• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj holky....jsem dneska celý den mimo, měli jsme včera dost náročný den v Praze tak jsem musela dneska odpočívat......ale spoustu jsme toho objeli a vyřídili všechno co jsme chtěli..byli jsme na SAAB konvoji na podporu automobilky SAAB tak to bylo super...sešlo se nás asi 80 aut...od ikey jsme pak přes Prahu jeli k švédskému velvyslanectví tak bylo veselo.....jinak máme z toho obchodu zavinovačku zdarma, pár věciček jsme koupili a nastopro se rozhodli pro ten kočárek co jsme měli yvbraný...x-lander nová kolekce...

ali tak tfuj tfuj a posílám velkej prsk ať se to pěkně chytne :slight_smile:

Ardi tak zítra na cvíču jo .-) a sejdeme se u vchodu do nemocnice? já totiž nevím kde to tam je...tak kdyžtak napiš v kolik a já tam budu :slight_smile: Jinak to doporučení mám, dneska jsem pro něj byla...a sestřička se divila že chci chodit cvičit :grinning:
18. led 2010 v 16:24  • Odpověz
ardi jj oni vždy chtějí jmena :slight_smile: ja pujdu ještě na cvičo od jedne semy pujdeš taky vid??pak na kontrolu od pul třeti a pak asi tedy pojedu zase domu a pak na tu šestou na plavčo bude to tedy pěkně hekticke ale co :slight_smile:
18. led 2010 v 16:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dnes koupila jeste v Tescu par vecicek vel. 56, nemela jsem skoro nic. A zase modry. No boze, lepsi holka v modry, nez kluk v ruzovy, no ne? :slight_smile: A jeste jsem nam do serie k postylce, spirale, hraci dece a jid.zidlicce koupila kolotoc nad postylku :slight_smile: Medi Ty jsi porodu nejbliz, chci jen napsat nejaky rady od kamaradky ohledne poporodnich vecicek, pokud jeste nemas popor.vlozky, tak prej jsou dobry Batist Flower, jsou delsi a maji drazky (Hartmann Samu nebo jak ujdou ale tyto lepsi), a potom na lepsi hojeni jizvy je pry fajn nejakej gel z dubovy kury. A jednorazove kalhotky pry fajn nejaky s nohavickou z lekarny. Ale nazev jsme nenasly. To jen tak pro ty, kterym se to blizi :slight_smile: Je to jen doporuceni, urco mate taky nejaky. Jdu vas docist.
18. led 2010 v 16:58  • Odpověz
lerak:děkuju za rady ale po pravdě vše už mam a asi už nic kupovat nebudu a taška do porodky je zbalena tak to tak necham a přinejhoršim jen dokoupim :slight_smile:
jak pišeš na hojeni jizvy je i dobrý odvaz z dubove kury a dělat si doma sedave koupele :slight_smile: a ten gwl určo někde v lekarně se da sehnat kdyžtak po něm juknu diky
18. led 2010 v 17:38  • Odpověz
medi jojo na cvíču půjdem spolu...jsme se jí minule všechny hned nahlásili a´t nás napíše...tak doufám že napsala :slight_smile:
18. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahoj,
Semy, já tam budu tak 15:50, tak se tak nějak sejdem před vchodem.. Kdyžtak vevnitř u informací, ať nemrznem venku..
Já včera někde četla o tom SAAB "srazu", tak jsem si říkala, jestli tam nejste.. A ono jo :slight_smile: Jinak kočárek schvaluju, ta nová kolekce vypadá super.
Lerak, ten gel z dub.kůry mi taky někdo doporučoval, je to tenhle http://www.svet-kosmetiky.cz/intimni-gel-dubova-kura/d-70285/, nevím, jestli se dá sehnat i v lékárně, poptám se..
Kalhotky jsou prý dobré pratelné z Chicca nebo tyto http://www.lekarna.cz/inkontinencni-kalhotky-tena-fix-large-5ks-754630/
18. led 2010 v 18:15  • Odpověz
ahoj ardi...
tak jo, sejdem se u informací :slight_smile:
No moc se nám líbí ta nová kolekce :slight_smile: tak máme radost že už jsme to takhle rozhodli..už ho pak jen objednat....ale to je ještě čas....a doufám že se babička s dědečkem třeba přihlásí :grinning: :grinning: máma se mě dneska ptala kolik stojí..tak třeba....
18. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Medi to me bylo jasny, ze uz mas asi zbaleno, vsak je cas byt v pozoru :slight_smile: Ale snad to klapne az v tom terminu :slight_smile:
Ardi diky za tipy. Jo a takovy ty kalhotky z DM, ty pod pupik, ty prej taky ujdou.
18. led 2010 v 18:52  • Odpověz
18. led 2010 v 19:42  • Odpověz
no lerak ja bych klido brala aby už vylezl :slight_smile: ale hlavně at je v pořádku a ja take
18. led 2010 v 19:58  • Odpověz
tak jsem teď hledala na netu kde mají nejlvnější ten náš kočárek..a našla jsem obchod kde yjde sporťák, hluboká korbička, autosedačka a brašna na 13 300,-
tak mám radost, to je sper cena :slight_smile:
18. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
Semy mas ten kocar v profilu? Medi rikaji Ti treba na kontrolach pribliznou vahu? Me ted psala znama, ze v 25tt mel malej asi 800g, a kamoska co ma kvetnovou holcicku, tak ta holcicka mela v 25tt asi 450g, docela rozdil :slight_smile: Me moje doktorka prcka nemeri ani nerika vahu :frowning2:
18. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
lerak:ahoj hele ale měřit prcka by ti měli tak se na to zeptej a ta vaha se právě řika podle toho měření....změři hlavičku stehno ruku bříško atd a podle toho to tam nějak přibližně vypočita proto třeba takove rozdily a take zaleží podle meho na přistroji myslim na UZ jaky ta dr ma jestli dobrý nebo ne každy je take jiny :frowning2:
19. led 2010 v 08:51  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: mám histroku k dobru, sem si já kravka ráno vzala vitamíny na lačno a mě se po nich dělá takhle blbě, už jsem to jednou zažila, no ale nevim co mě to popadlo a stejně sem si je vzala, tak pak jdu do práce, no a co myslíte? jsem se cestou poblila, teda spíš jen ublinkla ale nejlepší je že přímo na náměstí no mazec
19. led 2010 v 10:39  • Odpověz
dobré ranko .-)
lerak dala jsem si teď do albíčka ještě tu barvu co asi jsme nakonec vybrali (kočárek)
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3711018&vReferer=

