• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj ardi, už jsem koukala na facebooku na fotečku :wink:
30. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
a já jsem ted nepíšu, páč nějak nemám náladu, máme krapet dusno v práci :unamused:
30. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
hezký večer :slight_smile:

ardi tak ten večer na tý rozhledně taky musel být super :slight_smile:
a šli jste tam hledat keš? my jsme tam totiž potkali nějakou paní která evidentně hledala, tak jsme i doma koukali na netu že tam opravdu je :slight_smile:)

tak to je fajn že se vám taky líbí ten nábytek :slight_smile:
fotka je hezká :slight_smile:

ale copak se u vás děje?

jinak my jdeme zítra na ten screening do gennetu, tak se těšíme oba že mrňouska zase uvidíme a ještě lépe a taky natočíme :slight_smile:
tak nám držte pěstí aby to bylo v pořádku :slight_smile:

jinak na zítřek neplánujeme nic, respektive budeme doma sami..zvali jsme dvoje lidi ale ani jedny nepřijdou, tak budeme sami no :slight_smile:
30. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
ahoj holky tak alespon teochu jste napisaly :slight_smile:
ardi:rak se pak nějak dohodnem na to plavčo ja jdu sto pro v tu středu
ali jakto že maš dusno v práci??
jinak mi take nikam nejdem budem doma dopol se pujdem projit a budem lenošit a jinak nadělame nějake dobroty a bude to! :slight_smile: mysleli jsme že ani rakety nekoupime ale neodolali jsme a koupili tak pujdem pak střilet :_)
jinak pomalu už chystam tašku do porodky a nějak se děsim že se mi to tam nevejde :frowning2:
30. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
ahoj holky, no my zítra budeme doma mít párty ve 4
docela se těším
no a v práci je problém v tom že nám na poslední chvíli zvedli plán o docela dost peněz :unamused:
30. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj,
semy, no jasně, že jsme tam byli pro keš, proto jsme tam taky museli dvakrát :grinning: Držím palce na screening. S tím nábytkem ještě uvidíme, uplně to neladí ke zbytku, ale to je asi jedno, zas je to za dobrou cenu a stejně tak za 2 roky bysme udělali komplet novej pokoj..
Teď řešíme, jestli udělat nová okna v dětském pokoji a ložnici.. Tchýně přišla s tím, že našla nějakou nabídku, že by to vyšlo na 40 tis. a že dáme my půlku, oni půlku.. Ale problém je, že nemáme ani tu půlku a hlavně chceme stejná okna jako máme v obýváku a kuchyni a to jsou dřevěná od Vekry a ta by vyšla tak na 60-70 tis. Tak teď nevim, jestli si třeba nevzít menší půjčku, to zas nechce Honza, ale je fakt, že by se dost ušetřilo na vytápění a bylo by lepší to udělat hned, než uděláme novou podlahu a než tak pak bude Šimon.. No tak nevim, asi si půjdu nechat udělat nějaké nabídky, třeba by šlo něco vymyslet z mýho stavebka, i když ho mam necelý dva roky..
Medi, ty jo, už 35tt, to čumim, nějak jsem si nevšimla :slight_smile: Teda, to letí..
Ali, s tou prací je to teda blbý.. A to jako teď do konce roku musíte splnit? A když ne?
My měli dneska s kamarádama u nás předsilvetra, hráli jsme scrabble a já zas o hodně vyhrála, tak už se mnou nikdo nechce hrát :frowning2: :grinning: A zítra budeme doma a pak na 11tou pojedem do Liberce na geoevent, jen na hodinku, o půlnoci přípitek někde venku na tyršově kopci nebo kde a pak domů, takže pohoda.. A prvního zvažujeme další event, novoroční výstup na event, ale to ještě uvidím, jestli se na to budu cítit.. jen z výpřeže, takže bych to měla zvládnout..
Tak jdu do sprchy a do pelechu, dobrou
31. pro 2009 v 00:15  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
tak se musím pochlubit :slight_smile:))
Naše mimi:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3652765&vReferer=

