• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj ardi tak gratulace ke kontrole a na tu cukrovku si holt budeš mucet počkat ale noboj bude to ok...ja sem ted dozdobila perníčky a ted tu baštim :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
ardi taky gratuluju :slight_smile: pěkná fotka :slight_smile:

my už máme zapojenou troubu od včera :slight_smile:)) tak už jsem si udělala těsto na rohlíčky a po obědě je udělám...a ještě i udělám těsto na linecké na zítra...
tak už jen zítra přesuneme lednici z jídelny do kuchyně a myčku zapojíme a je hotovo :slight_smile: akorát pak v lednu nám bude truhlář dělat horní rampu a spodní sokl...ale to už jsou drobnosti ....:slight_smile:
ještě jsem teď douklízela zbytek věcí do kuchyně tak z toho mám radost...:slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahoj semy tak to maš stale take co dělat co??ja sem ted vyluxovala a asi se pujdu projit se psem je tam krásně a pak odpol ve čtyři mam plavčo
15. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
ahoj medi..no to mám teda....jen v jídelně ještě bude do vánoc co dělat, sestavit židle a stůl co jsme dostali od našich k ježíšku, aspoň trošku to tam zůtulnit.....kliky nové namontovat na dveře atd atd atd... :grinning:
a v neděli přijede Tomova mamka tak by jsme to rádi měli udělané aby jsme se rošku užili :slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Tak to snad zvladnete ne?jste šikulove :slight_smile:
ja už jsem z prochajdy doma je tam pěkna zima brrr
15. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
tak to byla rychlovka :grinning: já jsem docela ráda že nikam nemusím v týhle zimě...stačilo mě v neděli když jsme jeli do sparu a k našim ..jsem myslela že umrznu.....no ve čtvrtek jdeme na vánoční trhy tady v jablonci, tak se budu muset nabalit abych neumrzla....ale na trhy se těším :slight_smile:

jako zládneme, ale je mě líto, že manžel toho má v práci te´dtaky hodně a přijde domů a jde hned dělat doma....takže už aby byli svátky a byl doma a odpočinul si.....mezi svátkama nic dělat nebudeme, aspoň ne nějak moc náročnýho...:slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
no rychlovka došla sem k tatoj a zpět pes se vyvenčil a pak s nim pujdu ještě na chvilu na zahradu a pak pojedu na to plavčo
no jo muj manža to take tak měl přišel z práce a šel zas makat ale co se dá dělat nic když něco chceme mit hotovo musime to tak dělat
15. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky,musím vás taky před vánocema ještě přijít pozdravit :slight_smile: Co tady nového?aaaaa koukám,ardi byla na kontrole.Tak to je super,že je malej v bříšku zcela zdráv.Krásná fotečka :slight_smile:
A semy se nám dala do pečení,takže už vaříš a pečeš jako divá co?Já se na trhy také chystám,ale asi až v pátek.
medi,hezky si zaplavči :wink:
15. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
Ahojky, tak hlasim stastny navrat. Ranni utz dobry, jsem 21+6, ale dle velkyho utz 22+2. Rozmery zadny nevim, byl to fofr. U zubare ok, jen me prohlidl, zalozil kartu. Jdu v unoru na nejaky provizorni plomby (aby se me ty 3 zlomeny zuby uplne nerozpadly a bylo prip.na co lepit korunku) a jinak me po porodu ceka velky rentgen a velke veci. Chjo. Ten vrsek me ta predchozi zubarka pekne rozes.ala.
Tak 5.1. cukrovka, 7.1. poradna, 11.1. 3D :slight_smile:
15. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
Tak jsem konecne trochu doplnila fotky :slight_smile: Ta zima me uspava. Joooo, dat si tak horkou koupel :slight_smile: Nebo saunu.
15. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahoj holky tak ja mam za sebou totálně probděnou noc :frowning2: nevim co se se mnou děje vubec sem nespala a ted bych spala ale zase nechci abych spala v noci :frowning2: je mi do breku!!!
16. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zas celý den makala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Medi, taky se mi stává, že celou noc nespím a pak většinou spim celý dopoledne a večer normálně usnu, tak snad sis šla lehnout..
Jinak včera bylo fajn cvičení, teda ono se necvičilo, byl vánoční večírek, všichni přinesli cukroví (teda kromě mě, já minule nebyla, tak jsem nevěděla) a cvičitelka nám všem postupně udělala masáž, já si nechala namasírovat krk a to bylo super potom dlouhým sezení v PC..
Doufám, že se Ali daří na trzích, vůbec nevím, jestli tam za ní stihnu zajít, nějak netuším kdy :frowning2: Nevíte do kdy ty trhy jsou? V pátek mám teda dovču, ale jdeme ráno na ten 4D a pak hned jedem do Prahy, jdu s mámou nakupovat dárky, teda ona chce kupovat dárky mně :slight_smile: A večer na Honzy firemní vánoční večírek..
Medi, jdete zítra na to focení? Jsem zvědavá na fotečky :slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahoj ardi jj zitra jdeme na foceni ale nevim kdy ty fotky budem mit :slight_smile: uvidime
16. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
Dobré ranko holky tak ja sem dnes ranni ptáče musela sem nabraz babče krev a spat se mi už nechce!
ardi koukam že cvičo teda pěkna flákárna :slight_smile: cpát se cukrovim teda teda :slight_smile:
17. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
Holky kde se toulate??? :slight_smile: ja sem dala pict buchtu takovou moooc dobrou budeme mit totiž zitra oslavu a takaby bylo něco sladkeho a pak dnes asi budu dělat vosí hnízda a kuličky :slight_smile: a už nebudu nic pict jen budu po vikendu plnit košíčky
17. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
ahojyk holky :slight_smile:
medi taky jsem zvědvá na fotečky :slight_smile:

my jdeme dneska na ty trhy tak se těším jak se projdeme vánočním městem :slight_smile:
včera jsem dělala linecké, tak ho po obědě budu možná slepovat....

