• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Ardi,krásné bříško už máš,ani se nenaděješ a budeš mít malého u sebe.A medi,ty to máš koukám už taky za pár,to je krásný :slight_smile:
Semy,kdy jdeš na kontrolu?zatím nevíte,co to bude?
My byli včera opět na další konzultaci v gennetu ohl. výsledků a Dr.mi dělal ultrazvuk vaječníků,mám prý vajíček hrozně moc,že bych mohla i darovat,ale také nám řekl,že sice máme oba s manžou výsledky v pořádku,jen já mám zvýšený ten LH a to znamená,že u mě pravděpodobně nemusí pravidelně každý cyklus docházet k ovulaci,tedy k prasknutí vajíčka.Folikuly sice krásně narostou a je jich dost,ale občas nepraskaj.Ach jo,ale uklidnil mě,že tím umělým opl.na toto nemá vůbec vliv,že by se to mělo v pohodě povést.Tak nevím. :unamused:
20. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Sluni, dík.. No letí to jak blázen, ani mi to nedochází..
A jak to u vás vypadá? Už jste teda rozhodnutí pro umělé a víte kdy?
20. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
No tak nic jiného nám bohužel nezbývá,leda by se stal zázrak a povedlo se přirozeně do té doby.Měli bychom jít tak březnu nebo dubnu,podle za jak dlouho pojišťovna schválí léčbu.No máme tedy ještě tak 2 nebo 3 cykly na přirozené početí.Byla bych radši.
20. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
ahoj sluni...a třeba jen clostylem a pregnylem se to ohlídat nedá? aby prostě folíky praskali?
20. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
ahoj holky
...tak to skoro vypadá že mám snad nějaký zánět močov. měchýře bolí to už od večera skoro v kuse a přesně tak stejně jako vloni když jsem měla ten zánět :frowning2: ...no zítra jdu na tu krev, tak "bohužel" mám stejně důvod jít k doktrorce.....
21. led 2010 v 09:28  • Odpověz
semy ahoj teda kdes to chytla??tak koukej jit do pěřin teple zabaly a hodně pit!!!!!!!!!!
21. led 2010 v 09:48  • Odpověz
ahoj medi..tak to netuším..jen doufám že to není od bříška ale opravdu močák..mám strach o malé :frowning2:
do peřin teď nemůžu, jdu za chvíli k zubaři....ale pak určitě zalezu.....
21. led 2010 v 09:52  • Odpověz
a bolelo tě tak někdy??nebo to mužeš mit z toho plavani namožene svaly!
21. led 2010 v 09:54  • Odpověz
no právě že to bolí stejně jako vloni když jsem měla zánět....vloni jsem s tím marodila dva měsíc, měla jsem ještě kámen ledvinový do toho....
no jdu k tomu zubaři..a možná pak rovnou sjedu na gyndu....at mám klid a abych něco nezanedbala....
tak papa
21. led 2010 v 10:01  • Odpověz
tak doktorku už nesthnu..tak to budu muset vydržet do zítřka.....tak nic..
až přijdu zalezu do peřin a bude snad dobře...tak už fakt papa
21. led 2010 v 10:06  • Odpověz
tak drj vědit pak jak ti je a hlavně teplo a hodně pit !!!!!!!!!!
21. led 2010 v 10:18  • Odpověz
autor
Ahoj ali,já clostil brala po dobu 5měsíců a pregnyl mi taky po každý píchali a vše vždy řádně prasklo a bylo to v pořádku,takže jsem se tomu dost divila,když mi to v gennetu Dr.řekl,že mám tento problém.Říkala jsem,že moje Dr.mi vždy dělala 2dny po pregnylu nebo 3.den ultrazvuk a že bylo vše o.k.No nevím,ale začínám pochybovat o tom,zda mi to neřekl jen proto,aby z nás vytáhli nějaké peníze.Už jsem o pár případů slyšela,že se to stalo a jinej odborník v Praze konstatoval,že ta dotyčná má vše v pořádku a že umělé není zapotřebí.No ještě to asi bude velké dilema. :unamused:
Semy,mohla si třeba jen nastydnout,já na to také trpím,ale vždy to spravil urolog.čaj,ale nevím,zda ho těhule můžou :confounded: .Tak se pak hezky zavrtej do pelíšku a relaxuj.Přeji,ať tě ta bolest brzičko přejde.
21. led 2010 v 10:33  • Odpověz
semy....teda co to čtu? no to je blbý takl fakt hodně pít, urologickej čaj a teplo
21. led 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
a jak říká medi,hodně pít,ať to vypláchneš :wink:
21. led 2010 v 10:35  • Odpověz
21. led 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
ali,to je zajímavej článek,já si ten ječmen asi koupim :slight_smile: ,to jsem nevěděla,že je tak dobrej.Za zkoušku nic nedám.Díky. :wink:
21. led 2010 v 10:59  • Odpověz
jj já nad tím taky uvažuju, ten článek se mi líbí a mám i pár ohlasů že je to fakt dobrý, takže proč ne
21. led 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
a ali,nevíš,prodávaj ho normálně i v lékárnách nebo jen ve zdravé výživě?
21. led 2010 v 11:15  • Odpověz
tak jsem zpět :slight_smile:
u zubaře dobrý, kaz žádný nenašel tak mě udělala radost, jen říkal ty zanícený dásně že mám dost no..ale to jsem věděla :grinning: tak jdu příští týden ještě k sestřičce, na očištění zubního kamene a trošku mě to protáhne mezizubním, jsem říkala že tím jsem teď moc nečistila.....takže to dopadlo dobře :slight_smile:
manželovi opravoval jen jeden malý kaz :slight_smile:

jinak holky já piju pořád fakt hodně, manžel s emě už směje že jsem jak průtokáč :grinning: ten urulogický si dnes dělat nebudu, radšipočkám na zítra co mě řekne doktorka, nejsem si jistá hestli se může v těhu....to už do zítra vydržím....zalezla jsem si pdo peřinu do teplíčka a do večra nevylez..no jen na zchod budu muset a nějaký rychlý jídlo si udělat....:slight_smile:
21. led 2010 v 11:46  • Odpověz
semy tak to je dobře že zoubky jsou ok :slight_smile:
pij hodně a ten urologický čaj radši fakt vynech myslim že se nema!!!!!!!!!
21. led 2010 v 11:48  • Odpověz
sluni...jak ve výživě tak i v lékárně
21. led 2010 v 11:52  • Odpověz
no já si práě taky myslím že se asi nemá....tak jsem si udělala normální čajík ovocný a piju a piju...vodu a čaj...no jsem zvědavá co mě řekne zítra doktorka no....
21. led 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
ali,díky za info :slight_smile:
Semy,to je dobře,že máš zoubky v pořádku.Mě taky v únoru čeká zubař :zipper_mouth:
21. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
sluni to jo, jsem ráda...:slight_smile:
a jiank držím ěstí ať už se rozhodnete jakkoliv...:slight_smile:
21. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Ahojik jakpak se dnes mate??semy jak je??
22. led 2010 v 08:49  • Odpověz
dobré ránko, no tak jsem včera nakoupili oblečení na island :slight_smile: tak mám děsnou radost a už mě skoro přestává bolet bříško tak to vypadá že folíky opravdu praskli a bude to v pohodě :wink:
22. led 2010 v 09:30  • Odpověz
ali ahoj tak jsi si udělala radost jo???jste kupovali nějake to spešl ne??a k folikum jen at praskají a at se daří :wink: tfuj tfuj tfuj
22. led 2010 v 09:33  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: ))
tak máme krásné zdravé miminko, sestřička mě už dělala i ozvy, takže jsem slyšela krásně srdíčko a pak mě dr dělala ultrazvuk, takže vše je jak má být, krásně jsou vidět orgány, srdíčko, páteř.....pohlaví říkala že zatím ne, ale ani se na to nekoukala že je prý brzo že na tom velkém utz prý
a tady máme krásnou fotečku :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3721366&vReferer=

jinak je mě dneska trošku lépe, asi pomohlo mto teplo včera, ale každopádně jsem sebou vzala rovnou i moč takže jí poslali, tak uvidím jaký budou výsledky a jak mě vyšetřovala tak říkala že je to podrážděný no...mám si koupit brusinky a urinal myslím, mám to napsané...
22. led 2010 v 10:22  • Odpověz
semy tak gratuluju ke kontrole :slight_smile: :dizzy_face:

medi...no koupili jsme si nepromokavý kalhoty oba, matějovi ještě jedny kalhoty, pak mikinu matějovi, mě funkční rolák, moc pěknej a to je všechno :wink:
22. led 2010 v 10:27  • Odpověz
děkuju ali :slight_smile:
tobě gratuluju k proběhlé ovulce :slight_smile:
22. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.