• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
semy tak to je moooc dobře že ti je lepe ale stejnak zalez do pelechu a alespon dnes tam jestě vydrž a čajikuj a pij :slight_smile: krááásnáááá fotečka :slight_smile:
aali tak to je hezká výbava to se bude určo hodit :slight_smile:
22. led 2010 v 10:42  • Odpověz
no já mám radsot že se mi neudělají cysty a to je ted nejdůležitější :slight_smile:
22. led 2010 v 10:43  • Odpověz
se musim ali trochu smat :slight_smile: když čtu jak si hezky nakupujete atd a mi misto toho ted doma řešime ....baraček vevnitř mam hezky ale Honza se rozhodl vyměnit v pulce baraku okna a tak nam je byli včera zaměřit a tak když tě tak posloucham nebo spiše čtu tak ti normálně zavidim jak si budeš uživat a mi budem bourat atd nějak se mi do toho nechce :slight_smile:ale co zase to nějak ted udělame a pak bude klidek :slight_smile:
22. led 2010 v 10:44  • Odpověz
medi děkuju :slight_smile:

jo zalezu ještě dneska za chvíli..jen potřebuju nějaké fotky poskenovat a bude :slight_smile:
22. led 2010 v 10:47  • Odpověz
medi....však to bude jen chvilku a ty si zas budeš užívat miminka :wink:
22. led 2010 v 10:57  • Odpověz
ali to jo ale take budu muset uklidit ten nepořadek a vymalovat a do toho malej no bude to sranda :slight_smile:
22. led 2010 v 11:06  • Odpověz
medi a kdy vám budou dělat ty okna?

jo jinak příští týden do bazénu cvičit nepůjdu, v pondělí tam budu volat...ať se mě ten močák vyléčí...a nejspíš ani do nemocnice, šla bych jen k Jorgový...
medi ty ještě půjdeš k jorgové? tam budu volat v po tak snad bude volno ještě...kdyby ne tak nepůjdu nikam...
22. led 2010 v 16:47  • Odpověz
semy okna budou dělat asi v březen duben nějak tak....
a jinak ja nevim asi pujdu na cvičo když budu cela ale volat tam asi bysme měli i kdyžž ona řikala že přisti tyden normálně tak sem myslela že s nama počita ale radši tam take zavolam
22. led 2010 v 18:55  • Odpověz
no asi bude lepší zavolat :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
tak mě je zase blbě od žaludku :frowning2: chjo ten pregnyl mi nějak nesvědčí teda
22. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
semy asi ano :slight_smile:
ali teda ty si to vyžiráš:frowning2: snad bude lepe
22. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
medi...to taky doufám, ty hormony mi fakt nesvědčí, ale piju zázvorovej čajík tak snad to bude lepší
22. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
tak doufam že pomuže a hlavně aby se zadařilo!
22. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj, jdu vás jen pozdravit než padnu, dočtu zítra.. vstávala jsem v 6 a vzhledem k tomu, že usínám až k ránu, tak jsem mrtvá.. Ale masáž byla perfektní, byla jsem tam dvě hodiny a fakt jsem si to užila.. A hlavně potom jsem byla jak znovuzrozená :slight_smile: Doteď je mi skvěle, záda nebolí, super.. No a byla jsem na srazu s dubnovkama, to bylo taky fajn, takovejch pupků najednou se jen tak nevidí :slight_smile: Tak dobrou
22. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj holky tak jak se dnes mate??
Tady je pěkna kosa ale krásně :slight_smile:
ardi to je dobře že jsi si masáž užila musela to byt paráda :slight_smile:
23. led 2010 v 10:01  • Odpověz
dobré ránko holky, no já mám pracovní víkend tak si tady povídáme a pijeme čajík :slight_smile:

ardi tak to je super že sis to užila, to mi připomíná že si taky musím tu masáž vybrat :wink:
23. led 2010 v 10:13  • Odpověz
äli zase pracovní víkend ??a co lidi chodí nějací??
mi se ted naobědvali,ja udělala na odpoledne krtkův dort a pujdem za chvily na prochajdu
23. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
jakto zase pracovní? mám pracovní víkend jednou za 14dní, tak to není tak neobvyklý ne?
jojo docela choděj, ted je čas oběda tak je krapet útlum
23. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
ni nevim mě tedy ten čas tak letí že mi přijde že jsi tam pořád :frowning2:
23. led 2010 v 15:36  • Odpověz
no ono je to spíš tím že když mám volno tak tady nejsem :grinning: :wink:
23. led 2010 v 15:37  • Odpověz
no to je možne :slight_smile:
23. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Teda tady je mrtvo :frowning2: ali jak je v práci??
24. led 2010 v 11:30  • Odpověz
ahoj medi.....tak co? ještě nerodíš? v práci dopoledne mrtvo, jako vždy v neděli
24. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Ahoj,
nějak jsem to dočtení včera nezvládla. Včera jsme se rozhodli, že vyrazíme někam na procházku, tak jsme vzali hafany a jeli do Krkonoš, ale už jak jsem sedala do auta, tak mě zabolelo jakoby vpravo v boku a v břiše a jak jsme jeli, tak to bolelo víc a víc.. Dojeli jsme za Rokytnici, vylezli z auta a mě to bolelo tak, že jsem skoro nemohla chodit. Docela mě to vyděsilo, jestli to neni třeba slepák. Tak jsme radši sedli do auta a jeli zpátky. No a cestou domů to bylo lepší a lepší a doma najednou pohoda, nic mě nebolelo.. Určitě to byly ty blbý vazy, jak se natahujou, ale fakt hnusná bolest, dřív to bolelo, ale ne tak moc. No asi to bylo znamení, že už se mam na nějaký procházky vykašlat :slight_smile: No a večer jsme byli na večeři v Jbc v Alizeé, mňam, doporučuju..
Semy, jak je? Doufám, že ok. Fotka je super :slight_smile:
Medi, tak ještě v kuse? :slight_smile:
Ali, ať ti to v práci uteče..
24. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
ardi.....no asi je načase už jen co nejvíc odpočívat.. :wink:
24. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
No jo, asi jo, ale já mam ještě 3 pracovní týdny a zrovna docela hodně práce.. No ale včera už jsem uvažovala, že bych skončila dřív a ptala jsem se i tý holčiny, co nastupuje na moje místo, jestli by mohla a ona může kdykoliv, takže když by to nešlo, tak se na to už prostě vykašlu a budu odpočívat.. Ale snad to půjde, doma bych se zbláznila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 15:14  • Odpověz
ardi...však uvidíš, ale pokud ti tělo posílá nějaký signály tak bys ho měla poslechnout.... :wink:
24. led 2010 v 15:20  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
to byl dlouhý víkend :slight_smile:
včera jsme měli oslavu tátových šedesátin...tak jsme byli ode dvou v půlměsíci, celá rodina..cca 15 lidí...seděli jsme asi do osmi..no bylo veselo :slight_smile: dárek (vyhlídkový let) měl velký úspěch tak jsme rádi, že jsme dobře vybrali :slight_smile:

no a dneska jsme nevydrželi v tak krásným počasí sedět doma, tak jsme vyrazili do Harachova na Mumlavské vodopády....chystali jsme se tam od té doby co se známe právě takhle v zimě na zamrzlé....a nezklamali, bylo to moc pěkný..a pak jsme se stavili v Příchovicích co tam udělalai ledový bar...ze zamrzlého sněhu vydlabali opravdový bar...pak dám fotky až upravíme :slight_smile:

Je mě už snad dobře, asi pomohli ty dva dny v posteli, tak snad to bude dobrý :slight_smile:
24. led 2010 v 16:15  • Odpověz
24. led 2010 v 17:10  • Odpověz
semy tak koukam pěkny výlet :slight_smile:
ardi jj jestě cela a musim do zitřka do večera vydržet Honza jede do Prahy :frowning2:
24. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.