• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Dobré ranko holky tak jakpak se dnes mate??trochu nam napadlo sněhu tak je to hned veselejší :slight_smile:
semy neni zač :slight_smile:
19. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj, tak jsem se tak rozepsala a když jsem to chtěla odeslat, tak jsem si to celé smazala Takže znova a lépe a stručnějí..
včerejší 4D utz - Šimon to skoro celé prospal, byl vzhůru 2 hodiny než jsme tam došli a tam chrněl.. ale i tak to bylo úžasný, pěkně si párkrát zívnul, jen teda měl pořád před obličejem ruku a schovával nos,kterej mě tak zajímal, ale nakonec nám ho ukázal a myslim, že ho má po mně Fotku mam jen vytištěnou, na dvd dala jen to video, tak jsem jí vyfotila, kvalita nic moc, je v albu..
Nákupy dárků - jak jsem předpokládala, kromě Šimonka nemam pro nikoho nic Zítra jedem do Liberce, tak to musíme nakoupit komplet, pak už nebude čas.. No a máma mi koupila parádní vestu a Hugo Boss Intense, tak uplně zbytečný výlet to nebyl
A večer vánoční večírek Honzovi firmy..hrůza, já tam jet nechtěla, ale ukecal mě.. První zrada, že se tam kouřilo (na minulé akci ne, tak jsem doufala..), kouřilo se hodně, všude a skoro všichni, klidně mně pod nos.. Tak i kdybych chtěla, tak jsem se s nikým moc bavit nemohla, protože jsem se po chvíli musela vzdálit, ten kouř mi fakt vadí. Pak už jsem ani nevydržela stát, tak jsem si nakonec sedla o kus dál, do toho mě chytly záda, chtělo se mi spát, tak jsme po půlnoci jeli domů, což bylo taky něco, sněžilo, na dálnici jsem se bála jet víc než 90, na okně hned všechno mrzlo, tak nebylo nic vidět a do toho mě fakt hrozně bolela záda.. Doma jsme bylo ve 3 ráno a na teploměru vevnitř 15 stupňů No večírek jsem si fakt moc užila Už se na žádnou takovou akci s pupkem ukecat nenechám..
Jedem se někam najíst, dočtu odpoledne
19. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj ardi tak hlavně že je malej ok a že spinkal tak take někdy si to musi vybrat :slight_smile:
a ten veirek mě mrzí ale asi bych byla naštvana :frowning2:
19. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

ardi to je hezká fotka .-)
a je to 4D hodně rozdílné proti 3D?

manžel měl včera taky večírek, byli v pasekách v bývalé sokolovně, nádherně to tam předělali..tak jsem pro něj pak jela o půlnoci a v autě mě ukazovalo -17 stupňů...strašný....
věřím že na dálnici to muselo být strašný....
19. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
Medi přeju ti k narozeninám všcko nejlepší, ať jseš stále spokojená maminka a daří se ti :slight_smile:
19. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
Semy, jediný rozdíl je, že na 4D to vidíš v reálném čase.. Jinak obrázky jsou stejné.
Jé, medi má narozeniny? Všechno nejlepší :slight_smile: Nestihla jsem víc dočíst, jedem do Nisy na dárky.
19. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
ahoj holky diky moc za přáníčka :slight_smile: jste zlatíčka :dizzy_face:
19. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Medi,i já dodatečně přeji vše nejlepší k narozeninám :wink:.Doufám,že sis je krásně oslavila.
Ardi,pěkná fotečka.
20. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj holky sluni diky za přáníčko jo docela sem si je užila ale bylo to náročné :slight_smile:
20. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
Přejeme všem krásné vánoce a šťatsný Nový rok :slight_smile:

