• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
a v kolik se chceš teda sejit na tom parkovišti na hornim nměsti mysliš ne??
29. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
No 9:45 na parkovišti na Horním náměstí.. Už jsem jim napsala, tak dám vědět, až se ozvou..
29. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
dobře budu tam :slight_smile:
29. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
ahojky, já jsem v práci, jsem už uplně vyřízená :frowning2: máme tady blázinec :frowning2:
dari....ty kravaty jsem nestihla vyfotit takže tam mám jen těch pár prvních
http://picasaweb.google.cz/Terez11111111/Kravaty#
29. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Ali, dík.. Honzovi se líbí, ale spíš bysme teda pak přišli na ty trhy, kdy to vlastně je?
Za hodinku už končíš, ne? To už uteče :slight_smile:
29. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
jo uteče, no už jsem i zajistila i odvoz
trhy jsou od 14.12.-17.12. no ale nezaručím že budu mít ještě všechny
29. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
No to je jasný, ale přijdem se kouknout tam a uvidíme..
Medi, tak tohle mi napsali: Prezentace probíhá dle zájmu maminek zpravidla do půl dvanácté. Hlásit se nemusíte, paní Mülerová chodí pravidelně a individuelně se věnuje každé mamince.
29. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
ok tak se budu těšit, jo a ten modrej deštník mi zůstal :slight_smile: tak ho budu mít na trhy
29. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ty jo, ten mě láká :slight_smile: Snad mi na něj zbyde.. Kolik chceš za deštník?
29. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
pro známý za 850 :slight_smile: na trhách budu chtít litr
29. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Deštník žádnej nemam a i když teda s deštníkem moc nechodim, tak někdy by se hodil.. a tenhle je fakt moc pěknej.. No ale nechám to všechno na trhy a uvidíme..
29. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
ok :slight_smile: jestli o něj někdo neprojeví enormí zájem tak ho tam budu mítz, jo anebo budu i na trhách na hrubé skále, každou sobotu :slight_smile:
29. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Já mam problém, že než mi přijdou 15týho nebo 16týho peníze, tak nemůžu nic.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zas u ničeho nejsem 100% rozhodnutá, tak si to nechci blokovat.. Ale přijdu na trhy a z toho co bude určitě něco vyberu :slight_smile:
29. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
ok :slight_smile: no kdyby sis nevybrala tak ti i namaluju na přání :slight_smile: to není problém, i kravata jde na přání
29. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
Tak jo, nějak se dohodnem :slight_smile:
29. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
já myslím že určitě :slight_smile: no tak já si jdu umejt hrnek, pobalit věci a spočítat tady ten majlant a hurá domů za chvíli
a do postele a budu jen ležet a nebude mě nic bolet
29. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Tak hezký večer, pořádně si odpočiň :slight_smile: Já mam úterý, středa dovolenou, ale zítra toho musim hromadu dodělat, tak budu asi taky pěkně zničená..
29. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
ardi diky za info tak uvidime ja stejnak musim zustat v jbc na 12 tou hod dorazi mamka a jdu s ni na kontrolu :slight_smile:
29. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
A co mamka, je to ok? Já teda Pipi napíšu, že u ní budu kolem 12té..
29. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
no snad jo uvidime co ji řeknou na kontrole ma mít vysledky CT vyšetření tak uvidime :slight_smile: jj ja se take dele nezdržim
29. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahojik holky kde se toulate??ja jsem byla v Lbc a nakoupila nějake věci ješttě pro prcka a honzovi na mikulaše...
co kupujete na mikulaše vašim protějškum?
30. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj, já mam dneska strašně práce, teď jsem si udělala palačinky, tak mam chvilku pauzu, ale jinak se dneska do večera nezastavim..
