• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ali, tak v neděli asi bude výprava do Liberce, tak bych se otočila.. Od kolika do kolika si v práci? Nebo jak jsi psala celý víkend, tak to znamená od rána do večera?
8. led 2010 v 17:55  • Odpověz
dobré ránko, jojo ardi celý víkend znamená celý víkend od rána do večera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Ahoj ali tak jsi v práci???jak to jde??
9. led 2010 v 11:22  • Odpověz
celkem mrtvo tak si tak brouzdám po netu :wink:
9. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Tak to je nuda ne?? :frowning2:
9. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
nazdárek :slight_smile:
ardi byli jsme na Kawasakiho růže, bylo to moc pěkný, zajímavý, poutavě natočený film :slight_smile:
a večeře předtím taky paráda, jsme se pěkně nadlábi a poseděli :slight_smile:

jinak ardi pokud chceš, teda nevím za kolik tu fakturu potřebuješ, tak my máme účat za kuchyň, to by ti na to mohli dát, je to asi 30tis. z ikey....takže můžu půjčit klidně....kdyžtak se domluvíme v pondělí když se uvidíme :slight_smile:
9. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
medi...ani ne čtu si informace o islandu a kdyžtak mám i vabranou knihu na čtení
9. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj holky,
semy, to jsi hodná, ale mně pak došlo, že asi budou chtít, aby tam bylo moje jméno, na cizí to asi neprojde :frowning2: Nebo to je jen účet bez jména? Pak by to asi šlo.. No mně by stačilo cca 20 tis., zbytek budou okna a vest.skříň a to projde.. Když to bude víc, tak to samozřejmě nevadí.. Oni už tu kaw.růži dávaj,jo? Tak to budu taky chtít jít, snad ještě jedno kino s těma zádama přežiju..
Ali, asi se tak za hodinku vydám do Liberce, Honza je na běžkách, tak nemam co dělat, tak si okouknu ty pračky a zejtra sjedem už pro nějakou vybranou, aby to Honza nemusel objíždět se mnou.. Tak bych se stavila.. Je tam s tebou někdo? Nemohla bys třeba vypadnout na chvíli na kafe?
Medi, tak jsem našla plavky, teda musela jsem nakombinovat spodek od jedněch, vršek od jinejch, ale vejdu se do toho :slight_smile: Jen teda příští týden asi nepůjdu, jsem trochu nachcípaná, tak radši ne..nebo uvidím ve středu, třeba už to bude ok..
9. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
jeee ardi no tak to já počkám na tebe a třeba bysme to kafčo stihly, proberu to s kolegyňkou :slight_smile:
9. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Ok, tak uvidíš.. Já dopiju čaj, najim se a vyrazim.. Takže jsem tam tak kolem půl 4 počítám
9. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
jo tak budu moci :slight_smile: ale asi jen dolů k bláhovi kdyby náhodou něco :wink:
9. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Tak jo :slight_smile:
9. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
tak šup šup at už jsi tady :slight_smile: budu mít aspon zpestření dne :slight_smile:
9. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
Jj, hodim ho sebe čočku a jeduuuu
9. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
ardi ta účtenka je beze jména,,,ještě je proberu, nakupovali jsme toho víc, respektive nadvakrát...

jé tak si užijte kafíčko..my se ted naedi a až si dáchnem tak zajedem k našim a pak na nákup...
jsrm ale dneska taková nafouklá, si připadám jak v min. 7 měs :grinning:
9. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Semy, no tak to by bylo super, kdybys mi to půjčila, ona by si to jen okopčila a hned bych to vrátila.. Jediná podmínka je, že to musí být na něco, co je pevně spojené se zdí, takže kuchyň ok, komody z Ikei mi neprojdou.. Tak na to mrkni, moc by mi to pomohlo, díky :slight_smile:
9. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
Jak vypínám a za 5 min. jedu :slight_smile:
9. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
huráááá :slight_smile: no a ted můžu přemejšlet jakej si dám zákusek u bláhy :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
ali :grinning:

ardi tu Kav. růži dávají v Radnici jetšě zítra a v pondělí :slight_smile:
9. led 2010 v 15:04  • Odpověz
holky já se na ten island tááááák těším :slight_smile: to je děsný se mnou :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Tak jsem doma.. No Ali, tak o zákusku si přemýšlela zbytečně, co? :slight_smile:
Holky ostatní, co ještě nějakej srazík než nám Stáňa porodí?
Semy, zkusim to nadhodit, ale asi budem muset počkat po výplatě, pak si sjedem do Liberce.. Zejtra už si musim půjčit na pračku.. Ale mam rozhodnuto, projela jsem všechny elektra a beru tu původně vybranou..
No a ještě mam dilema, v electroworldu mají robota kenwood zlevněnýho z 5tis. na 3 a půl, ale jen do zítřka a já nevim, jestli ho vzít nebo ne.. Já myslím, že bych to dost využila, pak na příkrmy pro prcka hlavně, zeleninku, polívky a tak, máma říká vzít, Honza říká blbost, že to nevyužiju.. Co myslíte?
Ali, ani se ti nedivim, taky bych se těšila, já už se teď hrozně těšim, jak snad příští léto pojedem na vodu :slight_smile:
9. led 2010 v 19:50  • Odpověz
ardi....já si myslím že to použiješ jen zezačátku že to bude nové, podle mě je robot zbytečný a nechtěla bych ho asi, třeba ponornej mixér podle mě udělá taky službu :slight_smile: no fakt nevim no, třeba máma si ho pořídila a nepoužívá ho skoro vůbec, přijde mi že je s tím i špatná manipulace, jakože všechno do robota nandat, pak přendat do něčeho a pak ještě opláchnout a třeba ten ponornej můžeš použít v podstatě kdekoli, takže asi tak :slight_smile:
9. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
no a já jak si tom islandu celej den čtu tak je to děs no :grinning:
9. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ali, je fakt, že máma ho taky skoro nepoužívá.. Hm, tak že bych koupila jen novej tyčovej pořádnej? Díky za názor, něco na tom bude.. Budu promýšlet dál.. Já mam na lince dost místa, tak bych ho měla pořád při ruce, ale to přendavání, mytí, to by mě asi štvalo..
9. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
no já v tom u mámy jednou dělala bram.kaši a byla sem akorát nas.... protože ani nebyla našlehaná ale jako lepidlo, a hlavně z hrnce do mixéru, pak z mixéru na talíř a pak metly vyndat a bla bla, ale se šlehačem či ponorným to můžeš udělat přímo v tom hrnci
9. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
No vidíš, o tom jsem nepřemýšlela, to by pro mě lemru nebylo :slight_smile: Já myslela, že by mi to i odšťavňovalo a tak, ale tak můžu koupit ten tyčovej a ňákej levnější odšťavňovač a je to asi lepší, že..
9. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
no hlavně k tyčovýmu máš různý nástavce a nádobu takže můžeš delat koktejly atd. no já jsem pro tyčovej, robot mi přijde že je okolo toho dost nandávání, přendávání, nasazování .....
9. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
No už jsi mě přesvědčila :slight_smile: Jen teda vezmu ten tyčovej pořádnej, asi nerez od Philipsu, koupila jsem nějakej levnej Moulinex a po druhým použití přestal fungovat.. Musim to vyreklamovat a pak poprosím kamaráda, co dělá ve Philipsu o slevu a bude :slight_smile: Tak děkuju za vyřešení problému :slight_smile:
9. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
tak se taky vyjádřím k robotu, já ho mám už skoro deset let a využívám ho docela dost, hodně připečení sladkého, ale i na spoustu jiných věcí, takže já bych se už bez robota neobešla, jediný co mě třeba vadilo když jsem chtěla dělt třeba jen pomazánku tak vyndavat celýho robota....ale jelikož jsme stejně chtěli pořídit i tyčový mixér hlavně kvůli mimi pak na ty příkrmy tak mě teď manžel koupil k vánocům tyčový mixér ke kterému je i taková ta nádoma s nožema právě zřeba na ty pomazánky a tak....
ale bez normálního robota fakt ani ránu :grinning:
9. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
:grinning: já tě ale nechtěla přesvědčit já jen psala že pro mě to není no :grinning:
9. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.