted??Takže ty i manža jste v pohodě tak kde je problem??Hlavně dej na sebe ted pozor teple se oblekat a neblbni a nic nezvedej!!!jsi alespon doma par dni nebo ne?
26. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
zítra jdu do práce už, musim, ale je mi dobře takže to bude dobrý
no jak jsem říkala včera, je možný že jsem je měla slepený a tímhle profouknutím se rozlepí a je po tři měsíce větší šance na otěhotnění, no takže si mám zavolat na gyndu a asi zas příští měsíc stimulace clostylem a pregnyl a mělo by se zadařit, no anebo je ještě problém v imunologii, že moje tělo nechce přijmout spermie matěje a zahubí je, no takže to je další vyšetření který by nás mohlo čekat

no a ptala sem se i co kdyby průchodný nebyli, tak mi řekla že na laparku by mě neposlali, že to nemá smysl je zprůchodnovat jelikož se znova zase zaslepí, no fakt jsem ráda že jsem šla na tohle a ne na laparku, bolelo to, ne že ne, ale ne nijak dlouhodobě a dalo se to vydržet
26. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Tak to je dobře no uvidite budu držet pěsti aby se zadařilo :slight_smile:
hlavně zitra v práci nic netahej jasný!!!
26. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
jojo to nesmim, jsem to i holkám psala že ted pár dní mám bejt opatrnější na sebe takže to bude dobrý
26. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj Ali, tak to jsem ráda, že to dobře dopadlo.. Snad to k něčemu pomůže :slight_smile:
Mě dneska hrábne z tý práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase jsem si spočítala prosincovou výplatu a bude pěkná, tak nakonec možná i nějaký dárky budou :slight_smile:
26. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ali tak to je super :slight_smile: hlavně to dodrž!!!
Ardi tak to je dobrý mít zase nějake penízky navíc ne?
Mi zitra rano odjiždime na Moravu...ted jsem ještě pisala Honzikoj at koupi nějake věci chci upect kolač aby sme nejeli s prázdnou :slight_smile: tak snad to tchyně odcení :slight_smile:
26. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Ali,tak to je skvělá zpráva,že vyšetření dopadlo dobře.Tak teď se to už určitě podaří :wink: ,budu držet palečky.Dávej na sebe pozor.

Ardi,koukala jsem na tvoje nové fotečky,krásné bříško a moc ti to sluší :slight_smile: :wink:
26. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahoj Sluni, děkuju :slight_smile: Jak je? Byla jsi u té dr.? Domluvily jste se na něčem?
26. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
ahoj sluni tak jak se maš??
ardi sluší ti to :slight_smile:
26. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
Ahoj ardi,u Dr.jsem se musela přeobjednat,neboť jsem chytla chřipajznu,ale doufám,že už v úterý budu moct k ní zajít a konečně se domluvit co a jak.
Ahoj medi,no mohlo by být i líp,ale děkuju za optání :wink: A co vy těhulky,doufám,že se vám viróza úspěšně vyhýbá?Jinak já mám nyní ovulku,takže další kolo je tady. :slight_smile:
26. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
Teda, málem jsem nás nenašla, kde se flákáte? My byli celý den v Harrachově, napřed za sobem předat dopis ježíškovi, teda to se mělo, ale mi nějak nestihli nic sesmolit a pak po keškách po okolí.. A pak v cukrárně pro zákusky :slight_smile:
Medi, nevíš jak dlouhá bude v úterý ta přednáška?
28. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj všem, také jsem měla problém nás najít. My stále marodíme. Filip má už jen rýmu, ale dost kašle, chudák. Já mám asi třetí kolo čehosi. Včera to už bylo dobré a dnes mě zase pálí v krku. Ale museli jsme jít na nákup do Intersparu. Asi jsem se na to měla vykašlat, přišla jsem utahaná jako kůň. Tak ať se vám všem nemoci vyhýbají, je to děs. :slight_smile:
29. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahojik holky tak mi se ted vrátili z Moravy
Ardi nevim na jak dlouho to bude a kde to mat.centum janlíčko je??Ve florianu?
29. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
ardi v kolikatem tt se chcete jit fotit??
29. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Medi, to vůbec netušim, kde to je, ani co je florian..
No to focení bych viděla kolem 32tt..
29. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
ardi aha tak ja juknu kde to je...ja sem chtela na to foceni až povanocich ale zda se mi to pozde tak pujdem take před vanocema
29. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
Medi, tak jsem na to koukala a je to v té ulici, co je pracák, ale někde níž. Asi nechám auto na horním náměstí, nevybavuju si, jestli se tam někde níž dá parkovat.. A je to od 10:00, ne 9:30.. Tak se můžem nějak ve třičtvrtě sejít na tom parkovišti? Napíšu jim mail, na jak dlouho to asi bude, jedu pak za Pipiii, tak abych věděla v kolik jí říct, že tam budu..
No třeba murynka z únorovek měla focení naplánované na 36tt a nakonec se malá narodila den před tím, tak to nestihli.. A já to chci stihnout, dokud budu vypadat nějak normálně, nebudu celá oteklá a tak :sweat_smile: Takže to chci domluvit na leden, ale ještě nevím kam.. Vy jdete teda k tomu Stránskému?
29. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
ardi jj tam to je take sem se koukala jak to že to je od 10??Tak ju zkus jim napisat a kdyžtak mi prosim dej vědit diky :slight_smile:
jj jdem k tomu Stránskemu ale dřive byl tady v Jbc ale ted je někde u Vansdorfu :frowning2: ale pujdem tam ja sem chtěla až po těch vanocich ale pujdem ted jestli bude mit čas tak kolem 17 teho
29. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.