• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj holky,
Ardi: plavat jsem byla, bylo to moc fajn, ale byly jsme tam jen dvě, já a ta Klára co byla s námi, když s námi ještě plavala Stáňa, jsem domluvená i na příští středu, tak budeme rády, když se přidáš
jinak netrpělivě čekám na nějaké fotečky prvního miminka v naší diskuzi, jsem hrozně zvědavá :wink:
nějak to letí, dnes jsem si uvědomila, že vlastně to už mohou být jenom třeba dva měsíce a mrňous bude mezi námi
dala jsem si bojový úkol odplenkovat Filipa, ať mám jen jednoho cvrčka na přebalování :grinning:
4. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Tak jo, já se tam na příští středu nahlásim.. abych to stihla vůbec vyplavat tu permici :slight_smile:
Taky se moc těším na fotky Honzíka :slight_smile:
Jani, tak to držím palce, ať se to podaří.
4. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Tak náhlášeno, jsme tam na středu tři :slight_smile: A já jedu do Prahy pro fotky a kočárek, pá :slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky, tak se hlasim z postele. Vcera poradna, prcek hlavou dolu, ale napechovanej u vchodu, hlavicka naleha, musim lezet nejlepe s polstarem pod zadkem. Bricho tvrdy, cipek kratsi. Chjo. Do toho mam strevni chripku, boli me cely telo a litam na wc. At je vam lip.
5. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

lerak to je mě líto..tak snad prcek přestane tlačit a poslušně tam zůstane až do konce....tak jen vydržet :wink:
Jani tobě přeju hodně štěstí při odplínkování, když budeš důsledná a trpělivá tak se určitě podaří... :wink:
5. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj, tak jsme dneska vyzvedli ty fotky, do IP jsem poslala odkaz na rajče, kde jsou všechny. Jestli jsem zapomněla na někoho, kdo by chtěl mrknout, tak se připomeňte.
Kočárek už je taky doma, je úžasnej.. fotky dodám zítra, dneska toho mam dost a jdu chrnět, pa
Jo a psala Stáňa, že zítra by měli jít domů a že podá info co nejdříve :slight_smile:
5. únor 2010 ve 23:33  • Odpověz
Tak jsem nakonec přihodila provizorní fotky kočárku, udělám pak nějaký lepší.. Dobrou
5. únor 2010 ve 23:43  • Odpověz
Ahojky holky,
Ardi: super fotečky, díky za odkaz, moc se vám povedly a strašně vám to sluší
jéé, tak to je super, že už bude Stáňa doma s Honzíkem, už se moc těším na fotečky
6. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
hezké sobotní dopoledne :slight_smile:
ardi krásný fotky :slight_smile:) moc vám to oběma sluší :slight_smile:)
tak paráda že Stáňu s Honzíkem už pustí :slight_smile: tak se těším na povídání a fotečky :slight_smile:
já si užívám manžela když se mě navečer konečně vrátil ze služebky...a dneska si přijeli pro králíky, tak už máme jen Koudíčka.....ale byli z nich hotový, jak paní tak dcera, tak určitě budou v obrých rukou....:slight_smile:
6. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
ahoj holky, ardi ty fotečky jsou fakt moc pěkný a strašně vám to sluší :wink:
6. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
Ahoj ardi,děkuji za odkaz,fotečky máte opravdu krásný a moc vám to sluší.Moc se těším na fotku toho vašeho fešáka,co nosíš zatím v bříšku :wink:.Krásný :slight_smile:
Přeji jinak všem krásný víkend a zítra načíhnu,zda už se objeví Stáňa.Pa
6. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
ähojik jdu vas jen pozdravit nedočitam alespon ne dnes přišli jse dnes z porodnice malej je užasnej až to pujde napisam vice :slight_smile: a dam fotečky
6. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
autor
Ahoj medi,vítej opět doma.Tak vás pustili už dnes?To je dobře.Ještě jednou moc gratuluji k narození malého a přeji hodně štěstíčka a zdravíčka.Už se těšíme s holkama na fotečky.Užívej mamino :slight_smile:
6. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
holky jen sem vas zběžně dočetla děkuju vam za gratulace a podporu.
jinak co se týče porodu tak jak jste psaly byla to rychlovka
uživala sem si sice doma dva dny ale 2.2. ráno jsem jestě tady nakukovala doma uklidila a kolem pul jedný vola manžel jak je a ja že kontra po 5 min ale jak kdy a pak že nic a on že jede dom kdyby nahodou no tak dorazil ja si mezitím dala vanu a pak jsme sledovali jak jdou kontrakce kolem pul pate jsme vyjeli do porodky v pět jsem byla na porodnici tam mě udělala PA monitor kde se kontra potvrdili a že prý se kouknem dovnitř tak si sahla dovnitř a řika teda tak to vidim poprvé snad po dlouhe době že jsem to vzala hakem že jsem na 8 prstu
Tak nasledovalo převlect manža šel do auta pro tašku take se převlekl a šlo se na porodni box...
Pak přišel dr pichl mě plodovku jestě jeden monitor a pak PA řekla že budou větší kontrakce tak at je prodýcham a chodim aby malej sestoupil a že na ti pujdem v 18:50.
