• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj holky ardi gratuluji k výhře :slight_smile: potěší to i tak malo třeba se příště zadaří více .-)
11. led 2010 v 09:02  • Odpověz
ahoj holky..tak žádná jóga nebyla :frowning2:((( jsem pěkně nasratá...
objednala jsem se podle toho co mají na webovkách, tý ženský na recepci při objendání jsem jasně řekla že na desátou na těhotenskou jogu a teď tam přijdu a ona mě říká že od desíti žádná joga není, že je jen od devíti a to je joga pilates, pro všechny....:frowning2:
pak že prý dělají nějaký kurzy pro těhotný že je v tom i cvičení tak mě zavolala nějakou jinou paní a ta zas že to cvičení je v tom jen občas když maj zrovna míče...
No jsem dožraná neskutečně, tak jsem se zas otočila a jela domů....
11. led 2010 v 10:52  • Odpověz
semy tak to je pěkně na hovno ne??a co ardilka ta měla jit s tebou ne??
11. led 2010 v 11:48  • Odpověz
ahoj medi..no to teda je...řeknu ti že jsem znechucená ještě teď :angry:
ardilka mě ráno psala že má rýmu tak že to nebude riskovat radši...psala už o víkendu že jí není nejlépe....takže nakonec dobře že sem nejela zbytečně.....
no takže mě asi fakt zbývá jen ta nemocnice.....a to jsi myslím říkala že je až od 20tt viď?
11. led 2010 v 11:56  • Odpověz
semy tak to fakt nasere :frowning2: jo ta nemocnice je od 20 tt ale myslim si že když bys měla doporučení od dr že by tě vzali i dřive zkus si tam zavolat!!!
11. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
na to musím mít doporučení jo? aha...tak jo, já tam pak zavolám...dík :slight_smile:
jdu na gyndu na krev příští pátek, tak už to asi vydržím a šla bych až potom....si budu doma cvičit aspoň sama na míči no....jsem se tam tak těšila a nic no...
11. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
jj musis mit od gynekologa doporučeni FTV myslim se to jmenuje ten papir je takovej malej hnědej a na něm napsat že jsi ok a doporučuje těhu cvičo
11. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
tak jo, tak díky...až tam půjdu příští týden tak si o to řeknu a mezitím si tam zavolám a domluvím se...
mám dneska celej nějakej divnej den...nic se mě nedaří, na co šáhnu tak mě padá a podobně..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
jj nemaš zač :slight_smile: teda den blbec co??ja sem trochu poklidila a ted se budu valet a pak musim do města a v šest jedu na plavani :slight_smile:
11. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
nojá si teď udělala oběd, ještě se to dodělává v troubě, tak se najím a taky se budu válet, pobolívá mě bok zase...a kolem páté jdu k tý kadeřnici....
tak si hezky užij plavání :slight_smile:
11. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
jj děkuju ty hezky odpočivej :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj,
Semy, teda to koukám, tak to by mě naštvalo, kdybych tam jela.. Jestli to tam funguje takhle, tak nevim, jestli mi ten vyhraný poukaz je k něčemu.. :frowning2: Ještě je cvičení u Jorgové, tak tam by to třeba šlo dřív.. V nemocnici to můžeš zkusit, ale mě teda před 20tt nevzali, šla jsem až 22tt poprvé myslim..
Já nevim, jestli mam zítra na cvičení jít, není mi nijak extra blbě, ale ani uplně dobře, nerada bych tam na ostatní prskala.. tak se rozhodnu zítra podle toho, jak mi bude ráno no.. Ale ve středu na plavání určo nejdu..
Včera jsem si konečně objednala kojící polštář, snad se mi s ním bude dobře spát.. A dneska nebo zítra pojede Honza vyzvednout kolíbku..
Už mam se spaním teda docela problém, než najdu vhodnou polohu, tak je skoro ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Medi, co ty? Ještě se vyspíš? A co vůbec ty fotky od fotografa?
11. led 2010 v 15:46  • Odpověz
Jo Stáni a jsi registrovaná u té dětské dr.? U té Pazourové? Já ještě nikam nevolala, ale asi teda půjdu taky k ní..
11. led 2010 v 15:58  • Odpověz
Tak nám konečně po 2 týdnech přišla kalkulace na okna od Vekry.. (od Macka jsme jí měli za 10 minut). Cena za okna od Vekry i s velkou zimní slevou je přes 75 tisíc, u Macka se vejdeme se stejně kvalitními okny do 50 tisíc se vším všudy.. A vtipný je, že jediný důvod, proč jsme chtěli od Vekry byl, že už od nich okna máme a chceme stejná.. Ale Vekra za ty 2 roky změnila dodavatele a stejná okna nám neudělá, ale Macek jo :sweat_smile: Takže volba je jasná, termín dodání 4-5 týdnů, takže by se to mělo v pohodě stihnout.. Tak aspoň to je vyřešené, zítra to jdu objednat..
