• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no u mě je to relativně normální stav mít jí 17DC
28. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
no tak jsem zvědavá jak to s tebou dopadne :slight_smile: určitě nakonec co nejlépe :slight_smile:
28. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
Zdar žienky,
dlho som vás nebola pozrieť... akosi mám niekedy dni a týždne, že nič nestíham :sunglasses: Malá rastie ako z vody, strašne rýchlo to ubieha....

Vidím, že medi to má už za pár dní, tak držím moc palčeky, aby všetko dobre dopadlo.... tie posledné dni sú fakt náročné.....
28. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
Hezké poledne :slight_smile:
aki to věřím že to letí s malou :slight_smile:

medi tak, co zatím nic?
29. led 2010 v 11:52  • Odpověz
ahojik aki tak to si hezky užívate co??
semy stále nic :frowning2: ale už bych to brala :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
ahoj medi..:slight_smile: tak to zkus nějak podpořit..třeba dej nohy nahoru..víš že to říkala na té rehabilitaci že to pomáhá :wink:
29. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
no ja to nebudu zatim nějak hrotit chtěla bych mit toho svýho dr u porodu a ten je do neděle na dovče tak do pondělí mu necham a druhý TP mam 3.2. tak to mu take necham a pak jestli nepujde tak si myslim že mu se da tak tyden a pak by ho chtěl asi vyvolat ale to už ja začnu něco dělat :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
tak jo..takže příští týden je jasný :wink:
29. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
no ale kdyby chtěl jit ven už ted tak mi to fakt neva ale ten přiští týden by to bylo už jako opravdu dobrý pže mama začina strašit jede totoiž od 12 teho pryč tak včera bulila že kdybych rodila až potom třetím unoru tak že by ho nemusela vidět apod :frowning2: no histerie :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
no tak uvidíš :slight_smile:

tak mě přišla zásilka z Brumly..hromada oblečků :dizzy_face: takže tímhle končíme s nakupováním :slight_smile: jsem zvědavá jak odolám :grinning:
29. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
semy tak nafotit a dat do albíčka :slight_smile:
ja ted byla venku se psem sem se dokopala a bylo to moooc přijemne a ted mam nukáni si jit pro něco dobrého do cukrárny ale nebudu hřešit
29. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
tak už to mám v albíčku :slight_smile:))
29. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
jdu juknout :slight_smile:
29. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
ju semy mooc hezke věcičky koukam že jsi hodně ulitla na sobiky co?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
no my to máme spojený s autem..SAAB, a v každém saabu musí být aspoň jeden plyšový sob který ho stráží...no my jich máme v autě asi 15 :grinning: :grinning: a celkově je máme rádi..takže všude na čem je sobík je dobré :grinning:
29. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
tak to je hezky :slight_smile:
29. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj, dneska jsme byli na tom focení, zatím máme jen neupravené náhledy, tak jsem hodila pár na ukázku do alba. Za pár dní budem mít upravené, tak je pak někam hodím všechny.. Od rána jsem se nezastavila, tak jdu do pelechu, dočtu zítra.. Dobrou
29. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
ahoj holky, ty fotky ardi jsou fkt moc krásný, moc vám to tam sluší a hlavně tobě :wink:

já jsem ted pod vlivem, dneska, teda spíš včera byl strašně špatný den :frowning2: :cry: matějův dědeček má rakovinu a není na tom moc dobře, táovi se rozbilo auto a je nemocnej a večer mi volala máma že jí přepadli v práci :frowning2: :cry: musela sem se krapet opít, otupit smysly, ozvu se...
30. led 2010 ve 04:15  • Odpověz
Dobré ranko...
ali to je mě strašně moc líto...:frowning2: takový smůly najednou....no co říct....drž se :wink:

ardi fotky jsou moc pěkný :slight_smile:)) koukám že jsi odvážně měla přes sebe jen látku :wink:
30. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky
ali mrzí mě co se stale drž se bude lepe a dostan to ze sebe at to nedusíš!!!
ardi fotečky opravdu moooc pěkne :slight_smile:
ja sem nemohla zas v noci spat zdají se mi sny o porodu atd :slight_smile:
30. led 2010 v 10:08  • Odpověz
ahoj medi...
já se teď v noci pořád budím...takže toho taky moc nenaspím....dneska jsem taková jak praštěná....ani nemám do ničeho chuť....manžel je na školení a přijede až tak okolo druhé hodiny....
30. led 2010 v 10:15  • Odpověz
semy a bude huř :slight_smile: ja dnes od rana litam venku a blbli jsme s manžou ve sněhu ted se pujdem napapat a ja pak pujdu k tatoj
30. led 2010 v 11:14  • Odpověz
medi no to je mě jasný :grinning:
tak jste si užili sněhu :slight_smile:
já skenuju diáky a ještě peču takový lehký koláč....
30. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Nazdárek,
Ardi máte skutočne nádherné fotečky, ja bohužiaľ nič také nemám a mrzí ma to... myslím si, že to je skutočne krásna pamiatka na toto obdobie...ono sa to nechce človeku veriť, ale fakt sa tie pocity z tehotenstva postupne vytrácajú, až si človek zistí o pár rokov, že so toho ani moc nepamätá...

Medi pôrodu sa neboj, ono keď to začne, nebudeš mať čas ani o tom moc premýšlať...ten čas pritom akosi rýchlo ubieha, nato, že len dýchaš a sprchuješ sa :wink: Teraz s odstupom času mi to príde, že som vlastne ja nerobila nič, ono je to všetko na mimču a na lekároch... to moje záverečné tlačenie trvalo 30 min, takže vlastne žiadna makačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Inak nasnežilo tu riadne, poviem vám, že chodiť na prechádzku von s kočíkom, je ako prechádzať sa oproti snežnému delu... nikam nedojdem...ale inak si to užívam, rozhodla som sa naučiť bežkovať, tak teraz behám po obchodoch a bazároch a hĺadám niečo pre seba, a o rok budem malú ťahať v sánkach za sebou :grinning:
30. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
aknom:ahojik díky za podporu snad ten porod nebude tak hrozný :slight_smile: spiše už se těšim ale na druhou stranu mi bude smutno po bříšku a jak mi nikdo nebude kopat zevnitř :frowning2: ale zase budu mit ten poklad u sebe
31. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky teda tady to nějak vázne :frowning2: ja nemužu spat a asi uz nepujdu
1. únor 2010 v 06:42  • Odpověz
Ahoj holky,

jak se máte?
Ardi: super fotečky, fakt paráda, moc Vám to sluší

My jsme včera slavili opožděně Filipovy druhé narozeniny, to je hrůza, jak rychle ty dva roky utekly, až se mi tomu nechce moc věřit :slight_smile:
Medi: Tobě ten porod už klepe na dveře, ale bude to v pohodě, neboj, je to holt porod a tak to bolí, ale ten pocit, když Ti toho broučka přiloží na bříško a hned na vše zlé zapomeneš :wink:
1. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahoj, jdu vás jen pozdravit, poslední dva týdny v práci asi budou i ty nejnáročnější, tak se sem moc nedostanu.. Vůbec si neumím představit, že skončím a že to nějak bude fungovat dál.. no spíš se bojím, že moc nebude :unamused:
Medi, až to bude, dáš vědět smskou? Držim palce, ať už to dlouho netrvá a ať tě Honzík moc netrápí..
1. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky, Ardi krasny fotky. Tak sem kazdy den nakukuji a cekam az se tady od Medi objevi vzkaz "jedu rodit" :slight_smile: Drzim moc palce, at to jde rychle a prirozenou cestou!!! My byli v sobotu nakupovat, tak jsem rada, ze jsme s tim vsim trochu hnuli. Koupili jsme kocar, autosedacku+isofix baze, komodu - ted jen na ni vyresit prebalovak :slight_smile: A mame vymalovano v loznici. Jsem v patek uklizela po malirich a pak me pekne bolelo bricho. V nedeli udelal manza vepr.panenku na sipkove omacce a knedlickovou polivku, jeste nam zbylo ale ja dostala chut na palacinky s mamcinou rybizovkou, tak jsem si je ted udelala :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj lerak, a jakej kočárek máte?
Semy, volali mi z nemocnice, že cvičení teď 2 týdny nebude, že je nemocná.. Nevím, jestlis tam nechávala číslo, tak to radši hlásím.. Ten přespříští týden si mam zavolat, jestli už to bude.
1. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.