• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
A z jaký výšky? To asi není ze 4km, ne?
6. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
ee to se skáče z menší výšky a nevim kolik asi 1500m ale zase si to vše řídíš sama a máš dva seskoky
6. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
ali tak to jsi odvážná..manžel o tom taky uvažuje trošku..:slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
nojo tak ještě do toho nejdu že? ale chtěla bych to zkusit v tom mám jasno
6. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ali, a to se hned otevírá padák nebo je i nějaký volný pád? Mně se na tom nejvíc líbil volný pád asi minutu :slight_smile: Já musim na poštu, tak jdu hned nebo se nevykopu..
6. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
ee právě že volný pád v tom není, hned se ti otevře padák
6. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
me by seskok take lákal ale i banží:slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
tak to mě tohle vůbec neláká....volný pád teda nemusím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
no tak za půl hodky budu muset vykonat přesun na pracovisko a koupit teda tu věc když jinak nedáte
6. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
ali no proto :grinning: :grinning:

já ještě dvě hoďky a mám padla..dneska se nemůžu dočkat až budu doma..trošku den blbec.... :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
teda mě vám začalo bolet břicho :frowning2: a křupe mi kostrč, asi po tý rehabce :unamused:
6. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
jak křupe?...to je hrozná představa :confused:
6. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
no já to mám teď od tý dobý co mi tu kostrč uvolnovala že když sedím nebo ležím a jako zatnu svaly na zadečku tak mi křupne, jako když se protahuješ no, zní to děsně chápu :slight_smile: to mám z toho cvičení jak se přeskupujou svaly a dává se to do správného postavení, prostě se to tím křupáním uvolnuje
6. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
aháá..no tak to tě asi bolí břicho od toho :slight_smile:...tak snad tě to brzo povolí...:slight_smile:
6. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
Tak jsem tu z pošty, vytočila mě tam jedna ženská, byla an řadě za mnou a hned jak jsem šla na řadu, tak se narvala uplně na mě v tomu okýnku, ještě sem nebyla vyřízená a ona už rvala svoje věci do okýnka :angry: Ale mam odesláno, tak už dneska nikam nejdu, ani psi ven nechtěj.. Takže cvičení bude, ale doma :slight_smile:
6. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
ardi nerozčiluj se nestoji to za to:slight_smile: a jinak ali jo jo koukej ho koupit ju? :wink:
6. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
halooo tak se hlásím z práce, ardi v pořádku, nikam nechod a jen piš na koníka :slight_smile:
6. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
ali tak co už maš koupeno?? :grinning:
6. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
ahoj holky,
ardi na poště opravdu nemá cenu se rozčilovat, poslední dobou se to taky snažím brát s rezervou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak mam trochu depku, venku hnusně, snědla jsem balík vaflí a teď mne z toho bolí břich, dobře mi tak!!!
6. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz
no nemám, sem šla okolo lékárny a bylo tam mraky lidí
6. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
maja i mě se to počasí nelíbí myslím pak na pěkne blbosti a ke všemu mam stale ms a už je mi z toho do breku chjo:frowning2:
ali tak tam pak zajdu ju'?
6. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz
jojo skočim tam večer to už nebude tolik lidí nikde
6. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz
tak jo ,ja se zatim holky loučim jdu k tatoj slavit jeho zítřejší svátek tak až přijdu tak sem zase nakouknu.zatím papa
6. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
papa a hezky oslavuj at se rozveselíš :wink:
6. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
Tak jsme se s hafanama pěkně prošli i v dešti.. No a koukám, že jsme se vrátili a už neprší..
Ali, nezavřou ti tu lékárnu?
Ahoj majo, dlouho si tu nebyla.. Já si zas dělala k jídlu palačinky a na jednu jsem omylem místo skořice nasypala koření kuře 7 bylin :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
ahoj ardi, dneska mam plonkovej den, jinak u nás doma se dostat k PC je dost fuška, ale jinak nic nového...
zítra se jdu objednat na laparku...bojim
teď jedu do Rovenska, večer ještě nakounu,pa :slight_smile:
6. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
tak koupeno
6. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
ardi: tak to musela bej mnamka ty palačinky :grinning:
6. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
Ali, já to vyhodila..
Majo, tak to jo, my teď máme doma 4 notebooky a jeden počítač, tak není problém :grinning: No laparka asi nebude nic příjemnýho, ale prý to nic hroznýho není.. a jestli to má pomoct k mimi.. :slight_smile:
6. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
no proč? palačinky na slano se taky dělaj normálně :slight_smile:
6. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.