11. led 2010 v 17:13  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem přišla z trampolín, dneska moc nemám čas tak dočtu později :slight_smile:
11. led 2010 v 18:41  • Odpověz
ardi:ja se nevyspim uý hosně dlouhou dobu budim se po dvou hodinach na wc ale jinak by se mi i ted spalo dobře ale to čurani :frowning2: Fotky od forografa mame ale nestihla jsem je dat jestě do kompu a na DVD je budu teprve mit
registrovana jsem u te Pazourove ale sestrička si mě myslin jen zapsala a mam stejnak volat až budem doma z porodnice
11. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Medi, ještě mam nějaký otázky, jakou jsi koupila matraci? A objednávala si nějaké pleny od té paní, co jsme byli v tom Jablíčku?
11. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
aedi koupila jsem matraci na malvikovi nějakou kokoso-pohankovou
pleny jsem žádne neobjednala mam nějake doma a vzala sem balik 10 ks klasických čtvercovek od kikko nebo jaka je ta značka a uvidim mam hlavně na začatek papírovky a až se zajedem tak bych pak zkusila latkovky
11. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
Taky kokos pohanka, tak už jí mam objednanou taky :slight_smile: Já právě myslela, že ty pleny objednám až pak z porodného, ale zbyde nám na ně i teď, tak to asi objednáme tenhle nebo příští měsíc.. Ale asi tam zajedu, protože už si moc nepamatuju, co jsem měla vyhlídnuté..
Jsem zvědavá na fotky.. Jsi spokojená?
11. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
mě se ta madrace libila nejvic no a nezda se mi špatna :slight_smile: jinak ty pleny asi objednam po porodu
s fotkama jsem spokojena a mam z nich radost
hele ty až porodiš tak se musi jit na matriku kam pujdes???kam spadate když bydliš na smržovce??nebo se jde automaticky do jbc a z jbc to posilaji do spadove oblasti kam jako spadaš!???pže ja dnes byla na obecnim uřadě a ptala sem se zda malýho musim k nim nahlsit a ona mi řekla že jim to přijde z tanvaldu z matriky to musim teda nahlasit na tanvald na matriku a tam i žadat o rodny list??zda se mi to dost blby pže bych radsi zašla do jbc a ten at to pošle do tnv!!!a o porodne se žada take v jbc ne??
11. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
Medi, tak tohle vůbec netušim, to jsem ještě nezjišťovala.. Ale jinak Smržovka spadá pod Tanvald, tak asi tam..
11. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ja si ale myslim osobně že Tnv je uplně na hovno pardon :slight_smile: stejnak tam nic nezařidi a vše posilaji do jbc a je to jestě delší ja zkusim zitra zavolat do jbc jestli po porodu na matriku k nim nebo kam a uvidim třeba to bude do jbc a oni to pak posilaji do Tnv
11. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
Dobré ranko tak jakpak se dnes mate??Tady je ale zima brrr.Ja zaase v noci moc nespala nějak pořád chodim na wc :frowning2: alespon budu mit tréning na vsatavani k malemu :slight_smile:
12. led 2010 v 09:26  • Odpověz
semy: nechtěla bys jit teda zitra na cvičo k ty jorgový??je to tam od 13 hod do 14 hod ja jdu take :slight_smile:
12. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Dobré ranko...
medi a jaký je to cvičení, myslím jako co se tam dělá?
nejsem si teď jistá tím časem, protože musím býtnejpozději 14,30 doma, protože nám tu budou montoat nový anténí zásuky ...tak neím jestli by to nebylo naknop....ale docela bych šla...
12. led 2010 v 11:20  • Odpověz
semy je to cvičeni na míči a takové protahováni :slight_smile:
a kde bydliš??
12. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Dole vemšeně bydlím..asi bych to stihla..snad nepřijdou dříe....ale na rozpisu jsme napsaný půl třetí....tak bych asi šla...:slight_smile:
tak se sejdeme enku? abych tam nebloudila? v kolik tam budeš?
12. led 2010 v 11:54  • Odpověz
ve mšeně přesně kde??kdyžtak tě hodim autem ale mam byt take ve 14:30 na kontrole v nemocnici tak když si hnem ze cviča tak by jsem tě hodil dom alesdpon někam pobliž a pak bych frčela na kontrolu...
viš kde je jorgová???u hlavních semaforu tak u tý branky na chodniku se mužem sejit a pujdem pak dovnitř a ja tam budu tak kolem 12:45 asi :slight_smile:
12. led 2010 v 11:59  • Odpověz
jojo, vím kde je, tak jo, sejdem se u branky.
jé tak to by jsi byla hodná, bydlím u dolní školy, jak je odbočka ke kauflandu tak jako ny druhou stranu, tak když by jsi mě hodila tam dolů tak by to bylo super :slight_smile: nebo třeba aspoň nahoře ke kruháči....uvidíme jak rychle ypadneme aby jsi to taky stihla do tý nemocnice :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
jj tak se sejdem v ten čas u branky at se stihnem v klidku převlect atd a pak bych tě dolu hodila podle časku ju??ja tam mam byt take na 14:30 tak to by se dalo :slight_smile:budu se těšit :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.