No pak to bylo docela krušne ale vydržrla sem do toho času pak přisla a začala mi pomalu pomahat aby malej mohl na svět a manža takte.Pak přišel dr a už to jelo jedna kontra za druhou PA za hlavou mě držela do sedu a pomahala tlačit na břicho abych nemusela vynaložit takovou silu,Největší zahul byla hlavička a pak jak sem slyšela že ramínko je venku a ručka take tak jsem si oddychla a pak už to šlo raz na raz ...malej byl na světe v 19.16 a byl to ten nejkrásnější pocit!!!!!
Co se týče placenty tak tu mi dr jen vytahl o te nevim že jsem porodila ale to šití stálo za to ale i to se dalo přežit a stálo to za to!!!Maleho hned prohledli vše ok mame se k světu a snad vše budeme zvladat tak jak to pujde!!-Jen jsme se těšili už dom doma je doma
Doufam že jsem vas tim moc nezahltila a že jsem vas tim neotravovala
7. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
jinak jedna fotečka pro ukazku v albu
7. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
ahoj Medi..Honzíček je úúúúúúúžasný nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc se vám povedl :wink:
díky za popis porodu, určitě neotravuješ, jsme byli zvědavý jak ti to probíhalo.....ale je vidět že jsi to pěkně zvládla, jseš šikulka i manžel :slight_smile:
Tak si užívej s malým a ať všecko jde jak má :slight_smile:
7. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj Stáni, také se připojuji ke gratulaci, Honzíček je nádherný, tak ať vám dělá jen radost a je hlavně zdravý.
Jinak ten porod jsme měli skoro stejně, já jsem také přetrpěla celý den doma až do půl páté a potom se Filip narodil v 19:07 :slight_smile:
Ještě se chci zeptat, poraď, co se ti v porodnici osvědčilo a co by se Ti hodilo, ale co jsi neměla. To víš, musíme si už také chystat tašku do porodnice :wink:
7. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
Ahoj Stáňo,
malej je opravdu úžasnej,takový sladký a spokojený miminko.
Tak ať krásně a ve zdraví roste a přesně jak píše Janča,ať vám dělá jen samou radost. :slight_smile:
7. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
Stáni, ten je krásnej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Fakt uplně nádherný miminko a těch vlásků :slight_smile: A porod si měla parádní.to bych taky brala :slight_smile: Tak ať se má krásně na světě a budu se těšim, až nám ho někdy třeba na nějakém srazu ukážeš :slight_smile: Tak teď je to na mě, abych dodala kamaráda.. už aby to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj holky díky moc za pochvaly :slight_smile: šlo to rychle a docela to bylo i v pohodě!!!
jinak Jani co s sebou ja měla tak nějaka vše co se kde piše jen sem nevyužila svoje košile každý den mate čistou od nich a ani župan jsem nevyužila! jelikož jsem měla nadst. pokoj tak sem nikam nechodila ale asi bych ho s sebou vzala...a co se mi osvědčilo jsou ty papírové utěrky jak jsou do kuchyně těmi jsem se otirala po sprše abycj se nedřela ručnikem :slight_smile:
jinak se na sraz určitě dostavime jak to pujde :slight_smile:
7. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
Stáni: díky, ty utěrky už mám napsané a s těmi košilemi si to ještě pamatuji :slight_smile: Nějak se mi už ty porodní pocity vracejí, to bude ještě zajímavé :grinning: Můžeš mi říct, kolik se teď platí za nadstandard, také jsem o něm naposled uvažovala, ale byl plný.
7. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
jani za nadstansart nevim kolik se plati ja ho neplatila
7. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
:grinning: škoda, budu si tam asi muset zavolat
7. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Jani, nadstandard je za 350 Kč/den a ten, kde s tebou může přespávat i manžel 700 Kč/den, aspoň to mají na stránkách, tak by to tak být mělo.. Taky ho chci, když bude volno.. ale ten bez manžela.
7. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
7. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
ardi jj nechali jsme ho blejskonout byla to nějaka jejich akce :slight_smile:
7. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
A některý jsou vyfocený s maminama, některý sami.. to se tě ptali? Já myslela, že fotěj všechny mimča :slight_smile:
7. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
Ardi: díky za info, já jsem při Filipovi spíš uvažovala o tom s manželem, že bych to asi všechno lépe zvládala, ale teď to už stejně nepůjde, bude muset být doma s Filipem
minule jsem byla na normálním dvoulůžkovém pokoji a byla to pohoda, pokud se teda pobyt v porodnici dá pohodou nazvat :grinning: , měla jsem tam super spolubydlící a alespoň jsem viděla, že je na tom stejně jako já, že má mimčo podobné problémy atp.
7. únor 2010 ve 23:16  • Odpověz
Dobré ranko .-)
Taky bych chtěla nadstandart jestli bude volný :slight_smile:
Jak se všechny máte?.....mě se dneska do ničeho nechce....mám od večera nějakou divnou náladu..nebylo mě včera moc dobře a měla jsem nějak strach o mimi..ale večer kopalo, tak snad je to v pořádku....několikrát denně zkouším poslouchat tím stetoskopem ale pořád nic neslyším, ani manžel..jebnom žbluňkání :D
8. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj Semy: my se máme dobře, malej v břišku kope jako divej, mám pocit, že se tam asi otáčí nebo zkouší jak pevnou mám břišní stěnu, jestli by to nešlo ještě trošku roztáhnout
Ardi: nevím, jak to bude ve středu s plavčem, šla bych moc ráda, ale Filip má rýmu a kluci asi nepůjdou plavat a já sama neřídím a nechci, aby Viktor musel malého dvakrát zbytečně oblékat, když by mě tam vezl a když by pro mě přijel a autobusy nejedou
8. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.