• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
jj znam moc dobře :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
medi ty jsi byla v 1.trimestru taky na tom NT v gennetu? jen mě zajímá jestli se něco platí za to..jsem se v jiné dizkusi dočetla že některý holky v tom prvním trimestru za to platili...a je to asi v každéém centru jinak...
18. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
teď jsem málem spadla z gauče smíchy :grinning: :grinning: :grinning:
jsem psala na skype mámě jak dopadla kontrola a ona se pak loučí a říká "pozdravuj Kryšpína" :grinning:
že to je prý pracovní název pro vnouče :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
semy jj byla sem na tom v gennetu a nic sem neplatila nevim jak ale ty ja to měla na doporučení obv.gyn. tak uvidiš
Kryšpin to je hezký pracovní název
ja byla tad v Tanvaldě pro fotky a moc z nich nadšena nejsem :frowning2: chtěli jsme dat UZ z toho 3D rodičum a tak jsme naskenovali original a nic moc to nevyšlo :frowning2: a ke všemu jsme chtěli 3 ale ten muj moula jsem na něho naštvana objednal jen ddvě!!!!!!!!!!!!!!!!! :frowning2: :rolling_eyes: :confounded: :angry:
18. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
ja jinak za chvilu pujdu do kuchyně musim nachystat veču a pak chlebíčky dneska přijde tata mi popřát k narozkam a tak chci mit vše připraveno a až Honza přijde z práce tak musime jit ještě pořát dědoj k svátku a ja pak budu čekat na toho tátu no uvidime jak to dopadne když se Honza s tatou nebaví mam z toho sttrach jaka bude atmosfera a abych se zase nerozbulila :frowning2: držte mi palce hlavně at ti dva se nepohadají a ja už vidim Honzu jak bude na tatu čumět pže ho nemuže ani cejtit za to jak se k němu zachoval chjo :frowning2:
18. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
díky za info :slight_smile: no doporučení mě nedala jen mě do průkajdy napsala telefon do gennetu ať se sama objednám...tak uvidím no....
my chceme pak taky naskenovat fotky z utz ale až jich bude více..budeme skenovat doma..manžel má skener sice v práci ale na takovouhle fotku nic moc...ono záleží jaký je ten sken no...

tak držím pěsti aby se nepohádali a bylo to v poho .-)

jé ty máš narozky??..kdy?
18. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
semy mi mame take scan doma a docela dobrý a jak sme to udělali tak to vypadalo dobře ale jak to vyvolali tak nic moc :frowning2:
narozky mam zítra :slight_smile: :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
aha, tak to je škoda že to tak blbě vyšlo....
to je hezký takhle před vánocema..to jsi byla pěkný dáreček vánoční teda když jsi se narodila :slight_smile:)
18. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
no jo nevim proč to tak blbě vyšlo :frowning2:
no jo dareček jsem byla pěknej :slight_smile: a to jsem měla byt přímo na 24.12 ale mam nechtěla byt v porodnici tak si nechala vyvolat porod :frowning2:
18. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
aha, no tak to jsi mohla být ježíšek..hihi....no jo asi si chtěla vánoce užít doma no..co naděláš :slight_smile:

tak já se jdu naobědvat, nějak se mě nechce nic dělat...
18. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
no jo mě to ani nevadi :slight_smile:
tak dobrou chut ja se pujdu pustit do těxh připrav nějak se mi take nechce :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahojda, tak jsem tu :wink:
18. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Jé ahojkííííí...tak co žiješ ještě?
Jak to šlo na trhách?
18. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
jee ahoj ali vitej zpátky jak bylo-_??
holky tak tata před chvilou odešel a kupodivu se nepohadali a jen tak chvilema se i bavili teda s moji pomoci ale koukli se na sebe a pronesli par slov :slight_smile: jsem štastna :_!!!!!! :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Medi tak to je skvělý :slight_smile: to věřím že máš radost :slight_smile:

prosím tě ještě otázka k tomu NT ...jak dlouho to trvá :slight_smile: Dík .-)
18. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
jojo žiju...sice jsem o 5 kilo lehčí za ty dva měsíce ale máme zaplacenej Island :wink:
18. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
ty jo tak to je úžasný..to jsi toho musela prodat teda pořádně :slight_smile: tak gratuluju :slight_smile:))
18. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
no zaplacenej jenom trajekt, no takže polovina z celý částky no, na zbytek musíme našetřit
18. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
no aspoň něco :slight_smile: a podařilo se ti prodat vše?....
18. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
kdepak, ani náhodou, nejvíc jsem toho prodala přes kamarády než na trhách, tam totiž v konkurenci levných ponožeka ručníchů max. za 65kč můj šátek jaksi moc úspěch neměl, ale nevadí, dostala jsem spoustů tipů na letní jarmarky takže zbytek prodám tam a čistě na řemeslných trzích a ne takhle :stuck_out_tongue_closed_eyes: bylo to jako by vedlě mě byli vietnamci
18. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
aha..no tak na těch řemeslných trzích to bude určitě lepší :slight_smile:
je pravda že se asi lidi snaží nakoupit co nejlevněji no....

Nám dneska přivezli nový futra a dveře na wc co jsme mělo objednaný a v úterý je přijedou namontovat..tak to bude jak vánoční dárek :slight_smile:
18. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
no ono hlavně spousta lidí tady furt nedokáže ocenit ani pochopit co je to ruční práce a originál, což je škoda :frowning2:
a raději koupí nějakej levnej šunt vyrobenej v číně
18. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
je mě to jasný ....je to škoda no....
18. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
njn holt to je tou mentalitou tady, ale s tím nic neudělám. no zkušenost :wink:
18. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
jasně :slight_smile:
18. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
ale jinak mi docela slušně hrabalo z vánočních koled :grinning: :grinning:

no ated už jen přežít masakr v práci a bude dobře, už jen pět dní, uff
18. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
jo tak to věím, poslouchat to pořád dokola :slight_smile:
no to už uteče a pak si dáchneš :slight_smile:
kamarádka co dělá v nise dole v tý kavárně s pekárnou říkala že je to šílenství teď...
18. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
ali tak to je super že ti to takto vyšlo :slight_smile:
semy to NT mě dělali odběry a UZ a ten UZ trval tak běžně jakoo normálni koukal na nosni kustku atd
18. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
tak já se jdu natáhnout..jsem dneska mrtvá..snad už od rána.....
tak papa a dobrou noc :slight_smile:
18. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
díky medi..:slight_smile:
18. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.