• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Jo medi a jak jsem říkala, že Honza pořád necítil kopnutí, tak teď o víkendu mu to prcek vynahradil a pěkně mu ruku okopal :grinning: Vůbec se teď o víkendu nějak rozkopal, předtím většinou jen večer a teď několikrát denně a pořádně :slight_smile:
6. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
ahoj ardi, já jsem v práci, není mi vůbec dobře ale :frowning2:
no a já peču linecký, vanilkový rohlíčky, kokosovýo něco, ořechový a kakaový at je od všeho něco a leto ještě čokoládové lanýže a to je fakt ňamka
6. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Ali, co se děje? Už jsem koukala, žes na fcb psala něco.. :frowning2:
Čokoládové lanýže? Co to je? Zní to dobře :slight_smile:
6. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
nevím co, mám děsný bolesti, dneska jsem celej den pod práškama a včera jsem ani spát nemohla :frowning2: bolí mě břicho a začla sem zas špinit

no a lanýže jsou zahřátá šlehačka s máslem a cukrem pak se do toho přidá kvalitní čokoláda, necháš to až se to rozpustí a pak to schladíš do druhýho dne v lednici a děláš z toho kuličky nebo hromádky který obaluješ v kakau, já pak i v ořechách a kokosu a je to moc dobrý teda
6. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
Jé, to je mi líto, půjdeš k dr.? Radši běž.. Nemáš to potom zákroku? Neříkali třeba, že se něco takovýho může dít?
Lanýže jsou jednoduchý, tak to zkusim, díky.. Já loni dělala chili koule z tý hodně % čokošky a byly luxusní..
6. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
já nevím, ale asi to bude po tom vyšetření uvidím jak mi bude zítra bez prášků
6. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahojik holky :slight_smile:
ali koukam že ti neni ok snad je ti dnes lepe
ardi : ten kuez tak docela to šlo ale nic zajimaveho tam nebylo jen mluvila jake jsou doby porodni jak mame dychat a ani na salech jsme nebyli jeslikož jsou zakaz navštěv
foto kočárku a pokojiku dodam až nafotim nějak na to jestě nebyl časek
7. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj medi, tak myslíš, že stojí za to ját i na ten podrobnější kurz? Já myslela, jestli by nestačil tenhle, ale jestli tam nic moc zajímavýho nebylo..
Ali, tak jak je? Snad líp?
Já jsem debil, dneska mě od noci zub nebolel, tak jsem ráno zubaře zaspala a teď jsem pěkně oteklá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale volala jsem tam a jdu zítra ráno.. Ale naštěstí už to nebolí, tak snad to nebude žádná hrůza..
7. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
ardi no ja nevim tak me to stačilo :slight_smile: jako řekli ti tam jaky jsou doby porodni kdy jak se oteviraš kdy jet do porodnice co s sebou pro tebe a maleho a to si myslim že bude i na tom podrobnem kurzu...pak nam řikali jak dýchat což si myslim že je nejduležitější a pak nějake polohy ulevove pak polohy porodni takže jako zase až tak nic nebo ne užitečneho tam nebylo bylo to pěkne ale z mojeho hlediska jako zdravotni sestry sem to vše věděla tak ja to beru jinak ale asi pro laika je to dobre a hlavně tam vzít s sebou Honzu!!!!Sice tam bude jen sedět a nic nedělat ale at to slyší a jestli chce jit k porodu tak by to měl slyšet aby veděl jak tu pomoci!!!
7. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
jinak ja od rána peču cukroví chvilu mu pomahala mamka ale ma dorazit tata tak odjela a ja toho mam už celkem dost :frowning2: boli mě záda budu muset až dopeči hodit sprchu a pak si zacvičit :slight_smile: na cvičo dnes nejdu neni :frowning2:
7. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
Medi, ten kurz v berušce mi přijde lepší v tom, že se to všechno i zkouší, to dýchání, polohy, že by tam Honza jen neseděl, ale taky si vyzkoušel, jak mi pomoct.. Já toho taky dost vim, všechno to mam načtený, ale stejně asi půjdem. Na poslední hodině se i motá do šátku, tak to se taky hodí :slight_smile:
No boule na zubu dneska praskla, vytekl hnis a krev :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale aspoň už to nebolí a zítra jdu konečně k zubařce, tak snad to jen dočistí a nic hnusnýho mi dělat nebude..
