• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj holky,
všechny vás zdravím. Filip má šílené období vzdoru a já právě hledám na amazonu nějakou vhodnou literaturu, jak zkrotit vztekající se dítě. No, ta výchova je docela záhul, dává mi to dost zabrat, ale bude líp :grinning: tak snad nejdéle za rok.
Lerak: z vlastní zkušenosti, tříkolka ve sněhu dokáže divy :slight_smile:, letos v půlce října jsem absolvovala cestu s golfkama sněhem, co mají 4 kolečka a myslela jsem, že vypustím duši :slight_smile:, takže já na tříkolku nedám dopustit, ale je to co člověk, to názor :wink:
11. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
No ono jde o to, kde s kocarem jezdis, a ja jelikoz bydlim uplne ve meste, tak toho v tom snehu moc nenajezdim :slight_smile: Jooo, a taky jsme vybrali kocar podle kocicky, ona se jmenuje uplne stejne :slight_smile: Nee, to je jen nahodna shoda.
Ja jsem celej den stala u plotny, uz sotva cumim.
Tak at toho "zlosyna" :slight_smile: brzo zkrotis Jani.
11. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak mam zas chvilku, nějak nestíhám a pracuju snad nonstop :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem zvědavá, jak mi ve středu ráno začnou dvě megaakce, když nic není připravené a já musím čekat a pak se asi v úterý zblázním, abych to všechno rozvezla a zařídila.. A akce běží až do štědrého dne, tak teda netuším, kdy koupím dárky a jestli se vůbec včas dostavim ke stromečku :unamused: Aspoň mám v pátek dovolenou, tak snad stihnu aspoň něco..
Lerak, já myslím, že ve sněhu to není o tom, kolik je koleček, ale jak jsou velká.. Já se toho teda s 3kolkou nebojím.. Ale do města je to asi ok, my míváme sněhu dost, navíc jezdíme často do Harrachova, takže já bych do malých koleček nešla.. Ale jinak jsem na to Brio slyšela jen samou chválu :slight_smile:
Dlouho tu nebyla Ali, snad už je jí dobře..
Jinak jsem se dneska po 3 týdnech zvážila a mám + 3,5 kg a to jsem byla po jídle, takže pohoda :slight_smile: A kopance už jsou i vidět, je to paráda, jak se to břicho boulí :grinning: V úterý jdeme konečně na kontrolu, tak zase prcka uvidím.. A taky na odběry na cukrovku, ale to mi nijak nevadí, vzhledem k tomu, že se jen ráno nacpu sladkým a nemusím nic pít :slight_smile: No a v pondělí mi snad provizorně zadělá ten zub a v pátek ráno 4D, na to se mooc těšim :slight_smile:
12. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahojik ardi tak to ses v jendom kole co??mi byli ted jestě nakpovat dárky atd a snad mame vše :slight_smile: a já jdu ted péct :slight_smile:
jinak jak pišeš o bouleni břicha a kopancich to maš tedy docela brzy ja ty boule zpozorovala teprve nedavno a moc se mu tedy boulet nechce :slight_smile:
12. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj holky. Coze, ja uz ty boule na brichu pozoruju asi 2 tydny. Rano ho obcas mivam nakrivo, jak je prcek namacklej na jedny strane, a kopani je videt perfektne. Jak kdyz jezdi nekdo rukou pod perinou :slight_smile: Taky se planuju objednat na ten 4D utz, ale ete cas.
Manzel dnes vari, lososa se smetanovo-bazalkovou omackou s pecenyma bramborama a zitra bude pravej biftek. To jsme se zas po dlouhy dobe pri nakupu jidla placli pres kapsu :slight_smile:
Tak holky ja mam napeceno a ted furt chodim a ochutnavam.
