• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Tak ja jsem po kontrole a mam vydržet do neděle nerodit pže tam ten muj dr nebude ma dovču :slight_smile: jinak ok otevřena na jeden prst a malej posun tam je jinak vše ok monitor take :slight_smile: tak snad to bude dobré prý by vydržel do toho dalšího TP a pak se uvidi mam další kontrolu 1.2. a další TP mam 3.2. tak uvidime ale řikal že je časek
25. led 2010 v 16:43  • Odpověz
medi tak ještě nic...no hlavně že je všecko v pořádku :slight_smile:
25. led 2010 v 17:37  • Odpověz
no jestě nic to vidim tak až za 14 dní :slight_smile:
25. led 2010 v 18:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak fajn s tím plavčem. Já se tam zítra také objednám na středu a už se moc těším, jak vás všechny poznám :wink:
25. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Jani, taky se těšim.. Já myslim, že mi asi nic není :slight_smile: Jo a přes pupek jsem dneska naměřila 112 cm, to už je jako docela hustý, teď fakt roste každej den.. Co jsem tak slyšela, tak s takovým obvodem se chodí rodit a ne začíná 8.měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Medi, tak to je fajn, že je vše ok.. On až bude čas, tak vyleze.. no snad nebude mít zbytečně moc času a do těch 2 týdnů ho budete mít u sebe..
25. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj holky jani take se těšime až tě osobně poznáme teda ja doufam že se toho dočkám :slight_smile:
jak se dnes mate??ja před chvilou vstala a mam doma takové práce...a je mi nějak dovně nějak si nemohu zvyknout že bych měla třeba během tohodle nebo příštího týdne porodit :grinning:
26. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
medi tak třeba až porodíš tak si zvykneš :slight_smile:

já se asi dneska konečně pustím do toho žehlení, aspoň trošku...jinak nic v plánu nemám, jen odpočinek :slight_smile:
26. led 2010 v 09:08  • Odpověz
:wink: dobré ráno holky
26. led 2010 v 09:28  • Odpověz
semy ti jsi vtipalek :slight_smile:
ali dobré ranko
ja musim take žehlit ale nevim nějak se mi do toho nechce a musim povlect peřiny po lidech co odjeli a naše bych měla take :frowning2: a to se mi take nechce
ja vam nevim ale ja se citim čim dal tim vic unavena v noci nespim a přez den bych chrápala jak male dětsko a usinam u televize
26. led 2010 v 09:30  • Odpověz
ahoj ali :slight_smile:
medi to už si tělo asi trénuje na mimčo :wink:
no tak už jsem složil z minula prádlo, vyprala manželovi košili, dala prát povleční....a jdu si teda rozdělat prkno dokad ještě na to mám náladu :grinning:
26. led 2010 v 09:33  • Odpověz
semy jako mysliš že se chyta byt tělo co nejvice odpočate aby sme zvladli porod jo??
holky sem vam to ani nepisala jak sem byla včera na te kontrole tak sem tam pak čekala jakou dobu v ordinaci která je naproti porodním salum a tam zrovna rodila nějaka pani ne že by řvala ale prostě takové ty klasicke asi řvaní nevim jak to popsat to asi vydava každa jak tačí normálně mi bylo uzko a chtěla sem byt místo ní ja abych to měla už za sebou :slight_smile:
26. led 2010 v 09:36  • Odpověz
¨tak ja mam hotovo krom žehlení a ted baštim :slight_smile: ale mam toho plné kecky :frowning2:
26. led 2010 v 11:48  • Odpověz
tak já mám vyžehleno, povlečení pověsené....taky toho mám docela dost...za chvíli si taky dám ohřát jídlo...

jsem to myslela jako že pak budeš třeba v noci vzhůru s mimčem tak si na to už teď tělo zvyká :slight_smile:
26. led 2010 v 11:55  • Odpověz
jo takhle no jo to asi maš pravdu :slight_smile:
ale ted bych spala sem najedena ale měla bych jit žehlit :frowning2: a to se mi fakt nechce :frowning2:
26. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Tk ja mam už i vyžehleno :slight_smile: ted si odpočnu počkám na mamku ma přijet pak pokecame a asi sepak pujdu projit nebo počkám na muže a pujdem spolu :slight_smile: sem ráda že jsem to zvládla
26. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj holky, jsem doma z Prahy.. Snad 15 lidí se mě dneska ptalo, kdy to čekám.. Napřed řekli, že mam malé břicho, protože mysleli, že mam teď někdy rodit, když jsem řekla, že za 2 měsíce, tak už se jim malé nezdálo :sweat_smile: No a zdá se, že s prací se tak uplně nerozloučim, že pořád budu fungovat jako dohled a budu s nima trochu v kontaktu..
Medi, ten konec je asi nejhorší, co? Mně to zatím pořád hrozně utíká, ale je mi jasný, že poslední dny se hrozně potáhnou..
26. led 2010 v 18:53  • Odpověz
Ali, tak masáž sis užila jo?
26. led 2010 v 18:53  • Odpověz
ardi ahojik no tak zas tak nejhorší to neni spiše to čekani kdy to přijde když už je to za rohem :slight_smile:
26. led 2010 v 19:01  • Odpověz
ahojky...:slight_smile:
ardi ty jsi dneska taky nebyla na cvičení?