Já dneska jen uklízela, ale na cukroví nějak nedošlo, chci teď aspoň připravit těsto na linecký na zítra..
Zítra jsme měli jít na toho Ježíše, ale je to přesunuté na 29.12., Střihavka je nemocnej :frowning2:
7. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahojik holky tedy kde jste všechny?? :frowning2:
Ali doufam že ti je lepe
semy take jsi určo ok a male take :slight_smile:
ardi jo v poho jen běžte ale stejnak si myslim že zkoušet to nema cenu jen to dychani jinak polohy vime jake jsou a zkusit je musžu i doma a hlavně jinak je to ted a jinak to bude u porodu...a abys nebyla zklamana třeba jen davam přiklad mam kamarádku ta byla take na nějakem takovem kurzu uplně perfektnim a byla suprově připravena na porod a jeji chlap take a pak ejhle rodila cisařem a vzpamatovava se z toho doted :frowning2: ja tomu nechavam volnost nebudu žadne polohy zkoušet vim jake jsou a uvidim co mi v danou chvili bude vyhovovat...asi tak ale každa jsme jina a každa mame jine naroky tak proč nejit na takový kurz ale radim ti běžete i di te nemocnice až budeš po tom 30 tt je to dobre v tom že ti ukaži i porodni boxy a budeš si jistější...ja bych na ten kurz co chcete jit nešla asi i proto že se plati a přijde mi to ted vyhazoc peněz
8. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky, prosim podle ceho jste vybiraly kocarky? Me prijde, ze jsem asi blazen. Pristup prodavacek me sokuje. Mate zkusenost s nejakym obchodem, kde se vam fakt venovaly? Vrchol vseho mi byl vcera predveden v Puntanele v Globusu. Tri prodavacky staly u mnou vybraneho kocaru a dumaly jak ho slozit, pak zavolaly vedouci, ktera se na me tak koukla a rekla "a opravdu byste ho chtela koupit?", pak teda lomcovala s konstrukci, mackala nastaveni madla, brzdu, dole zipy u kosiku (myslela ze tim ho slozi), no a pak se na me koukla a rekla "tento model se nesklada, vlastne zadna 3kombinace slozit nejde", coz me vysokovalo a rikam "takze takhle jako prijde do auta? Delate si ze me blazny? Tady v tom letaku mate jasne vyfoceno ze je slozeny", no tak sla dozadu a vratila se s tim, ze vola nejakymu distributorovi ci co, ten je navigoval po telefonu jak se to sklada atd. Pak se to povedlo. Dalsi pecka byla, ze pry k tomu typu nemaji korbu, tak rikam jako ze ji chci videt a chci vedet kolik stoji atd. a oni ze to nevedi, ze je to na objednani, tak rikam, ze kdyz chci objednat, tak chci vedet prece za kolik, a ze ji chci videt, a ne kupovat zajice v pytli. Tak me rekla ze stoji stejne jak u toho jineho typu. Pritom ta korba vypada jinak, ma jinou nosnost, rozmery atd. Pak teda zmizla a prisla s cenou (o 1500 rozdil s tou druhou korbou). A posledni pecka byla, kdyz nevedely co je pevna baze do auta k autosedacce, ze prej to nevedou a ta sedacka ke kocaru to rozhodne nema. Pritom v tom letaku ke kocaru to je. Jsem otravena.
8. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
lerak:ahojik zaprvé ty jo to to leti ty už maš 21tt to je hups :slight_smile:
jinak jak sem vybírala kočárek ani nevim mě se libil od TAKO ale nakonec jsme ho zavrhli a pak jsme když jsme někde byli koukali jak vypadaji atd..musis mit jasno jaky typ chceš a pak vybírat...no mi se pak šli podivat do jednoho odbchodu a tam nam ukazal pan icoo a fakt se mi zalibil a i manipulace s nim byla pěkna tak jsme do něho šli...barcu jsme měli vyhlidnutou černo oranžovy a videla jsem ho i ve skutečnosti ale pak se přestali prodavatat a museli jsme si vybrat jen podle fotky ale jsem s nim spokojena!!
8. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
ahoj, zrovna jsem si dodělala výzdobu, dneska je to břicho lepší ale už zas krapet bolí tak budu ted chvíli nic nedělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
ali a neměla by sis skočit na kontolu??
8. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
nevim, myslim že ona toho taky moc nepozná proč to bolí, podle mě je to důsledek toho profuku a na druhý diskuzi mi napsali že jestli by to nemohla bejt ovulace, jedna holčina mi psala že měla uplně ty samý bolesti tak ještě počkám
8. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj, tak mam za sebou zubaře, čištění kanálků, dren, zítra ráno jdu zas a ještě pár dní chodit budu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lerak, v Liberci s žádným obchodem dobrou zkušenost nemám, ty Puntanely apod. jsou šílený, ty prodavačky nevědí nic, chtěla jsem poradit hračku pro 2letýho kluka a řešili to čtyři a neporadily nic.. Kočárek bych tam teda nekoupila. V Chiccu si nás nikdo nevšímal a pak teda informace skoro žádný. Možná zkusit Petto v Pražský..
Já mam super zkušenosti se Špuntíkem v Praze, tak jestli tam někdy máte cestu, zajděte tam, tam se vám budou věnovat vždycky parádně, všechno vysvětlí, ukážou, fakt úžasnej obchod. A napřed jsem teda vybírala na netu, procházela diskuze a pak vybírala rovnou obchod, kde měli ty moje favority..
Jdu pokračovat v pečení, tak zatim..
8. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
koukám že tady se peče ostošest :slight_smile: já ještě nemám kde, desku snad truhlář přiveze dnes namontovat a eletrikář tu taky ještě nebyl, takže zatím nepeču ani nevařím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale o víkendu manžel aspoň dodělal wc, vymaloval dodělal sokl pod pračku a tu tam přestěhoval, stála nám dlouho v chodbě, takže aspoň něco je udělané :slight_smile:

zítra asi pojedeme do liberce dokoupit dárky, okouknout stromečky a tak :slight_smile: tak se docela těším :slight_smile:
a už je jisté že manželova mamka přijede 20ého a zlstane tu až do 26tého....tak se těšíme :slight_smile:
a jeho ségra s neteří nejspíš přijedou první týden v lednu :slight_smile:
8. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak vás jdu taky konečně zas pozdravit.U mě žádné příznivé zprávy,mám dle výsledků dost silnej zánět močáku,ještě mi posílaj moč do Lb na kultivaci a mám volat ve čtvrtek,co a jak a co dostanu za antibiotika.Zatím beru ty,co mi napsala Dr.Ach jo,když se daří,tak se fakt daří :frowning2: .A to máme jet ve čtvrtek do gennetu na konzultaci,tak snad to půjde.Jinak my už s maminou napekly 4druhy cukroví a 5vánoček,jsou to teda takový naše miminka,pořádně nabyly :grinning:
Semy,tak budete mít aspoň veselý Vánoce.
Ali,možná by sis přeci jen ale měla dojet k Dr.,aby tě prohlídla,za to nic nedáš.
Ardi,tak koukám,že si užíváš se zubem,tak ať tě to už moc nebolí.Když bolej zuby,to je hnus,au au. :pensive: :confounded:
8. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
ahoj sluni...jejda tak to ti nezávidím, já měla dost blbej zánět na začátku roku, jsem s tím byla doma dva měsíce, ale měla jsem do toho ještě ledvinový kámen, který naštěstí vyšel sám....ale měla jsem asi troje antibiotika, no hnus...

tak to jste to s mamkou rozjeli to pečení...vánočku chci taky dělat, dělám jí každý rok, ale loni šla z plechu rovnou do koše, nějak se nepovedla, trouba co jsme měli ve starém bytě blbě pekla....tak doufám že letos se povede :slight_smile:
8. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
No mě sestřička docela vystrašila,taky říkali,že je podezření i na ledvinovej kámen :astonished: ,jsem z toho celkem v šoku,snad se to nepotvrdí.Nechápu z čeho zánět močáku,vždyť se snažím být vždy v teple,nevím no.