natáčet nás sice nenechali ale fotku máme nádhernou :dizzy_face:
jinak vyšetření dopadlo suprově. Riziko výv. vad 1:50 000 a hodnota NT je 1.4mm
Říkal pan doktor že je všecko jak má být :slight_smile:)))))
31. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
Ať se všechna starost zruší, ať zavládne pokoj v duši, co bolelo ať se zhojí, co těšilo ať se zdvojí. Krásný celý nový rok, plný pohody, zdraví, lásky a štestí přeje Terezka a Matěj
31. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
semy tak to je krásna fotečka hlavně že je vše ok

jinak vam chci poporát do Nového roku vše nej nej nej hlavně zdrava mimča a Terezce at se brzy a těm co jestě nemaji tak at se zadaři :slight_smile:
31. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
medi děkuju :slight_smile:
taky vám všem přeju do nového roku jen splněná přání, kupu štěstí a zdraví, lásku dětí i manželů :slight_smile:
A hezky si to oslavte :slight_smile:
31. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
Ahoj holky
Semy, moc gratuluju k výsledkům, fotka je parádní :slight_smile:
Jak jste si užily silvestra? U nás to nakonec dopadlo uplně jinak než bylo v plánu, přišlo k nám 6 kamarádů, tak to bylo fajn, nikam jsem nemusela, byla sranda a Honza měl s kým chlastat :grinning: Ale kolem jedenácté už jsem byla utahaná, nebylo mi moc dobře, tak se mi nechtělo jet do Liberce, tak jsem všechny i s Honzou odvezla do Albrechtic za dalšíma kamarádama a šla si lehnout.. Ale moc jsem toho nenaspala, musela jsem uklidňovat naší psychicky labilní čubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Tak koukám, že tady nikdo.. Co děláte? Jak se máte? My byly na procházce a je tam teda pěkná kosa..
Jinak u nás je rozhodnuto, bude se rekontruovat, vezmeme si menší půjčku a snad to ještě stihneme, min. se udělají okna v dětském pokoji a ložnici a podlaha v d.pokoji, snad i s podlahovým topením, možná ještě vestavěná skříň v ložnici.. Tak mam radost, aspoň bude do porodu pořád co dělat a na Šimonka nebude táhnout :slight_smile: Stejně se to udělat někdy musí, tak to aspoň bude hotové předem.. Jen teda doufám, že na ty okna nebudem čekat moc dlouho, ale takhle v zimě toho mají málo, tak snad to do konce února bude a pak stihneme i podlahu..
Medi, nehodila bys znova odkaz na to plavání? dík..
2. led 2010 v 17:59  • Odpověz
ahojky .-)
ardi my se taky byli dneska projít, k přehradě...ale vítr fouksl ze všech tran takže sníh pořád padal do obličeje, ale byl krásný vzduch tak to bylo i tak fajn :slight_smile:
jinak hrajeme Rummy a užíváme si sebe, a že nemusíme nic dělat :slight_smile:)
ještě jsme dneska udělali rodinou vánoční foto :slight_smile:
http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/Vanoce2009#5422200015112700850
2. led 2010 v 18:58  • Odpověz
Semy, super fotka :slight_smile: Chodíš už na nějaké cvičení? Nebo chystáš se na tu jógu třeba? Že bych se přidala třeba..
Medi, tak ten odkaz na plavání už nemusíš, už jsem to našla.. A je potřeba se tam vždycky nahlásit na každý týden nebo jak?
2. led 2010 v 19:29  • Odpověz
dík ardi :slight_smile:
ještě jsem nezačala chodit, ale v průběhu ledna chci začít chodit do Magnetu na těhotenskou jogu .-)
tak se můžeme domluvit a chodit spolu .-)
akorát se bude potřeba objednat protože to dělají asi vždycky pro 4-5 těhulek...ale když to domluvíme dopředu tak snad nebude problém
je to každé pondělí tuším od 10 a od 11
2. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Ok, tak se dohodnem a zkusíme to :slight_smile: Uvidím, jak to bude z prací, ale pondělí dopol. by mělo být v pohodě, to mam většinou práci jen z domova.
Stáhla jsem si nový prohlížeč - chrome- a je to paráda, mnohem rychlejší..
2. led 2010 v 19:46  • Odpověz
tak upřesňuju ten čas:
každé pondělí od 9 do10 nebo od 10 do 11 hod
tak se pak domluvíme a půjdeme, klidně od toho dalšího týdne můžeme :slight_smile:
2. led 2010 v 19:47  • Odpověz
jojo ten je dobrý, měla jsem ho v práci :slight_smile: jinak doma používáme operu...