ali teda to jsi měla "veselé" ráno....já co beru vitamíny tak je taky musím jedině během nebo po jídle, jinak je mě blbě....tak co, určitě to byli samý cizí lidi, tak je to jedno :wink:
19. led 2010 v 10:53  • Odpověz
semy...no hlavně ono to bylo tak rychlý že se s tim ani nic dělat nedalo :grinning: ale už vím že si je nikdy na lačno nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát teda to náměstí no, předtím taková zapadlá ulička ale ne to já se musim poblejt přímo uprostřed námestí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 v 10:57  • Odpověz
:grinning: :grinning: no hlavně že to dobře dopadlo....a příště už budeš vědět jak říkáš :wink:
19. led 2010 v 11:01  • Odpověz
ali teda to jsi měla dobré ranko ale co hlavně že se ti ulevilo a na lidi prd _)
19. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Ahoj
Ali :grinning: Nic si z toho nedělej, mam kámošku, co na náměstí blila pravidelně.. Stačilo když jsme šly večer na pivko, nedala si jich moc, ale druhej den ráno, když jsme šly do školy se jí udělalo zle, většinou zrovna na náměstí nebo v Pražský.. Pamatuju si jak u radnice blila do toho velikýho květináče :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Já teď řeším záskok za sebe v práci, nakonec to bude všechno jinak než se plánovalo.. A od zaří se asi vracim do práce, teda když to půjde
19. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
ahoj ardi...teda ty to pěkně čachruješ s tou prací :grinning:
a jak to pak chceš udělat s prckem? rodiče budou hlídat? nebo budeš dělat s ním?
19. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
jinak už se těším na cvičení :slight_smile: mě z tý neděle pěně bolí záda jak jsme seděli v autě hodně....
19. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
ardi teda ty na to jdeš s tou prací nějak hrrr ne??si malýho ani neužiješ :frowning2:
semy kam jdete cvičit??ja se těšim na zitra ale bojim se že toho budu mit až až hodně :frowning2: a vubec se mi po te kontrole nechce jet dom a pak zase na palvani ale čekat něke v jbc přez tři hodky ani nemam kde
19. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
medi jdeme do té nemocnice.....
hele tak kdyby jsi chtěla tak můžeš jít zítra k nám klidně..já stejně budu doma...
19. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
aha a v kolik jdete??
to tě tam nebudu otravovat ja budu končit u dr předpokladam tak po třetí hod a tři hodky ti nepolezu na nervika ale jsi hodna :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
No já bych pracovala jen z domova a když bych někam jela, tak s malým.. Na zbytek bych měla nějakou výpomoc, takže myslím, že si ho užiju dost a aspoň budu mezi tím přebalováním mít i trochu změnu a přivydělám si.. Ale nejsem rozhodnutá, nechávám to otevřené a když to nepůjde, tak pracovat nebudu.. Já si chci mimi užívat co nejvíc, to zas jo..
19. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Tak když to maš vymyšlene takto tak proč ne ale uvidiš podle reality ta muže byt vždy jina :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
medi to není problém, by jsme si ěnco zahráli nebo tak..jak chceš..nechávám to na tobě....:slight_smile:
jdeme ve 4..přemýšlíš že by jsi šla taky?

ardi tak to jo...máš dobrý že se nemusíš rozhodnout předem..že prostě uvidíš, když to půjde tak to půjde....ono asi dost záleží na tom jaký bude malý čertík viď .:slight_smile:
19. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
nene ja byla včera na cviču v nemocnici a dnes jsem doma uklizela a byla se projit s psikem a mam toho tak akurád :slight_smile: musim chvilu odpočinout zitra bude naročny den :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
jojo, jasný :slight_smile: nic se nemá přehánět :slight_smile:
a co zatím nic? žádný andělíčci a podobně?
19. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
semy nooo jako občas večir mě ztuhne cele bříško a dva dny mě bolí dole jako při MS ale asi nic zavratneho se dit nebude uvidim co mi dr řekne zitra na kontrole
19. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.