• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahojky
ardi děkuju za zprávu, te´d zi ani nevím jestli jsem hlásila číslo....ještě že tobě zavolali .-)
tak půjdu jen ve středu no...a do bazénu nepůjdu, se mě vůbec nechce....
koukám že jseš samá práce co :slight_smile:
medi taky držím pěstí :slight_smile:))
1. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj holky tak ja se hlasim že jsem po kontrole a že to nebude asi dlouho trvat a malej bude na světě :slight_smile: od noci mam kontrakce sice nepravidelne ale jsou
a kdyby se to do středy nepohnulo tak mam ve středu ráno v 7 hod nástup a vyvolají mi porod abych se prý netrápila :slight_smile: jsou vtipný!!!jinak hlenová zátka pomalu odchází trochu krve a hnědeho hlenu ale prý to je ok tak na mě myslete a jinak dokud to pujde tak tu budu a když tu nebudu a malej bude už na světě pisnu ardilce :slight_smile: myslete prosím na nás at jsme oba v pořádku a zvládneme to díky moc!!!!
1. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
medi.....moc a moc držím palce at to jde dobře a ty se moc netrápíš, al eza chvilinku budeš mít malého u sebe :dizzy_face: DRŽ SE!!!! a myslím na tebe :wink:
1. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
ali děkuju ti :slight_smile: snad to pujde rychle už aby byl venku jinak odhad váhy mame asi 3300 g tak snad to macek nebude :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
tak to je dobře, no hlavně aby tě fakt dlouho netrápil :wink:
1. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
jé medi tak přeju a´t to jde rychle a co nejdřív :slight_smile:)) myslím na tebe....:slight_smile:
1. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
Medi, držím pěsti.. Tyjo, tak už to bude :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
holky díky všem no zatim to vypada dobře jen aby se to rozjelo a když ne tak středa to jisti a snad po tabletce na vyvoláni by to bylo do večera vše ok a malej na světě asi bych nepřežila dostat tabletku na vyvolání a pak rodit až druhy den :frowning2:
1. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
medi neboj, určitě jí ani nebudeš potřebovat....:slight_smile:
já to tipuju na zítřejší ráno :wink:
1. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
medi...neboj, když už máš kontrakce sama tak to bude dobrý :wink:
1. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
no takw doufam že to nebude potřeba ale už aby to bylo :slight_smile: docela se těšim až ho uvidim a bude s nama snad to vše zvladnem
1. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
ahoj Medi, no to jsou ale super zprávičky, tak ve středu nejdéle, tak Ti přeju, aby to bylo bez toho vyvolání. Jsou i jiné přirozené metody, jak urychlit porod :slight_smile: ale pokud píšeš, že už Ti odchází zátka, tak to klidně může být i během dvou dnů, já to tak měla, v pátek to začalo a v neděli byl malý na světě
1. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
jani děkuju za podporu snad to bude ok a pujde to samo :slight_smile: přirozene metody mysliš jake??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
tak tady to vypadá že se asi rodí :wink: medi držím palečky a malej bude mít krásnáý datum jestli vykoukne na svět už dneska :wink:
2. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
ali smolik pacholik jsem stale doma a už bych to měla nejradš za sebou ale tomu našemu prckovi se prostě nechce :frowning2: tak to vidim na zitra na to vyvoláni :frowning2:
2. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
hmm škoda, a kontrakce teda už nemáš?
2. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
v noci byli po 10 min ted je to každej pes jina ves :frowning2:
2. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
neboj...už se to blíží :wink: :wink:
2. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
jj už jo snad to bude vše ok musm myslet pozitivně jinak se asi zblaznim :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj, tak jsem tu z utz a vše v pořádku. Prcek je hlavou dolů, váha přibližně 1800 g, termín + - odpovídá, takže ten apríl by mohl klapnout :slight_smile: Dostala jsem papír na mateřskou, takže 16.2. nastupuju.
Medi, to jsou nervy, co? Myslím na tebe, určitě to stihne sám od sebe :slight_smile:
Já měla šílenou noc, skoro jsem nespala, tak si jdu lehnout..
2. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
ahoj holky..:slight_smile:
medi neboj, za chvíli to bude :wink:
ardi gratuluju ke kontrole..toto letí, už nastupuješ na mateřskou....

já jsem teď doma "opuštěná"..manžel odjel na služebku do holandska a vrátí se v pátek, tak je mě smutno už teď...co nadělám no...
2. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
ardi gratuluji ke kontrole to bude prcek ne?mi měli ted odhad 3300 g tak doufam že nebude vice :frowning2:
a snad se to rozjede
semy nesmutni zase se vráti :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
medi snažím se ale moc to nejde....se o něj bojím, ayb se něco na cestě nestalo....a vrátil se mě v pořádku...mám o něj strach normálně, no natož teď v těhu....takže už aby byl doma u nás :slight_smile:

nad náma tu něco vrtají a to je šílený, jak se to nese tím panelem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
jasně to chapu take mam vždy strach ale neboj bude to ok
2. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj Medi,

vím, že je to náročné, ale už se to asi opravdu blíží. Už jste vyzkoušeli ty přirozené metody vypuzování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mně začaly kontrakce v neděli v noci, do oběda byly asi tak co 10min, na monitoru nebylo vůbec nic vidět, otevřená pro špičku prstu a poslali mě domů. Jenže doma to bylo ještě horší, intervaly se zkracovaly a když jsme v 16:45 přijeli do porodnice, tak už jsem byla na 4 prsty a Filip se narodil v 19h. Neházej flintu do žita, je to na dobré cestě.
2. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Medi: a chůze do schodů a ze schodů dělá také divy :grinning:
2. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
Semy: nechce se Ti jít zítra na těhu plavčo? Stáňa to už asi nestihne, Ardilka říkala, že to asi také nestihne, já bych šla, ale zatím tam jsem já a ještě jedna holka, co si to se mnou zamlouvala, ale to je pořád málo. Když budeme tři, bude se plavat jinak ne.
2. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
jani ne, mě se teďka nechce na plavání..snad příští týden...:slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
Ahojky, fuj, tak dnes zubar. Ted uz jen ten porod :slight_smile: Medi moc drzim palce at to netrva dlouho a nemusis jit na vyvolani. Ardi gratuluju ze je mrnousek hlavou dole, ja jdu do poradny ve ctvrtek, tak jsem zvedava. No, ale me tam toho stejne moc nereknou, ani vahu ani miru. Kocar mame Brio.
2. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
Hm, tak koukám, že Stáňa už se neukázala, na únorovkách psala naposled ve 2, že má kontrakce po 5 min. Tak teda netvrpělivě čekám, až pípne sms :slight_smile:
2. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.