• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj medi..tak jo :slight_smile: tak ty si užij plavčo :slight_smile:
27. led 2010 v 11:04  • Odpověz
jj děkuju :slight_smile: ja sem ted vyluxovala a pujdu si za chvilu dělat oběd a pak se asi pujdu projit
27. led 2010 v 11:19  • Odpověz
huráá..tak jsem teď volala na výsledek tý moči a je to v pořádku :slight_smile:))
27. led 2010 v 11:20  • Odpověz
tak to je dobře :slight_smile: tak gratulace :slight_smile:
27. led 2010 v 11:53  • Odpověz
děkuju :slight_smile:
tak jsem si udělala oběd a za půl hodky vyrazím na cvičení...
27. led 2010 v 11:59  • Odpověz
ahojky, je to taková štíhlá vysoká na krátko ostříhaná blondýna? ona mi také říkala, že těhu plavání dělá poprvé, že spíš učila vodní aerobik :slight_smile:
27. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jani, to je ona.. jen mi teda nepřišla tak vysoká :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Jo a jinak ahoj :slight_smile:
A jmenovala se Lucka..
27. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
aha tak ja sem na jmena blbka ale asi to tedy bude ona :slight_smile: ale fakt je to znat že necvičila těhule a že neni porodní asistentka jako jsme měly tamtu předtim :slight_smile: tato je takova fakt na ten aerobik ale není to špatne jen mě to občas přišlo pro těhuli naročne nebo pr mě když už jsem v poslednim tažení :grinning:
27. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
Medi, to se ani nedivim.. Já počítám, že v posledním tažení budu už jen ležet doma a hekat :grinning: Už toho někdy mam plný zuby teď..
27. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
A já jsem ode dneška v 8.měsíci, to snad není možný :sweat_smile:
27. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
no jo ardi letí to jako voda :slight_smile:
27. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
To je ale čachrování s tou mateřskou to je hrozne :frowning2:
27. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
Ahoj kočky :slight_smile:
Koukám,že dnes máte cvičící a plovoucí den,tak si to všechny hezky užijte a moc se nenamáhejte :wink: .
Ardi,teeeda tobě už se to taky pěkně rychle blíží,se nenaděješ a budeš maminka :slight_smile: .Hlavně se holky šetřete a spíš už jen odpočívejte. :slight_smile:
27. led 2010 v 15:04  • Odpověz
ahoj sluni a co ty jakpak se maš??už je nějaky pokrok??držím pěsti :slight_smile:
27. led 2010 v 15:09  • Odpověz
autor
ahoj medi,no čekáme na to schválení pojišťovny,zatím to ještě není,ale snad každým dnem už jo.V gennetu říkali tak 14dní,3týdny,tak uvidím.Pak oběhnu předoperační vyšetření,EKG a krev a začnu stimulovat injekčně.No bojim se toho,to je jasný,ale i tak to zkoušíme stále přirozeně.Co kdyby se na poslední chvíli zadařilo :wink: .Aspoň bysme ušetřili ty penízky za umělko na výbavičku.Tobě medi držím palečky,aby jsi měla porod rychlý a v dobrém na něj vzpomínala a aby to moc nebolelo.Já se teda porodu šíleně jednou bojim,ale tak snad to taky nějak dám :grinning: ,když to zvládly ty předemnou.
27. led 2010 v 15:19  • Odpověz
sluni děkuju ti za podporu snad to dopadne dobře a dotahnem to do konce a budem oba v pořádku take mam trochu strach ale snad to dame :slight_smile:
tobě drim pěstičky at se zadaří a měj pozitivní myšlení a bude to ok :slight_smile:
27. led 2010 v 15:25  • Odpověz
autor
Díky medi,budu se snažit a už se těším až nám tady nahlásíš tu krásnou zprávičku :slight_smile: Opatruj se.
27. led 2010 v 15:28  • Odpověz
děkuju určo dam vědit :slight_smile:
27. led 2010 v 15:34  • Odpověz
ahoj holky, nemám moc náladu, jsem dneska hrozně unavená, a zítra jedu na gyndu pro antibiotika, ta mikrobiologie nedopadla dobře takže to musíme přeléčit, takže asi tak
27. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem po tom posilování ve vodě nějaká zmlácená a to bych měla ještě žehlit a trošku uklízet, protože na víkend přijede tchyně.
Ráda jsem vás poznala a doufám, že se ještě setkáme.
27. led 2010 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj holky to je venku ale nadělení co??
Ali:nebud smutná bude lepe držím pěsti :slight_smile:
jani:take sem tě ráda poznala a určo se doufam někdy jestě potkáme
semy jak bylo na cviču a kolik vas tam bylo???Ta kamarádka jak měla rodit víš tak mi dnes rani přišla sms že se ji dnes ranoi narodila holčička ta se ale ma :slight_smile:
28. led 2010 v 09:08  • Odpověz
Dobré ranko holky....
medi tak to je super že má holčička, moc jí gratuluju....no jak říkáš, ta se má že to má za sebou :wink:

jinak cvičení včera bylo pro mě V.I.P :grinning: byla jsem tam totiž sma, nechápu jak je to kožný ale nikdo jiný nepřišel :sweat_smile: ale i tak se mnou normálně cvičila..:slight_smile:
a jaký bylo včera plavání?..zase takový jako minule?...vzala tu hudbu jak minule říkala?
28. led 2010 v 10:36  • Odpověz
ali to mě mrzí že musíš brát antibiotika....:frowning2: tak snad se to tím už podaří přeléčit....
28. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Jinak ten sníh je hnus..ještě že nikam nemusím....Já chci jaroooooooooooooooooooooo
28. led 2010 v 10:43  • Odpověz
semy tak mi řekni jak mohlo byt plno když jsi tam nakonec byla sama?? :slight_smile: to je děs !!!sem tam měla zavolat ale i tak sem toho po tom plavču měla dost tak radší že jsem nešla :slight_smile:
plavčo bylo stejný jako minule hudba nebyla
28. led 2010 v 10:46  • Odpověz
medi oni byli normálně objednaný, říkala že ještě musela odříkat a ani už té poslední neíkala ať to třeba ještě zkusí , že právě bylo tolik plno...ale prost nikdo nedorazil a ani se neomluvil.....
28. led 2010 v 10:47  • Odpověz
To je pak naprd a zodpovědnost tedy na hovínko!!!!tak se mají alespon omluvit ne!!!ale to je jedno :slight_smile: tak hlavně že jsi si zacvičila a měla jsi to jen pro sebe :grinning:
28. led 2010 v 11:01  • Odpověz
nopřesně..nechápu že se ani neomluví.....no měla..akorát to bylo zvláštní jak pořád jen koukala na mě :grinning:
28. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.