• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
tak ju, budu tam :slight_smile:
taky se těším :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Tak ju :slight_smile: ja sem td byla venku je tam nádherně :slight_smile:
12. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
jo? tady je tak divně zataženo, dneska en nejdu :slight_smile:
já jsem teď udělala těsto na strouhaný tvarohoý koláč :slight_smile:
a asi si už dám ohřát jídlo, až mám hladík :slight_smile:
12. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
semy jsem uplně pitoma hele ještě ti napišu čislo a cinkni si na to cvičo jestli maji jestě volno!!!tel je 483314696 a dej mi vědit ju???řejni jen že chceš na těhu cvičeni!!
12. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
jsem se tě na to zrona chtěla zeptat, jestli není potřeba se objednat :grinning:
Už jsem tam volala a jedno místo bylo ještě volné, tak si mě napsala :slight_smile:
12. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
Tak to je dobře mě to uplně vypadlo těhu demence promin :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: to je v poho
já se na ní taky občas vymlouvám :grinning: nevím akorát na co se budu vymlouat potom :grinning:
12. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj, tak jen hlásím, že cukrovku nemám a zas letím dál,pa :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
ahoj ardi..tak to je dobře že nemáš :slight_smile: tak papá
12. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
semy take nevim na co se pak budu vymlouvat :slight_smile:
ardi tak to je super že ji nemaš :slight_smile:
12. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Ahoj,
tak už je mi líp a byla jsem si zacvičit.. Semy už jsem volala, může od příště chodit taky :slight_smile:
Medi, nádherný fotky, víc by nebylo? :slight_smile:
Já dneska vyběhala ta okna, zítra to přijdou zaměřit, to je fofr.. hned dám zálohu, aby se začlo vyrábět a nejpozději začátkem března by to mělo být, takže to by bylo super..
Nevíte někdo o nějakém zedníkovi v okolí? Oni spolupracují s jednou firmou, kde by to vyšlo přes 13tis. na těch 5 oken a to se mi zdá hrozně moc, tak si seženem nějakého sami. Cena je nakonec teda vyšší, takže už zbyde jen na vestavěnou skříň a zaplatí se ta pračka.. No ale nábytek do obýváku už není taková pálka, tak to se dá dokoupit kdykoliv, hlavně, že budou ta okna.. Jo semy, tu účetnku nakonec teda potřebovat nebudu, v pohodě to doložíme..
Tak a já čekám na Honzu a jdeme na pohár oslavit tu necukrovku :slight_smile: A jinak na kontrole ok, utz teda nedělala, , za 3 týdny jdu na ten velký, CS pořád 0 a od minula + 1 kg, tak se dr. divila, jakto, že jsem přes vánoce přibrala jen kilo, že to ona má za den :grinning:
12. led 2010 v 18:19  • Odpověz
medi prosím tě, kolik stojí to cvíčo? já jestli mám vybírat nebo mě stačí co mám :slight_smile: jo a cvičí se bosky nebo v botách?

ardi tak jo, tak účtenku ukládám .-)
O zedníkovi nevím, nám všechno dělal pán který dělá hlavně obklady,teda přizdíval pouze kousek zdi...
to je fajn že to jde takhle rychle s oknama :slight_smile:
Já zas dneska objednávala certifikát pro tátu k narozkám na vyhlídkový let na letišti v Hodkovicích...:slight_smile:
Tak jsme zvědavý co na to řekne :slight_smile:
a Ardi dík že jsi se mě zeptala na cvíčo .-)
12. led 2010 v 18:46  • Odpověz
semy cvičo soji třicet korun
ardi diky vic jich zatim nemam stahlých ale kdyžtak dodam :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
medi dík...a ty boty prosímtě? já jestli mám přibalit botasky nebo nemusím :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
jeee plomin nene boty nejsou třeba :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Dobré ranko tak jak se dnes mate?
13. led 2010 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky,
já chci jít dnes na těhu plavání do Mišutky. Manžel tam půjde plavat s Filipem od 17h, tak by tam na mě počkali, až se vyplavu. Nechcete se některá přidat?
13. led 2010 v 09:04  • Odpověz
ahoj jani ja byla plavat v pondělí ale příští středu jestli budem jestě 2 v 1 bylch šla :slight_smile:
13. led 2010 v 09:12  • Odpověz
super, tak bychom mohly jít tu příští středu, třeba se ještě někdo přidá
13. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
medi v poho, tak boty nechávám doma :slight_smile:
tu příští středu bych šla třeba taky plavat....:slight_smile:
13. led 2010 v 10:01  • Odpověz
no určo tam budou přisti středu jestě dvě holčiny s kterýma chodim teda jestli jedna neporodi :slight_smile:
13. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahoj, já bych šla taky příští středu :slight_smile: Šla bych i dneska, ale nechce se mi s tou rýmou, ještě to není uplně ok.. Ale mohly bysme ten příští týden udělat hromadné plavčo..
Holky a co zítra ten sraz? Platí? V kolik, kde?
13. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
ahojky .-) tak jo, uděláme hromadný plavčo :slight_smile:
ten sraz snad plůatí, jsme se dneska o tom bavili i se Stáňopu na cvičení, tak doufám že se ukáže ali aby řekla nějaký čas, má toho doktora....
13. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
ahoj no tak já s tím srazem nevím jak časově, já nevím jak dlouho budu na tý gyndě takže to prostě nemůžu říct nijak dopředu
13. led 2010 v 15:50  • Odpověz
ali a v kolik tam jdeš teda? Tak se můžeme domluvit že pak napíšeš buď mě nebo holkám sms až se budeš blížit ke konci a podle toho pak dáme nějakopu hodinu srazu :slight_smile:
13. led 2010 v 16:18  • Odpověz
jsem objednaná na osmou, ale nevím jestli tam přijedu přesně na čas, no a můžu tam být půl hodiny nebo taky klidně dvě hodiny
13. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Ahoj tak na plavčo mužem určo společne jit :slight_smile: ja jdu sto pro ve středu!!!je to od pěti hodin
jinak zitra s tim srazem řeknete vy!!
13. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Tak na 10tou někde? Dřív to asi nemá smysl, nebude nikde otevřeno..
13. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Jo a máme objednaná okna,nakonec mi to dneska spočítal ještě o 7tis. levněji :slight_smile: A přišel včas, byl hrozně v pohodě, všechno do detailu vysvětlil, ne jak Vekra, to přijel na zaměření o 5 hodin později bez omluvy, zaměřil to blbě atd. Tak jsem moc ráda, že jsme vybrali Macka..
Jdu se psama a pak už budu jen ležet na gauči a nedělat nic, mam toho za poslední dny dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 16:33  • Odpověz
no ale co ali???Ta nebude jeste nespiš hotova ve špitale ne??
13. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.