• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Tak jsme vybrali vestavěnou skříň, zítra jí zaplatím a objednám a za 2 týdny by mohla být :slight_smile: Pak konečně budu moct prát a bude to kam dávat než bude hotový pokojíček..
Jak jsem celej den odpočívala a pospávala, tak teď je mi fajn a vůbec se mi spát nechce, to jsem zvědavá, jak budu ráno vstávat :unamused:
10. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
Pardon, ja to cetla jen narychlo. Taky se povaluju, snazim se davat si polstar pod zadek, ale je to hrozne nepohodlny. Uz at je 18.2. a reknou me, ze je vse ok a budu moct zas delat veci jako driv a chodit ven. Taky se musim zeptat, kdy se mam jit zapsat do porodnice. Ardi setri se!!!
10. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz
Já už mam poslední dva pracovní dny a už ne moc náročný a pak už budu jen odpočívat :slight_smile:
A u tebe něco nebylo ok? Promiň, nějak si to nepamatuju..
10. únor 2010 ve 22:58  • Odpověz
Mám nějakou rozvinutou klenbu a hlavička naléhá...
10. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz
Aha, to mi nějak uniklo.. Tak to se hlavně šetři ty a ono to určitě příště bude ok..
Já jdu zkusit spát, abych ráno vstala, tak dobrou
10. únor 2010 ve 23:14  • Odpověz
Ahoj holky jen v rychlosti nakukuju ale nedočitam mame toho nějak hodně a zžívame se s malým.Zítra jde už Honza do práce tak snad to zvládnu a v sobotu jede na celý den pryč a vráti se až v noci tak to budou muka ale snad to přežiji stále se necitim nějak ok sama s malým nevim mam nějaky strach :frowning2: sem asi pitoma :frowning2:
11. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
Medi to zvladnes. Za par dnu/tydnu nad tim mavnes rukou a zasmejes se, neboj. Drzim moc palce a tise zavidim.
11. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
lerak:děkuju ti ja věřim že to bude ok :slight_smile: a nezavid a jestě si uživej to same vy ostatní :slight_smile: pak je to o něčem jinem a neni to takový klidek jak jsem si myslela je to starost....a to byla i předtim zda je vše ok nebo ne ale ted j to ještě větší :slight_smile: když nevite proč bulí nebo co mu je :frowning2:(
12. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
ahoj medi..tak držím pěsti ať to zvldánete co nejlépe...:slight_smile:)))
12. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
semy díky moc :slight_smile: koukam toto letí už 2O tt co??za chvilu tu budem mit další miminka :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
medi no už jsme v půlce :dizzy_face: no za chvíli bude darina...:slight_smile:))
a jseš tea dnes už sama doma?....zvládáš?....

