• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no tak vozralyho ho tam nepozenu :slight_smile: Rodit budu rozhodne v Liberci.
14. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Ja byla na podprsenky jen juknout v obchodech tady v Liberci, to co me ukazaly bylo otresny :slight_smile: Stejne budu kupovat az na posledni chvili a taky trebas jen dve a zbytek az po porodu. Strasne to ty prodavacky dramatizovaly, ze jedine bily bez kostic, pac se vyvarej. Mnoo proste rouskovy typy :slight_smile:
14. led 2010 v 18:39  • Odpověz
no jo no nevim ale asi by měl dat přednost vyřizeni dokumentu a až pak se ožrat :slight_smile:
14. led 2010 v 19:12  • Odpověz
No hrdymu otcovi to vysvetluj!!! :slight_smile: Videla jsem ted postupne ty nase kamarady (porody byly v dubnu, srpnu, zari, prosinci) a ty rozhodne nevypadali moc pouzitelne na naky uradovani :slight_smile:
14. led 2010 v 19:17  • Odpověz
S tou porodnici to nehrotim, mluvila jsem s nekolika maminama co rodily tady v Liberci a rikaly, ze v pohode (spis stiznosti na sestinedeli). Ja to mam do tej nemocnice kousicek, tak to melo na moje rozhodovani taky vliv. Kdyby komplikace, tak by prcka stejne vezli do Liberce. O JBC slysim samou chvalu, to je fakt. Ale proste to prubnu. Alespon budu pak moct napsat referenci :slight_smile:
14. led 2010 v 19:19  • Odpověz
neber to špatně ja se ptala na tu porodnici pže sem žila v doměni že jsi z jbc tak proto víš??ale nikomu tudiž ani tobě nic nevyčitam na Lbc a když tam bydliš tak je to vyhodnější :slight_smile:
ale ten tatinek by se nad sebou měl zamyslet!!!!!nebudeš to mit po porodu lehke a jestě aby jsi ty běhala po uradech!!!
14. led 2010 v 19:22  • Odpověz
No prosim Te, on uz si zaplatil na 7.5. jezdeni na okruhu v Brne. Ja se tomu uz jen smeju :slight_smile: To vis, termin porodu mam az 23.4., to se vsechno stiha :slight_smile: Tady budu jak v Jirikove videni :slight_smile: Ja vim, ze hodne lidi na Liberec nadava. Ja si rikam, ze je to dost i o personalu, a bohuzel na blbce muzes narazit i v Jbc. Ale vim, ze hodne se chodi do Jbc, rodinna atmosfera atd. Jak rikam, radsi moc nectu, nepatram, porody nezkoumam, at se zbytecne nenervuju. Urco si pak reknem jaky to bylo :slight_smile:
14. led 2010 v 19:25  • Odpověz
koukam že je mu to nějak jedno ne že budete mit male mimi a necha vše na tobě!!!
14. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Neni mu to jedno, ale svoji radost dava znat jinak nez vetsina tatinku. Neni ten typ, co by se mnou obihal obchody a zarizoval vybavicku a ucuraval z kazdyho kopnuti.
14. led 2010 v 19:56  • Odpověz
S vyberem zasadnich veci pro miminko pomahal (kocar, autosedacka atd.). Ale jizdam na motorce proste nezabranim.
14. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ale tak radsi bych mela doma treba vasnivyho sachistu :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
:slight_smile: no jo no neřikam třeba ted aby učuraval ale pomoct až male bude na světě by mohl!!!a že to bude potřeba!!!
14. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Vsak my si vsichni nak poradime. Rozhodne ho doma nebudu privazovat.
14. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
jj to ano ale jen mě to fakt překvapilo tak promin jestli jsem dotěrna :slight_smile: ale to běhani po uřadech a male mimi mi fakt nejde dohromady :frowning2:
14. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
A vis kolik mamin to muselo zvladnout a zvladly? Me zas nektery "trosicku nadsazeny" prispevky od konikovek ohledne toho jak proziva jejich tehu partner rozesmivaj. Rozhodne to ale neni na teto diskusi :slight_smile: My si to doma uz predem "rozdelili", ja miminko, manzel kocicku :grinning: Btw: Pokadenej kockon smrdakuje mnohem vic :slight_smile:
14. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
Samozrejme to rozhodnuti berem s rezervou a delame si z toho srandu :slight_smile:
14. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
Dobrém ránko :slight_smile:
teda mě se tááák nikam nechce, chtěla jsem jít na gyndu pro to doporučení a přemlouvám se a nějak se nechce a nechce...kdyby nebyla zima, a nemusela jsem se tak balit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ardi včera jsem si na tebe vzpoměla s tím aukrem až večer v půl desátý a zastyděla jsem se....tak jsem sem hned koukala a četla že jsi psala že to skončilo už předztím, tak jsem ráda že jsem to neprošvihla :sweat_smile:
my jsme totiž byli navečer ještě u našich s babičkou a přijeli jsme okolo osmý a úplně mě to vypadlo :sweat_smile: :grinning:
15. led 2010 v 09:34  • Odpověz
lerak:jasně chapu rozdělení nějake musi byt a kočička nic proti nim jo ja je moc nemusim ale to je rozumne že to uděla manžel pže ty kočky a mimo moc nejde dohromady,...ale take každeho věc myslim uklizeni těch bobku atd :slight_smile:
ale stejnak si stojim za nazorem že alespon by ti mohl pomoci s těma uřadama a pak at si děla co chce!ja vim že to musely zvladnout jine třeba take samy ale když sama nejsi!!!!!
