• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
A pak dej vědět, co jsi o tom Duphastonu zjistila :slight_smile: Třeba se tam ve středu potkáme :slight_smile:
20. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Jasně tož já se na to určitě zeptám a podám zde hlášení ve středu :slight_smile: .Jdu tam na 11hod.No ty tvoje pupínky by ještě opravdu mohly být po těch antibiotikách,snad se ti to ztratí..To by byla sranda,kdyby jsme se u doktorky opravdu potkaly :wink:
20. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Já budu mít rozpuštěné blond vlasy,tak se kdyžtak klidně přihlaš :wink:
20. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj všem,

odpoledne jsem psala příspěvek a teď koukám jako jelen, že tu není :slight_smile: No, neva, tak to zopáknu.
Sluníčko: ptala jsi se mě na měření teploty, to jsem zatím nikdy nezkoušela, naše první mimi přišlo jako blesk z čistého nebe 2.měsíc po vysazení HA
Na začátku měsíce jsem vysadila HA, kterou jsem brala hlavně v době kojení. Teď už kojím jen ráno a HA mi nedržela cyklus. Ale i při ní jsem chvilku špinila, chvilku ne, chvilku dlouho krvácela atp. Takže teď vůbec nevím, jak to mám s cyklem. Dle doktorky by se mi měl cyklus srovnat hned, ale jak na to přijdu. Asi budu muset měřit tu teplotu.
Jindřiško: Když jsme u těch známých ze Smržovky, Verču Rýdlovou náhodou neznáš?
20. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
Sluni, já dám vědět zítra na kdy jsem objednaná :slight_smile: A jak to řešíš v práci, když chodíš 2krát týdne na utz? To tě nechají v pohodě?
20. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz
slunicko, ano Péťa měla ovčáka, ale pracuje v Jbc v čokoládovně.
adilo, no já jsem před sedmi lety bydlela v těch panelákách na Luční a pak jsem se přestěhovala od rodičů. Tak se třeba někdy potkáme.
21. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Krásné ráno holky :slight_smile:

Ardilo,nyní jsem zrovna na nemocenské se zádami,ale jinak si vždy beru jen na ultrazvuk propustku.Ale až se vrátim z nemocenské,jsem zvědavá,jak to tam bude vše probíhat,když nesmím ty těžké balíky dřít.To bude ještě zajímavý :confused: :rolling_eyes:
21. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Jindrisko,tak to jsem si jí s nějakou holčinou,která je také ze Smržovky,spletla.Vím,že ale dělá na Liberecký ul. v Jablonci kadeřnici.Jo už vím,ta se jmenuje Sylva....už mi svitlo :grinning:
21. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
ahoj holky, koukám , že jste na Smržovce, tam jsem kdysi jezdila k Radce cvičit. Ale teď vyhrává lenost.
Ardila: děkuju za palečky :slight_smile: Hned po výsledcích spermia jsem miláčkovi nasadila vitamíny, E a Zinek, pak mi dr.dala vzorek Profertilu a teď baštíme oba "Eregma max power". tak jsem zvědavá...
21. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
Dobré "ránko" :slight_smile: Dneska nemam moc práce, tak jsem si pospala a mam chuť ležet celej den, abych se už vyhrabala z tý rýmy..
K Radce taky občas chodím cvičit, ale víc jezdím do haly do Jablonce k Dáše. Ale poslední dobou taky nějak nezvládám ani jedno :unamused:
Sluni, tak na gyndu mě objednali až na příští úterý, to si teda počkám, to už budu 48dc, tak jsem zvědavá, jestli ms do tý doby přijde..
Majo, tak snad to pomůže, já koupila manžovi cem-m pro muže, ale musím dohlížet, aby si to bral a tak to moc pravidelně nebere. A pak vím, že se doporučuje, aby Femigard užíval i chlap..
21. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
tak to já si říkám, že mám kliku na chlapa, na spermio-z toho jsem měla větší nervy já, on to vzal naprosto samozřejmě, a vitamíny připomíná a cpe je do mne :slight_smile:
femigard-nevím, nic mi to neříká...
zítra si budu volat dr. o další Clostilbegyt, tak uvidíme. Teď jsem četla na jiné diskuzi, že se povedlo otěhulit jiným i s horším spermio, tak mi to dodalo optimismus
k Dáše jsem taky hodně chodila, Dáša má skvělý cvičení...nojo, jenže ta lenost
21. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
Majo, určitě se to povede :slight_smile: Info o Femigardu: http://www.hemann.cz/?lang=cz&vyrobek=1
Já myslím, že kdyby na to přišlo, tak manža by taky dělal všechno, co bude potřeba, ale zatím žádný problém nemáme, snažíme se chvíli, takže to zatím neřešíme.. Když za další 4 měsíce nebudu těhu, tak to asi řešit začneme..
Mně právě Dáši cvičení moc baví, ale chodila jsem s kamarádkou, ta se odstěhovala a já se sama vykopu málokdy.. Dneska jsem chtěla jít, ale jsem nachcípaná a potřebuju se z toho dostat, tak radši nejdu..
21. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
slunicko, tak Sylvu znám, chodíme společně na pivko. Zrovna v sobotu jsme měli grilovačku a zase se neskutečně nasmáli :grinning: . Je to suprová holka a má bezva manžela.

K Rádě jsem chodila taky cvičit, ale teď už nemůžu. Mám vyhřezlou plotýnku :frowning2: . Ale cvíčo bylo super, hlavně venku na hřišti.
21. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
Ardi,to tě objednala až za tak dlouho jo?mě vždy objedává hned třeba na druhý den,pokud je teda volno,ale až takhle dlouho jsem teda nikdy nečekala.No tak to si pár dní počkáš.Tak hlavně,abys měla vše o.k..Ono to určitě nic nebude :wink:
Majo,můj manža jede v pondělí na spermio a už je z toho dost nervní,stále ho uklidňuji,jenže znáte to,chlapská ješitnost :grinning: .Ale doufám,že to tak zle nedopadne,aspoň opravdu doufáme oba.Pak do sebe budu muset holt začít cpát hormony,ale to se mi fáááákt nechce,snad ten duphaston nebo utrogestan nejsou takové driáky na játra,ale dost mě doktorka vystrašila,že by mi musela nějaké hormony dát,ale do spermiogramu mě nechce játra ničit :confounded: :confused:
21. dub 2009 v 18:54  • Odpověz
ahojky, přeji pěkný večer
21. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
to můj mužíček šel na spermio docela v pohodě, bydlíme kousek od gennetu tak to tam jenom donesl a bylo a za hodku byli vysledky
21. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
sluničko: hodně manžu uklidňuj, prý i stres ovlivňuje kvalitu spermíků. U nás to byla rychlovka, večer jsem řekla doma, že je to potřeba, ráno zavolala do Gennetu a v jednu odpoledne jsme tam vezli "kelímek" a za hoďku byli výsledky. Byli jsme z toho ob jelen, až doma jsme ty výsledky s pomocí netu rozlouskali :slight_smile:
21. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky,

všechny vás moc zdravím. Dnes jsme měli fajn den, byli jsme u kamarádky, mláďata si hrála na louce a náš malej Filip se popálil o kopřivu. Vůbec nebrečel, jen mi přišel ukázat ručičky, jako že mamko, co to tam mám. Tak nám všem moc přeju nějaký těhu bacil, abychom si všechny mohly užívat těch mrňousků, je to s nima moooooooooc fajn. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj holky,
sluni, mě taky vždycky objednala hned, asi maj tenhle týden nabitej, no uvidím, třeba aspoň dorazí ms a nebudu muset na injekci..
No možná jsem magor, ale pořád mam pocit, že jsem těhu, i když testy si to nemyslí.. Nikdy jsem takový zpoždění neměla a ty příznaky.. No nevim, musim ten týden počkat
21. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
ahoj ardi, a nemáš náhodou "rozbitej" test??? To by bylo fajn, ne?
21. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
Majo, no nevim, minulej měsíc se mi to ukázala docela brzo.. mám mamatesty, to by musely bejt rozbitý všechny a tomu moc nevěřim :slight_smile: Vím o holkách, kterým se to ukázalo hodně pozdě, ale když minulý měsíc to tam bylo brzo, tak je to divný.. Prostě mě čeká nejdelší týden v životě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
No ardi a kolik sis dělala teď už testů?pokud jen jeden,tak bych zkusila být tebou třeba zítra další,tím nic nezkazíš.Ale moc držím palečky,aby to opravdu bylo těhu :slight_smile: ,to by bylo bezva po takové krátké době....tfuj tfuj tfuj.
21. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Je fakt Ardi,že na gyndě kolik je tam teď těhulí vždy když tam jdu,tolik jsem jich nikdy pohŕomadě v čekárně neviděla....připadám si tam jako kdybych tam ani neměla co dělat,je to takový zvláštní...jediná netěhu :frowning2:
21. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
Sluni, dělala jsem jich už docela dost, 7.4. se mi ukázaly //, ta druhá teda slabá, ale jasně viditelná, druhý den už byla o dost slabší, tak jsem myslela, že to bude jako minulý měsíc a čekala MS.. Další test jsem dělala 10.4. a tam nebylo nic.. pak 14.4. a zase nic a poslední včera 20.4. a opět nic..
Neboj, určitě tam brzo budeš taky jako těhule :slight_smile: Já jich tam teda zatím moc nepotkala..
21. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Aha,no tak to jsem na tebe tedy zvědavá,jak dopadneš,ale moc ti to těhu přeji.... :wink: ...No jinak si to také moc přeji,tak uvidíme,necháme to osudu.Tak krásnou dobrou noc všem a zítra papa
21. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
Ahojky holky,tady nikdo ,není???
Ardi,tak jsem byla na gyndě,dělala ultrazvuk,jenže řekla mi,že mi hrozně pomalu tento cyklus rostou folikuly,že to vypadá špatně,ale dnes jsem ráno objevila takový ten tahavý hlen průhledný,což napovídá ovulaci,tak jsem jí to říkala a ona,že to není vyloučený a sama ho na ultrazvuku viděla,ale mám přijít ještě v pátek znova na ultrazvuk,zda se zvětšujou a pak budeme čekat na výsledky toho spermiogr.Pak prý by nasadila na úpravu cyklu prášky a to buď utrogestan nebo ten duphaston,že jsou právě na úpravu cyklu a v těhu jsou na udržení mimíska.Tak budu zas čekat,ach jo :frowning2: ...
22. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
nebud smutná, tak na to projistotu vlítněte a třeba se zadaří i bez prášků
22. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
alienko ahoj,no dnes je jediný a poslední den,kdy by se mohlo zadařit,pak už se snažit další dny nemůžeme,neboť má být před spermiogramem 3-5dní abstinence pro manžela,tak buď dneska a nebo zas příští měsíc.Tak na to dnes ještě jak říkáš pro jistotu vlítneme :wink: ...Kéž by ty prášky opravdu potřeba nebylli.Děkuju za podporu alien :slight_smile: .A co ty,jak ta mrcha,už dorazila?
22. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahoj, celý den jsem byla na cestách, mám konečně zase dost práce. Teď jsem přijela, ale ještě mám práci tak na 3 hodinky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sluni, tak uvidíš v pátek, ale není to vyloučený, tak třeba se zadaří a budeš příjmeně překvapená. A kdyby náhodou ne, tak se to aspoň začně řešit těma práškama a bude to co by dup :slight_smile: Čekání je hrozný, to znám moc dobře.. Já už jsem dneska 42DC a dneska jsem už třetí den měla bolesti jako při MS, tak jsem si myslela, že už přišla a ono nic.. Ještě zkusím o víkendu asi testík, mam doma poslední, další zatím kupovat nebudu..
22. dub 2009 v 16:42  • Odpověz
sluni: kdepak, u mě je ještě brzo, jsem 30DC tak bych se moooc divila kdybych to už dostala
22. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.