tak si jdem zas něco zahrát..ak zatím papa :slight_smile:
2. led 2010 v 19:48  • Odpověz
ahoj holky teda vy jste se rozkecaly ja tu měla navštěvu tek sem nebyla na netu
ardi na to plavani je třeba si poprve zavolat a domluvit se na kdy chceš jit a pak se objednavaš vždy když tam přijdes když víš že pujdeš přistě nebo za 14 dni :slight_smile: budeš tedy chodit?
2. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
Medi, asi jo, ale tenhle týden ještě ne, to nestihnu kvůli práci.. Od toho dalšího bych šla.
2. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Medi a jak to probíhá? To se vždycky plave nebo jen někdy? Co jsem pochopila, tak tam je i cvičení a nějaké přednášky? Ještě budu muset kouknout na ty plavky, jestli něco vyhrabu..
Zítra máme jít do Janova na večeři, ale kouří se tam, tak asi nepůjdu.. To je hrozný, to abych snad jen seděla doma.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
ardi:za prvé je to malý bazenek voda tak do pul pasu tak se plave jen par koleček na rozehřátí a pak se cvičí ve vodě jako posilováni atd a pak se plave po dvojicich s nějakýma pomuckama :slight_smile: a pak se zase protahuje a posiluje na konci je relaxace :slight_smile:
Tak uvidiš jak ti to vyjde ja pujdu ted ve středu a pak asi take
2. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
Medi a tam píšou i o nějakých přednáškách, přípravě na porod apod., to tam není?
3. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
Ne to tam neni nevim kdy by na to byl čas...občas něco povi ta předcvičujici je to porodni asistentka ale to během toho plavani spiše
3. led 2010 v 15:38  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás v novém roce. Ať je pro vás všechny úspěšnější než ten předcházející, ať máte pevné zdraví, pevné nervy, manželé pevnou židli v práci :grinning: a ať se vám splní i ta nejtajnější přáníčka.
3. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky holky,

zdravím. Mám chuť jít dnes do Mišutky od 18h plavat. Právě jsem tam volala a ještě tam není nikdo nahlášený. Nechcete se přidat, Ardi a Medi?
4. led 2010 v 10:21  • Odpověz
ahoj holky, tak se kamarádovi narodil potomek dneska :slight_smile: mají Vojtíška 48cm a 2840g :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahoj holky,
Jani, já bych šla ráda, ale mam stráášně práce, takže snad příští týden..
4. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
nazdárek :slight_smile:
ali to je hezký, takže gratuluju :slight_smile: to jsou pěkné míry :slight_smile:
ardi a jak s tou jogou, šla by jsi už za týden v pondělí nebo až to další? já že kdyby jsme chtěli jít teď za týden tak bych to asi už radši objednala....a šla bych radši od té desáté.....tak písni co myslíš ty :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Nevadí, tak já to omrknu sama a třeba se tam někdy sejdeme.
Semy: Tobě se ještě plavat nechce? Jedna lekce stojí 150Kč nebo 5lekcí za 500.
4. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.