• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj, já zas nestíhám, jedu na další školení, ale už na poslední.. Tenhle týden toho bude hodně, ale pak už pohodička :slight_smile:
Semy, pokud vím, tak na stetoskop je moc brzo, to by mělo být slyšet až tak nejdřív od 24tt nebo i později, co jsem četla..
Takový divný nálady jsem mívala taky a strach, určitě je vše ok :slight_smile:
Jo a já musim porodit do 26.3., protože jinak odjedou všichni kamarádi do Alp a Honza by neměl s kým slavit.. a vracej se až 4.4. a tak dlouho čekat nechci :slight_smile: Nějaké rady, jak to zařídit? :grinning:
Tak já jedu, zatim pa, s některými ve středu na plavču
8. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
ahoj holky, moc gratuluju k honzíkovi, je to krasavec a je fajn že porod byl rychlovka :dizzy_face: :wink:
8. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
ardi já právě četla že te´d už by to mohlo jít slyšet....já bych nejradši koupila ten angelsounds.....ale kdyby nebyl tak drahý :frowning2:
ardi tak jedině pak předtím hodně chodit do schodů a podobně...a říkala cvičitelka minule že i na konci když ležíme s nohama na míči tak že když se takhle leží dlouho že se může předčasně porodt :grinning: tak to můžeš vyzkoušet :grinning:
8. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
tak jsme se teď dohodli s manželem že přeci jen koupíme ten angelsounds :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
ali tam nám teď psala švagrová slovenská jak jí každý chválí šátek s vážkama :wink:
8. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
semy tak to jsem ráda :slight_smile:
8. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
jo a mnažel měl te´d poprvé kravatu na služebce, tak jsem mu jí uvázala, takový ten klasický uzel...a říkal že se pořád povolovala :grinning: jak to klouže to hedvábí..tak budu muset vyzkoušet nějaký složitější uzel asi aby to neklouzalo..:slight_smile: nemáš nějaký na to vyzkoušený?
8. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
semy...jojo máme ale nevím jak se ted jmenuje, ale je fakt potřeba složitější uzel aby pěkně držela :wink:
8. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
no tak asi kouknu na netu nějaký nebo kdyby jsi si vzpoměla tak můžeš napsat :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
se zeptám matěje ale z hlavy to fakt nevypotim :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
jasn, v pohodě.....ono to nespěchá :slight_smile:))
8. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
jakpak se máte všechny?....
9. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
Ahojky, Medi malej je moc krasnej, eh, takovej rychlej porod zavidim. Ja dnes delam manzelovi vosi hnizda, ma narozky. Ale kdyz chvilku stojim, tak me picha bricho, tak to delam na etapy. Nic nezvladam. Rekla jsem si, ze do pristi kontroly (18.2.) nevystrcim paty z domu. Uz mame smontovanou postylku a kvuli mamce a brachovi co maji ted prijet jsem tam uz naaranzovala perinky atd. Kocka to tam ocmuchava, tak da alespon potom pokoj. Zjistila jsem, ze nejak blbe vidim, kouknu na posl. datum kdy jsem si brala cocky a malem me trefil slak, uz asi dva mesice pretahuji :slight_smile: A me se zdalo, ze mam na tech cockach nejakej bordel :slight_smile: Holky nevite, jestli se muze rodit s cockama? Asi ne, kvuli prip.cisari ze? Ale predstava ze rodim s brylemi je jeste horsi. A bez nich uvidim prd :frowning2: Vsechny se opatrujte.
9. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
ahoj lerak....já zas dneska dělala jablečnej koláč :slight_smile:
http://picasaweb.google.cz/lh/photo/Vj_fbd4hEDHzgRobboV-vg?feat=directlink

