• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
jani já bych občas si zašla plavat, ale dneska už jsem domluvená s manželem že pojedu do městapro papíry na úřad a pak pro něj do práce....a ani se mě dneska nějak nechce :grinning:
ale někdy se můžeme domluvit a šla bych :slight_smile: a kde že to je?
4. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
jo jinak jsem si o víkendu koupila na aukru ten bezpečnostní pás do auta za 700,- tak jsem ráda že jsem sehnala trošku levnější a píšou že je nový, takže fakt dobrá cena...
4. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Semy: je to v bazénu, hned vedle toho velkého je dole v suterénu přistavený nový malý bazének pro miminka a těhulky
tak se někdy domluvíme, já nechci chodit asi každý týden, ale občas bych tam zašla
4. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
aha, tak jo....tak se domluvíme a půjdeme :slight_smile:a ty už jsi tam byla?
4. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
a jak říkáš, asi bych taky každý týden ne, ale jednou za čas :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Semy, na tu jógu bych v pondělí šla, snad mi do toho nevleze práce. Zamluvíš to teda pro obě? V nejhorším bych to zrušila, ale myslím, že to bude ok.. A na plavání snad příští středu. Ale chystá se jedna velká akce, tak zatím netuším, kdy pojedu na školení a tak, ale to myslím příští týden ještě nebude.
Zrovna mi volali termín na tu těhu relaxaci od ježíška, tak za necelé 3 týdny jedu, už se moc těším. A za 2 týdny jdu sepsat porodopis, hrozně to letí.. No a zítra endokrinologie, v pátek cukrovka, takže dvě vstávání hooodně brzo, blee
Ali, paráda, zase kluk, jo? Mně se zdá, že jsou všude jen kluci.. No koukněme jen na naší diskuzi, že.. Dneska na únorovkách čekáme dvě miminka.. nebo min. jedno určitě a druhé taky hodně brzo, jeden kluk, jedna holčička :slight_smile:
Tak a já jdu makat, ať to všechno stihnu..
4. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
no já jdu ve středu zas na jumping, konečně, nebyl na to čas tak si to ted vynahradim, at mám i na ten island nějakou fyzičku :wink:
4. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
ardi tak je to objednané, příští pondělí v 10,00 :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
ali to jdeš po dlouhé době co? no na island by to chtělo trošku fyzičku, určitě tam toho nachodíte viď :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
Semy, super, ještě mi to pak radši připomeň :slight_smile:
Hodila jsem do alba aktuální pupek.. 108 cm, to má většina těhulí těsně před porodem :grinning:
4. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
ardi jasně, sepak i domluvíme :slight_smile:
jdu mrknout na pupek.....mě teď přes víkend pěkně povyrostl :slight_smile: už je to pěkně vidět :slight_smile:
4. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
ty jo krásnej pupík máš :slight_smile:
mě máma říkala že když mě čekala tak už v pátém vypadal jako by měla rodit :grinning:
no já mám asi takový jako ty jsi měla ve 13tt :slight_smile:
4. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
tak jdu ze sebe udělat člověka a vyrazím do města......tak papáá
4. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
no bohužel jdu po dlouhé době no, ale prostě listopad prosinec to nešlo, ale o to lepší to bude ted, mělo by mi to vycházet 2 nebo 3krát týdně a to bude prima :slight_smile: no těším se
4. led 2010 v 16:01  • Odpověz
Ahoj holky ja byla celý den dnes v Praze zařizovat nějake věci ted jsme dorazili dom.Jinak ja na plavčo budu chodit ve středu je to pro mě lepší než od těch šesti večer to se mi nechce :frowning2:
ardi :krásné břísko maš :slight_smile:
4. led 2010 v 17:52  • Odpověz
ali jee jumping take bych zašla chci pak chodit po porodu tak uvidim jak se dokopu a jak časově to pujde
4. led 2010 v 18:03  • Odpověz
ahojky, koukám na ofiko stránky jumpingu a bude se otvírat i v jbc :wink:
4. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Holky, já mam radost Poprvé v životě jsem něco vyhrála.. tohle mi teď přišlo: Dobrý den,
slavnostně Vám oznamuji, že jste vyhrála v soutěži o dárkové poukazy do RC Magnet dárkový poukaz na služby RC Magnet v hodnotě 1000 Kč. Soutěž pořádal portál MojePorodnice.cz. :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Ali, fakt i v JBC? Tak to je paráda, já mam ještě permici na 20 lekcí v Liberci. Zkusim se zeptat Jany, jestli by mi nevrátila prachy..Já chci začít chodit co nejdřív, už mi to chybí..
4. led 2010 v 18:51  • Odpověz
jee ardi tak to gratuluju :slight_smile:

http://www.jumping.cz/ no jukni na to ale píšou to tam že se to má otevírat i v jbc
4. led 2010 v 18:55  • Odpověz
No jo, koukám na to.. Zkusím se s Janou nějak domluvit.. A pak budu pořádně hopsat, abych mohla časem dělat instruktora :slight_smile:
4. led 2010 v 18:57  • Odpověz
:slight_smile: no to by bylo taky dobrý :slight_smile:
4. led 2010 v 19:01  • Odpověz
No já původně myslela, že bych si třeba ten jumping v Jbc otevřela jednou sama :sweat_smile: Ale tak aspoň takhle no.. Ale on by se myslím hodil i na Smrži, na spinning je tu pořád narváno..
4. led 2010 v 19:03  • Odpověz
no já si myslím že by se to třeba uživilo i na tý smržovce :wink:
4. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Jé, koukám, že holčina, co se mnou chodila na těhu cvíčo má první miminko 2010 v libereckém kraji :slight_smile: Hm, tak už vím, že ta tam zítra nedorazí :slight_smile:
4. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
Dobré ranko holky tak jak se dnes mate??Ja měla hroznou noc nějak mě bolelo bříško ale snad to bude ok zitra jdu na kontrolu tak uvidim co mi řekne
5. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
medi tak snad to bude dobrý..mě taky večer nebylo nejlépe, boleli mě třísla, nebo tam někde, asi jak tovšecko roste a rozpíná se....

jinak jsem včera ve městě koupila další 3 věcičky pro mimi :slight_smile: krásný dupačky oranžový a dva takový kabátky lehčí :slight_smile: musím to už všecko dofotit...:slight_smile:
5. led 2010 v 09:55  • Odpověz
semy ahoj jj snad to bude ok :slight_smile: ja sem take ještě včera nakupovala neodolala sem a koupila takovou pěknou deku a míček na hrani teda ten si koupil spiše tatka :slight_smile: a jestě nějake osušky :slight_smile:
5. led 2010 v 10:05  • Odpověz
medi tak už máš určitě celou výbavu ne? už se ti to pěkně blíží co?
5. led 2010 v 11:16  • Odpověz
ahoj holky, tak 14.1. mám folikulometrii a ve stejný den i mobilizaci, tak uvidíme co to tenhle měsíc udělá :grinning: :grinning: koukejte na mě naprskat nějaký těhu bacily
5. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.