semy:ahojik tak nikam nechod ja dnes take stavkuju ale asi jen pujdu na prochajdu odpol
15. led 2010 v 09:46  • Odpověz
no já přemýšlím že to nechám na pondělí :grinning:
15. led 2010 v 09:56  • Odpověz
:slight_smile: ty jsi fakt dnes lenoška co??ja sem se ted nasnidala a trochu poklidila a ma mi přijit sousedka na kafe tak uvidim kdy dorazi
15. led 2010 v 10:07  • Odpověz
no jsem :D
ale chystám se aspoň povysávat...a dám prát prádlo a možná i k žehlení bych s mohla dokopat..mě se hlavně nechce jít ven, ,když vidím jak tam je hnusně sychravo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se tááák těším až bude jaro :dizzy_face:
15. led 2010 v 10:14  • Odpověz
jj ale ja budu muset ven :frowning2: psik asi bude chtit na prochajdu a pak asi odpol pojedu do jbc a pojedem nakoupit
15. led 2010 v 10:18  • Odpověz
tak se vyvenči i za mě .-)
my pojedem do té Prahy možná už zítra a budeme tam přespávat, takže budeme asi hodně venku a ještě se nachodím....
15. led 2010 v 10:23  • Odpověz
ahoj holky, koukám semy že se zbavuješ králíčků? pročpak? jo a medi proč kočka a mimino nejde dohromady?
15. led 2010 v 10:26  • Odpověz
ali ahoj neřikam že nejde dohromady možna to tak vyznělo ale to uklizení myslim víš???že je lepší když po te kočce uklízí někdo jiny než ta mamina nevim no přeci jenom jsou to vykaly ai u psu bych radši viděla uklizet manžela než tu maminu ale jinak neřikam že nejde dohromady ja jen kočky moc nemusim a zdaji se mi někdy zakeřnější než psi ale i pes muže udělat něco co nečekaš
15. led 2010 v 10:31  • Odpověz
ahoj ali..no rozhodli jsme se že je někomu darumeme, nějak na ně nemáme čas, ani pořádně kde pouštět tak jsou většinou jen v kleci a jen dělají bordel..a taky vůli mímu pak....tak jim bude lépe když je bude mít někdo kdo se jim bude věnovat :slight_smile:
Mám je pořád ráda, ale nějak mě vadí....asi to zní blbě.... :sweat_smile:
tak my máme taky kocoura a čistím ho jen já, to byla jediná manželova podmínka než jsme si ho pořídili..ale mě to nevadí, vezmu si na to vždycky rukavice a je to v pohodě....
a jasně že se chovají jinak než psi, ale i proto ho nechcem pak pouštět do ložnice a pokojíčku jak jsme se včera o tom bavili....:slight_smile:

ali a jak jsi dopadla u doktora včera? a co pejsek? je v pořádku?
15. led 2010 v 10:36  • Odpověz
medi...já jen že to tak fakt vyznělo, že kočka ne ale pes ten je v pohodě :wink: s těma výkalama se to myslím zbytečně bagatelizuje, pokud člověk není prase tak zachovává základní hygienické návyky a není tak nikdo ohrožen :wink:
a samozrejmě že soužití s miminkem vyžaduje nějaká preventivní opatření ale mělo by to fungovat ještě před narozením, protože jestli ho začnete zavírat až se mimčo narodí nebo nějak omezovat tak aby pak nežárlil a neškodil.....

pejsek už v poho...asi venku něco sežral :frowning2: a bylo mu blbě
15. led 2010 v 10:42  • Odpověz
jojo my ho chceme pak zvykat postupně že tam nesmí, určitě ne ze dne na den :slight_smile:
jako mě je jasný že tam bude chtít stejně..protože teď má zavřenou jednu místnost kde suším prádlo a jak se tam otevřou dveře tak kouká jak by se tam vetřel :grinning: je to kočičák mazanej no :grinning:
tak to je dobře že už je v pořádku :slight_smile:
15. led 2010 v 10:46  • Odpověz
semy...jo ono to chce postupně, ono se jim to nelíbí a prsotě nechtějí ale časem ustoupí :wink:
15. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Tak mě teď kamarádka posílala fotky jejího půlročního miminka, nádhernej rozesmátek klučík :dizzy_face:
a píše tohle, vám to musím zkopírovat:
smeje se od rána do večera, nebrečí, neodmnlouvá.....není náladovej, není ubrečenej, jen co se probudí, tak se tlemí :dizzy_face:
no má prostě zlatý dítě :slight_smile:))
15. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.