• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Lerak: tak to mě fakt překvapuje, já jsem tam nikdy takovou zkušenost neměla :astonished:
já jsem kočárek vybírala také na netu a pročetla jsem děsně moc diskuzí, ale nebylo to tak strašné, protože jsem věděla, že chci tříkolku a těch dobrých terénních zase tolik není :grinning: my máme Peg perégo, jsme maximálně spokojená, jedinou nevýhodou je, že si nemůžeš sporťák otočit proti sobě, ale neměnila bych
8. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
Tak to uz by u me neprosel, abych mohla na dite videt, to je jedno z kriterii, z kterych neustoupim :slight_smile: No prave ja mluvila se 3 maminama, a vsechny na ten obchod nadavaly. Naprosto stejnej pristup. Blby prodavacky, co nic nevedi, pak placaj nesmysly a jeste spechaj. Nam treba tvrdila ze Inglesina cela se vsim stoji 11tis. a podobny kraviny. Nebo netusila jak se jakej kocar slozi, kolik vazi, jestli jde po/proti smeru jizdy, nevedely proste nic.
8. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
lerak:no mi mame peak 4 ten nový model 2010 a jsem s nim spokojena teda ještě neni samo že zajetej ale na vzhled vahu a konstrukci si nemužu stěžovat uvidime jake to bude na ostro s malým vevnitř ale myslim že to bude ok mam ho i v albu
8. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
Lerak, ještě mě napadl jeden obchod - Batolata, teď jsou i tipsport areny, byla jsem tam kouknout a vypadaly ochotně, ale nevím, co mají za kočárky http://www.batolata.cz/
Tady to dneska frčí, zdravím všechny, já še teď snažím o další jídlo, ale s dírou v zubu to jde blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jinak peču, tak nemam čas..
8. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
Medi tak nas prave taky zaujala ta vaha, ale chci ho videt zive. Tak hledame kde.
8. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Tak se přijed podivat :slight_smile: mam ho doma :slight_smile: ale vaha je 20 kg jako skoro ostatni
8. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
Fakt jo? Vzdyt pisou kolem 14-15kg. Nechapu.
8. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
to nepisi ale u peak 4 tam maš jasně dano 20 kg!!!
8. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
joooo,ja si to spletla s tim Pacificem :slight_smile: A jinak teda ses spokojena jo? Je fakt, ze barev na vyber moc nemaji :slight_smile:
8. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
koukala sem na to od vyrobce ale maš to třeba jen korba a podvozek maš teda tech 15 kg maš pravdu ale když tam daš i maleho stejnak to přez 20 bude mit tady je třeba odkaz,...
http://www.detskyruzek.cz/kocarky/kombinovane/icoo/icoo-peak-4.asp
8. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
Jj, proto chci samotnej kocar lehkej, pac s 20kg+dite, jsem pomalu na 30 :slight_smile: V tydnu na oba I´coo mrknem. Ale diky.
8. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
aha, tak manza je stoura a na tom Ruzku maj blbe parametry, maji tam 20kg, ale kocar sportak+korba, secteny vahy. Takze to je kravina. Vsude jinde pisou lehce pres 14kg a u toho Pacific nak 11kg. No, vsak uvidime az osmatame. Pecu linecky :slight_smile:
8. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holky,
jak se máte? Koukám, že všechny pečete. To my asi budeme dělat jen nepečené, jestli najdu čas. Je to čím dál tím horší. Dnes jsme měli děsnou noc. Filip se probudil ve 2:30 ráno a střídavě ječel, brečel, vztekal se anebo si chtěl hrát a to mu vydrželo s přestávkami na spaní skoro do 5 ráno. Potom šel k nám do postele a ještě spal, ale já jsem jako můra :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Dobré ranko holky :slight_smile: tak jakpak se dnes mate??ja jdu dnes na kontrolu tak na nas myslete at je vše v pořádku :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
tak jsem dneska vylezla z postele dříve :slight_smile: vzbudil mě už ráno špatný sen :frowning2:
ale mám radost, protože dnes přijde jak truhlář přidělat pracovní desku tak i elektrikář....takže hurá :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
tak jsem dneska vylezla z postele dříve :slight_smile: vzbudil mě už ráno špatný sen :frowning2:
ale mám radost, protože dnes přijde jak truhlář přidělat pracovní desku tak i elektrikář....takže hurá :slight_smile:
Medi držím pěsti aby bylo vše v pořádku :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
jéje, hodilo mě to tam dvakrát :grinning:
9. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
semy ahojik děkuju snad to bude vše ok :slight_smile: těšim se až maleho uvidim :slight_smile: jsem ted ráno vlezla na váhu a mam skoro pořád stejně co od posledniho váženi když jsem přišla od dr tak je to snad ok
9. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
to věřím že se těšíš, já se taky těším, ale musím si ještě počkat přes týden..jdu příští pátek..už aby to bylo....
9. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
To se těšime asi vždy všechny :slight_smile: ja se zachvilu pujdu vykoupat a pak pomalu vyrazim mam tam byt ve 13 hod
9. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
tak jo, tak dej pak vědět :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
ještě tu chvilu budu neboj dam vědit :slight_smile: nejradš bych šla spat nějak mi to vnoci nejde :frowning2:
9. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
já si jdu udělat nějaký jídlo, abych pak nejedla až tu bude truhlář....
no já zas měla dneska blbý sny, a večer usínám dlouho...
9. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
tak to dobrou chut :slight_smile: ja sem jen snidala a nemam na jidlo ani pomyšleni :frowning2:
9. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
no tak to bych nevydržela, jak nějakou dobu nejím tak mě přepadne hrozný hlad a když se nenajím tak mě je pak pěkně špatně, takže jíst musím, i když tím jak mám pořád hlad tak mě nějk nebaví jíst....
9. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
no ja mam spiše nervičky tak se mi nechce už nic jist :frowning2: ale jinak take baštim ale moc toho nejim i tak nevim nemam potřebu :frowning2:
9. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
ahojik tak jsem po kontrole a je vše ok malej se ma k světu a jsme už hlavičkou dolu :slight_smile:
9. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj holky
Medi, tak to je paráda, za chvilku už ho budeš mít u sebe :slight_smile:
Já peču a peču a ještě musim uklidit, dneska tu spí Honzy kolegové.. A uvažuju, že večer půjdu na Rampu na Schmitzera..
9. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ardi jj za chvilu tu bude ještě mi posunul termin na 23.1 ale spiše že to vypada na ten konec ledna :slight_smile: a mame asi tak 2000 g sem si řikala jestli ´to není hodně ale prý to tak ma být..
9. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
ahojky..
medi tak moc gratuluju k úspěšné prohlídce :slight_smile: ty jo to už uteče a malý bude na světě :slight_smile:
a je super že už je hlavičkou dolů :slight_smile:

tak tu byl elektrikář celé odpoledne a elektrika je hotová, takže normálně vejdeme do koupelny a normálně cvakneme vypínačem a normálně se rozsvítí světlo :grinning: taková blbost, ale jakou to udělá radost :grinning:
no a kuchyň už taky elektro funguje :wink:
deska je taky položená, sami si pak vyřízneme díru na dře a na varnou desku, na tu desku varnou musíme počkat, manžel to vyřízne asi v pátek večer, protože se tam musí uříznout i jeden šroub který stahuje k sobě ty desky, tak to musí to lepidlo zaschnout...no v sobotu si už asi udělám oběd na desce a v neděli se manželovi snad podaří přesunout lednici, a vložit a zapojit troubu a myčku.... :slight_smile:
9. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.