• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ardi....to nevadí :slight_smile: nemůžeš si pamatovat všecko :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
ardi tak se to třeba v pondělí podaří....
15. led 2010 v 15:58  • Odpověz
Tak jsem byla na prochajde a pokukovat po detskych lekarich, dalsi varku obejdu v pondeli. Jinak ohledne koupani kocky, tak ta nase je hodna. Vzorne stoji v detsky vanicce, necha se namydlit, umyt a pak ji pod tekouci vodou v umyvadle oplachnu. Myslim, ze je to supr trenink. Pac mam vychytanou teplotu vody, tak jako u deti, takze neminim kupovat nejakej teplomer :slight_smile: Behem toho co kocicka stoji ve vanicce tak muzu klido skocit do skrine pro rucnik a ona tam ceka. Jen se nesmi pri koupani chlacholit, to pak narika. Obcas se neudrzim a rikam "tak, jeste nozicku, brisko, zvedni hlavu, umeju Ti krk" a ona u toho place :slight_smile: Ale kdyz jsem ticho, tak v pohode. Kdyz se koupeme, tak vzdycky sedi na vane a pozoruje nas, nebo nam do vany aportuje ruzny hracky. Miluje tekouci vodu, pije hlavne tu, takze rano vzdycky sedi na umyvadle a ceka az ji pustim vodu.
S tema drapkama musim rict, ze je to u kazdy kocky jiny. Ta nase drapky nepouziva. Ostre spicky ji striham, ale jinak kdyz je rozvrkocena, tak pri hre treba pribehne, zfackuje nas tlapickou a zas tryskem leti pryc. Nikdy ne drapkem. A to ji klido povalime na zada a delame ji prdanky na brisko a ona se u toho krouti a vrni. Necha si leccos libit. Meli jsme tu nekolik deti, naposledy pulrocni holcicku. Zpocatku spinkala v autosedacce, kocka ji onuchrala, sedla si vedle ni na zem a pozorovala. Pak kdyz tady mala lezla, tak pred ni kocka couvala a spis ji pozorovala. Rozhodne na ni neutocila, a to maji deti dost nekoordinovany nevypocitatelny pohyby. Proste pokazdy to s detma bylo naprosto v pohode.
Jediny dve veci z kterych mam strach: 1)aby kocka miminko nezalehla, protoze rada spi na nekom nalepena pac to hreje (ale to by snad oznamil monitoring dechu) 2)ze bude nestastna nebo zarlit, protoze nebude mit tolik pozornosti.
Manzel dela doma a ja jsem uz taky nejaky ten mesic doma, takze kocka nikdy nebyva sama pres den. Obcas vecer, kdyz nekam jdeme, a to kdyz odemykame dvere, tak ji slysime jak za dverma mnouka a ceka na nas. Pres noc nikdy sama nebyla. Tohle plemeno je zvlastni v tom, ze je dost narocny na pozornost a rika se, ze kdyz je napr.dlouho sama, tak steskem tak strada, ze muze i umrit (neji atd.).
15. led 2010 v 16:00  • Odpověz
lerak...já myslím že pokud jí fakt neodstrčíte na druhou kolej tak to bude v pohodě, ona přeci jen taky vnímá že jsi těhotná a že bude nějaká změna a s tím spaním to máš recht, ta naše spí taky ráda na někom a nebo u někoho z nás :wink:
15. led 2010 v 16:21  • Odpověz
ardi nene ještě sem tam nevolala ale snad volno bude :slight_smile:
lerak : tak to bych se asi bala toho aby nezalehla to jsem nevědela ale když se to ohlida tak to bude v poho :slight_smile:jsou to holt malzove no :slight_smile:
15. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Ahoj holky,
omlouvám se, ale to středeční plavčo mi asi nevyjde. Manžel jede neplánovaně na služební cestu a já nemůžu nechat Filipa u babičky tak dlouho. Je škoda, že to vyšlo takhle, ale není snad všem dnům konec. Jinak jak jsem psala, minulou středu jsem tam byla sama a plavčo se oficiálně nekonalo, ale já jsem stejně plavala :grinning:
15. led 2010 ve 23:34  • Odpověz
jani tak to nas mrzí ale určo to vyjde příště :slight_smile: ai když ja tě asi už nezastihnu no uvidime :slight_smile:
16. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Ahoj Medi: však uvidíš, třeba to nakonec vyjde. Jednou tam se mnou byla mamina týden před porodem. Já jsem si dnes zopakovala návštěvu gynekologické ambulance v nemocnici, protože jsem opět upadla :frowning2: Já už opravdu nevím, jak chodit. Musím si od babičky půjčit nesmeky a budu asi chodit s trekovou holí. Když ono to je hned, jeden rychlejší pohyb, když se Filip někam řítí, kam nemá a na slovní pokyn nereaguje :grinning:
Vše naštěstí vypadá v pořádku, ale už mi ho je líto, má to se mnou takové lítací těhotenství.
16. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
jani musis opatrně ale nejsi sama ja take spadla ale šla jsem druhy den na kontrolu tak dobry a to jsi spadla nějak ošklivě??
16. led 2010 ve 23:48  • Odpověz
Dobré ranko tak nam zase pada snižek a jak se mate??
17. led 2010 v 10:08  • Odpověz
17. led 2010 v 11:27  • Odpověz
ali tak to je dokonale ...to je něčí čiča nebo jsi to jen našla??
17. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
matěj mi to poslal :slight_smile: ale ta naše to umí taky ale není to tak roztomilý když už není takový mrně :grinning:
17. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj, nám od včera hrozně blbne net :frowning2: Dneska jsem skoro celej den spala, teď jsem chtěla jít na procházku s pejsama, ale je tam tak hnusně, že se mi nechce.. a myslím, že by se nechtělo ani psům :slight_smile:
Ali, to video je super :slight_smile:
17. led 2010 v 16:19  • Odpověz
Jo a napsal mi ještě jeden zedník a ten to odhadl na 10tis. včetně dopravy, materiálu.. Tak to nechápu, že jeden napíše 20tis. bez materiálu a druhej tohle a měli uplně stejný info..
Medi, ten zedník od Macka by myslíš přišel jen tak nezávazně a řekl cenu?
17. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Ardi ja myslim že by nepřijel a Honza řikal že od Macka bys měla mit ceny za zednické práce a ma to tam vypsane za metr na okně asi 250 kč
17. led 2010 v 16:57  • Odpověz
No na ty naše okna je to asi 440 Kč bez dph, ale to je jen přibližně, on nemůže vědět šířku zdi a tak.. Já právě myslela, že jsi říkala, že k vám má přijet kouknout, říct vám cenu a tak..
17. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Ne ne ten přijede až na vyměnu těch oken až budou vyměněna :slight_smile: Takže to nebude mit změřene pže by to bylo dopředu i zbytečne
17. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Medi, semy, budu hned ráno volat na to plavání, mám teda rovnou zamluvit 3 místa? Jen medi nevim tvoje příjmení, kdyby chtěli, napíšeš mi ho do ip?
No já právě chci dopředu vědět cenu, abych na to pak vůbec měla..a vybrat parapety a tak.. zavolám mu a uvidím
17. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ardi no ja si myslim že asi nepřijede aby to zaměřil ale mužeš tam zkusit zavolat a domluvit se s nim :slight_smile:
jinak na to plavčo jestli tam budeš volat tak mě tam mužes nahlasit budeš hodna do ip ti pošlu přijmeni a tedy na středu od 17 hod je to ju??
17. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
17. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
ardi ale mělo by to plavani ve střesdu byt od 17 hod tak nam to řikala alespon minule tak se na to zeptej ju??
18. led 2010 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky,
jen pro upřesnění. Plavčo ve středu je skutečně od 18h, protože od 17h se ještě plave jeden kurz s dětičkama. Vím to přesně, protože do toho kurzu chodí taťka s Filipem. Musely to změnit, aby se tam ty všechny kurzy vešly.
18. led 2010 v 08:41  • Odpověz
jani aha ale nam pořád tvrdily jak je to od 17 hod to jsou trubky :frowning2: no tak to se neda nic dělat a hlavně něvim co ja budu dělat v jbc to pojedu adš dom a pak zase do jbc ale to je pěkny opruz :frowning2: nevim proč to plavani nenechali na ten uterek !!!!!! :angry:
18. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahoj, no jo, je to změněné na 18tou, ale já už psala sms.. Byla jsem sepsat porodopis, objednala jsem ty předtěhu kurzy na 19.2.. Ale volala mi fotografka, že potřebuje přesunout focení a to se mi teda vůbec nehodí, tím že jedem do Prahy, už mam i na dopol. kadeřnici a jezdit do Prahy dvakrát se mi teda nechce a ani se mi nechce se jít fotit později, tohle už je 33tt a pozdějc se budu třeba sotva hejbat, neobleču netěhu džíny, co jsem si chtěla vzít.. No po 12té jí budu volat, tak snad něco rozumnýho vymyslíme..
18. led 2010 v 11:35  • Odpověz
kuk holky :slight_smile:
18. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Kuk :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
tak mám v sobě pregnyl, ráno jsem byla u dr.
18. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
ardi jj četla jsem tu sms diky za objednani je to sice naprd ale co se da dělat :slight_smile:
ali tak to je dobře držimě pěsti :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ali, tak to pěkně využijte a držím pěsti :slight_smile:
Medi, no nenaděláme nic, taky bych šla radši dřív.. Jinak jména chtěla všechny tři, tak ještě žeš mi to napsala.. Já napřed přemýšela, jak se jmenuješ, pak mi teprve došlo, že to nevim :grinning:
18. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.