• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no mě to taky zas tak nevadí, stejně já než se rozhoupu koupit si nějaký ty hadry na sebe tak to ti to radši zaplatím hned když to potřebuješ hned, tak jak se domluvíme? vložim ti to na účet a ty to nějak domluvíš s janou? nebo hotově že bysme se sešly?
5. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Jana psala, že jí stačí poslat tvoje jméno a mail přes který jsi tam registrovaná a ona to převeze, tak mi to napiš do IP (jméno vim, jen ten mail :slight_smile: ) a já to s ní dohodnu.. A hodilo by se mi to spíš na účet, protože mam hromadu práce doma a nebudu mít teď čas na scházení ani na nic :frowning2: Tak bych ti napsala číslo taky do IP, ok? Díky moc
5. led 2010 v 18:41  • Odpověz
ok, já ti to tam zítra vložím ju?
5. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Počkej, až se ti to připíše, ok? Janě už jsem to napsala, moc díky..
5. led 2010 v 18:49  • Odpověz
jojo počkám a zejtra tam skočím a dám ti to tam a já taky děkuju :wink:
5. led 2010 v 18:56  • Odpověz
ona má ted jana lekci takže to tam asi připíše až pak, kdyžtak na to juknu zítra ráno :wink:
juuu no to já budu moc cvičit jako blázen :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Ty se máš :slight_smile: Já už se na to těšííím :slight_smile:
5. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes test na cukrovku. Ja mela takovou zizen, ze jsem do sebe ten hrnek sladky salaqardy kopla na jeden zatah. Docela me to chutnalo :slight_smile: Ve ctvrtek poradna, tak uvidime, to uz budou vysledky. Ale dopredu rikam, ze bez sladkyho bych umrela :slight_smile:
Jinak gratuluji k dobry zdravotnim vysledkum, Semy at je mimisek v poradku a pekne roste, Medi Tobe se to ukrutne krati - tak at zaklepe mrnousek na vratka v terminu a nejsou komplikace a Ali posilam obri prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssk.
5. led 2010 v 19:25  • Odpověz
ardi...no však já se taky těším, ty dva měsíce co jsem ted nechodila jsou znát a chybí mi to :slight_smile: no zítra jdu po dlouhé době :slight_smile:

lerak.....děkuji za prskanec :slight_smile: :grinning:
5. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Lerak, určitě to dopadne dobře, já jdu v pátek, taky si neumím představit, že bych nemohla sladký, dřív jsem ho zas tak nejedla, ale teď musím mít něco sladkýho denně.. Zrovna jsem si dala tři palačinky :slight_smile:
Ali, to věřim, já doufám, že půjde, abych po 6ti nedělí začla aspoň jednou týdně, ono prý záleží na mlíku, když je málo, tak by se nemělo, tak snad ho bude dost.. A snad mi tam nebude stříkat po ostatních :grinning:
5. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Sakra, já musim pracovat a ne a ne se dokopat.. Si říkám, že ještě dneska si odpočinu a zítra se na to vrhnu od rána..
5. led 2010 v 19:44  • Odpověz
ardi...no tak snad ne, mi pak musíš říct jaký to v tom jbc bude
5. led 2010 v 19:47  • Odpověz
No doufám, že to bude dobrý, že budou fajn lidi jako v Lbc, jinak budu teda naštvaná.. Ale zase pro mě bude ten ušetřenej čas na cestu fakt výhoda s prckem..
5. led 2010 v 19:52  • Odpověz
tak já myslím že tohle asi žádnej protiva ani dělat nemůže :wink:
5. led 2010 v 19:54  • Odpověz
No protiva snad ne, ale jestli to budou samý začátečníci.. Třeba ta Katka, když byla nová, tak ty hodiny nebyly nic moc..
5. led 2010 v 19:59  • Odpověz
no uvidíš no :slight_smile: ale myslím že ten kdo si to centrum otevře to nedělá krátce aneboí se tomu alespon hodně věnuje, se podívej na janu, nejdřív skoro všechny lekce dělala ona a postupně přijímala další
5. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
No tohle je ale už rozjeté fitko a tohle bude jen další, co tam bude.. takže bych řekla, že se tomu ten člověk nebude věnovat tak jako Jana, najme si instruktory a bude.. No uvidíme, snad to bude ok..
5. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
aha, no tak snad to bude dobrý a instruktoři budou dobrý jako holky tady, no a tím pádem tam asi ani nebude takový výběr v lekcích vid? že třeba jen dvakrát tejdně a nazdar
5. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
To nevím no, třeba napřed bude málo a pak budou podle zájmu přidávat.. Já potřebuju nějakou jakoukoliv víkendovou, když bude moct hlídat tatínek :slight_smile:
5. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj holky tak jak se dnes mate??Ja sem tu cele dopol měla mamku vyžehlila mě všechny povlečení co nam odjeli lidi tak mi pomohla a ja se ted chystam pomalu na cvičo je od jedne hod a pak v pul třetí jdu na KO tak držte pěsti at jsme oba v pořádku!!a jdu už i na monitor tak jsem zvědava :slight_smile: a pak jdu jestě na plavčo tak vam sem vysledek kontroly dam večir :slight_smile:
6. led 2010 v 11:50  • Odpověz
ahoj holky, tak se hlásím z práce, doma nám nešel net a byla jsem si zahopsat :wink:
6. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
ahoj ali a jaky bylo hopsando??
6. led 2010 v 15:49  • Odpověz
super, akorát je tam teda zima :frowning2: při cvičení to nevadí ale dýchat ten studenej vzduch není nic moc a pak při protahování jsem si musela vzít i mikču abych neprochladla
6. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Ali, přišla mi od tebe sms a bylo tam, že text nejde zobrazit..
Koukala jsem, že Jana to ještě nepřepsala, ani se mi neozvala.. tak snad to nějak brzo udělá
Já se dneska ještě nezastavila a ještě mam plno práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 17:27  • Odpověz
no já ti psala že jsem tady sama a že se asi nedostanu do půl šetý do komerčky tak ti to pošlu zítra, nezlobíš se moc? no a jana o tom ví, říkala jsem jí že jsme i domluvené a ona že ti prej bude ještě psát jestli mi to má teda převíst všechno nebo jestli si tam nechceš jednu nebo dvě lekce nechat no a asi ještě nenapsala :unamused:
6. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Ali, to je v pohodě, vždyť jsem říkala, že až to převede a nemusí to být hned ten den.. Až to převede a až budeš mít čas, to neřeš.. Zatím mi nenapsala, ale nechám to převést všechno..
6. led 2010 v 18:11  • Odpověz
ok tak super :slight_smile:
6. led 2010 v 18:19  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se dnes ve městě natáhla na náledí a měla neplánovanou návštěvu gynekologie. Ale jsme v pořádku. Dělala mi ultrazvuk, jestli je malej Ok, jestli se placenta neodlučuje a dokonce i natáčela monitor, jestli je děloha klidná. Fuj, fuj, ale fakt jsem se lekla. Sice jsem upadla jen na zadek, ale byl to docela náraz. Takto podobně jsem upadla i s Filipem, ale to bylo na břicho, ale také někdy v tomto období těhotenství. Tak snad se už nic dalšího nestane.
Ali: zapomněla jsem na Tebe prsknout, tak tady ho máš toho těhu bacila: Prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk a ať Ti přinese štěstí a na Island jedete už ve třech.
6. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj holky tak jak se dnes mate??
Ja byla včera na konrole a vše je ok na porod se to prý nechysta jsem zavřena takže dobrý :slight_smile: malej je to ok :slight_smile:
jani:teda davej na sebe pozor musiš chodit opatrně ale hlavně že se vam nic nestalo a jste oba v pořádku!!!
7. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahoj, tak já mam dneska konečně klid, teda musim doma uklidit a dořešit tu rekonstrukci, ale pracovat dneska nebudu.. Jen teda pořád nemam kalkulaci na okna od Vekry, už je uhánim druhý týden, tak když to dneska nepošlou, tak na ně kašlu a jdu jinam.. Jsou drahý a ještě nekomunikujou, kdybysme už od nich okna neměli, tak mě ani nehne se doprošovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad nám i jiná firma udělá stejný nebo aspoň hodně podobný..
Jani, hlavně, že je vše ok, ono je to hned, já chodim hodně opatrně, takže mi hrozně trvá než se někam dostanu :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.