• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahojik holky tak ja sem dostala jen same drobnosti měli jsme velke vydaje na prcka tak sme si s mužem dali jen kosmetiku apod a největší dareček mam v bříšku :dizzy_face:
jinak to celkem šlo :slight_smile:
26. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
Ali, jakej foťák? Chtěli jste zrcadlovku, že? Na Island se bude hodit :slight_smile:
Medi, my si s Honzou řekli, že si nic nedáme a já ani nic nekupovala a on pak tohle.. koukala jsem na cenu a docela pálka, skoro 2 a půl tisíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: No tak jsem na poslední chvíli koupila aspoň košili a koupím mu džíny, ale ty si musí zkusit..
Dneska se jen válíme a hrajeme scrabble, aspoň si Honzu teď trochu užiju, má volno až do 3tího. Já teda v pondělí pracuju, ale jinak nebudu dělat nic :slight_smile:
26. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
ahoj ardi tak to byl pěknej darek no určo si ho užiješ :_)
muj honza jde v ponděli do práce až do středy tak budu doma sama :frowning2:
26. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme prožili nejkrásnější Vánoce v životě. Filip byl nadšený z dárečků, na všechny se vrhal a hlasitě volal: "Moje". Když jsme se ho zeptali, co to bude, tak na vše odpovídal: "čokoláda". Byla to nádhera. Když jsem ho vedla za ruku k rozsvícenému stromečku, tak jsme bulela jako želva. Je to něco neskutečně krásného vést si takového malého človíčka za ruku a dělat mu radost a ty jeho rozzářené oči, když viděl ty dárečky pod stromečkem. Však to samy poznáte :slight_smile:
26. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem u mámy na návštěve, včera mi bylo celej večer špatně a chtělo se mi blinkat :frowning2:

jinak ardi...máme canon eos 1000D a dva objektivy k tomu
27. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
Ali, tak to máme ten stejnej a jsme moc spokojený :slight_smile: Už je ti dobře? Mně bylo blbě z toho všeho žrádla nezdravýho, tak od včera už všechno odmítám a nakoupila jsem zeleninku a tak..
Jani, tak to muselo být super, už se těšim spíš asi na ty přespříští vánoce.. :slight_smile:
27. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: přeju všem krásnou povánoční pohodu :slight_smile:

tak dočítám že jste měli hezké vánoce :slight_smile:
já jsem dneska na netu poprvé od pondělka, do včera tu byla manželova mamka tak jsem pc ani nezapínala už.
My jsme měli moc hezké svátky. Štedrý den krásný, pohoda, klídek, dárečky, pohádky...bylo to fajn :slight_smile:
manžel mě udělal radost protože přesto že jsme si řekli že jsme dali hodně peněz do bytu a řekli jsme že si dáme jen drobnosti tak mě koupil krásný tyčový mixér Philips. Tak mě udělal fakt radost..on měl taky radost z tý knížky ahoj Tati a už něco i pročítal :slight_smile:
no po štědrém dnu jsme měli druhý u rodičů i s bráchou a jeho dětma tak to bylo veselé, dětská radost z dárků je prostě nezaměnitelná :slight_smile:))
a včera jsme tu měli u nás všecky příbuzné, jsme všechny pozvali na vánoční posezení a zároveň něco jako koulaudaci, tak nás tu bylo asi 15 takže opravdu veselo :slight_smile:
ale už mám dost a dneska jen odpočívám....
27. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
jinak podle ms dneska začínáme 4 měsíc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
ahoj, no tak už jsme doma a zítra mě čeká práce, celý den, no jinak mi už je dobře, vůbec nevim z čeho mi bylo zle, ale ani víno mi nechutnalo :frowning2:
27. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
ahoj ali :slight_smile: tak to je dobře že je ti už dobře....
a jak se těšíš zase do práce?
27. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky tak koukam že vanoce ok to je dobře
semy teda to to leti co??
ali přežij v práci :frowning2:
27. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
ak já byla v práci už včera do tří hodin, a nevadí mi to aspon se člověk jen nenudí doma :wink:
no ale ty nevolnosti se zas nějak objevily :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
dobré ránko těhulky :slight_smile:))
28. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Dobré ranko ali tak co v práci??
28. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
pohodička a klídek takže prima, docela nezvyk ale zase si to užíváme :slight_smile: za chvilku si uděláme kafíčto :slight_smile:
28. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
ale tak ať to v práci utíká :slight_smile:
28. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
jojo to uteče, máme to rozplánovaný :grinning:
28. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
no a copa máte v plánu? nebo si jen užíváte doma?
28. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
my jsme teď hráli Kris Kros co jsem dala manželovi pod stromeček a zase jsem vyhrála.....možná se půjdeme projít chvíli po obědě, jestli nebude moc padat..jinak nemáme v plánu nic...:slight_smile:
28. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
:slight_smile: aaa takže správné lenošení, nojo tak to má být :slight_smile: :grinning:
28. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
jojo přesně tak...však jsme se na to natěšili..ale včera byl manžel makat...v bytě babičky..ve středu jí tam přestěhovávali všechny věci a včera uklízeli a vybalovali a tak..mě nebylo moc dobře tak jsem polehávala doma, ty dny předtím byli nějaký náročný a už jsem toho měla docela dost....
ale dneska se těším na procházku :slight_smile:
28. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
no já teda jak měla dva dnz volna tak jsem z toho byla nějak mimo, sem si i druhej den obarvila hlavu páč to nic nedělání mě nějak překvapila, sem si i říkala že snad namaluju nějakou kravatu :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
ahojik tak to ja sem doma sama tak sem se byla projit se psem a mam toho docela dost tak budu odpočivat :slight_smile:
28. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj, já opět nějak nestíhám, dneska jsme byli celé odpoledne na ještědu, šli jsme zezhora na pláně a zpět, tak jsme se docela prošli, na tom ledě s pupkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jedem na výlet do Prahy, mam sraz s kamarádkama a jejich dětičkama a pak chcem kouknout do Ikei a tak.. A večer jdu do Liberce na Jesus Christ Superstar, tak snad mě nebudou moc chytat záda..
Semy, já dostala screbble, tak po večerech hrajem a taky pořád vyhrávám :slight_smile:
Ali, už je ti dobře?
Medi, budeš zas po novém roce chodit na to plavání? Asi bych se přidala.. jestli se vejdu do nějakých plavek.. jedině dvojdílný, ale obávám se, že budu mít problém s vrškem :sweat_smile: No snad se něco najde..
28. pro 2009 ve 23:26  • Odpověz
Ahojik holky tak jak se mate??
ardi jj na plavaní bych chtěla chodit sice nemam už permici ale nějak se to pprý uděla no ale je tam změna maji to po novem roce bud v pondělí od 18 hod nebo středu od 17 hod ja bych chtěla chodit spiše v tu středu ted mi to po novem roce i vyjde že jdu od 13 hod na cvičo k Jorgove na balony a pak jdu na kontrolu na gyndu od pul třetí tam se zdržim pže mi budou natačet už monitor a pak bych šla na plavčo....tak jestl chceš tak se přidej :slight_smile:
29. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
nazdárek holky :slight_smile:
tak jsme dneska byli na krásném výletě na Císařském kamenu a na Dobré vodě, takový krásný počasíčko...škoda nevyužít :slight_smile:
29. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
tady mám dvě fotky z výletu na kterých jsem..jinak bude mít fotky manžel, mě se nějak enchtělo fotit, teda spíš sundavat rukavice :D
http://www.facebook.com/photo.php?pid=3038779&id=523503483
29. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
-Ahoj semy tak to je hezke vyrazit na takový výlet muselo to byt super :slight_smile:
jak se jinak všechny mate??nikdo sem nenapišete :frowning2:
30. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme byli dnes na KO a odběru krve na cukrovku. Také jsem se tam vážila a už mám 8kg nahoře. S Filipem to bylo celkově 14kg, tak se to třeba už zastaví. Ono taky není moc milosrdné jít do poradny zrovna po Vánocích. :grinning: Mímo jsme viděla a MUDr. říkala, že si tam krásně lebedí a má se bezva. Také jsem si zašla na sociálku ohledně plateb na NP a Filipovi jsme šli vybrat koberec do dětského pokoje. A strašně si užívám, že je doma s námi taťka, je to hned o něčem jiném :slight_smile:
30. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj,
medi, já jsem ráda, že mam pořád co dělat a skoro se na net nedostanu.. Ale až zas Honza půjde do práce, tak sem psát budu.. Na to plavání se dohodnem, mně by se myslím hodily oba termíny..
Jani, držím palce, ať jsou výsledky cukrovky ok, určitě budou.. Já jdu až 8mého, takže trochu se zpožděním, ale jiný termín jsem už kvůli svátkům nestihla. Kde jsi na té cukrovce byla? Mně řekli, že to dělají jen v pátek :astonished:
Semy, pěkný fotky, na té rozhledně jsme nedávno byli dvakrát, jednou ve dne a jednou večer, to bylo taky krásný ten výhled na osvětlený Jablonec a Liberec :slight_smile: Jinak jsme koukali v Ikee na tu sérii Leksvik, jak máte taky vybranou a asi do ní taky půjdem, ještě napřed teda kouknem do Polska..
Jinak Jesus včera nebyl špatnej, ale zas tak uplně nadšená jsem nebyla, znova bych za ty prachy nešla..
Co plánujete na zítřek? My pořád nevíte, ale já doufám, že budem nakonec doma :slight_smile:
Tak my jdem zas na screbble :slight_smile:
Jo a přihazuju taky jednu fotku - Šimon s maminkou, tetičkou a babičkou :slight_smile: http://www.facebook.com/photo.php?pid=30418497&l=1011149a14&id=1093796865
30. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.