Vcera jsem si koupila nakej maminkovskej casak a psali tam, ze nesmim ani kapku vajecnyho konaku, bramborovej salat s majonezou a mam odmitat jiz 3.kousek cukrovi a nesmim zadny uzeniny. Ehm, tak to me docela rozesmalo. Ale nikde tam nepsali co teda muzu. To by ale v tom casopise asi nic nebylo :slight_smile:
Oni ty kolecka u toho Bria nejsou tak malicky jak na obrazku. Dnes jsem byla manzelovi v Puntanele ukazovat i ten Brio Sing. Tak jsme se tam zas obslouzili sami a sli jsme. Btw:rano jsme byli v Batolatech a I´coo ma takovou malickou korbicku, to jsem cumela. No ale meli tam vystavenou nakou 3kolku od nich (boudy jsou prej vsude stejny, krom Pacific), nic vic.
Tak ja se jdu valet a tesit se na Sestricky :slight_smile: Taxe taky valejte a odpocivejte, venku je pekna zima.
12. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
lerak:ahojik no jo tak si to mame každa jinak s těma boulema :slight_smile: a lenosti našik prcku pže ja ho mam extrémě líneho mi to asi vynahradi na světě: -)
jinak takoveho manžu jako maš y bych take chtěla lososa hm?teda ne že by muj nevařil ale ne takove delikatesky ale asi by to take zvládl ale bude to asi tím že ja toto moc nejim :slight_smile:
jinak u icoo je ta korbička mysliš mala??viděla si i větší??nevim no snad ho nějaka na pul roku v tom udržime :slight_smile:
mi byli take ve městě a ja si tam koupila kojici trička od babičky k vanocum tak mam z nich radost a kdybych nedej buh nekojila tak neni vidět že jsou kojici a mužou se nosit i tak :slight_smile:
12. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
Lerak, jak já bych se válela, ale musim makat :frowning2: Jedu do Liberce a do Bolky, snad to nebude moc klouzat..
Jé losos, mňam, to ti závidim..
Tak jedu, pa
12. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
ardi nepředři se :frowning2:
holky ja mam den :slight_smile: peču cukrovi a přišel tata a ja s nim šla do garáže a na zemi neupečené kokosky a Honza byl doma a pes take a co myslite??dva a pul plechu mi pes sežral těch kokosek Honza se jen otočil a bylo to :frowning2: sem se z toho až rozbulila :slight_smile:
12. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Medi, ted nevim jestli se nepletu, ale prave Pacific, jak ma vse v 1, tak je hluboky asi trochu vetsi. Me prisla ta korbicka u Peak strasne uzounka. Meli jsme metr a ma snad jen 31cm na sirku uvnitr. No snad se tam s fusakem vejdete!!! Az Ti povyroste, tak uz zas bude jaro a fusak nak odhodite, tak bude zas vic mista.
No me doktorka rika, ze je prcek hrozne cilej, tak snad se v brise vyblazni a pak bude klidny spavy miminko :slight_smile:
Chee, to urcite. Boze jen at to neni spratecek jako jsem byla ja :slight_smile:
Ja to spocitala a mam uz asi 8 druhu cukrovi, jeste chystam vosi hnizda a konec :slight_smile: Ja asi makala makala, abych se pak mohla valet a jen se cpat :slight_smile:
Jojo, manzel rad vari. O vikendech se ve vareni casto stridame. Je to labuznik, biftoura musi mit z prave svickove, takze se tak jednou za pul roku placne pres kapsu. Rikal, ze tak krasny hovezi v tom kramu nemuzem prece nechat :slight_smile:
Ja mela na lososa chut, na ryby moc nejsem, ale lososa mam rada. Tak at ma prcek od vseho trochu.
Ardi tak opatrne!!!
12. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahoj, tak jsem tu, Honza jel nakonec se mnou.. V Nise jsme objevili nový obchod s oblečkama pro mimi (nebo jsme si jen možná dřív nevšimli) a měli slevy, tak Honza koupil prckovi takový teplý overálek, byl zlevněný z 800 skoro na polovinu, asi využijem na cestu z porodky.. Zrovna jsem zjistila, že je porodnice i v Jilemnici, to jsem netušila..a čtu jen samou chválu, tak asi už vím, kam pojedem, kdyby náhodou v Jablonci bylo plno..
12. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Medi, to cukroví naštve, to bych bulela taky :grinning: Já teď zas měla na alobalu měla marokánky, chtěla jsem je šoupnout do lednice, aby ztuhla čokoláda a samozřejmě se mi to z toho alobalu sesunulo a psi se na to vrhli.. Nesežrali všechno, ale stejně jsem to vyhodila..
12. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ardi ahojik tak to take naštve to vyhodit!!!
Nechci ti kazit iluzi o Jilemnici nic sem o ni neslyšela ale když přijedeš do Jbc a maji plno tak si tě berou na starosti oni a odvoz tedy resp převoz zajištuji oni tak mi to bylo alespon řečeno na tom kurzu!nelajznou si asi rodičku poslat autem samotnou-!co kyby si začala rodit!!!!a myslim že maji že vozí do lbc!!
12. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
Medi, já myslím, že říkali, že zajistí převoz a můžeš si říct kam, když to je v rozumné vzdálenosti teda.. Kamarádka to tak měla, řekla, že nechce do Lbc, vezli jí to Turnova..
12. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
Nevim no ale ona preferovala lbc ale myslim si že když si řekneš tak by tě tam odvezli
12. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
No já doufám, že nebude potřeba, aby mě vozili někam jinam..
Tyjo, když si lehnu, uplně mi vylejzá pupík.. fuj, to je divný :grinning: Ale jen vlehu, jinak je normálně zalezlej, ale brto asi vyleze..
12. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
No jo to je normalka :slight_smile: snad to nebude potřeba jak řikaš :slight_smile: ja jdu pomalu na kutě zitra budu zase peci Honzik byld dnes nějakej spavej zato ted ma dizu v břichu :slight_smile:
Tak zatim papa zítra
12. pro 2009 ve 23:21  • Odpověz
Ahoj holky kde jste kdo??Ja ještě peču a jinak jsme byli dnes na procházce a pracovali doma
13. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahoj medi, já teď taky pekla, mam tři druhy a víc asi nestihnu.. Jinak jsem pracovala, ale mam skoro vše obsazené, tak paráda.. Zítra ráno jdu zas k zubaři, tak doufám, že mi to bude moct nějak provizorně zaplácnout..
Co asi Ali, dlouho jsem jí tu neviděla, ani na fcb..
13. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahoj ardi :slight_smile: teda ty pořád pracujes :slight_smile:
ja sem take pekla a zub mě bolí take ale jak roste a k dr nechcu jit pže by mi tam stejnak dala jen dren na roztaženi a nic vic a ten mi smrdí i když sem nebyla těhule tak ted bych se aspo poblinkala :slight_smile:
ali ani semy nevim kde se toulaji asi maji hodně práce a nebo nemaji naladu
13. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
Dobré ranko všem :slight_smile:
14. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
dobré dopoledne :slight_smile:

ardi ty jseš teda samá práce :slight_smile:
holky to naštve teda se dělat s cukrovým a pak to sežerou psi...no jo, to je život :grinning:

my jsme o víkendu dělali kuchyň, tak jsem ani pc nezapínala....
ještě to není stopro ale jdu teď vybalovat konečně věci, už chybí jen dodělat vysokou skříň v které bude i trouba, je tam potřeba vyříznout ještě jedna díra a přichytit ke zdi, pak vložit troubu a pak konečně i lednici dát na místo a bude....
ale deska už je komplet, je tam plynová deska i dřez funkční..to je krásný si v kuchyni pustit vodu :grinning: jsem ze začátku pořád chodila pro vodu do koupelny a tomáš se mě smál, pročtam chodím když mě teče voda v kuchyni :grinning: no jo..4 měíce to už je zvyk no....:slight_smile:
tak dneska budu vybalovat a zítra už snad udělám nějaký těsto a do konce týdne něco málo upeču....
14. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj,
tak u zubaře ok, mam to zadělané, jen kdyby to do zítra začlo bolet nebo oteklo, tak to zas bude muset otevřít a nechat přes svátky, ale věřím, že to bude ok..
