• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no to teda..ale to neva..hlavně aby jsme si pochutnalia potažmo i mimískové .-)

hjo tak jsem si to myslela dobře :grinning:
hele prosím tě, kdy ty jsi byla na tom 3D utz? tak si říkám jestli se už pomalu neobjednat...
20. led 2010 v 10:40  • Odpověz
jj přesně tak :slight_smile:
na tom 3D jsem byla myslim někdy kolem 26 tt asi :unamused: ale dřiv to určo nebylo pže jsem na něm byla v gennetu a objednava sem se při tom UZ na 20 tt takže to určo bylo po 20 tt a myslim si že to bylo toho 26 tt ale oni by ti to tam měli řici ale někdo chodi i dřive to je na tobě
20. led 2010 v 10:44  • Odpověz
tak teď čtu že optimální je to mezi 22 - 26tt
20. led 2010 v 10:44  • Odpověz
jj ja byla asi fakt až ten 26 tt
20. led 2010 v 10:45  • Odpověz
notak ještě máme čas....:slight_smile:
20. led 2010 v 10:48  • Odpověz
tak koukám že budete mít lečo, no to já budu dělat bramboračku
20. led 2010 v 11:19  • Odpověz
ahoj ali :slight_smile:
jojo my dneska lečujeme :grinning:
bramboračka je taky mňam .-)
20. led 2010 v 11:21  • Odpověz
:wink: no mě lečo moc nejede :stuck_out_tongue_closed_eyes: a odpo musim jít do města ještě juknout do jednoho krámu s outdoorovým oblečením, na netu mají nad 3000kč 50% slevu, tak se chci zeptat jestli to platí i v kamenný prodejně a pokud ne tak si tam ty hadry odzkoušíme a objednáme přes net
20. led 2010 v 11:27  • Odpověz
ty jo tak to je super sleva :slight_smile:

to já mám teď nejradši takovýhle zeleninový jídla :slight_smile:
20. led 2010 v 11:28  • Odpověz
já taky, jen lečo mi nechutná :grinning:
20. led 2010 v 11:28  • Odpověz
aha :grinning:
tak už se mě to pomalu diodělává tak jdu baštit...
20. led 2010 v 11:44  • Odpověz
ali ahoj tak to je dobrý takova selva
semy ja už jsem po baště :slight_smile: pomalu se jdu chystat na cestu :slight_smile:
20. led 2010 v 11:54  • Odpověz
už jsem taky po :slight_smile:
a už se jdu oblíkat.....
20. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj,
bléé, lečo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já mam zbytek kuřete a je moc dobrý..
Ali, v jakém obchodě mají tu slevu?
20. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
ardi....v ostyle :slight_smile: a platí to i na krámě takže zítra jdeme na nákupy :wink:
20. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
ahojky..tak cvičení nebylo...ta cvičitelka že je nastydlá tak že to dnes nebude.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám na to nějakou smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: no tak si užijeme večer bazén :slight_smile:
20. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
Ali, dik.. Hned bych brala bundu a ještě něco k tomu, ale to by ta akce musela platit ještě tak 3 týdny.. Nevíš do kdy to je?
Semy, ty máš teda smůlu. Nevíš (nebo spíš Medi, jestli tu ještě bude), co sebou na to plavání? Jen plavky a ručník? Oni v tom popisu píšou i něco o cvičení a cvičebním úboru, tak nevim..
20. led 2010 v 15:50  • Odpověz
ardi to nevím , já beru normálně jen plavky ručník...medi nic neříkala, podle mě co tu holky říkali tak je to snad jen v bazénu..tak nevím...
20. led 2010 v 15:53  • Odpověz
to nevím do kdy jim to platí, no my tam vzrazíme zítra na nákupy s matýskem po práci
20. led 2010 v 15:59  • Odpověz
holky na to plavčo jen plavky ručník jestli chcete tak fen a mydlo a šampon jestli si budete mýt vlasy :slight_smile: jinak nic :slight_smile:
ja sem po kontrole ten muj dr tam nebyl musel odjet :frowning2: mam k němu jit jen na kontrolu v pondělí a podržte se podle mýho dr sem 38 tt dnes ale ten co tam byl misto něj a počital to tak jsem 39 tt dnes tak nevim no jsem na jeden prst a jinak vše ok monitor take akurád musela sestřička maleho budit nějak spal :slight_smile:
20. led 2010 v 16:18  • Odpověz
Ahoj holky,
na plavčo opravdu jen plavky a ručník. Hodí se i gumové šlapky :slight_smile: Když tam vejdete, tak nahoře jsou skříňky, kde si můžete nechat boty. Klíček si vezměte s sebou, je stejný jako od skříňky v šatně na převlékání. Nešlapte na ten koberec, on totiž vypadá, že je suchý, ale je vždycky nacucaný jako houba :grinning:
Já jsem dnes byla na kontrole, vše v pořádku, ale prý už mám zákaz padání. V so mi doktorka na pohotovosti mimčo zvážila a mělo kolem 1120g, tak jsem ráda, že jsme přes kilo.
20. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Semy: tobě to teda letí, ty už jsi skoro v půlce a přijde mi to jako včera, když jsi oznamovala, že čekáte miminko :grinning:
20. led 2010 v 16:23  • Odpověz
medi tak to je dobrý...tak to už si příští týden spolu asi nezacvičíme co :grinning:

jojo já potáhnu tačku s fénem, šamponem, kondicionerem, když už to budu mít mokrý tak si je omyju...schne mě to pak dlouho...takže tam i s fénem asi strávím ještě chvilku :grinning:
20. led 2010 v 16:23  • Odpověz
ahoj Jani :slight_smile: no letí to hrozně..taky mě o přijde nedávno :slight_smile:
tak to je dobře že je všecko v pořádku :slight_smile:
20. led 2010 v 16:24  • Odpověz
semy no nevim ale byla to hekticka prohlidka a je to tam jak na běžicim pasu a ten dr co přišel tak akurád přijel je to nějaky slovak či co a ještě řika ja se jen na vas juknu takhle jak sem takže džiny svetr a pak se pujdu převleci :grinning:
20. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Ahoj Medi,
no vidíš, já jsem už dost dlouho na špičku prstu, tak třeba to tak rychle s Tebou nepůjde. S Filipem jsem byla na špičku prstu i v termínu a MUDr. mi musela udělat Hamiltona, aby se to rozjelo :wink:
20. led 2010 v 16:38  • Odpověz
jani ani mi o tom nemluv dr pravě řikal že to pujde pomalu :frowning2: a ja bych ho už nejradš měla u sebe :slight_smile:
ty jdes take dnes plavat??
akurád mě trápi tlak ale dr na něho nic neřekl měla sem 134/94 neni to moc??
20. led 2010 v 16:46  • Odpověz
jj, znám to, ty poslední týdny a hlavně dny se děsně vlečou
já plavat nemůžu, manžel je na služebce, ale příští týden to snad zvládnu, pokud se teda bude plavat, jestli se nás sejde dost
mně habroval tlak asi od 28t, mívala jsem podobný jako ty a dokonce i ten spodní kolem 100, nic mi na to nedávali, jen mě ho po porodu chodili pořád měřit, ale v porodce to bylo v pohodě, já jsem totiž měla povědomý strach z měření u doktorky, protože doma jsem ho měla vždy Ok
většinou se říká, že 140/90 je už vyšší, ale pokud to neřeší doktor, tak to také neřeš
20. led 2010 v 16:56  • Odpověz
Teeeeda Ardi, peknej pupik :slight_smile: Taky jsem vlozila par fotek :slight_smile: Jdu vas docist.
20. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Lerak, no jo, roste :grinning: Ty fotky ze 3D jsou super, jak je mu tam krásně vidět nosík :slight_smile: Nebo jí? :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.