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/Vanoce2009#5417396583539392866
20. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holky,
Medi: také dodatečně všechno nej nej k narozeninám
stručně od nás: nic nestíháme, dnes jsme byli dokupovat vánoční dárečky a stále ještě nemáme všechno, úklid letos nebude, ale ono se stejně nic nestane, tchyně nepřijede, aby mohla kritizovat :grinning:
malej v bříšku kope jako divej, někdy to je už dost náročné a dnes jsem mu koupila overálek v Tescu na cestu z porodnice, ale 56, tak snad to nebude moc velký obr a vydrží alespoň do šestinedělí
Mějte se báječně
20. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Dobré ranko holky jani děkuju za přáni :slight_smile: je mi lito že mate fofr ale neboj nějak se to uklidni :slight_smile:
dneska je venku nic moc co?
21. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
jsem měla dneska veselé ráno, vstala jsem brzy protože jsem měla být do půl deváté v Liberci na krev na ten NT screening, jenomže autíčku se nelíbí zima a nenastartovalo....tak jsem to 3x zkusila a nic, tak jsem zavolala mamnželovi a on si od kolegy půjčil startovací kabely a přijel, no ještě to zkusil nastartoval a auto naskočilo
prostě se mnou asi nechtělo mluvit :grinning:
takže jsem nakonec mohla odjet naštěstí normálně....no z braní krve mě pěkně bolí ruka....výsledky budou už toho 31 až půjdeme na to velké utz tak jsem ráda že nebudeme na výsledky čekat dlouho...

a dneska přijede manželova mamka a bude tu do soboty :slight_smile:

medi je tam pěkně mrazivo....ale od zítra se má oteplit :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky, já už se sem do čtvrtka asi nedostanu, tak vám chci popřát krásný, pohodový vánoce a hodně dárečků :slight_smile:
Já ještě dneska při práci musim dokoupit zbytek, ale skoro všechno mam.. Napekla jsem ještě čtvrtý druh cukroví a teď už budu jen makat :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ve středu večer jdeme na Rampu, kamarád tam hraje divadlo, bývá to docela sranda, kdyby se někomu chtělo.. ale fakt je to ujetý :slight_smile: Tak se mějte krásně a užívejte svátky, pa
21. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
ahojky Ardi..díky za přáníčko.....:slight_smile: taky si to hezky užij :slight_smile:
já tu taky běhám, uklízím, musím zabalit aspoň nějaký dárky, cukrový nemám dozdobené, králíky potřebuju vyčistit...no je toho ještě moc...:slight_smile:
a včera jsme byli celé odpoledne v bytě co babička dostala, bude se stěhovat ve středu takže ještě pak musí i Tom jít pomoct...sice se to moc nehodí, ale co se dá dělat...
21. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
Ardi i tobě pěkne vanoce a bohateho ježulu :slight_smile:
semy take nemam dozdobene cukrovi dnes sem dělala kličky nepečene a zitra budu zdobit košičky to se mi moc nechce :frowning2: a nemama jestě zabalene darky pro honzu tak to udělam asi dnes než přijde z práce ale ted se pujdu projit k tatoj dat mu poštu tak se provětram a apak je asi zabalim :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
Já jsem kaput..do teďka jsem dělala, uklízela, srovnávala, čistila králíky, luxovala, balila dárky nějaký...no a ještě plno dalšího..a mám dost...
ale už končím..za chvíli už přijede manžel i s mamkou kterou vyzvedl u autobusu, tak dneska už budeme jen odpočívat..manželovi není moc dobře, už toho má taky dost..v práci toho až nad hlavu a doma taky teď pořád maká...tak se taky těší na svátky že si odpočine....
manžel je naštěstí celé svátky doma..naposled jde ve středu a pak až v pondělí po novém roce...takže jsem ráda :slight_smile:
21. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
semy tak si dej už pohov .-) ja sem teda take celý den makala udělala sem ty nepečene kuličky zabalila pro manžu darky trochu to tu pofackovala a zitra budu pokračovat ve zdobeni košíčku a budu take luxovat a dnes jestě obejit baráček nahoře zda je vše ok a pak se nabaštime a budem jen take odpočivat
21. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
Dobré ranko holky tak koukam že tady je zase mrtvo :frowning2:
22. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj, tak jsem tu ještě na skok, ale za půl hodinky jedu a z auta snad do štědrého dne nevylezu.. Vzhledem k tomu jaký mam poslední dny bolesti zad a žeber, tak nevim, jak to přežiju.. Včera jsem v autě pěkně trpěla a pak jsem se ještě nechala ukecat a šli jsme do kina, ale netušila jsem, že film bude mít 2 a půl hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byli jsme v radnici na Avatar 3D.. věděli jste, že je v Radnici nově 3D? Já docela čuměla :slight_smile:
Tak jdu s pejskama a pojedu, ještě musim někde cestou koupit pár dárků.. A pro Honzu nemam nic, dohodli jsme se, že si letos nic nedáme, ani nejsme na vánoce spolu.. no a pak se prokeclo, že on něco plánuje a tak mi je blbý nic mu nedat.. Tak ale asi až po svátcích, stejně spolu dřív vánoce mít nebudem..
A náš Šimon má dneska svátek :slight_smile: Tak já letim, paaa a užijte si ježíška :slight_smile:
22. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj ardi ty by ses měla ale spiše šetřit nebo se ti něco stane :frowning2: !!!!tak na sebe davej pozor a dobře všude dojed užij si hezke svatky a bohateho ježulu :slight_smile: jinak malemu vše nej k svatku :slight_smile:
22. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky, také vám jdu všem popřát krásné svátky, užijte si tu rodinnou pohodu u stromečku a se svými blízkými.
My budeme na svátky u mých rodičů v Zásadě a na koně nebude asi moc času.
22. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
jani tobě take pěkne svatky a bohateho ježulu :slight_smile:
22. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahoj holky koukam že asi už užívate vanoc a připrav tak at se vam too všem vyvede a at jste v pohodě a klidečku a mate bohateho ježíška :slight_smile: a nějak se tu ukažte ja jdu za chvili na kontrolu :slight_smile:
23. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak vám jdu také popřát krásné svátky vánoční,hlavně aby proběhly v klidu a vesele a šťastný krok do toho Nového roku 2010.Těhulkám aby se cítily dobře a aby miminka v bříšku krásně rostli a nám snažilkám,aby se nám konečně splnil ten nejtoužebnější sen-otěhotnět :slight_smile: .Užijte si to,pa.
A medi,ať kontrola dopadne dobře. :wink:
23. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
ahoj holky moje, vůbec na vás nemám čas, jsem furt v práci, je to tady děsnej fofr :frowning2: závratný tržby a mraky lidí který jsou ochotný koupit cokoli, no ale zítra si odpočinu

