• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
tak to jo....no třeba tam vydrží až do termínu :slight_smile:
19. led 2010 v 15:15  • Odpověz
no třeba jo ale nevadilo by mi kdyby šel ven už příští tyden :slight_smile:
19. led 2010 v 15:23  • Odpověz
:slight_smile: už toho máš dfost viď...s takovým pupíkem už to musí být takhle ke konci náročný...no tak třeba už vykoukne příští týden .-)
19. led 2010 v 15:24  • Odpověz
tak já jdu na to cvíčení..tak papááá..hezký večer :slight_smile:
19. led 2010 v 15:34  • Odpověz
no občas toho mivam dost ale at se tam dopeče a je hlavně v pořádku a ja take :slight_smile: ale ty poslední týdny nejsou nic slavneho :slight_smile: ale to asi u každe :slight_smile:
ale zase na druhou stranu jsem dnes tak stala u zrcadla a koukala na sebe a řikam si že mi ten pupik bude chybět a take ty kopanečky zevnitř že mi budou schazet :slight_smile: ale zase budu mit maleho venku a budou jine radosti :slight_smile: jen měě i mrzí že jsem si to těhu nějak moc neužila měla jsem hodně starosti a hodně sem se blbka nervovala at v osobním životě nebo i kvuli malemu aby byl v pořádku :slight_smile: holt jsem blba
19. led 2010 v 15:37  • Odpověz
to věřím že tio to bude i chybět..jsem si to taky říkala že si na to člověk tak zvykne a pak nic najednou...
tak už fakt letím..papa
19. led 2010 v 15:41  • Odpověz
jj je to pak asi takove zvlaštni :slight_smile:
hezky si zacvičte :slight_smile:
19. led 2010 v 15:42  • Odpověz
Kuk :slight_smile:
Semy, ani jsem se tě nezeptala, jak se ti líbilo cvičení?
Zítra tedy plavání. Medi, kde to tam je? Sejdeme se venku?
19. led 2010 v 18:22  • Odpověz
ardi ahoj jj mužem se sejit venku ne u vchodu klasickyho do bazenu ale na druhe straně tam je i ta cedule mišutka na zdi tak kdyžtak tam :slight_smile: ja tam budu nějak kolem 17:40 radši tam chodim dřive ale asi tam budou jestě děti ale mužem počkat vevnitř
19. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Tak na unorovkach kam chodim take pokecat mame třeti mimi na světe tak se nam to tam pěkně rozjiždí :slight_smile:
19. led 2010 v 18:59  • Odpověz
baf :slight_smile:

ardi jojo líbilo se cvičení.....takový protahovací :slight_smile: nejvíc se mě líbilo jak se ta holčina začala strašně smát :grinning: :grinning:

tak jo sejdeme se pře Mišutkou zítra..já teď koukala na mapě kde to je ten vchod, tak už vím :slight_smile:
a medi zítra na cvičení jo..sejdem se asi vevnitř viď, když už vím kudy kam :slight_smile:
19. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
ahoj holky, koukám že ještě nechrníte, no já asi za chvíli půjdu, to je děs jaký má na mě ten pregnyl účinky :unamused:
19. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
ali my jsme před chvílí přijeli...byli jsme u našich a předtím jsem byla s ardi na cvičení....
19. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
jo o cvičení jsem si přečetla :wink: :wink:
19. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
no :slight_smile:
a co ty? už máš nastudovaný Island?
19. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
jojo nastudovaný to celkem mám, ted čekám na návrh programu co mi pošle kámoš, tak k tomu chcem dopsat co bychom chtěli třeba ještě přidat a tak,no a pak to pošlem kámošce na island at nám to zkoukne a doplní ještě ona a zajedná přespání tam kde bude potřeba
19. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
tak to je fajn :slight_smile: se vám to pomalu blíží viď :slight_smile:
a co v práci..už se to rozjelo po vánocích trošku?
19. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
no tak ono to není zas tak mrtvý, loni to bylo o dost horší takže to celkem jde, hlavně už zas začlo chodit zboží tak je co dělat, no za 3 měsíce touhle dobou budeme na trajektu :wink:
19. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
tak to je fajn že to není zas tak mrtvý :slight_smile:

no a budete si užívat za 3 měsíce :slight_smile:

no nic, půjdeme se natáhnout pomalu :slight_smile:
tak papa a dobrou noc :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
semy mi se asi sejdem vevnitř ja tam budu zase jako minule a jinak na palvčo u vchodu nebo u te brány ju??
19. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
Ahojik holky ta dnes je venku nádherně tedy alespon u nas :slight_smile: ja něco doma počuchram a asi budu odpočivat nějak mě brní lýtka nevím co to :frowning2: jestli jsem to včera nepřehnala s uklidem apod :slight_smile:
Těšim se na cvičo a na kontrolu co mi dr řekne
20. led 2010 v 09:40  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
tady zase tak krásně není, leží tu nějaký mraky nebo co...
tak medi odpočívej, aby jsi neporodila na cvičení... :confused: :sweat_smile:
a taky se těším na cvičení :slight_smile:
20. led 2010 v 09:55  • Odpověz
:slight_smile: semy neboj :slight_smile: to by byla prča co??ja musim jit trochu poklidit umyt nadobí a pak na vše kašlu jen si ještě udělam oběd a bude to
20. led 2010 v 09:57  • Odpověz
no to by byla :grinning: já taky dneska asi budu odpočívat, uděůám teď akorát studený dort a pak si udělám lečo k obědu..a jinak na vše kašlu .-)
20. led 2010 v 10:01  • Odpověz
hm lečo :slight_smile: to nezní špatně ja mam chut na těstoviny tak je nějak vymyslim :slight_smile:
20. led 2010 v 10:10  • Odpověz
já na něj měla chuť už včera, ale neměli jsme vajíčka :grinning:
20. led 2010 v 10:11  • Odpověz
hm?tak ja budu mit take lečo :slight_smile: mamka mi volala jestli nechci že ho děla to je prča co??
20. led 2010 v 10:23  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je dobrý :grinning:
20. led 2010 v 10:25  • Odpověz
hele, já teď nějak zblbla, to cvičení je v jednu nebo ve dvě? :grinning:
20. led 2010 v 10:29  • Odpověz
:grinning: :grinning: se pěkně opičim co??
to cvičo je od jedne hodky :slight_smile:
20. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.