• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ali prskáááááááám....prsk prsk prsk prsk prsk ......a tak dále :grinning:
5. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
ahoj ali prsk prsk prsk par ti těch těhu bacilu posilam :slight_smile:
semy jj vybava je komplet a blíží se to čim dal vic :slight_smile: dneska mě zase boli nějak to břicho ale take sem si blbec od rana nesedal tak ted jdu na chvilu odpočnout jsem po obědě a pak dodělam co mam rozdělane ma mi přijit sousedka na kafi tak at to stihnu
5. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
medi že ty chceš rodit dřív? že se tak honíš :slight_smile:
to já včera a dnes co jsem zas sama doma nemám nějak na nic chuť...je mě smutno že tu už není manžel se mnou....
no po obědě snad aspoň nafotím ty oblečky....
5. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
:slight_smile: no vida jak pěkně prskáte
5. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
semy když ja to musim stihnout vše poklidit tu vanočni vyzdobu abych nešla do porodnice a nerodila a pak se nevrátila a neměla tu ještě vanoce :grinning:
5. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj, za chvíli vás dočtu..
Měla jsem teď schůzku kvůli tomu úvěru a jsem fakt příjemně překvapená, takže do toho určitě jdem a asi si vezmem víc než jsme původně chtěli a já budu mít i moje vysněný vestavěný skříně, jupííí. A přišla mi nabídka na skříně od fy Libovický, což by měla být dobrá firma a hlavně hodně kvalitní skříně a čekala jsem cenu min. kolem 50 tis. za ty dvě skříně a oni mi poslali nabídku celkem za 31 tis. včetně vnitřního vybavení, dopravy a montáže, to je luxus, levnější než Ikea :slight_smile: Jen na endokrinologii jsem neuspěla, ještě nebyly výsledky, tak tam musim znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak se najim a dočtu..
5. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
ardi tak to je prima, i s úvěrem i s tou skříní :slight_smile: fakt pěkná cena
5. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :slight_smile:
5. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
ardi tak to je paráda, to jste dobře pořídili :slight_smile:)
medi a manžel by to nezvládl uklidit? nebo pomoct aspoň aby jsi se nemusela tak honit....
5. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Medi, jen ať tam ještě vydrží, ještě má čas :slight_smile:
Psala jsem té Janě na jumping a peníze mi vrátit nemůže, ale je možné to na někoho převést, tak Ali kdyby si měla v plánu si v blízké době kupovat permici, tak bych ti těch 21 hodin přenechala za 1200 Kč..
Jdu trochu pracovat, za chvíli musim zas jet na endokrinologii, dneska už potřetí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jé, já mam takovou radost z tý rekonstrukce.. Hlavně ty skříně.. teď máme věci v několika malých skříních různě po baráku, pořád bordel, protože to není kam dávat.. to bude žůžo :slight_smile:
5. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
semy tak určo by to zvladl ale tak ted chodi zase do práce a pak bude jezdit za nama do porodky a bude toho mit take hodně na práci tak mu chci trochu ulehčit :slight_smile:
ardi tak ta rekonstrukce je super :slight_smile: a maš pravdu at tam prcek ještě vydrží ale ted by už klido mohl to bych rodila už i v Jbc a jakto že jedeš už potřetí na endokrin??Ja jsem v těhu byla snad dvakrát na prohlídce a pak mi řekla at beru tbl dal do porodu jak je mam napsane a že po porodu mam vynechat jednu 75 mg tbl a brat jen 50 mg a měsic po porodu na kontrolu
5. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Medi, ráno jsem byla na odběrech, pak jsem měla přijít na 10:45 na kontrolu, čekala jsem tam do půl 12 a řekli, že nemají výsledky, ať přijdu před třetí :frowning2: Já chodila každé dva měsíce..beru teď denně 75..
Tak já letim se psama a jedu..
5. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Aha to jsou ale trubky tak snad to už ted vyje :slight_smile:no mě to take tak nějak vychazelo každe dva měsice a ted to bude po třech po porodu
5. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
teeeda ardi, no tak to já bých si ty lekce asi koupila :slight_smile: akorát teda ted nemám korunky a budu mít až po výplatě :wink:
5. led 2010 v 15:22  • Odpověz
5. led 2010 v 17:05  • Odpověz
semy...pěkňoučký věci, ostatně jako všechny tyhle maličký :wink: :wink:
5. led 2010 v 17:09  • Odpověz
asi tak ali :slight_smile:))
5. led 2010 v 17:13  • Odpověz
tady v práci je ted děsná nuda a bohužel mě ani nebaví courat po krámech a koukat po slevách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 17:18  • Odpověz
no jo, lidi jsou vybraný z peněz a spíš asi hledaj slevy na oblečení a podobný věci....
5. led 2010 v 17:19  • Odpověz
no já vím, však se tomu nedivím, ale nuda tady je :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 17:26  • Odpověz
tak ať ti to uteče :slight_smile:
mě už přišel manžel domů :slight_smile:))
5. led 2010 v 17:40  • Odpověz
tak máš o zábavu postaráno viď? :slight_smile:
5. led 2010 v 17:42  • Odpověz
to jo :slight_smile:
a dneska máme dvouleté výročí seznámení :slight_smile:
původně jsme říkali že půjdeme na večeři, ale já se na to vůbec necítím a manžel měl toho taky hodně v práci tak si uděláme jen hezký večer doma...a půjdeme jindy..
5. led 2010 v 17:49  • Odpověz
teeda :slight_smile: no pěkný, to mi připomíná že mi spolu s matějem budeme v únoru 9let :sunglasses:
5. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Ali, no já právě taky nemám ani korunu a výplatu až za 10 dní, tak by se mi hodilo, kdyby to někdo vzal hned.. Nabídla jsem to ještě jedné kamarádce, tak když nebude mít zájem, tak počkám a nechám ti to..
Na endokrinologii jsem na třetí pokus uspěla a vše ok, další kontrola až po porodu :slight_smile:
Semy, krásný věcičky :slight_smile:
Ali, teda, to už je let.. My teprve 6 a půl :slight_smile:
5. led 2010 v 18:12  • Odpověz
no tak v tomhle případě šáhnu do peněz na výbavu na island a zaplatím ti to hned :wink:

no a je to mazec že jsme spolu tak dlouho
5. led 2010 v 18:14  • Odpověz
tak prý půjdeme v sobotu na oběd :slight_smile:
a d neska si uděláme doma smažený jablka v těstíčku...už se na ně těším...máme je hrozně rádi ale co tu bydlíme jsme je neměli..tak to bude skoro jak slavnostní večeře :grinning:
fíha 9 let.... :wink:
5. led 2010 v 18:16  • Odpověz
ardi gratulace k dobrým výsledkům :slight_smile:
5. led 2010 v 18:19  • Odpověz
no hlavně aby jste se všichni na těch 9let taky minimálně dopracovali a nezůstali jen u toho :slight_smile: :wink:
5. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Ali, no přiznám se, že by mi to teď dost pomohlo, ale jen jestli to není problém, jestli jo, tak já počkám a nechám ti to i tak, nějak přežiju :slight_smile:
5. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.