• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no jo no ale alespon že to nezrušila
28. led 2010 v 11:07  • Odpověz
pěkné dopoledne holky, koukám že proběhlo další seznámení v rámci diskuze
28. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak mam za sebou zubaře a myslela jsem, že naposled, ale protože mi krvácejí dásně, tak mi ještě nemohla dát plombu na trvalo, tak půjdu zas po šestinedělí a pak snad už bude klid.. No a jak jinak, říkali mi, jak mam velikej pupek :grinning:
Medi, tak už porodila, jo? To je ta holčina, co byla i na plavču? A ty teda včera nic? :slight_smile:
Hele, já bych spíš řekla, že na tom cvičení psaly automaticky, ty co byly minule, aniž byste o tom věděly ne? Protože jinak je divný, že by nikdo bez omlouvy nedorazil.
Jani, taky jsem tě ráda poznala a zas někdy ve vodě.. a nebo třeba i na suchu :slight_smile:
Nechcete jít někdo na plavčo v pondělí? Já ve středu nemůžu..
Jo a dneska volali, že na nás čeká kočárek :slight_smile:
Jdu makat, mam sice dovolenou, ale musim připravovat vše na předání a chci jí to dopodrobna sepsat, ať s ní pak mam co nejmíň práce :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
ahoj ardi...
no myslím že napsaný od předtím nebyli, protože já když tam volala tak jsem se normálně nahlásila a to bymě řekla že už jsem napsaná....je to divný no...
já v pondělí na plavčo ne, protože mě manžel v úterý odjíždí na 4denní služebku tak si ho budu chtít ještě užít až přijde z práce.....tak půjdu asi ve středu..i dkyž ještě nevím..uvidím :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
ali jj proběhlo seznamování :slight_smile:
ardi:jj to je ta holčina co měla velký pupek tak už porodila :slight_smile: a ja nic :frowning2: ale dnes mi je tak nějak divně třeba to přijde uvidime
na plavčo sem se nahlasila na tu středu pže v pondělí mam byt na druhou hodku na kontrole a pak jestli to pujde a budu stihat bych šla od tří na cvičo v nemocnici ale uvidim jak mi bude a jestli budu cela :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
mediaby jsi na cvičení hned neporodila :wink: ale to nehrozí viď :slight_smile:
já právě ještě nevím jestli se mě chce do bazénu teď...ještě v tý zimě, že si musím pak tak dlouho vlasy sušit ..asi jsem lenoch :grinning: no ještě uvidím..zas tím že budu sama doma tak bych se aspoň zabavila, takže se asi přemluvím a ve středu půjdu....
28. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
neboj medi taky se dočkáš :slight_smile: stopro
28. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
semy ty lenochu víš jak se to říka když se ti nechce přemoc se a bude ti lepe
ali ja vim :slight_smile: už je ti lepe??
28. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
medi...spíš hůř, byla sem si dneska pro recept a pro výsledky takže mi není nic moc, vzala jsem si na dnešek dovču
28. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
a něco tě bolí nebo tak??nebo spíše z toho nalezu apod??
28. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
no obojí, tak se to dneska nějak sešlo tak chci zůstat doma a bej v klidu
28. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Tak se drž bude lepe a nesmutni :slight_smile: vím že je to těžke ale bude dobře!!!!a co dělaš??
28. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
medi...já tohle vím, to že člověk občas smutní je normální reakce organismu, kdybych byla furt v pohodě tak bych asi nebyla normální :wink:
vařím ted polívku a za chvílu se půjdu projít se psem
28. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
jj však v poho sem chtěla napsat jen něco hezkeho ale vím že to nejde být stale vesela :slight_smile:
jakou dělaš polívku??mě se ven nechce furt tam sněží tak sem zalezla doma :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
tady ted nesněží, no dělám vývar, koupila jsem nějaký vepřový kosti a pak normálně mrkev, celer petržel a hrášek :slight_smile: to je záruka že to bude dobrý
28. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
hm tak to určo bude dobrý ja nevěděla co udělat tak sem dala vařit těstoviny a udělala sýrovou omačku s pažitkou a zbaštila to a jsem jak soudek :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
to věřím, já dneska ještě nic nejedla tak se na tu polívku docela těším, doufám že mi pak zas nebude blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
snad ne určo ti bude jen lepe po ni spiše ti bude blbě když se nenajíš :frowning2:
28. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
no mě je ted tři dny právě blbě když se najím :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sem na jogurtech a zelenině nejvíc, to mi nic nedělá
28. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
hm to je ale divne ne?
28. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
asi po tom utroši nebo sem těhotná
28. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
ali mě děláš chutě s tou polívkou :slight_smile:
já jsem měla těstoviny se strouhaným tvarohem....:slight_smile:
tak at je ti brzy lépe...a ví se od čeho to je že je ti špatně po jídle?...kolikátý DC vlastně jsi?
28. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
27DC a já myslím že to mám po tom utroši
28. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
tak držím pěsti ať je to to druhé :slight_smile:))
28. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
hmm no ted je to takový komplikovaný, asi by bylo lepší kdyby nebylo
28. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
ali tak uvidiš nech to plavat a uvidiš co se z toho vyklube ale vim že jak je člověku blblě tak to stoji za prd :frowning2:
28. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
stejně nic jinýho dělat nemůžu
28. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
no když potřebuješ přeléčovat tu infekci tak je to horší kombinace..ale určitě by se to zvládlo i tak ne?....a neuděláš si už testík?...nebo to chceš nechat?
28. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
je brzo, měla sem ovulaci až 17DC, do soboty beru utrogestan, pak se uvidí
28. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
tak to jo, když jsi měla tak dlouho ovulku...:slight_smile:
28. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.