Psala Ali, že je ode dneška na těch trzích, tak asi malovala jak divá a neměla na nás čas :slight_smile: Já doufám, že se mi podaří tam dostat..
Semy a jak se cítíš? Vše ok? Žádný nevolnosti a tak? Už jsi dvouciferná :slight_smile:
Jdu si na hodinku lehnout a pak budu pokračovat v práci..
14. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
ahojik semy tak hlavně že jste ok a žese vam byteček pomalu dava dokupy je to hned lepší pocit že??
ardi tak to je dobře že u zubako dobrý hlavně aby to nezačalo bolet :frowning2:
14. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
ardi cítím se docela dobře..nevolnosti mám už jen občas, ale není to tak hrozný jako dřív, takže celkem pohoda....a navečer mívám dost často strašně těžký břicho, jak kdybych v něm měla kamení....ale celkofvě bh to zhodnotila že pohoda :slight_smile:
to jo, už jsem dvouciferná :slight_smile: a 4 dny po štědrém dnu začínáme druhý trimestr
a :dizzy_face: tento pátek jdeme do poradny a na utz tak už se moc těším :slight_smile:

medi no to mě povídej, sice pomalu ale lepší se to..hlavně že už ta kuchyň je v takovém stavu :slight_smile:
po novém roce se vrhneme na jídelnu a na chodbu...
14. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahojky, tak ja mozna taky vyrazim na trhy. Trochu se vyvencit. Jinak jsem nemozna. Rano jsem byla ve meste, pokoupit par daru bratrovi. Ale porad mi toho dost chybi :frowning2: Zitra jdu na velky utz a odpo k zubari, mam nervy. Pokazdy si to tam vychutnam. Kazi se mi zuby po mamine.
Semy me zas to bricho porad tvrdne, hlavne kdyz lezim. Je to takovy neprijemny.
Dnes jsem konecne ozdobila to posledni cukrovi a uz na to prdim, pak jeste s mamkou udelame vosi hnizda a je to.
Dnes jsem byla v Tescu, bohuzel. Pokazdy tam prckovi neco koupim. Ale dnes jsem tri veci poslusne vratila a vzala jsem si jen mysi capacky do sady k dupajdam a bodycku a overalku. Ja jak neco pekneho vidim, tak se neudrzim.
Uz jsem si rikala ze zacnu kupovat 68 a vetsi, ale porad me to tahne k modre. Rikam si, ze to nakoupim az bude prcek venku a budem vedet co to je. Abychom pripadne nemeli premodralou holcicku :slight_smile:
Holky nemate tip na nejakou peknou, "levnou", drevenou, prebalovaci komodu s 3 suplikama? Ja se byla divat v Detskym raji na tu Scarlett a ty supliky me prijdou hrozne vyhrkany (mozna je to tim, ze je to vystavovany model a treba to neni uplne dotazeny a jak s tim kazdej manipuluje).
Jo a jinak uz mame doma postylku LIon a mame objednanou i jidelni zidlicku Lion, hraci deku a spiralu.
Btw:porad nemam vyrizenou reklamaci povleceni, ktere jsem posilala 26.11. S tim e shopem uz nechci nic mit. Hruza.
14. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
Tak paráda, konečně jsem se po týdnu pořádně najedla :slight_smile:
Lerak, na zítra držím palce, na utz a hlavně k zubaři.. já si dneska trochu potrpěla, to vyplňování kanálků nebo co to tam dělala byl docela hnus.. Na to tvrdnutí břicha by mohlo pomoct magnézko, mně se to stalo párkrát, dr. jsem to ani neříkala, protože stačila sklenička magnézie a bylo to ok.. Ale jestli to máš pravidelně, tak to dr. řekni. No nevím, co si představuješ pod pojmem levná komoda? Oni moc levné nejsou.. Možná bych zkusila kouknout v Ikee. Ta postýlka Lion je moc pěkná, taky o ní uvažujem. Kde jste jí koupili? Mají jí někde v Lbc? Potřebuju na ní kouknout naživo, jak ta barva vypadá..