Na Mikuláše nekupuju nic, to by se mělo? :grinning:
30. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
ahoj ardi :slight_smile: nene nemusiš nic kupovat jen sem se ptala jestli něco někdo kupujete víš??to ja asi každeho věc jak si to doma zařidi mi si třeba davame :slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Já ani pořádně nevim, kdy ten mikuláš je :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tak to je teda dobrý si to koukej zistit za chvilu takovéhle svatky nebo jak to nazvat budete potřebovat vědit kdy jsou :slight_smile:
je 6.12, ale chodí 5.12
30. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
To jo, to si pak všechno nastuduju :slight_smile: Tak jsem napsala nakonec té pražské fotografce, slyšela jsem samou chválu a fotky má moc pěkné.. Když bude mít volno, půjdeme tam jhfoto.cz/
30. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahoj holky, jak je?....tak to jsme zvědavá jaký budete mít fotečky :slight_smile: my si budeme dělat fotoateliér doma :slight_smile:

tak jsme byli v sobotu v tý Praze..no zážitek na hodně dlouho až jsem skoro litovala že jsme se na to nevykašlali.....
dopoledne dobrý, šli jsme na ččm a sehnala jsem perfektní těhotenský rifle tak naprsto pohodlný že už nic jinýho asi nosit nebudu, sice stáli 1200 ale vyplatilo se...no pak jsme byli v Ikee, tak tam taky super, naše obvyklé švédské kuličky k obědu, pak jsme něco pokoupili....no, pak nás naši pozvali do toho akvaria na výstavišti, moc pěkný, krásný ryby tam mají, fakt je na co koukat, jen je tam šílený vzduch a já už pak byla ráda když jsme šli ven....
no celý den jsme plánovali tak aby jsme byli před šestou na staromáku, jelikož v šest měli rozsvicovat strom....tak jsme na staromák dorazili asi v pět, s našima jsme si dali rozchod že se sejdeme na to rzsvícení.....tak ž´my že si jdem dát trdelník na který jsme se těšila od rán a, tak jsme si vystáli frontu asi dvacet minut...všudy davy lidí, ale úplně neskutečný..ale to se ještě dalo trošku projít....no a pak jsme prošli pár stánků a že jdeme na to místo kde jsme se měli sejít, takjsme se pomalu sunuli s davem, ale ještě i to sedalo...no máma mě pak volala že jsou na druhý starně náměstí a že stojí na bramborák že se tamnedostanou...tak nic, jsme si počkali na stromeček, rozsvícení bylo krásný, s hudbou a efektama..moc pěkný....pak nám volala kamarádka z Prahy co jsme se měi sejít že je na václaváku, tak jsme si řekli že nemá cenu tam zůstávat protože by jsme stejně nic jinýho neviděli a že teda jdeme na ten václavák..no a to byl kámen úrazu ten dav úplně zešílel, prostě tam byla hava na hlavě, ani špnedlík by nepropadl a že teda půjdeme tou boční uličkou, tak jsme davem snažili korigovat směr, do uličky jsme se dostali...ale dav šílel ještě víc a tlačili ze všech stran..no já byla úplně hotová, měla jsem hrozný strach aby mě někdo nepraštil do břicha, tak jsem si tam pořád držela ruku, pak už jsem s enormálně rozberečla protože to do nás tlačilo ze všech stran, no málem jsem se tam složila, v jednu chvíli na mě tlačili ze třech stran a já nemohla nic, tak jsem začla křičet na tomáše protože hoto tlačilo pryč ode mě..tak mě nějak zázračně vytáhl k sobě a normálně mě tělem zaštitoval, no úplně naproto něco strašnýho....tak jsme se asi po pěti mjinutách pak dostali kde už bylo volněji, jsem si tam sedla na bobek u zdi a seděla pět miut a klepala se....no toď můj "úžasný" zážitek z Prahy.....kdybych věděla co nás čeká tak se na celou krásnou Prahu vykašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
Semy, tak zážitek z davu je teda hnus, uplně chápu, jak ti bylo.. já mam z davů fobii, ještě jak jsem malá, tak mě vždycky udupou :frowning2: Třeba na fesťáku na Trutnově jsem z toho uplně hotová když se dostanu někam do davu, snažim se držet dál.. Na Staromák by mě na tohle nikdo nedostal, fuj, uplně jsem se do toho vžila..
Já se jdu oblíct a jedu do Bolky vyzvednout stánky a pak zase práce, práce, práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahojik holky teda semy to nic moc Praha co?? :frowning2:
ja mam obrovskou radost dnes nam přisel kočárek :slight_smile:
30. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
Tak jsem doma z práce a jdu ještě trochu makat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Medi, tak to je paráda :slight_smile: Jste spokojený? Uděláš nějaký fotky, jak vypadá naživo? Tak zítra v 9:45 na parkovišti na Horním námku..
30. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.