medi tak jsem po obědě nevydržela azalehla a schrupla :grinning:
ale po probuzení jsem manželovi upekla čokoládové muffiny :dizzy_face: :dizzy_face:
a manžel mě přinesl krásný narcisky v květináči :dizzy_face:
26. led 2010 v 19:06  • Odpověz
Semy, nebyla, hlásila jsem jí to už minule, že nejdu, Přijela jsem až v půl 7..
26. led 2010 v 19:27  • Odpověz
aha ardi..tak to jo :slight_smile:
26. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se skoro nevešla s vámi na plavčo, ale řekli, ať teda přijdu, že se tam musíme zmáčknout, prý nás tam bude i se mnou 7. Tak už se na vás moc těším.
26. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
Jani, fakt tolik jo? Ty jo.. Ale to se smrsknem :slight_smile:
Já si někde četla, co sebou do porodnice a začínalo to větou.. tašku do porodnice si raději připravte už v 7.měsíci.. A já zítra začínám osmý, tak jsem trochu ve skluzu, že :slight_smile: No tak jsem teda teď dvě hodinky hledala a objednávala a mam objednané snad všechno.. Teda kojící podprdu jsem vzala jen jednu, ať mam aspoň něco, ale za kdybych se sekla ve velikosti, tak další pak radši někde v krámě.. Tahle byla zlevněná ze 400 na 180 Kč, tak to jde.. No v pátek ještě koupíme matraci a to hlavní budeme mít, tak budu klidnější.. Ale já teda doufám, že tam do konce března vydrží.. Tak dobrou a budu se těšit zítra na plavču :slight_smile:
26. led 2010 ve 23:01  • Odpověz
Ahojik holky tak se take těšim na plavčo...nevim kde se nas tam tolik vzalo :frowning2: no uvidime ja budu ještě jednou volat na to cvičo jestli neni volno ale asi budu leńošit a pujdu jen na plavani
27. led 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahojky,
také se těším.
Medi: jestli na to cvičení nemůžeš jen kvůli tomu, že už pro Tebe není míč, tak Ti ho klidně půjčím, ale spíš byste se tam asi nevešly nebo jak to je?
27. led 2010 v 09:11  • Odpověz
jani ja mič mam take ale jsi hodna je to spiše kvuli tomu že se tam nevejdem je to pro 5 lidí + cvičitelka a dost mala mistnost ale ja se stejnak nějak necitim a psychicky se připravuji na plavaní :slight_smile: pže ta nova co tam je je pěkné střeštidlo a nevim zda to jestě ja uplavu nebot použiva aerobik a je to takove naročnější než s tou kterou jsme byly zvyklé :slight_smile:
27. led 2010 v 09:23  • Odpověz
jj, Lucka je fakt trošku akční a má neskutečnou energii, úplně to z ní sálá :wink:
také se těším jak si zaplavu a nejvíc se těším na relaxaci na konci :grinning:
27. led 2010 v 09:30  • Odpověz
jani tak to nevim zda mluvime o te same ja jaksi zapoměla jmeno :slight_smile: ale žadnou relaxaci na konci jsme neměly :frowning2:
27. led 2010 v 09:33  • Odpověz
ahojky holky..teda to vás bude na plavču :slight_smile:
jani tuhle asi neznáš, ona říkala že cvičí s těhulkama poprvé....:slight_smile:
tak si to hezky užijte....já půjdu na balony a pak do města..a ve tři jdeme s manželem k sestře od zubaře na vyčištění zubního kamene....a pak na velký nákup protože takhle vyjedený jsme už dlouho nebyli :D
27. led 2010 v 10:51  • Odpověz
ahoj semy ja sem na to cvičo ani nevolala pujdu jen na plavaní :slight_smile: ta ksi to tam hezky užij
27. led 2010 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.