• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
a jinak se srazem jsem pro :slight_smile:

Ali zítra se možná u tebe otčíme, plánejem výlet do Liberce, mrknout po nějakých dětských věcech, omrknout kočárky, hlavně na čumendu...utrácet moc nechceme, šetříme :slight_smile:
tak půjdem nejspíš i do Nisy, tak tě přijdem pozdravit :slight_smile:
9. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
ok přijdte :slight_smile: budu ráda :slight_smile:
a jako jak při pečení? jakože na sníh a těsto? já že třeba na tohle používám klasickej šlehač
9. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
tak jelikož já jsem tu asi opět nejvíc problémová co se týče srazu tak hlásím že můžu vúterý po 15hod, středa do 15hod, čtvrtek budu ráno v jbc takže možná po gyndě a v pátek zas dopoledne a pak nevim :slight_smile:
9. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
Semy, takže na příkrmy tyčovej jo? Já právě myslela, že na ty příkrmy bych využila toho robota, jinak nepeču..
No já byla dneska kouknout v Chiccu a to je teda něco, 4 prodavačky seděli na regále a kecaly, nikoho si nevšímaly,hledala jsem kojící polštáře, tak jsem za nima zašla a ne že by někdo šel se mnou, jen mi řekli tanhle vzadu a kecaly dál jako bych tam nebyla.. No a těch polštářů tam měli tak pět a jedinej přijatelnej za 1500, tak to ať si nechaj.. Měly tam nějaký slevy na oblečení, ale nic tam kupovat nebudu, když se tak chovaj :unamused: A vůbec je to liberecký chicco nějaký předražený..
9. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
no sníh dělám taky normálním šlehačem, ale některý těsta, ty jo já si teď konkrétně nevzpomínám, já už tak dlouho nepekla nic většího jak jsme neměli kuchyň...
ale třeba bramboráky a vše co je potřeba strouhat a podobně, jedině v robotu, to je pak okamžitě nastrouhaný a bez práce..:slight_smile:
9. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
Tak já můžu úterý odpol., středa tak po 11té, čtvrtek asi kdykoliv, jestli tam honza nepřesune program na středu, to bych pak mohla po 11té, pátek asi nebudu moct..
9. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
semy....hmm tak to jedině, ty bramboráky, mrkev strouhat a tak, to beru ale jinak fakt ne :wink: a já mám na strouhání Matýska :grinning:
9. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
ardi, myslím že na ty příkrmy bude ten tyčovej stačit, nebo jak k tomu mám právě tu menší nádobu s nožema, záleží asi v jakém množství to budu dělat...pokud bych toho dělala víc tak asi v robotu no....
9. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Já radši strouhám než meju robota :grinning:
9. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
ardi....taky tak :wink: :grinning:
9. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
tak úterý celý den, středu jen do 12, čtvrtek a pátek celý den...:slight_smile:
9. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
tak to já ho radši vytáhnu :grinning: zas nesnáším strouhání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no ardi podle toho co píšeš bych asi doporučila spíš ten tyčový s nějakýma nástavcema....
jinak mě mažel teď koupil taky Philips :slight_smile:
9. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
Tak díky za rady :slight_smile: Jdu si dát zázvor a do pelechu, jsem nějaká utahaná.. A to jsem spala do 12ti :sweat_smile:
9. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
tak papa, my jsme začali hrát zase rummy, zrovna jsem prohrála :grinning:
tak papáá
9. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
hoolky koukam že řešite srazik jak jste se dohodly??mate nějaky termin??a čas??Take bych vas rada viděla :slight_smile:
a co se tyše robotu ardi nevim jaky mysliš tyčový ale ja mam doma takovej ten komplet a jsem s nim spokojena je to na mixovani a pap i odstavnovač
9. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
nějak sem vas dočetla tak ja bych mohla krom středy mužu asi každy den dopol určo ale středu cely den ne :slight_smile:
9. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Já si ještě uvědomila, že v úterý odpol. mam cvičení.. Tak koukám, že jedině čtvrtek? To bude i Ali v Jbc, tak to by šlo, ne?
Medi, koupila jsi nakonec nějaký ten deníček? Já mam nakonec ten, jak jsme na něj koukali v tom mateřském centru, nic lepšího jsem neobjevila..
9. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
tak ju, já budu předběžně počítat se čtvrtkem :slight_smile:

tak dobrou noc :slight_smile:
9. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
ärdi jojo mam nějaky ale jiny takový universal
9. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
Ok, já taky, ještě se dohodnem.. Semy, mi se uvidíme v pondělí, ještě si upřesníme zítra v kolik kde a tak, ale počítám, že bych tě vyzvedla nějak po půl 10..
9. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
Ahoj holky tak ve čtvrtek ju??předběžne a kde?
10. led 2010 v 10:15  • Odpověz
v jablonci ve čtvrtek někde :slight_smile:))
10. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
ali dobrá odpověd :slight_smile: jak je v práci??
10. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
dneska je to děs, lidi žádný ale zábavu sem si našla no, ono nám hlavně ani ještě nezačlo chodit zboží po inventuře takže ani není co srovnávat, ale už to uteče :slight_smile:
10. led 2010 v 15:03  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
tak mě chození nějak zmohlo a jak jsme řišli domů, dali jsme si kafčo, zmrzlinu a já usnula na dvě hodiny :grinning:
Jinak mám v albíčku naše dnešní úlovky :slight_smile:
10. led 2010 v 17:52  • Odpověz
semy teda pěkne věcičky to jsi si udělala radost co??ja vždy když něco koupila tak sem měla radost ted mam strach aby mu to bylo :slight_smile: zda se ,mi to vše tak male :slight_smile:
10. led 2010 v 18:12  • Odpověz
dík medi :slight_smile: to mám radost z každé další věcičky :slight_smile:
no já se už teď snažím kupovat i trošku větší, tak jsem taky zvědavá :slight_smile:
10. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Semy, tak zítra v 9.40 u tebe, ok? Teda jestli nezapadnem.. :slight_smile:
10. led 2010 v 19:52  • Odpověz
ahoj ardi, tak ju a kdyžtak jeď jak minule a otoč se tam někde a přijeď jakoby zpět před světelnou křižovatku tam napravo se dá i parkovat tak bych počkala tam ju :slight_smile:
10. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Holky, to ten rok hezky začíná, už jsem podruhé vyhrála, dneska 500 ve sportce, nic moc, ale potěší :slight_smile:
Pračku máme, tak se zítra pustím do zkoušení. A zítra musim vyběhat úvěr a objednat okna, zdá se, že by mohli koncem února nebo začátkem března být, tak jsem ráda, to by se mělo všechno v klidu stihnout :slight_smile:
Tak dobrou
10. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.