• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Medo, to vam teda vyšlo na dovolenou pěkně blbý počasí, co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
ardi to teda ale co se dá dělat nic tak sme alespon s manžílkem spolu doma a i to je pěkné
6. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
ale mohla by mě opustit ta ms a byla bych nejštastnejší člověk na světě
6. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
To jo, my se teď moc nevidíme a do konce května to nebude lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale včera Honza přišel z práce tak vytočenej, že se na to možná vykašle a vrátí se na původní pozici.. Sice je super, že ho povýšili a má víc peněz atd., ale zase jezdí skoro denně do Prahy, jeho nadřízenej je schopnej mu dva dny před termínem překopovat měsíc práce a chce aby to za 2 dny předělal, přitom se na to mohl a měl podívat kdykoliv během toho měsíce.. takže včera přijel v 10 večer unavenej, hladovej a naštvanej a dneska to asi nebude lepší.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
čauky ženský, tak jsem byla u soousedky na kafíčtu, no ale já nemám test tak jak asi můžu testit aha? a stejně z toho nic nebude tak si nedělejte iluze :slight_smile: tady přestalo pršet
6. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
ardi teda co to má za práci?...takovýho kolegu bych asi brzo poslala někam :angry:
6. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Tak se snažim vymyslet, co v tomhle počasí budu dělat a nějak nemůžu na nic přijít. Ale večer chci vyrazit někam asi cvičit..jestli se vykopu :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
ali tak si ho mazej koupit :grinning: :grinning: :grinning:

ty si žiješ na kafíčku u sousedky...já konečně dodělala uzávěrku......
6. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Semy, to je jeho šéf, tak by ho nikam posílat neměl, ale už to udělal :slight_smile: Dělá marketingového ředitele, nedávno ho povýšili..
6. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: kliid to koupim v práci večer, to je furt spěchu na mě, si tam kvůli vám tu čarku snad namaluju :grinning:
Ali, tak zítra, jo? Ale ráno, já pak jedu pryč :slight_smile:
Vlasně já se můžu už připojit kdekoliv, tak to je ok :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
ardi tohle by si snad ani šéf neměl dovolit..když oni někdy ti šéfové nevědí co by si už vymysleli... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ali tak jo, tak večer :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
ardi ty jsi zapomlěa že už jseš online :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
no jsem zvědavá jestli mě ta dobrá nálada po tom testu nepřejde :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Tam je hlavně problém, že ta pozice je nová a nejsou tam stanovený pořádně pravomoce apod., takže s nima zkusí něco vymyslet , jak to bude fungovat a když by se to neměnilo, tak se na to vykašle..
No jo, uplně jsem zapomněla :grinning: Tak mam aspoň radost znova :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
ardi.....no tak máš aspOń podruhé radost :grinning:

no tak snad to nějak vyřeší :slight_smile:..aby pořád nebyl tak nasratý...
6. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
nojo nasranej chlap to je peklo,....
6. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
ali určo nepřejde a kdy si ho tedy udělaš??A to jdes zaase na odpolední??to maš nějak divne smeny ne??
6. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
tyden rannia tyden odpoledni, co je na tom divneho, aha? nehoň mě do práce :sunglasses: no odpo teda pod nátlakem koupím a zítra udělám, jo a měřila jsem si ráno teplotu a měla jsem 37,2 ale nevím jestli to něco znamená když neměřím celej měsíc
6. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
takže tento tyden odpolední jo??no jen ž pro mě by tato pracovní doba byla asi hrozná ale každy si asi zvykne.
6. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
no mám od 16h do 21h a mě to nevadí, akorát že se tak nevidíme s mužíčkem ale on se na mě pak mooooc těší :slight_smile: chodí mi naproti a taaaaak
6. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ali, znamená :slight_smile: Prostě já si myslim, že jsi těhu a já už dost těhotenství předpověděla :grinning:
Tak na gyndu jsem objednaná na úterý, tak jsem zvědavá, jakej bude postup. No zkusim určitě ten sarapis, zítra by mě dorazit, objednala jsem ovu testy a budu měřit teplotu..
6. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
postup bude jasnej, dá ti clostil, budeš chodit na měření folikulů pak ti nějakej dozraje, píchne ti pregnyl a šup doma pěkně na věc :slight_smile:)))
no tak to je sichr jestli si vědma, si ten test ani kupovat nebudu, zbytečně vyhozený prachy :grinning: no ale to si takhle tím padákem neskočim kdybych byla těhu, no.. aha?
6. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ali, já myslim, že to ještě ne, že léky mi zatím nedá, je dost brzo.. Uvidíme..
Jakým padákem? Ty se chystáš skákat?
6. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
nooo chtěla bych si to taky zkusit, matěj skákal, matějův táta skáče furt tak mě to jaksi dosti silně láká, jakože dárek k narozeninám, když jako budu mít to čtvrtstoletí :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Já jsem skákal ze 4km a bylo to úžasný :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
takže v tandemu co?
6. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jj, jinak to nešlo.. ale i tak dobrý :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
no já asi dostanu normální zakladní výcvik a Mates skočí asi se mnou, říkal že by chtěl bejt u toho :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.