přeju vám moc amoc hezký svátky, hlavně klídeček a pohodu a užívejte si všeho co máte rádi :dizzy_face:
23. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj holky tak jak jste prožily štědrý večer??
25. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
ahoj, no my jsme si to moc užili, no a dnešek taky, až jsem teda krapet mimo z toho ženemusím nic dělat, je to teda strašněj nezvyk :slight_smile:
25. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem konečně zas tady :slight_smile: Nakonec jsem to ke stromečku stihla, ale do Harrachova jsem dorazila až ve 4 odpoledne. Dostala jsem hromadu věcí pro Šimonka, hlavně oblečení, pak kosmetiku, plíny, žínky, osušky, dudlíky, deku, hračky. A máma nám ještě zaplatí postýlku. Pro sebe jsem dostala to, co jsem si vybrala od mámy - parfém a vestu, nějaký knihy, pěkný nerezový mlýnky na sůl a pepř, kosmetiku a taky nějaký euráče No a parádní je dárek od Honzíka, dal mi poukaz na zážitek, tak jak jsem to rozbalovala, tak jsem si říkala, že se asi zbláznil, jestli si myslí, že s tím pupkem půjdu třeba na zorbing :grinning: A on to je poukaz na relaxaci pro těhule v thajském masážním salonu v Praze, prý aby mě nebolela záda Tak z toho mam velkou radost a moc se těšim, hned jsem to rezervovala, tak uvidím, na kdy budou mít volno, ale má se to rezerovovat 4 týdny předem, takže asi koncem ledna..
A co vy? Co dárečky?
26. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
ahoj ardi :slight_smile: teeeda tak to máme podobnej dáreček, já dostala taky poukaz na masáž dle vlastního výběru :slight_smile: pak nějaké drobnosti, termoprádlo, a no a ježíšek u maminy nás ještě čeká :slight_smile: no hlavně máme zaplacené toto www.smyril-line.com

no a matýsek dostal foťáček, takže máme novou hračku :wink: :wink:
26. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.