tak snad Ali zvládá dobře na trzích, určitě nám pak poreferuje :slight_smile:
17. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
ahoj semy ja sem se pustila do vosich hnizd a letos mi nějak nejdou a ke všemu mam matku na hovno a celej den se mi sere!!!!ještě sem ta špatna ja apod :frowning2: promin nějak nemam dnes naladu nebo měla jsem ji ale zkazili mi ji moje drahá rodinka to je tak hrozne bydlet kousek od sebe!!!!!!!!!!!!!!!! :frowning2:
17. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
já asi letos vosí hnízda dělat nebudu....asi budou stačit ty tři druhy, aspoň nás to nebude nutit se přejídat toho sladkého...:slight_smile:
no s rodinkou je někdy kříž, já to znám a jsem ráda že nebydlíme takhle kousek jako vy...tak snad se ti nálada zlepší...já už asi dneska nic neslepím, ještě jsem se pořádně k ničemu nedostala, trošku jsem poklízela a psala si s kamarádkou co dlouho nebyla na netu..chudák má 8 měsíční miminko a má astma a te´d mu nasadili kortikoidy....tak je mě ho líto, takhle malé a už takové problémy...
no tak si jdu udělat oběd a za dvě hodinky už vyrážím do města....
17. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
ja sem se ted vykoupala a pujdu si chvilu odpočinout a pak jedu take do města ješte koupit manželoj jeden dárek a pak jedem na to focení tak se těšim
17. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj holky, před půlhodinou jsem teprve dorazila z práce, počítala jsem, že přijedu o dost dřív, ale jak hustě sněžilo, tak nebylo moc vidět na cestu, tak jsem musela jet pomalu.. V Ústí v Tescu jsem nakoupila zase pár hadříků pro Šimonka, měli tam plno věcí ve slevě, nakupovala bych víc, ale už máme nějak přeoblečkováno a to ještě nevím, co bude pod stromečkem.. A zítra mám konečně dovču, ráno jdeme na ten 4D, tak snad se nám prcek pěkně ukáže.. A pak jsem až do noci v Praze, tak fotky hodin až o víkendu..
Jdu si vyžehlit věci na zítra a padnu do pelechu.. Honza ještě není doma, někde se pomalu šourá po dálnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Medi, co focení?
Ali psala, že trhy dnes končí, tak by se měla brzo ukázat..
Dobrou..
17. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ahojik holky tak ja sem ted vstavala tady nějak nikdo moc nechodi :frowning2:
Foceni bylo super uvidime jaky bude vysledek a jak budou fotky vypadat jsem zvědava :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
ardi teda to cestování v tomhle počasí ti nezávidím, tak hlavně opatrně...:slight_smile:
tak to snad Ali zvládla dobře :slight_smile:

medi a kdy budete mít fotky?

Tak jsme se dočkali a dneska jdeme na utz a do poradny....za hodinku vyrážím, manžel jde taky tak se taky těší :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
Teda koukam že mate dnes ty i ardi kontroly tak at vam dobře dopadnou :slight_smile:
ali to určo zvládla je to šikovná holka :slight_smile:
fotky nevim kdy budou řikal že možna o vikendu nad tim sedne vybere ktere jsou použitelne pak nam hodi odkaz na net kde si vyberem ktere chcem vyvolat a zbytek co jsou použitelne nam hodi na dvd tak nevim bud to bude do konce roku nebo až po novem roce ale to je mi jedno hlavně že jsou vyfocene a kdy budou je mi jedno :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
Díky, doufám že dopadne dobře kontrola.....

a jak jste si užili focení?
18. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
neboij určo dopadne dobře :slight_smile:
no foceni bylo super ale nevim ja na to moc nejsem nevim jak se mam chovat jak se smat tak sem zvědava na vysledek :slight_smile: no uvidime ale jinak v poho bylo to sice až u Varnsdorfu a tam je sněhu pravá zima skorem :slight_smile:
18. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
tak to je fajn že se ti to líbilo :slight_smile:tak jsem zvědavá na fotky :slight_smile:

no tak já za chvilku vyrážím..tak zatím páá
18. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
tak at ti to dobře dopadne a pak dej vědit ju?
18. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
ahojky Tak jsme zpět z kontroly :slight_smile:
a mám tááákovou radost :dizzy_face: ))
Máme přímo ukázkové miminko, měří 5.4 cm a odpovídá 11+2 tt
Nádherně tam kopalo, mávalo ručičkama a házelo sebou...je to fakt úžasný Jsem z toho nadšená, už to vypadá opravdu jako miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
Akorát bohužel nemáme fotku, protože to měla doktorka rozbité, což mě trošku mrzí....
ale jdeme 31.12. na NT skreening do Gennetu, respektive na utz a na krev jdu v pondělí nebo úterý, tak tam třeba udělají taky fotku a pak jdeme na další kontrolu 8.1. tak to už prý nám udělá :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
semy tak to je paráda gratuluju řikala sem ti že to bude ok!!!
18. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
Děkuju :slight_smile:)) no já vím....to jen je ten strach o miminko.však to určitě znáš :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.