• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no kldině :slight_smile: já přijedu busem tam na tu zastávku...přijede tam bus v 10,02
13. led 2010 v 18:08  • Odpověz
jj maš pravdu blbnu!!myslela sem tu ale nevim jestli neni i z boku nějaka ale asi ne :frowning2: je nmam bludy
13. led 2010 v 18:10  • Odpověz
holky koukala sem a cukrárna je take hned v te ulici co je pulměsíc...hned vedle skoro
13. led 2010 v 18:30  • Odpověz
fakt medi? si vůbec nevybavuju že by tam něco bylo.....kterým směrem?
13. led 2010 v 18:33  • Odpověz
už vííím..manžel mě teď připoměl :slight_smile:
tak můžeme zkusit tam :slight_smile:
13. led 2010 v 18:34  • Odpověz
davala sem sem i odkaz!!tak jak v deset u pulměsice a zajdem do te cukrosky??
13. led 2010 v 18:37  • Odpověz
tak jo...tak se těším :slight_smile:
13. led 2010 v 18:40  • Odpověz
a co ostatni ali a ardi souhlas ???deset pulměsic a pak pujdem do cukročky a pak do pulměsice?
13. led 2010 v 18:55  • Odpověz
13. led 2010 v 19:17  • Odpověz
13. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Těšim se na vas :slight_smile:
13. led 2010 v 19:57  • Odpověz
I já se těším :slight_smile:
13. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Já taky :slight_smile: Už máme postýlku, je v albu.. No za ty prachy to docela jde..
13. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
ardi kolik stála? ale je pěkná.....podobnou kolýbku budeme mít z Košic :slight_smile:
13. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
tak jdu do hajan .-) tak dobrou noc všem .-)
13. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Semy, 2200 Kč, jinak postýlky co se mi líbily byly dost přes 3tis. a to se mi dávat nechtělo.. Jen jsem teda zjistila, že jsem se nějak sekla z barvou, přišlo mi, že je to hodně podobný nábytku a ono je to naprosto jiný.. No ale to tak nevadí :slight_smile:
Tak pa zítra, dobrou
13. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj holky, asi už tady nikdo nebude, ale neva. Byla jsem na těhu plavání, ale nekonalo se, musí být alespoň tři. Navzdory tomu jsem měla celý bazén pro sebe, Lucka mě tam nechala samotnou se pořádně vyrochnit, tak to nakonec bylo žúžo.
13. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
kuk holky, tak nevim jestli to ráno nebudu muset zrušit a jet po gyndě hned domů a na veterinu, don nám zvrací a vůbec je nějakej divnej tak jestli nebude do rána lepší tak s ním radši hned dopoledne dojedu na veterinu :frowning2: tak dám vědět ráno ju?
13. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
Ahoj Ali tak jak to s tebou vypada??Bude tedy srazik nebo ne??
14. led 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky, juuu Ardi tak koukam ze mas stejnou postylku jak my. Mame k tomu i jidelni zidlicku, spiralu, hraci deku a naky deky do kocarku :slight_smile: Skoda ze nemaji tu komodu hlubsi, sla bych i do ni :slight_smile: Hodne zdravi vsem.
14. led 2010 v 16:29  • Odpověz
lerak:ahojik jak je??jak se mate s mimi??
14. led 2010 v 16:32  • Odpověz
Dobry, akorat jsem se porad nezbavila toho tvrdnouciho bricha. Mrnous ma rano potrebu se snad v tom brichu postavit, to je vzdycky rodeo :slight_smile: Co vy? Pekne se vam to krati vid? Ty mas tu komodu Scarlett vid?
14. led 2010 v 16:46  • Odpověz
tak třeba hleda vhosnou polohu :slight_smile:
jj mam tu komodu pročpak??
14. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Protoze je asi jedina rozumne hluboka, vsechny jsou takovy melky a takovou tu podelnou nechci. A mam predstavu s 3 suplikama. Jeste prohrabavam internet a hledam jinou, ale nemuzu najit. Vcera jsem se byla ptat na matrice, do kdy se tam musi prihlasit dite. Pani me rozesmala, prej do 3 prac.dnu :slight_smile:
14. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahoj,
lerak, jj, máme stejnou postýlku :slight_smile: Jak jsi spokojená? Mně přijde fajn, hlavně za ty prachy.. Původně jsem chtěla i skříň a komodu, ale pak jsem viděla, jak je ta komoda řešená, že je mělká a musí být kus od zdi, tak na to kašlu a tak neberem ani skříň nakonec..
Ali, tak jak je pejskovi? Doufám, že ok..
Medi, tak jsem našla na netu tu hrací deku, co měli v tom obchodě a objednala jsem jí.. http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1696349. Podle obrázku bych si jí nevybrala, ale na živo byly ty barvy výraznější a hezší, tak jsem jí vzala hned a o víc než 200 Kč levněji než v tom krámku..
Semy, tak ta aukce na ten fusak už skončila před hodinou, nějak jsem to popletla, tak nic no :slight_smile:
14. led 2010 v 18:06  • Odpověz
jj ta komoda je fakt pěkna a me vyhovujemproč tě rozesmalo že se musi na matrice přihlasit do tří dnu??To je normalka ne??
ardi tak to je dobře ja už jsem vyprala ten obleček ale zda se mi strašně maly nevim no ale snad mu bude :slight_smile: a určo se tam stavim až bude malej na světě asi pro podprdu když budu kojit tak nějakou lepsi a pak asi pro nějake větší hadříky---
jinak hrací deku mam take ale menší ne tak velkou a je spiše ovalna
14. led 2010 v 18:18  • Odpověz
No protoze z porodnice prece poustej tak 4.den a kdyz mam pracovne vytizenyho tatku a babicky nebydlej v Lbc, tak uz vim, jak se tam nekdo dostane do 3 dnu. Proste kreteni. Clovek prijde z porodnice, sam je rad ze je rad, a jeste litat okamzite po uradech. No, tak se trosku zdrzime :slight_smile:
My mame postylku v krabici, ete brzo montovat, takze jsem ji poradne nevidela. No jdu pozvolna pokukovat po nakych pyzamech do porodnice a okukovat naky pekny barevny kojici podprdy :slight_smile:
14. led 2010 v 18:24  • Odpověz
no nevim no alle tatka si čas na to neuděla jo???to tě necha s malým miminem litat po uřadech????? :angry: :unamused: promin ale to se mi nezda jako dobrý napad !!!!a ty budeš rosit v jbc???co ja vim tak docela i chtěji aby jsi z porodnice odchazela alespon už s vyřizeným rodným listem nebo alespon aby to bylo v jednani!!!!
14. led 2010 v 18:33  • Odpověz
no podrdu ja mam dvě ale jen obyč a moc se mi nelibi ale dnes sme se byli s darinou kouknout v kramě pro dětska a tam měli pěkne ale asi ji koupim až po porodu až budu vědit jestli ji fakt využiju do te doby budu mit tu obyč a pak koupim tu hezči a i třeba dražší
14. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.