• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj holky,
hlásím zprávy z podrobného ultrazvuku. Vše v pohodě, tak jak má být. Jsem ráda, DVD natáčení super a mrkněte na fotečku, jakou tam má to naše mrně pohodu :grinning:
2. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
:grinning: tak to je úúúžasná fotečka jani :wink: :wink:
2. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Dobré ranko holky :slight_smile: tak ja byla nucena vstavat brzy byla tu veterinařka na očkovaní tech mých psíku :slight_smile:
jani gratulace ke kontrole a koukam že mate pohodaře jak se tam valí je to pěkna fotečka :slight_smile:
ali tak co budeš mit dnes teošku klidek?
3. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
Teda kde se kdo toulate?? :frowning2: semy se tu neukazala jak dlouho ,ardilka neměla naladu včera a ali ma hodně práce :frowning2:
Tady to tědy pěkně vázne
3. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
já teď ani nezapínala pc, jsem na něj nějak neměla náladu, tak jsem tu nebyla...ale jinak je mě fajn :slight_smile:
včera jsem byla chvíli u našich, byla tam neteř....a s manželem na obědě, jinak jsem doma....
ali tiše závidím cukrový :grinning: já asi letos nestihnu udělat skoro nic....kuchyň se nám zas posunula, truhlář sice dneska přijde naměřit pracovní desku a odveze si jí na ořezání, ale elektrikář měl přijít tento týden ale onemocněl takže přijde až příští..takže to vydím na konec příštího týdne že už snad půjde vařit....no ale jelikož za 14 dní už přijede manželova rodina ze Slovenska a chci se pak věnovat jim tak toho moc nestihnu....hlavně chci udělat rohlíčky, ty nesmějí chybět..ale ani nestihnu udělat perníkovou chaloupku...proti loňku to bude teda hodně slabota....
3. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
jinak kuk na mých krásných 10tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
ahoj semy teda ty na nas pěkne prdíš :frowning2: je ale dobře že ti je fajn :slight_smile:
ja take jestě nezačala píct ale budu se do toho muset pustit
a jinak krásných 10 tt
3. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
ahoj medi..ale neprdím, jen mě už nějak nebaví vysedávat před pc víš....jsem si to užila v práci dost...tak jsem ráda že teď u toho nemusím být pořád..a nějak jsme teď neměla ani chu=t ho zapínat...:slight_smile:

jinak dneska konečně budu dělat adventní věnec :wink: sice pozdě ale přece :grinning: jsem si totiž až včera přivezla od našich větvičky.... :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
semy však mi to chapem si dělam srandu :slight_smile:
no věnec sem take dělala se zpoždením jeětě vyzdoba mi chybí a nemužu se k ni nejak dokopat :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
no my zatím máme výzdobu jen svícen na okně postavený a bílou ovečku :grinning: , až bude ta kuchyň hotová tak už toho uděláme víc, protože se konečně přesunou věci z jídelny, tam se postaví stůl, zatím je to v celém bytě takový nijaký pořád...ale dala jsem ještě do vázy pěknou borovičku, tak to hezky voní a taky zlatý déš´t a třešeň máme v váze, tak to bude pěkný až to vykvete....:slight_smile:
3. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
tak to je hezky :slight_smile: no mi mame objednany lux na koberce na vikend tak vyzdobu udělam až je vyčistime
3. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
tak to jo :slight_smile:
my jsme koberce zrušili :slight_smile: máme teď akorát v jedný části chodby, ale to jen proto že jsme to nestihli předělat, bude se tam dávat plovoučka....a nemůžu se dočkat až se ho zbavíme, protože toje takovej šíolenej, takovej hrubej a všechno do sebe tahá, takže chlupy z Koudyho to uplně přitahuje i vlady no všechno..kdyby n něm nestáli tak těžký skříně který se musejí rozebrat tak už by byl dávno pryč.....jen na to nebylo kdy anvíc se předtím musí položit dlažba v přední části chodby kvůli vejšce....no takže se těším až bude i tohle udělané :slight_smile:
ale to až někdy po novém roce :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
jo prosím tě, dáš mě odkaz na ty webovky jak jste se tu o ncih bavili s ardi?..o těch látkovkách :slight_smile: díky :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
mysliš na tu pani jak ma i obchudek jak sme byly na te přednašce??
tak ta je : www.ecoobchudek.cz
3. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
jojo moc díky :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj, já mam práce, že nevim, co dřív.. Do toho pořád řešit problémy s debilní poštou, za tenhle týden mi ztratily 4 balíky, dva se našly se zpožděním, dva pořád ne.. V jednom byla mimo jiné účtenka na nákup za 800 Kč a bez ní mi to firma neproplatí.. Jsem nasr... :angry:
Jinak nám přišla vanička, je v albu a v pondělí si ještě jedu pro ten samý koupací kyblík..
Od zítřka do neděle budu v Ústí, pracovně a rodinoslavivě, tak tu nebudu.. Dneska možná ještě nakouknu, ale mam toho fakt moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
ahojky ari..to je síla s tou poštou teda...

