• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
mě je to jasný ali...naráz bych mu to určitě neudělala :slight_smile:
15. led 2010 v 10:51  • Odpověz
no jinak u mě se objevili nějaký další komplikace takže jsem dnes byla na dalším vyšetření tady v liberci v nemocnici
15. led 2010 v 10:59  • Odpověz
ali jak to? jaké komplikace? to je mě moc líto...
15. led 2010 v 11:04  • Odpověz
no vypadá to že mám špatný prostředí v pochvě a hubím spermie, takže dneska jsem byla na stěrech a uvidíme jak to dopadne a jaká bude léčba
15. led 2010 v 11:06  • Odpověz
semy...no co nadělám, alespon se odstraní další problém a bude to pak jednodušší :sunglasses:
15. led 2010 v 11:07  • Odpověz
ali ne fakt jsem to tak nemyslela a jasně že to je vše o hygieně už před mimem apod :slight_smile:
mrzí mě že vyšetření nedopadlo jak mělo ale zase se alespon přijde na přičinu a vyleči se to a pujde to pak jedna basen :slight_smile:
15. led 2010 v 11:14  • Odpověz
aha, a to ti zjistili tady? já když se totiž na tohle ptala v gennetu tak mě řžekli že tohle vyšetření dělají jen v Praze....
tak možná na to je i jiná metoda...
tak hlavně aby se to srovnalo a pak se podařilo, třeba po Islandu :slight_smile:
15. led 2010 v 11:16  • Odpověz
semy....no já byla včera i na cytologii a jorgová chce další vyšetření na mikrobiologii jestli nemám nějakou bakterii která to prostředí vyvolává a tudíž spermie nemají moc šanci přežít, takže se uvidí no, dala mi i nějaký čípek že by to mělo pomoct aspon na ted dva dny co se máme snažit takže uvidíme, no a podle výsledků pak budu přeléčená, já i matěj asi
no není to žádná tragedie a ani žádná dlouhodobá léčba
15. led 2010 v 11:24  • Odpověz
tak to snad nebude tak hrozný a brzose to přeléčí a už to půjde coby dup .-)
15. led 2010 v 11:26  • Odpověz
jojo však uvidíme, on to tam nahoře za mě stejně někdo rozhodne :sunglasses: já na to zas tolik nespěchám a jestli ted nebo za půl roku je už celkem jedno :wink:
15. led 2010 v 11:28  • Odpověz
ali tak ale hlavní je že se začalo něco dit a hleda se přičina a přelečení je maličkost :slight_smile:
15. led 2010 v 11:29  • Odpověz
jasný, to je dobře :slight_smile:
však máte ještě čas a hlavně pkěný plány před sebou .-)))
15. led 2010 v 11:30  • Odpověz
jj já vím, plánů je až až... :slight_smile:
15. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Jen se jeste vracim k tem kockam. Ja teda byla dycky spis pejskar, ale od stredni jsem touzila mit tuhle kocku a rikala jsem si, ze okamzite jak budu od rodicu, tak si ji poridim. A tak se taky stalo. Kocky jsou samozrejme svy. Pripadaj mi mnohem inteligentnejsi nez psi v tom, ze si prijdou kdy ony samy chteji a vetsinou ne na zavolani jako psi. Ale kazdy zvire ma neco. A pes neumi vrnet :slight_smile: Ale nic proti psum. Ja teda musim rict, ze my tu nasi kocku bereme uplne vsude. Jezdi s nami bez problemu a casto autem, chodi s nami na prochazky do lesa, proste v nicem nas neomezuje.
A kocky a miminko ze nejdou dohromady? Myslim, ze to jsou predsudky. I s tim cistenim zachodu. My mame kocku, ktera je doma, nebeha venku a neji mysi. I tak ji obcas odcervim, protoze ji nekdy davam syrove maso. Takze u klasickych kocek, ktere jsou jen doma, je to naprosto v pohode.
Navic tu nasi tak cca 1xza 14 dni koupu, kazdy tyden ji cistim usi, oci, drapy. A navic, nikde ani chlup, diky tomu ze je to nahatka.
A uz se moc tesim, az bude miminko zkoumat :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ali obdivuju Te a nehazej flintu do zita!!! Bude jaro a na Tebe to taky vleze, prrrrrrrrrrrrrsssssssssssssssssk :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
lerak:ja sem neřekla že nejde kočka a mimi dohromady někdo ma doma kočku někdo psa jako domacího mazlíčka!!!tot vše jen ohledně te hygieny ale to napsala hezky ali že to už je vše stejnak zajeto před přichodem mimi a jestli mate čiču nahače tak to pak jo to ani chlupy nejsou a je to ok akorád si nedovedu představit koupat kočku :grinning: prominte vy co ji mate asi je to fakt normálni nikdy sem čiču neměla ale libí se jim to??neprskají nebo tak něco???jen mě to zajima musi to byt zvlaštní :slight_smile:
a jak pišeš že se těšiš až bude mimo zkoumat tak to i ja se těšim jak pes ho bude brát a u obojiho je potřeba je ohlidat !!! nikdy nevime co udělaji a v tom si myslim že čiča je vice nevypočitava jak si rady hraji atd tak aby nesekla atd ale i pes muže cokoliv udělat!!
15. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
lerak....neboj, o žádným hazení flinty do žita nemůže být ani řeči :grinning: musí se tý přírodě trochu pomoct ne? :slight_smile:

já mám kočku i psa a jsem naprosto spokojená, každý zvíře má něco do sebe a v podstatě to jsou jako děti, člen rodiny a ne jen mazlíček kterej jednou půjde na druhou kolej, nepůjde, budou se muset přizbůsobit a my taky :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj,
já myslím, že já jsem největší lemra :grinning: Včera jsem prospala odpoledne, dneska dopoledne :sweat_smile: Včera mi bylo nějak blbě, bolelo mě břicho, ale už je to ok.. Tak dneska snad něco udělám..
