• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahojky holky :slight_smile:
jani tak hlavně že to dopadlo dobře :slight_smile:
medi gratuluju k úspěšné kontrole :slight_smile:

ardi to je hrozný vid, chceš jim dát peníze a oni na zákazníka kašlou....

tak jsem si dneska udělala rezervaci na Brumlovi na 11 věciček :slight_smile: za 700,-
7. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj semy, jj, je to strašný.. Mam fakt chuť se na ně vykašlat :frowning2:
Brumlu neznám, už na to koukám :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
brumla je fakt dobrý, dá se tam nakoupit za levno a mám už reference že jsou ty věci opravdu takový jak tam vypadají, jako nový :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
ardi take chceme okna od vekry no uvidime jak pišeš nejsi s nima moc spokojena :frowning2:
7. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
Vypadá to dobře.. jen já teda už radši s oblečením budu na chvíli brzdit, máme toho nějak moc :slight_smile: Včera mi volala máma a zněla hrozně nadšeně, že jsem si říkala, že vyhrála minimálně milion ve sportce.. a ona měla radost z toho, že koupila mikinu s ovečkou :grinning: Je to k tepláčkům, které jsme dostali k vánocům, nějaká drahá značka, čekala, jestli nezlevněj, nezlevnili, tak to koupila za draho, ale i tak z toho byla hrozně nadšená :slight_smile:
Tak jsem koukla na okna Macek a vypadaj fakt stejně, tak tam zejtra zajdu a milá Vekra, ať si políbí, tak.. :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Medi, my už od nich okna máme a s oknama jsme spokojený, ale je fakt, že ta spolupráce s nima byla už od začátku trochu horší, chlap nám to blbě zaměřil, objednali jsme to včetně zednických prací, ale najednou přijeli montéři a nevěděli o tom, tak to jen zasadili a my museli shánět a platit zedníka, s tím jsme nepočítali, mysleli jsme, že je to v ceně, když jsme to objednali.. Teď druhý týden čekám na kalkulaci a nic.. A navíc jsou dražší než ostatní. Mrkni na Okna Macek, jsou i v Jablonci, dělají fakt skoro identická okna, levněji a komunikace s nima je bez problémů..
7. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
No uvidime mrknu na to jak pišeš diky :slight_smile: Honza posilal dotaz na nějakou kalkulaci na ty vekra tak uvidime a řeknu mu o tyhle firmmě :slight_smile:
a co jinak jak ti je??
7. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Tak snad vám tu kalkulaci pošlou, mně pořád nepřišlo nic, už jsem se dohodla s Honzou, že v úterý to jdem objednat do Macka.. Budete dělat taky teď někdy okna? Oni jsou teď veliké slevy v zimě, tak se to vyplatí..
Jinak je mi dobře, dneska odpočívám, tak to je znát, ani záda mě tak nebolej.. A co ty pár týdnů před porodem? V pohodě?
7. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
ahoj holky, tak mám nějakou blbou náladu, z těch premiií je fakt prd takže se ted budem muset hodně omezit a šetřit abysme si ten island užili :frowning2: a navíc to nenadálý zvýšení trajektu o 5tis je ted docela znát, chjo :frowning2:
7. led 2010 v 16:56  • Odpověz
ardi jj kalkulace nam dorazila od nich dnes a okna chceme měnit skoro v celem baraku ale až na jaře až nebude snih ted na to neni čas a hlavně nechci když je porod na spadnuti :slight_smile: a jinak ja musim zatukat vše ok jen se začinam toho porodu obavat :slight_smile:
7. led 2010 v 19:17  • Odpověz
Ahojky, taky chodim na tom naledi jak s hnojem. Dnes jsem koupila pidi-pyzamko s Muminkama v Lindexu, tam maj tak krasny veci. Pridala jsem par fotek z dnesniho ultrazvuku. Bude to peknej frnakovnik, i doktorka se smala. A zaujima velice pohodlne pozice, ruku mel nekde u briska a nohu vedle hlavy, chodidlo u ucha. Mno nic :slight_smile:
7. led 2010 ve 22:52  • Odpověz
Dobré ranko holky tak jak se dnes mate??Ja celkem fajn budu doma uklizet a asi pujdu na prochajdu s hafanem
8. led 2010 v 09:11  • Odpověz
ahoj medi, já jsem v práci, ale dneska jen krátce tak mi to snad uteče :sunglasses:
8. led 2010 v 09:23  • Odpověz
ahojky holky
Tak jsem zpět od doktorky, čekala jsem přes hodinu a půl v čekárně a pak u doktorky jsem byla asi 5 minut, utz mě nedělala že prý bude další až ve 20tt, prohlídla mě jen na křesle, a že je všecko v pořádku prý.
Jdu na krev na tripl testy 22.1. tak říkala že když by tam neměla moc lidí že by mě utz udělala toho 22 tak uvidíme no....tak jsem se tak těšila že zas uvidím miminko a nic....ale hlavně že je všecko v pořádku...
8. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahoj ali tak at ti to uteče a do kolika maš???
semy tak hlavně že je vše ok take jsem vždy maleho neviděla :wink:
8. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
ahoj, no tak už jsem doma, měla sem jen do dvanácti, a navíc přišlo zboží tak to pěkně uteklo
8. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Teda tak to se maš a co budeš dělat??ja sem si ted na chvilu sedla a pdpočivam :slight_smile:
8. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
no ted sem se najedla, půjdu se projít s donem a pak uvařím nějakou ňamku na večer a doufám že si uděláme pěkný večer když sme se tenhle týden skoro neviděli :wink: no a hlavně načerpám síly na víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: a přinesla sem si novou knihu
8. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
tak to maš pškny plán ja nevařila budem vařit až společne s Honzou a ted jukam na telku :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj, tak jsem doteď spala :slight_smile: Celou noc jsem nemohla usnout a v 6 jsem jela na tu cukrovku, tam ty dvě hodiny čekání byly šílený, uplně se mi zavírali oči, jednou jsem se málem zhroutila ze židle :grinning: No a nebylo mi nejlíp, nějaká rýma, bolavej krk, ale vzala jsem si oscilococcinum a vyspala se a už je to lepší, tak snad z toho nic nebude.. Ale asi dneska strávim v pelechu celej den..
Semy, platí ta jóga v pondělí? Je to rezervované i pro mě jo? Pořád jim nefungujou stránky (nebo aspoň mně ne, co tobě?) , tak ani nevím, kde to je?
Medi, nám kalkulace od Vekry nedorazila do teď a to jsem psala na 3 různé pobočky + vyplnila formulář na webu už před 2 týdny, tak to fakt nechápu.. A ty maily přečtený byly..
Lerak, super fotky, má krásnej ksichtík :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
ardi ta joga platí, je to rezervované pro mě i pro tebe.
a máš správné stránky?
http://www.pritazlivost.com/
mě to normálně funguje. A kde sejdeme, až vevnitř nebo venku? je to od 10 :wink:
8. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Semy, tak najednou mi to jde.. Ale měla jsem to správně, otevríala jsem to přes odkaz v jejich mailu.. Tak možná měli nějaký výpadek.. No je mi jedno, kde se sejdem, jak chceš. Auto asi nechám na horním náměstí,ne?
8. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
no ono se dá většinou stát přímo v tý ulici, ale na horním náměstí to máš stopro :slight_smile:
Já pojedu busem tak nebudu mít starost s parkováním :wink:
Tak se asi sejdem uvnitř, jestli bude zima a´t jedna nebo druhá nemrzne venku :slight_smile:
Jo hoky ardi, nebo medi, jak je to s tím příspěvkem od všeobecné pojišťovny, platí to ještě na to cvičení nebo plavání?
8. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Semy nebo tě můžu vyzvednout, kdybys chtěla.. to je malá zajížďka.. a aspoň mě navedeš přesně, kde to je.
Já s tím příspěvkem nevím, někde jsem četla, že to platilo jen do června 2009 a pak už ne, tak třeba zas v tomhle roce to dávají, budu se muset zeptat.. Ale já tam mam teď ten vyhraný poukaz, tak bych to využila spíš pak až na cvičení s prckem.. Některé pojišťovny dávají i příspěvek na autosedačku, ale to VZP asi ne.. :frowning2:
8. led 2010 v 15:08  • Odpověz
no ty to máš dobrý že máš ten poukaz, no zeptám se v magnetu na to, maj napsaný na stránkách že tam o tom dávají onfo na recepci....
no jak se ti chce, já to mám busem 5 minut....tak to nechám na tobě :slight_smile:
ale jestli nevíš přesně kd to je tak to třeba bude lepší pro tebe :slight_smile:
8. led 2010 v 15:15  • Odpověz
Ardi nam kalkulace přišla za dva dny od poslání požadavku tak nevim kde je chybka :frowning2:
jooo nejdete některá v pondělí take na to plavaní??
8. led 2010 v 15:20  • Odpověz
medi já určitě ne, jdu pak odpoledne ještě ke kadeřnici, tak už toho budu mít dost....:slight_smile:
8. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Semy, tak se ještě dohodnem v neděli, ale asi bych pro tebe sjela :slight_smile:
Medi, v pondělí určitě ne, možná ve středu, jestli mi bude dobře.. ale zatím jsem nenašla žádný použitelný plavky, u všech mi padá spodek a přetejká vršek :grinning: A kupovat si teď nový se mi teda nechce.. Ještě budu pátrat, mam jich doma spoustu..
No a vypadá to, že budu muset koupit novou pračku, v tý mojí odešlo několik věcí najednou a máma říká, že nemá smysl to spravovat, je to 20 let stará pračka, hodně žere a na plíny budu potřebovat pořádnou, tak asi o víkendu objedu elektra, mají teď všude slevy a koupím novou..
8. led 2010 v 15:35  • Odpověz
ardi tak ju, v neděli to domluvíme :slight_smile:
to je pech s tou pračkou, ale zase lepší že odešla teď než pak až bude mimi viď :slight_smile:
a máš pravdu že teď je všude plno slev tak snad koupíte dobře :slight_smile:
no mě už jede manžel domů a pak jedeme do kina a na večeři :slight_smile:
8. led 2010 v 15:49  • Odpověz
Jj, jsem ráda, že se to stalo teď.. Jen je blbý, že jsem teď zjistila, že ten úvěr, co si chceme brát se nedá použít na spotřebiče, ani na nábytek :frowning2: Tak to budem muset tu pračku zaplatit normálně a nábytek zatím nebude a úvěr vezmem jen na okna vest.skříně.. Jedině, že bych sehnala někoho, kdo mi půjčí fakturu na nějakou rekonstrukci, ale to nevím, jestli by prošlo a ani o nikom nevím.. No uvidíme.
Na co jdete do kina?
8. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.