tak si hezky užij víkend pracovní i oslavovací :slight_smile:

mě dneska přišla knížka Ahoj, Tati pro Toma k vánocům :slight_smile: jsem o ní slyšela že je moc pěkná :slight_smile:
tak mám pro něj vánoice vyřízené....jen ještě nemáme nic vymyšlené jeho mamce a mojí babičce, zbytek je buď na cestě nebo to stačí koupit že už víme co... :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj, dneska mi přišel balík z aukce a paní mi tam jako bonus přibalila svetřík s knoflíkama.. bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já ho s mojá fobií nezkousknu, stačilo mi se na něj podívat, fuj.. Ale třeba by se někomu hodil, je to poslední fotka v albu, tak kdyby mě někdo zájem, dejte vědět do IP..
Jinak pořád pracuju a pracuju..
Semy, ahoj tati jsem koupila taky (u Ali),Honzovi se líbí :slight_smile:
3. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
ardi pěkne věcičky ti přišli to maš určo radost co??ja sem ted konečne domluvila to foceni tak sem rada a jdeme 17.12. tak to se budu moci ještě hejbat a snad bych nemusela do te doby porodit :slight_smile:
3. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
Tak mi to nedalo a zadělala sem těsto na perníčky a už se chladi ale je světlé tak snad ztmavne nějak si to nepamatuju :frowning2:
3. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
Medi, až na ten svetr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jsem zvědavá na fotky, určitě budou krásný :slight_smile:
Já byla s pejskama a jdu zas pokračovat v práci, achjo..
3. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
no ten neni moc extra no ale třeba se někomu bude líbit :slight_smile:
3. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
Dobré ranko holky :slight_smile: tak venku je pěkně mrazivo ja ted vylezla z pelechu a pujdu se dat do kupy...odpol jedem s manžou na předporodní kurz tak se těšim co se dovime a hlavně jak se manža bude tvářit :slight_smile:
a musime nakoupit tak pojedem asi do hypky :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
Koukam že asi všechny makate :frowning2: ja sem ted odešla od trouby mam upečene perníčky tak jsem ráda :slight_smile: za chviu jedu za Honzou a pujdem na ten kurz tak se tu zatim mějte a napisejete co provádite :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
ahoj, já jsem v práci, zatím to celkem jde ale jinak na koníka moc času není a lepší to už asi nebude
4. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky tak sem myslela že budu dočitat a tu se nic neděje :frowning2:
mi měli pujčený vysavač na čištění kobercu tak sme to ted dodělali a byli vrátit a ted budem ještě uklizet a pak budu dělat výzdobu
5. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
ahoj holky, přeju hezkou druhou adventní neděli, já jsem v práci pro změnu :grinning:
6. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojik ali i tobě pšknou neděli ja sem doma a zadělavam na těsto :slight_smile: mame hotový pokojik pro maleho tak sem rada a vyzdoba zž take je :slight_smile:
6. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi byli na víkend v Ústí, teda přijeli jsme už v noci, ale nějak nebyl čas..
Ali, byla jsem v Nise, mávala jsem na tebe, ale asi si mě neviděla, co? Pozdravit jsem tě nešla, protože na nás čekal kamarád, tak jsme spěchali.
No já si od čtvrtka večer užívám se zubem.. Začal bolet, tak jsem ráno běžela na 7 jako akutní případ a nikde nikdo, zamčeno, tak nevim, jestli v pátek nefungujou nebo co se dělo. Tak jsem jela do Ústí, že si tam skočim na pohotovost, ale jak jsem zjistila, tak tam jí zrušili a je v Děčíně, ale jen v sobotu :angry: Tak jsem si potvrpěla, v sobotu vstanu, že jedu a najednou nic, žádná bolest, celej den klid a až v noci v autě cestou domů to zas začlo, ráno zase nic. Dneska odpoledne zase, ale koupila jsem nějakou ústní vodu na zánět dásní a hned to zabralo.. Ale dneska jsem i otekla, tak ráno jdu zase zkusit svojí zubařku, to už snad klapne :slight_smile:
Medi, tak přihoď fotky kočárku a pokojíčku, jsem zvědavá :slight_smile: A jakej byl ten předporodní kurz?
Já dneska nakoupila taky suroviny na cukroví, nakonec přece jen něco napeču, sice to moc nejíme, ale pro tu vůni :slight_smile: A mam 3 dny dovolený, tak to využiju.. Budu dělat asi linecký, pistáciový preclíky s citr.polevou, mandlovoskořicové hvězdičky a marokánky, ale od každého jen trochu.. Co vy pečete?
6. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.