Semy, tak to je pohoda, že je pohoda :slight_smile: Na pátek taky držím palce. Já jdu na kontrolu zítra, ráno odběry na cukrovky a pak po měsíci utz, tak se moc těšim. A v pátek ten 4D, tak to se těšim ještě víc :slight_smile:
14. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
ahojik holky :slight_smile:
tak ja byla dnes na cviču a bylo to super :slight_smile: řikala nam jak se mame chovat po porodu tak to bylo dobrý :slight_smile:
lerak:je to těžke odolat něco nekoupit co??take s tim mam problemy :slight_smile:,jinak co se týče těch komod neboli přebalovaku mi mame tu od scarletu a jsem s ni spokojena pěkna pevna šupliky ok tak uvidime v provozu

jinak musim zitra začit zdobit cukrovi nějak nestiham a to jsem si řikala že když jsem doma že to bude v poho :frowning2:
jioooo a dnes nam dorazila autosedačka a taška na kočár ....taška teda neni připínaci to mě trochu zkalmalo ale jinak dobry :slight_smile:
14. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ardi to presne vim co myslis, ja mam takhle vyplneny asi tri zuby. Magnesium uz jiim pres tyden a zadna zmena. Doktorce se na pohmat nezdal muj cipek, pak delala vnitrni utz, to prej ok. Komody vim, ze stoji tak 5-5,5tis., ale nechci proste za 7. Ta v Ikee ma myslim jen dva supliky, ja chci tri, pac zas postylku jsem brala bez supliku. Postylku mame pres net a zrovna jsem tam objednala i deku a ted chci jeste jednu. Takovou tu hebouckou mudlaci. Jinak mrkni na postylky v Prazsky. Drzim palce na kontrolu, to sem zitra prispejem jak jsme dopadly.
Tak to my asi vezmem tu Scarlett a prdim na to. Me to nebavi hledat. Z toho kocaru jsem taky pekne otravena. Btw: Medi ten co se nam libi je podobne sirokej jak ten Tvuj +-1cm. Ja to budu mit horsi v tom, ze budu davat do hlubokeho a do fusaku odrostlejsi dite nez Ty. Ale my ho mame zas hodne dlouhej i sportak.
Jinak mrknete pro inspiraci, kdo jeste nema uplne rozhodnuto :slight_smile: http://www.jajanka.estranky.cz/stranka/zenska-jmena a http://www.jajanka.estranky.cz/stranka/muzska-jmena
14. pro 2009 ve 23:15  • Odpověz
Ahojik holky tak jak se dnes mate??venku pěkně mrzne ja sem zase spala na nic :frowning2: boli mě hlava a nic mě neba :frowning2:
musim ale začit zdobit cukrovi jinak to nestihnu a slepovat linecke :frowning2: a vubec se mi do toho nechce bleee a ke všemu jsem si vymslela košíčky ale ty by se měli plnit dva dny předem ale to je mi pěkně blby a nejradš bych je naplnila už ted
15. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj, tak jsem tu z kontroly.. A nakonec i v dobré náladě, i když ráno to tak nevypadalo.. Ráno jsem si dala sladkou snídani, že mi udělají ty odběry na cukrovku, přijdu tam a sestřička, že mi tu krev nevezme, protože od prosince mají nařízení posílat na ten klasický test s tím nápojem.. ale že to dělají jen v pátek a letos už jsou tam jen tenhle pátek a to my jsme na 9tou objednaný na ten 4D a ten se dělá taky jen pátek a později už měli narváno, tak už to vypadalo, že 4D budem muset zrušit.. Ale nakonec to dr. přepočítala a řekla, že úplně poslední termín na tu cukrovku stačí 8.1., tak jsem se objednala až na leden a v pátek se jdeme kochat :slight_smile: No jinak vše v pořádku, čípek je prý dlouhý jak Lovosice :grinning: A Šimon má prý krásný nos :slight_smile: A byla nadšená, že jí krásně ukázal horní ret a že bylo krásně vidět, že je vše ok, žádný rozštěp.. Fotka je v albu..
Jdu něco sníst a pak vás dočtu..
15. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.