• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj, tak dneska paráda, byli jsme na procházce a pak na nákupu, byla jsem asi 4 hodiny na nohou a nic, žádný bolesti, žádný tvrdnutí..
Semy, tak to jsme se málem včera potkali, my šli na tu večeři a všude bylo plno, tak jsme měli plán, že když nebude volno v Alizéé jdeme do Půlměsíce.. ale volno bylo. No každopádně jsme jedli kousek od tebe :slight_smile:
24. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj holky jak se dnes mate??
ardi je fajn že jste si to čera užili ja sem dnes doma sama Honza jel do te Prahy a odpol jdu na kontrolu tak jsem zvědava co mi dr řekne :slight_smile:
25. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Dobré ranko....
ardi by jsme se stejně nepotkali, protože my jsme byli nahoře v tom salonku....bylo fakt hodně :grinning:
ale hned jsem si říkala že jsme byli kousek od sebe :slight_smile:
tak to je dobře že už ti je dobře...:slight_smile:
mě zas dneska nějak pobolívá bříško...ale ani se nedivým po tak náročném víkendu..tak budu dnes odpočívat...
a to cvičení nechám jak jsem říkala, půjdu jen na středeční balony...
medi tak ještě vydrž když musel manžel odjet...nebo už je zas doma?
25. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky,
ve středu bych ráda šla na těhu plavání, přidáte se některá? Musíme být alespoň tři jinak se neplave :wink:
Semy: super fotečky z vodopádů, fakt paráda
Ardi: také bych si dala říct na nějakou fajn večeři :grinning:
Medi: jsem zvědavá na kontrolu, v kolikátém týdnu teda nakonec jsi :wink:
Ali: tak jsem zvědavá, kdy se pochlubíš se dvěma čárkama
Sluni: všechno je na dobré cestě, to by bylo, aby nebylo :wink:
25. led 2010 v 11:12  • Odpověz
ahoj Jani...no já jak jsem psala tak tenhle týden nepůjdu, akorát jsem tam volala abych se omluvila..ale holky jsou nahlášený..teda ardi určitě..medi nevím jak na tom bude....a myslím si že ty další dvě holčiny co minule byli se asi taky nahlašovali....takže by to snad mělo být....
25. led 2010 v 11:19  • Odpověz
ahoj holky :wink: :wink:
25. led 2010 v 11:22  • Odpověz
ahojky Ali :slight_smile:
jak je?
25. led 2010 v 11:28  • Odpověz
ahoj....no jak, dělala sem si test jestli mám v těle ještě pregnyl a už nemám :wink: jinak mám spavou po utroši, čeká mě veterina s donem, což bude zas mega zážitek páč je zdravej jak řípa už a jdem na očkování, a zííítra se těším na masáž :dizzy_face: :wink:
25. led 2010 v 11:30  • Odpověz
no jo spavá po utroši, to si ještě pamatuju :slight_smile:
tak to si užiješ na veterině co :slight_smile:
tak ty si budeš užívat na masáži..to je fajn :slight_smile: hezky si to užij :slight_smile:
25. led 2010 v 11:33  • Odpověz
semy no manža je už na cestě domu a nevypada to že by malej chtěl dnes na svět tak je to ok :slight_smile:
jani:podle doktora co na mě koukal minulou středu jsem byla 39 tt takže ted 39 plus 5 takže skoro 40 tt takže čas na porod termín první mam ted ve středu.
jinak co se tyče plavaní ja myslim že pujdu ve středu od těch 18 hod jak to je a myslim že ardilka se hlasila take a semy asi take ale nevim jestli ta pujde a určo ostatní holky co jsou min těhu tak pujdou takže to cvičo asi bude :slight_smile:¨
semy ty budeš na tu středu volat na ty balony??
25. led 2010 v 11:35  • Odpověz
medi před chvilkou jsem tam volala a napsala si mě...:slight_smile:
a bazén jsem teda zrušila..budu mít výsledky z tý moči až ve středu tak to nebudu riskovat..sice je tam teplá voda, ale i tak...
25. led 2010 v 11:37  • Odpověz
semy a určo to bude ve středu ju?
ja dnes na to cvičo do nemocnice nejdu musim na tu kontrolu tak se na to vyprdnu a pujdu až ve středu na cvičo a plavaní když budu jestě cela ale radší už bych byla na dvě pulky :slight_smile: a oba v pořádku
25. led 2010 v 11:44  • Odpověz
medi....držím palce na tu kontrolu, to je stejně mazec jak to uteklo :wink: za chvilinku budeš rodit :wink:
25. led 2010 v 11:45  • Odpověz
jojo mělo by být...jsem říkala že se chci objednat na středu v jednu....tak snad bude normálně, říkala ať přijdu...:slight_smile:
no věřím že už by jsi radši byla 1+1 než 2v1 :wink:
25. led 2010 v 11:48  • Odpověz
ali díky moc jj je to až neuvěřitelne jak to letí :slight_smile:
semy tak ja mam smulu ted sem tam volala a mají plno na to cvičení :frowning2: nechapu :frowning2: jen jestli mě tam nema už napsanou od minule a nepočita se mnou brala to nějaka jina jak to přeci nebylo tak jestli si nas všechny nepřepsala na tento týden ale to asi ne tak pujdu jen na plavaní a ted si nejsem vubec jista jestli sem se tam hlasila ale asi jo mam nějakého hosipa :slight_smile:
25. led 2010 v 11:49  • Odpověz
fakt jo..no teda....ale myslím si že nás nenapsala na další týden....tak to je škoda no...tak to už si spolu nezacvičíme....
