• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahojik holky diky za gratulace :slight_smile: ja sem ted vstala a jsem jak zmlácená :frowning2: vše mě bolí a od včera i bříško nevim čim to snad to bude ok :slight_smile:
dneska se musim pustit do uklidu ale vubec se mi do toho nechce nejradš bych si šla zase lehnout
10. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
medi tak jestli se necítíš dobře, tak se radši natáhni a odpočívej..úklid ti neuteče :slight_smile:

my dneska jedeme do Liberce dokoupit poslední dárky a udělat velký nákup, taky stromeček chceme koupit....
a předtím jedu ještě pro nové kliky na dveře, tak se těším že už se zbavíme těch hnusných plastových co tu byli a budeme mít všude stejné pěkné :slight_smile:
10. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
semy ahojik :slight_smile: už mam hotovo a je mi lepe asi to potřebovalo trochu pohybu...
mi odpol jedem take do LBc Honza tam chce koupit darky pro mě :slight_smile: a pak pujdem dokoupit darky take na vanoce a pak jen nějake jidlo nemame doma skorem nic :slight_smile:
10. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
no my musíme udělat velký nákup, doteď jsme kupovali jen nejnutnější, jak enbyla kuchyň, tak o teď musíme doplnit aby bylo z čeho vařit a péct :slight_smile:
tak se třeba potkáme :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
a kam jdete nakoupit??ja napřed budu courat po hypernově a pak jdem na nakup do globusu :slight_smile:
ale pojedem až tak kolem 16 hod
10. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
my pojedem akolo půl čtvrtý....a nejdřív k truhláři do dílny pro prkýnko, pak do mý práce něco nakoupit, a pak do globusu asi, máme tam vyreklamované boty, takže tam rovnou uděláme ten nákup a ak ještě do bauhausu a možná do obi protože tam mají pěkný bonsai za 200,- tak jsme si říkali že ho asi koupíme babičce, protože nás nějak nic nenapadlo co jí koupit...kytičky má rád a tohle je takový neobviklý :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahojky, Medi taky gratuluju k prohlidce. Tyyyy joooo, tak to je uz velikej 2000g, to na to to Tvoje malicky brisko ubec nevypada :slight_smile: Vybavicku uz mas celou? Ja zjistila, ze uz musim brzdit s obleckama :slight_smile: Doufam, ze i my budem o.k. 15.12. jdu na velkej utz. V utery v poradne me dala magnesium, pac se ji nezdal muj cipek a mamka me i brachu mela predcasne, tak me nak hlida. A jeste me neco rikala k te moji krvi A-, tak jsem zas o neco chytrejsi :slight_smile: Ted po svatcich me ceka ten test na cukrovku a pak zas poradna :slight_smile: Hruza to behani po doktorech :slight_smile: A bude hur!!! Vcera jsem pekla jeste dalsi druh cukrovi. Nejak me to bavi a letos u toho ani moc nenadavam. Taky ty hvezdicky uz maji tvar hvezdicky a kdyz je slepim, tak se prekryvaji :slight_smile: Manzel rika, ze je to moje cukrovi srandovni, sisaty a tak, ale vyborny. Se este vypracuju :slight_smile: Jsem na skok u nasich a zpatky to vezmem pres Pardubice mrknout na ten I´coo. Koukame po kocarech brzo, ale to kvuli tomu, ze kdybychom se nakonec rozhodli pro tu Teutonii, tak na ni se ceka i 12 tydnu.