tak jak je to s čočkama nevím, ale myslím že spíš bez nich..i kvůli tomu tlaku který tam může vzniknout....
já mám naštěstí už po starostech po operaci očí :dizzy_face:
9. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Ahoj, tak mam chvilku klídek.. teda myslela jsem si, že mám než jsem si vzpomněla, že jsem zapomněla udělat něco do práce, co musí být dneska, tak se do toho musim za chvíli pustit.. Dneska tu celý den byla holčina, co nastupuje na moje místo a neuměla jsem si představit, jak jí to předám a uplně jsem se divila, jak rychle se chytá a ve všem se orientuje, takže paráda, nakonec fakt asi v pátek končím :slight_smile:
Lerak, s čočkama se zeptám kamarádky a dám vědět.
Dneska tu byl pán zaměřit vestavěnou skříň, musíme vybrat jednu ze 2 variant a do 2 týdnů by mohla být. Tak snad se dohodneme..
Semy, jdeš zítra na plavčo? Dneska dopoledne mi asi volali z nemocnice kvůli cvíču, aspoň myslim, ale bylo to skryté číslo, tak jsem nemohla volat zpátky. Tak nevim, jestli třeba nevolali, že to dneska bude, ale já stejně nemohla. V pondělí tam zavolám, jestli bude příští úterý..
9. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Ardi moc diky. Predstava, ze mi podavaji zakrvacenou kricici smouhu me nici :slight_smile: U nas v praci se to nakonec schrulo tak, ze zrusili mou pozici (je na me chystana vypoved-ale ted nemuzou) a ted jsem se dokonce dozvedela, ze byvaly gen.reditel co uz u firmy neni, zalozil jinou firmu a vsechny lidi si pretahl k sobe. Takze kdo vic co a jak by bylo. Takhle jsem v suchu doma. Kolac vypada lakave. Semy hned bych ho "zprasila" :slight_smile:
9. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
ardi volali ti asi opravdu z rehabilitace..mě volali taky, paní říkala že se to přesouvá narvalo na pondělí, že nějak čachrovali takže to bude už jen takhle, takže v pondělí od 16,00...ale až od 2tého nebo jak to vychází, jelikož prý má příští týden dovolenou...

lerak tak ještě že to dopadlo tak, že teď ti dát nemůžou výpověď....

ps:koláč je výborný :slight_smile:
9. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Semy, aha, no jo no, teď už mi to bude jedno.. Od 2ho? Nemyslíš 23ho?
9. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Teda 22ho je pondělí.
9. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Ardi jojo 22tého :slight_smile:

Jinak do bazénu dnes nejdu.....já asi budu chodit až bude trošku tepleji..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Dobré odpoledne :slight_smile:
Semy, tak to já už asi ne :grinning:
Dneska se flákám a odpočívám, ráno jsem měla docela hustý křeče, asi poslíčci, řekla bych :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zrovna mi volal kolega, že mi přivezl věci a je pod kopcem a že nevyjede, tak jsem musela sjet dolů, ale málem jsem nedošla do auta.. No myslím, že je dobře, že tenhle týden je poslední v práci. Ale pak to přešlo a už ok..
10. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím návrat z poradny. Vše v pořádku, malej roste jako divej, je asi o týden napřed podle jeho velikosti. Váhový odhad 1600-1700g. Trošku jsem se bála, protože mě už od víkendu pobolívá podbřišek, tak jsem měla obavy, jestli mi náhodou nehrozí předčasný porod. No, ulevilo se mi.
Šla bych na to plavčo, manžel je na cestě z Vimperka, jestli ho ukecám, aby mě tam dovezl, tak půjdu. Naposled jsem plavaly jen dvě a instruktorka to neřešila, že nejsme tři.
10. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
ardi no tak myslím že trak vbřeznu...to už hlásej tepleji...mě je i líto startovat ted auto v týhle zimě kvůli takovýmu kousku....a i to schnutí vlasů mě vadí no....takže až bude aspoň trošku tepleji tak to bude lepší...:slight_smile:
jo to je dobře že už děláš poslední týden..měla by jsi víc odpočívat ještě když máš takový křeče.....
10. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
ahoj Jani..tak to je cvalík teda že je tak napřed :slight_smile: a neposunuli ti termín teda?
10. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj Semy: no, podle dnešní velikosti by to odpovídalo už na 8.dubna, manžel je 11., tak bych pro něj měla alespoň vyřešenej dárek :grinning:
10. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
jé ty nmáš novou bříškatou fotečku..hezká :slight_smile:
no to by byl pěkný dárek..mě by se zas líbilo proodit 2.7. protože tomá narozeniny manželova sestra....:slight_smile:
10. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
Jani, já právě plavání zrušila, není mi nějak dobře, ráno ty bolesti, teď mě to pobolívalo zas a vůbec se nějak necejtim dobře, tak radši zůstanu doma.. Tak nevim, jestli to bude. Nahlásila jsem se na příští středu..
Jdu pustit psy před barák a zas si lehnu..
10. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Ahoj Ardi:
já jsem nakonec na plavčo také nešla, manžel přijel nastydlý a nechtělo se mi ho zase hnát ven a k tomu všemu dvakrát oblékat Filipa, když sama neřídím
ale na příští středu jsem se také nahlásila, tak snad nám to vyjde
10. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
Ardi a nemuzou to byt poslicci?
10. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
Lerak, jj, asi jo, psala jsem, že to budou asi oni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.