25. led 2010 v 11:52  • Odpověz
no sem pěkně naštvana :( uvidim ještě si mam prý zavolat ve středu jestli se někdo neomluvi a nebo přijet a risknout to ale na to fakt nemam tak tam zavolam a uvidim abych tam jela a pak mi řekli že není misto a ja jela dom a zase večer na plavaní na to jim kašlu to budu radš doma cvičit ale štve mě že nejdu ani dnes kvuli te kontrole :frowning2: bylo mi blbé to rušit toho doktora abych mu něco nenarušila tak sem na cvičo se vyprdla
25. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Jéééé medi nám bude za chvíli rodit,takže tady bude 1.miminko v našem tématu,to je super :slight_smile:
Tak medi,užívej poslední dny 2v1 a pak začne další etapa života :wink: .Závidim ti,že už malého uvidíš.Já viděla teď 4denní miminko od známé a je to tak nádherný chovat takový malý mimi :slight_smile:

Semy,krásné fotečky z vodopádů,také jsme tam chtěli někdy zajet.
25. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
medi no to věřím že tě to naštvalo....tak třeba když ve středu zavoláš tak se něco uvolní ještě....
ahoj sluni :slight_smile:
děkujeme.....my jsme se tam právě chystali už strašně dlouho...a chtěli sjme takhle ny ty zamrzlý..to jsou nejhezčí :slight_smile:))
25. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
sluni jj těšim se alle zaroven mam strach ale snad to bude vše ok :slight_smile:
semy no uvidim jak to dopadne třeba nepujdu nikam zaleží co mi dnes řekne dr!!
25. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
hihi třeba ti dneska řekne tak už rodíte, tak jdem na to :grinning: a žádný cvičení už nebude
25. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
nestrááááášššššššššš :slight_smile: mě to vubec nepřijde fakt nevim no :slight_smile:
sem asi trapná :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
hihi...tak už nebudu :slight_smile:
ale nejsi trapná prosím tě .....myslím že je to asi normální :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
no nevim no :slight_smile: hlavně bych nechtěla přenášet a mit vyvolávaný porod :frowning2: a hlavně se mi nechce maleho tahat na svět nepřirozeně!!jako vyvolavačky atd :frowning2:
25. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky,
Semy, tak já mam malinko podezření, jestli taky nemam něco s močákem, nějak mi přijde, že mě pobolívá a chodim na wc ještě častěji.. No ale to všechno může být jen od pupku, jak teď každý den roste, tak nevim.. Ale uvažuju, jestli radši taky nezrušit to plavání. No ale možná je to blbost, asi jak jsem si to tu přečetla, tak mě napadlo, jestli to není z toho bazénu a hned to mam taky :sweat_smile: Při tom by mělo bolet a pálit přímo při čůrání, ne? To nemam.. No ve středu půjdu k obvoďačce pro razítko, tak kdyby se mi to nezdálo, tak jí to řeknu.
Jani, já jsem na plavání zapsaná, Medi se zapisovala taky, tak já uvidim ve středu, ale šla bych ráda..
25. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
ardi neplaš a zbytečně si něco nepřivolavej jsi ve stadiu kdy tě bude začinat vše bolet a to čurani bude ještě horrší malej se tlačí dolu a bude tě nutit na zachod i když nic neudělaš :grinning: a jen to dopadne par kapkama :slight_smile: jestli jsi nejsi vědoma že bys nastydla někde tak proč by to byl močák??
25. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Medi, stejně jako Semy, zánět močáku jsem měla loni a ta bolest mi přijde, že byla taková nějaká bodavá.. Ale já právě neplašim a říkám si, že to určitě nic není.. A močák není z nastydnutí pokud vim.. nebo nemusí být.
Dneska jsem zas skoro celou noc čuměla do stropu, tak budu asi dneska pospávat.
25. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
jojo močák nemusí být z nastydnutí...navíc v těhu je větší pravděpodobnost, doktorka mě taky říkala že to bývá docela časté...
ardi tak snad to nic nebude a budeš v pořádku...:slight_smile:
25. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
dobře jak myslite je to možne tak odpočivej a pij hodně at tomu kdyžtak předejdeš :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Medi, tak jsem volala k té Pazourové a jsem tam taky zapsaná.. Ale už asi moc brát další nebudou. Sestřička byla hrozně příjemná a dr. taky všichni chválí, tak jsem ráda :slight_smile:
Jdu dělat konečně oběd..
25. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.