• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ardi zitra tedy v 9:45 na parkovišti??Nebo bych navrhovala u uřadu práce na tom rohu co ty na to??at se nehledame někde po parkovišti hm?
30. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Oukej, tak u pracáku :slight_smile:
30. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
oki tak u pracaku ju??fotky nějake udělam ale až budu mit časek a je moooc krásny tedy nam se moc libi
30. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahojik holky teda tasy je mrtvo mi jsme rano byly s ardi na povídání o plenkach a docela zajiamvé :_)
co ostatní jak se mate??
1. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ardi jukala sem na ty stránky co nam davala ta pani na ten svuj obchudek a docela se mi to tam libi a cenové mi to přijde i docela podobne jako jinde a hlavně po tom co nam povidala si tam asi i vyberu :slight_smile: uvidime nejak to proberu s Honzinem a asi nakoupim u ni :slight_smile:
1. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj, tak už jsem taky tu..
Medi, taky jsem to zkoukla a má stejné ceny jako na bráně, takže to vezmu od ní.. Hlavně je fakt, že je blízko a když mi bude něco chybět, tak se tam dá zajet :slight_smile: Už jsem si to cvičně naházela do košíku a bude to kolem 6000 na ten začátek, což jde.. Ale zatím to objednávat nebudu..
Jinak zrovna říkali ve zprávách, že se řešila ta mateřská a zdá se, že jsme o krok blíž k zachování původní výše :slight_smile:
1. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Medi a co mamka na kontrole? Doufám, že vše ok..
Já byla u té pipi, Amálka je krásná, taková malilinká :slight_smile: A cvičení bylo taky fajn, docela posilovačka, tak mě možná zítra bude i něco bolet :slight_smile:
1. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
A co budeš teda objednávat? Máš nějaký seznam?
Jinak jsem zkoušela ten úvaz na medvědovi a docela to šlo :slight_smile:
1. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
ahoj ardi...take sem jukala na ty stránky a jsou tam i dobře popsane ty plenky :slight_smile:
o tě mateřeske jsem to take poslouchala a vypada to slibně :slight_smile:
jinak mamka ok je vše v pořádku tak sem moooc rada :slight_smile:
jinak co budu objednavat : tot otázka :frowning2: nějake jak jsem ti řikala mam už doma no a po poradě s honzou asi zatim žadne brát nebudu a počkám až se maly narodi a na začátek stejnak budu použivat jednorázovky a pak jak se trochu zaběhnem doma bych je objednala ale asi už ted koupim od kika ty čtvercovky a možna jedny nebo dvoje svrchni mě právě vadi že tyto všechny musis kupovat podle velikosti a nevim jak malej bude velkej a jeslti ma třeba cenu brat ty S atd...
1. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
No já právě asi taky počkám a koupím to až se narodí.. Ale každopádně jsou mi sympatický imse vimse, tak těch bude asi nejvíc :slight_smile:
1. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
no ja bych pak vzala i nějake ty velikostni uvidime ale ted žadne brát nebudu jen ty kiko lux a to kdyžtak i jen na utirani nebo tak a pak zkusit latkovat...stejnak chci objednavat nejake věci na malvikovi tak je vemu tam ...
1. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
Já myslím, že na utírání jsou ty kikko lux zbytečný, to bych vzala nějaký obyč levný..
1. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Dobré ranko holky teda kde jste kdo??
ardi ja mam ty obyčejny pleny ale ty kiko sem myslela zkusit na to plenkovani a kdyby me to neba nebo to nešlo tak se to da využit i na to utirani :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
ahoj holky, přeju dobré ráno, nějak na vás nemám ted čas
2. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj Ali teda teda koukame že na nas prdíš :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
neprdím, ale nemám čas
2. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
jsi v práci je toho tam asi dost před vanocema co??
2. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
v práci frmol a doma taky, hedvábí no, včera jsem pekla cukroví ale tak to bylo prima
2. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
ty už pečeš cukroví neni to brzy??
2. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
no myslím že je nejvyšší čas aby se to hezky rozleželo :wink:
2. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vcera tu prednasku o plenach prosvihla, rano nam netekla voda, ja si potrebovala umyt vlasy, des. Co jste se dovedely? Kamaradka IV pouziva, byla jsem se na to podivat. Vcera jsem mluvila se sestrenkou, ta zas pela ody na jinou znacku.
2. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tak na perníčky asi ano ale na ostatni??třeba na linecke lepene apod když někdo děla je myslim brzy ne?
2. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
není, vždyt máš štědrý den za 22dní a perníčky by měli bejt už upečený, ty potřebujou tak měśíc, min. 3 týdny aby byli pěkně měkké, sposta lidí už má i upečeno
2. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj, mam dneska nějakou blbou náladu, ani nevim proč :unamused:
Lerak, toho bylo tolik, že se to moc sepsat nedá.. Ale ta paní bývá v Jablíčku každý měsíc, tak to ještě stihneš :slight_smile:
Já se na pečení nakonec asi vykašlu, budu mít plno práce a stejně u nás v rodině peče každej a spousty druhů a pak se to stejně nejí.. Chtěla jsem jen trochu kvůli té vůni, ale ještě uvidím..
2. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
no nevim no ale mě přijde že třeba slepovane apod je lepší čerstve...perníčky jsem chtěla pict přisti ponděli ale možna je udělam ted nějak jak na ně budu mit čas asi o vikendu a pak pomalu další...jenže ono mi to ani jako vanoce nepřijde nilde snih a ani jestě nemam vyzdibu vanoční jen věnec :slight_smile: a chci ji dělat take o vikěndu tak uvidim...
2. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
medi...každej podle svýho v kusu peče a podle chuti, ono i linecký je třeba abz se rozleželo, ale jak je kdo zvyklej tak to dělá, 100 lidí 100 chutí takže asi tak
2. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
jj maš pravdu a co jsi pekla ty?
2. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
linecké, ořechové tyčinky, kakakové koláčky s madlí, pak čokoládové lanýže kokosový vykrajovaný a vanilkový a kakaový rohlajze sme pekly
2. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
tyyy jooo takových druhu jo??ty jsi teda akční :_)
2. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
jsme pekly s kolegyněma u mě doma
2. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.