Jinak jo jo,rozjely jsme to,ale ještě uděláme vosí úly a končíme,nebudeme to přehánět.Ale z těch vánoček mám velkou radost,ty se fakt povedly :slight_smile:
Neboj semy,taky se dočkáš a budeš pak moct péct a vařit do aleluja :wink:
8. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj holky,
také vás všechny zdravím. U nás nic moc nového. O víkendu byl malej nadšenej z Mikuláše a dárečků a tak se už moc těšíme na jeho rozzářené oči u vánočního stromečku. Ale to počásko venku zatím moc vánočně teda nevypadá.
Lerak: zkus Dětský ráj v Liberci, tam jsme kupovali kočárek my a prodavačky byly super a skvěle si poradily s našima dotazama, posílám odkaz: http://www.detskyraj.cz/scripts/index.php
8. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Ahoj jani,moc zdravím.Tak to je dobře,že se malej nebál Mikuláše a byl nadšenej.Doufám,že ty se máš dobře a je vše o.k.
Semy,prosím tě,co se bude dít na té 1.konzultaci v gennetu,nevíš,budou po nás chtít celkovou rodinnou anamnézu?a co ještě se dělá?
8. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
juuu vánočky :slight_smile: no jí se chystám taky upéct nějakej exemplář ale asi až příští týden :slight_smile:
a k doktorovi nejedu, dneska je mi už skoro dobře :wink:
8. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
Medi my o I´coo taky premyslime, jaky mate a kde jste ho koupili? Nam se libi Pacific a Peak 4. Hlavne se nam vic libi ta cena oproti ostatnim :slight_smile:
8. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
sluni no jak říkáš, poptají se na rodinou anamnézu, domluví se jaký vyšetření udělat a jak postupovat dále...
předpokládám že půjdeš na hormonální profil a i manželovi budou brát krev, myslím že na genetiku a jestli nemáte ani jeden hiv....no a pak dál podle doktorky no....
8. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
Semy,moc děkuji za informace,aspoň manžela na vše připravím :wink:
8. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jani Detsky raj je jedna z nejvetsich katastrof (nerikam to bohuzel jedina), byla jsem tam poprve, 40 min si me nikdo nevsimal. Podruhe jsem tam byla s manzelem, prosli jsme kolem pokladen a rikame, ze jdem na kocarky. Po 15 min. jsme si dosli dolu pro jednu ze tri prodavacek. Ta nam nerekla absolutne nic, nevedela o tech kocarech nic, vahy, miry, tupa. Pak nas vzala dolu k pultu, ze to zacne hledat v letacich, no tak nam rekla par totalne nesmyslnych cen, a u toho si brala bundu a boty, pac uz bylo 17.59. Takze tam nekoupime nic i kdyby prosili.
A v Prazsky? Tam se me pani snazila namluvit, ze vazi vsechny kocarky stejne, kolem 15 kg (jeste si pletla hmotnost a nosnost), takze jsem byla totalne zdesena. A to me jeste rekla, ze korba nejde u zadneho kocaru odepnout.
8. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
V tej Puntanele jedou asi dobry pecky obecne. Skoda ze si neni kam postezovat, pac nejvic vypatlana byla ta vedouci!!! Ja byla v Malvikovi v Praze, 3 prodavacky, my v kramu jediny, nikdo si nas nevsimal. Jednou prisla, neco jsme se ptali, nevedela a zas odesla. Takze Malvik des bes. Ve Spuntikovi bohuzel nemaji krom Teuto. (ktera je tady) nic co by nas zaujalo. Ale dik za tip. Jsem z toho zdesena. Kdo jinej by mel o kocarech vedet vic nez ty prodavacky, ale to ja si chvili poctu na netu a vim 10x vic jak ony. Hruza!!! Vzdyt to neni denni koupe jako chleba, za 20Kc.
Zubar me ceka 15.12., jsem psychicky vyrizena uz ted. Protoze mam se zuby neustaly problemy a ted jsem vic jak rok nebyla, po poslednim traumatu u debilni zubarky. Ted jsem nasla noveho doktora, tak uvidim. Zacly se me zuby lamat a od detstvi mam problemy s kazy. Takze si pokazdy pekne vytrpim. Jj, cisteni kanalku to jsem absolvovala urcite 10x. Hrozny hrozny hrozny.
Dnes poradna, vse ok, jen cipek se ji nezdal, tak mam jist magnesium. Prcek byl krasne videt. Pohlavi jsem si rict nenechala. Vecer hodim nejake fotky do profilu :slight_smile:
8. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.