Semy, včera jsem měřila tu skřín, co jsem myslela, že vezmem z Ikei a ono nám to nevyjde o 1 cm :angry: Takže musíme nechat udělat vestavěnou a vzhledem k tomu, jaké mi chodí kalkulace na zednické práce nám na nic jiného nezbyde, tak do Ikei asi vůbec nepojedem, protože nebude pro co.. Takže s tím odvozem asi nepomůžem :frowning2:
Ali, tak třeba se odhalil hlavní problém, ten se brzo vyřeší a bude vyhráno :slight_smile:
Dneska mi volali z práce, že jsme vyhráli velkej tendr na matonku a poběží to od února do března.. vůbec se mi na tu mateřskou nastoupit nechce, ráda bych takovou akci ještě dělala :slight_smile: Jenomže nejpozději těch 6 týdnů nastoupit musim, že? Tak zvažuju, že jestli ještě budu schopná sedět v autě, tak bych pak ještě chvíli dělala třeba na Honzu na dohodu.. Teď mě zrovna ta práce nějak baví :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
medi...napsala si že mimo a kočky nejdou dohromady :wink: :wink: tak se nediv že tak reagujeme
moje kočka má vodu ráda takže jí to nevadí :wink: a kočka sama od sebe neublíží a nesekne pokud jí nikdo neubližuje nebo neprovokuje, je fakt že toho snese méně než pes ale ony sou takové, když nechtějí tak prostě nechtějí a neuděláš nic
15. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
ali jak pišeš ja bych take psa nedala na druhou kolej teda nedam!!čeka nas to za par dnu no ale myslim si že to bude chvilu boj ale to asi všude ty zviřata si musejí zvyknout že už oni nebudou jen ti vedoucí a obletovaní ale brát je tak všechny stejně a myslim si že to pujde :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
ardi....on tohle není ten hlavní problém, hlavní problém vždy byl že jsem neměla folíky :wink: a ten už se snad vyřešil a tohle bude snad jen drobnost :wink:
ardi...no s tou prací uvidíš jak se budeš cítit :wink:
15. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
hele a ono je fakt, že od té doby co jsem doma, tak Koudík nevyžaduje tolik pozornosti jako předtím když tu byl celý den sám....prostě je spokojený že ví že tu jsem..občas jen přijde, zavrní, lehne si ke mě, ale jinak většinou spí a je spokojený :slight_smile: takže si myslím že bude v pohodě i když tu bude mimčo .-)

ardi to neva s tím odvozem, to si s tím nedělj vůbec hlavu, domluvím to s tím kolegou z práce a bude....
se ti to v práci tak daří vi´d....tak třeba bys jsi to ještě pak mohla dělat jak říkáš na Honzu .-)
15. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
tak jsem aspoň vyluxovala :grinning: a jdu si udělat obýdek...už mám hlad :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
No s prací uvidim, třeba už se za pár týdnů budu sotva hýbat :slight_smile:
Ali, aha, já právě myslela, že to bylo vše ok a že se nevědělo, kde je chyba.. No ale lepší, když se ví a řeší než když nikdo netuší..
Medi, tak zedníka vezmem asi taky od Macka, dneska mi nějaký jiný poslal kalkulaci 20000 Kč+materiál+parapety, to mi na 5 oken přijde teda hodně přehnaný, v těch cenách, co dali v Mackovi to vychází včetně materiálu a dopravy cca na 13tis., takže docela rozdíl, že.. Hele a vy budete mít plast nebo dřevo? Jestli plast, tak chápu ten náš problém s Vekrou, na to dřevo je v Liberci jediný chlap a s tím jsme měli ty problémy..
15. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Jů a tchýně mi dala oběd, tak nemusim vařit :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
jé ardi ty se máš..taky by mě někdo mohl dát :D já asi skončím u vajíček...nic většího se mě nechce absolutně dělat :grinning:
15. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
ali omlouvam se ano napsala sem to ale take si přečti ten dodatek pišu že nejdou dohromady ale myslim to uklizeni a bobky jak je ta věta zatim ale to je jedno nemyslela sem že vubec nejde dohromady!
a jak pišeš že když ji nikdod nic neuděla tak ani ona tak to je asi tak u obou i u psu ale co se týče drápku tak si myslim že to je dratičtější jak u psa že uděla třeba vice bolesti nebo nevim ale od toho jsou pak rodiče aby ditě i čiču či psa učili aby to a ten to nedělali
semy ted sice kocour muže byt v klidku že jsi doma a jen přijde kkdyž se mu chce ale myslim si že pak bude akčnější až uvidi nějaký rozruch a další přírustek tak si myslim že se bude zajimat více
15. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
ardi:tak to je super...no mi budem mit dřevěna okna nebo co mysliš??a dnes sme to zaměřovaní zrušili a Honza ještě přemyšli jestli by jsme se nedostali na zelenou usporu nebo jak se tomu řika a vyměnili by jsme komplet celý barak okna
15. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
ardi....nene u mě se ví kde je problém celou dobu a rozhodně jsem nebyla ok, takže se to postupně řeší :wink:
15. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Ali, aha, tak to jsem nějak mimo..
Semy, nemůžu se od včera dovolat na to plavání, nikdo to nebere, tak nevim, jak tam jsou.. Zkusim to zas v pondělí, snad ještě bude místo..
Medi, Jani, vy to máte objednané na tu středu?
15. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.