Semy a co Ty? Mate uz vybrana jmena?
U nas se dostala jeste do hry Anetka a Editka (ta spis). Ale ja stejne tusim kluka. A pro nej jmeno nevim. Teda krom toho po tatkovi.
10. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
ahojky lerak..tak at vyšetření taky dopadne dobře :slight_smile:
my máme jména už v podstatě od doby co jsme se začali snažit :slight_smile: Nina a Davídek :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
No to u nas Davidek neprosel, pac jeden Davidek myho manzela pekne okradl. Teda dluzi mu prachy, ktery z nej uz nikdy nevymlati :slight_smile: To je nejhorsi, ze si clovek vzdycky pod tim jmenem nekoho predstavi. My mame nemecky prijmeni, a holcicka by byla bez -ova jako ja, tak me k tomu prijmeni nejak nepasujou jmena jako je treba Martin, Lukas atd. Jeste se mi libi Jakub a Adam, ale 1) jich je hodne a 2) Jakuba ted ceka kamarad. Manzel chodi s takovou partou kazdy patek na pivo a my jsme posledni na rade v porodech :slight_smile: Byl duben 2009, srpen, zari, ted bude prosincovej Jakoubek a pak my v dubnu 2010.
No jsem zvedava jak to vsechno zvladnem. Ne, ze bych se bala -to asi prijde, ale jsem strasne zvedava :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
semy tak se tam třeba potkáme :slight_smile:
lerak :děkuju jen se bojim aby nebyl až moc velikej ale dr řikal že ta vaha je přesně jak ma byt v tomto tt tak snad to bude ok ,vybavičku a vše potřebne už mam jen čekam jeětě jeden baliček plenek jen tak na ublinknuti atd tak sem zvědava kdy dorazi :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Medi urco jsem to sem uz psala, ale osahala jsem si muselinove plenky od IV, klasicke ctvercove, napr. na utirani po koupani supr. Heboucky. Tak jen tip. To je supr, ze je prcek hlavou dolu, snad uz tak zustane!!! Ja kdyz jsem videla toho naseho akrobata, jak tam dela tu sklapovacku :slight_smile: No,ta joga se mu vylozene libi. Ale me to vcera ukrutne nebavilo. A myslim, ze nebudes rodit obri miminko,neboj. Uz jsem mluvila s 2 kamoskama, a na nejakym tom posl.utz pred porodem, jim odhadli hmotnost miminka a obema rekli asi o 200g vic. Takze se podle toho trosinku ridit da, ale asi jak u koho no.
Semy, ted koukam, ze jdes pristi tyden na kontrolu, tak budu drzet palce a snad pribude dalsi foto :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
lerak díky..moc se těším na utz, že zas mrňouska uvidím .-) a fotečka určitě bude..pokud je teda všecko v pořádku :confused:

ty chodíš na jogu? tak to je fajn, Já bych taky chtělůa začít chodit někdy po novém roce, už potřebujunějaký pohyb, jak jsem doma, tak toho moc nemám a bolí mě kyčle, měla jsem s tím trošku problém už před otěhu, ale teď je to ještě horší, chytak mě i křeče....tak se těším na cvičení :slight_smile: budu chodit do toho magnetu...
10. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
lerak no uvidime ja sem ale vždy chtěla male mimi tak uvidime co vyprdnu :slight_smile: ale snad to žádný macek nebude :slight_smile:
semy cvičo je dobré a bude ti po tom hlavně lepe :slight_smile: a obzvlášt jestli maš nějake bolesti!!
10. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jo a holky predstavte si, ze jsem se domakla, ze se na me chystala vypoved. Tak snad jeste ze jsem zdrhla. Smejdi. A to k nam jeste chodil obchodak a rikal ze se o praci bat nemusim.
10. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
lerak to jsi měla štígro teda že jsi se tý výpovědi takhle vyhnula :slight_smile:

medi no uvidíš ale třeba to bude akorát miminko :slight_smile:)

jjo na cvičení se moc těším :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
lerak to jsou parchanti co?? ale co ted ti to muže byt už jedno :slight_smile:
semy jj uvidime :slight_smile: a cvičo je fakt dobré a budeš chodit i do te nemocnice?
10. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ja se chystam na nakej ten predporodni kurz a az pujdu na ten velkej utz tak se taky optam na nejaky cvico, prece jen, v porodce je to o 70Kc levnejsi. Ale ja to mam vse v Lbc. Jdu na obidek.
10. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
no možná, to ještě uvidím..ale tam se chodí později myslím viď...od 20tt?
10. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
no ta joga je v magnetu za 60,- takže to jde.....medi a kolik stojí to cvičení v nemocnici?
na kurz chci jít pak ten co dělat v nemocnici, snad to bude stačit....v magnetu dělat teda taky, tak to se ještě rozmyslím...
10. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
tak hezké odpoledne, já vyrážím do víru velkoměsta :grinning:
10. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
semy to cvičo v nemocnici nestoji nic a kurz si myslim stači jestli nechceš vyhazovat penizky za ten v magnetu a chodi se na to cvičo od 20 tt ale kdyby ses domluvila da se i dřive!
10. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj, tak já jen pracuju a pracuju, od středy mi poběží dvě obrovské akce, tak snad vše bude ok.. Do vánoc mi to pěkně uteče, obávám se, že ani nestihnu nakoupit dárky :sweat_smile:
Lerak, to není zas tak brzo na kočárek, my už v 17tt objednávali :grinning: A na Teutonii máme dodací lhůtu 12-14 týdnů..přes vánoce to je asi na dýl než normálně..
Já ještě musim jet do Vysokýho, ale ukecala jsem Honzu, ať jede se mnou, ve tmě a na čerstvém sněhu já nerada :slight_smile:
10. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
medi díky za info :slight_smile:

tak jsme toho nakoupili, máme nvé kliky na dveře všechny, nová světla pdo linku do kuchyně, velký nákup, plno drobností z bauhausu, dooupeny všechny dárky a krásný Vánoční stromeček :slight_smile:)) no a těch peněz co jsme utratili :slight_smile:
10. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ahojik holky přeji pěkne ranko :slight_smile:
tak mi take včera pokoupili ale ještě nam něco chybi tak uvidime kdy to koupime...asi pojedem zitra dopol do města jako na pražskou a moskevskou se juknout tak snad tam to dokoupime :slight_smile:
11. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojky, tak jsme byli vcera mrknout na ty i´coo v Pardubicich a oni je tam nemeli. A jeste si nas nikdo nevsimal asi 20min, taxem se rozohnila a dala jsem to tej prodavacce sezrat, pred vedoucim. Uz me pijou krev. Byly tam ty prodavacky dve, kram jak krava, vsude na nas bylo videt a nikdo neprisel. No, tak jsme se vytocili a uz jsme skoro rozhodnuty pro jeden kocar. Sice drahej, ale uchvatil nas nejvic. Korat premejslime kde ho koupit, pac tam kde jsme ho videli, tak v obou kramech prodavacky na pest :slight_smile: Ja to nechapu, vzdyt to neni koupe za maly peniz.
Jinak od rana pecu jak blbec :slight_smile: Vecir asi udelam par bramboraku :slight_smile:
11. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
lerak ahojik a jaky nakonec ste vybrali??jestli bys chtěla ten icoo videt tak ti znovu nabizim mam ho doma za viděni nic nedaš!
11. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
Vybrali jsme nejspis Brio Go. Ted vymejslime kde ho koupit. Protoze tady v Puntanele to rozhodne nebude a v Malvikovi taky ne :slight_smile:
11. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
Tak to ju tak hlavně jestli se vam libi a co třeba v Praze?
11. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem doma, dneska jsem si pěkně pojezdila.. Teď už na práci asi kašlu a jdu ještě něco napíct..
Lerak, tak jestli máte vybráno, tak bych ho objednala na internetu, bude to levnější.. Tam aspoň nemusíš řešit blbý prodavačky. No a nebo ho mají v těch Batolatech na Jeronýmovce.. Je to ten s těma malýma kolečkama vepředu? Myslíš, že to je praktický sem k nám? Moc si neumim představit s tím jezdit ve sněhu..
11. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
No, prave hledame kde v Praze :slight_smile: No ja spis resim, kdyby s nim naaaaahodou neco bylo, aby byla lepsi reklamace, ne ho posilat treba do Ostravy. Mnooo, ono kolik dni v roce tady je snih. A ja bydlim primo v centru, takze tady je prohrnuto. Myslim, ze do snehu je to podobne jak trikolka :slight_smile: S tou si to zas neumim predstavit ja :slight_smile: A hlavne je tak lehounkej, ze se s nim nenadru. A kdyz vidim ty golface a sportaky na ulici, tak to budou mit ve snehu jeste horsi, ty 8 kolovy.
11. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.