jinak se těším na další fotky Honzíčka.... :wink:
12. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
semy no jo letí to jak čert :slight_smile: jj semdoma sama malej je tuk tuk naštěsti zatim hodný tak zvladam ale poblinkava se mi ale to dr řikala že je normal tak snad ted spinka ale pujdu ho budit kolem 12 te hod aby se nabaštil
no zitra mi bude huř :frowning2: to je Honza až do večera v Prostějově a přijede až kolem pulnoci už takhle mam ted ten den dlouhy a to nevim co budu dělat zitra :frowning2: nechcete někdo přijet??a bejt tu se mnou? :grinning:
12. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
medi já bych klidně přijela :wink: akorát manžel dneska přišel už ráno z práce, že mu je blbě, od žaludku a hlava....tak to nebudu ani riskovat abych k vám něco přitáhla..
ale jinak bych určitě strašně ráda malého viděla i pomohla....tak kdyby jsi třeba příští týden chtěla.....
12. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky, já pracuju, ale teď si dávám oběd než pojedu na poslední pracovní výpravu :slight_smile:
Medi, já myslím, že na začátku jsou ty pocity normální, za chvíli ti to ani nepřijde.. Kamarádka první týden jen brečela a nebyla schopná se o malou starat, musela s ní být její máma.
Jinak zítra bych ráda přijela, ale nemůžu, jedeme vybírat koberec a další věci a odpol. dovyklízet pokoje a tak.. To zvládneš :slight_smile:
Tak já to do sebe naházim a jedu, ukážu se večer, pa
12. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
holky jste hodne :slight_smile: ja vim že to zvládnu ale nějak ta samota ja naprd jak byl Honza doma tak sem si zvykla :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Medi vcera jsem si na Tebe vzpomnela. Volal mi deda, je mu 81 a zrovna ted je v nemocnici na 9.chemoterapii. Ale je plnej zivota a strasne rad organizuje velky rodinny akce. A tak se me ptal kdy rodim, ze prej hned v kvetnu bude rodinna akce na chalupe. Tak jsem tady manzelovi rikala, ze s 14ti dennim miminkem budu asi jeste solidne vytrestena, ze sebe i z prcka. Natoz jet 140km v aute na chalupu, kde budu tak hodinu a budu z toho mit totalni prd. A kdyby bylo navic hnusne, tak si vubec neumim predstavit, jak jsem v jedny mistnosti s asi 20lidma, 3 psama a 2 dvouletyma chlapeckama. Ja a malinky miminko. No jo, ale chlap tohle nevidi. Co doktorka uz u Tebe byla? A kdy jdete na nejake ockovani ci kontrolu? A vubec, kdy myslis, ze se budes nejak cejtit na to jet s prckem kocarkovat? Jinak preji pevne nervy a snaz se odpocivat co to jde. Jooo az porostou tem dablikum zoubky, to si uzijem :slight_smile:
Ardi konecne na matersky vid? Myslim, ze uz jsi toho mela opravdu plny kecky a byl nejvyssi cas. Ted si uzivej poslednich tydnu "volna". Koukala jsem do alba, taky mame tu zavinovacku do autosedacky, reknu Ti, ja si tady to zavinovani a provlikani pasu v autosedacce cvicila na medvedovi. Zpocatku jsem se do toho nak zamotala :slight_smile: Ve ctvrtek jdu na tu kontrolu, tak drzte palce, snad prcek trochu vylezl vejs. A pak uz pomaloucku zacnu s pranim. Eh, jeste koupit lih a gazu na pupicek, pantofle a veci na koupani a mam to tak nak vse. Jsem rada, ze jsem nakupovat zacla brzo, kdyz ted nikam nemuzu.
Vse preji pevne zdravi!!! A opatrujte se!!!
13. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
lerak:ahoj no nechcu ti sdo toho keckat ale se 14 dennim mimčem to neni lehke a myslim si že na nějakou cestu nebudeš mit ani pomyšleni :frowning2: je to boj kojeni věčne přebalovani apod.
dr už u mě byla a ja byla už i u ni a v pondělí jdeme zase kvuli vaze a jdem i na kontrolu kyčliček tak jse zvědava jak to zvadnu asi ukecam manžela aby si vzal dovču uvidim :slight_smile: jinak kočárkovat bych chtěla jit zitra ja sem ok ale venku je hnusně a tak se mi tam maleho nechce tahat jinak dnes ho dam asi na chvilu do kočarku mezi dveře tak uvidim jak to zvladnem :slight_smile:
13. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky Stáni: kam jdeš na kyčličky? na polikliniku do Jablonce k MUDr. Novému nebo jak se ten vousatý doktor jmenuje? My když jsme tam byli poprvé tak to byla hrůza. Všechny maminky snad byly objednané na jeden čas a v té malé čekárně nás bylo asi 20, hrůza.
13. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
Ahojky,
prajem pekný sobotný večer :wink: Ako sa cíti novopečená maminka? Stíham len tak narýchlo dočítať, naše mrne už je moc aktívne a vyžaduje non-stop pozornosť... kde sú tie zlaté časy keď len papala a spinkala :grinning: Maminky čakateľky, dúfam, že sa vám darí dobre a zima vás moc netrápi...treba si dávať pozor, vonku je to s tým snehom a ľadom fakt o držku :confounded: My sme si začali chodiť užívať lyže a bežky, takže aspoň na niečo je ten sneh dobrý....

Medi drž sa, ono je to fakt dosť náročné potom pôrode, vyplavujú sa z teba tie hormóny, do toho kojenie.... máš nárok na zmiešané pocity spojené s únavou a všetko možné... a neboj, určite to prejde, na konci šestinedelia už sa budeš cítiť ako skúsená mamina a všetko budeš zvládať omnoho ľahšie :wink: A von by som sa s tak malým prckom fakt nehrnula, hovorí sa, že keď je viac ako -5 tak sa nemá s nimi chodiť von...ale je to na zvážení každého, netreba všetko brať tak vážne....

Inak na kyčlách sme boli i my tu v Jbc u toho Nového a môžem povedať, že pre mňa to bol hnusný zážitok.... nielen tá masovka ale i ten prístup...ale nebudem negatíva šíriť...
13. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Medi, vsak ja se na tak dalekou cestu s tak malym miminkem taky nechystam. Ale chlapum a hooooodne odrostlym maminam (cca 70ti letym) to vysvetluj :slight_smile:
Ja bydlim v centru v Liberci a vybrala jsem si detskou doktorku kousek od krematoria. Jestli vite jak je u hospody Plaudit ten obrovskej prudkej kopec. No tak do nej vytlacim kocar a nahore je doktorka. Ale nahore je krasne. Je to dobra doktorka, ma dobry hodnoceni, lidi si ji chvaleji a je tam kam dat kocar. Asi je fakt sikovna, prece jen, do krematoria kousek :slight_smile: Ne vazne. Zacinam pokukovat kam se s kocarem da a neda jit a prave u tech doktoru. Kocary dnes nejsou levny a nechavat ho nekde venku aby ho nekdo slohnul, z toho mam stihu uz ted. Tchyne me zas rozmlouvala holcici jmeno, uz jsem z toho fakt nestastna. Manzelovi je to vsechno fuk, rekne at neco vyberu, pak zas ze s mym vyberem tak 100% nesouhlasi... Kdybych ale vybrala nakou exotiku, ale co je spatnyho na jmenu Johanka? Kdybych vybrala treba Elektru..... A zapis do porodnice se blizi.... Mno, budu se modlit at to je chlapecek :slight_smile: Na chlapeckovi se shodnem oba.
Medi budu drzet palce at to dobre dopadne na kyclich.
Ja budu muset s kocarkem trosku vyjet, nemuzu ho dat na balkon ani na dvur, pred barak, zahradu. Tim jak bydlime uplne v centru. Ale kousek u hotelu Zlaty lev je pekny park. To mam tak 5min cesty. Uz at je tepleji ze? To pujde s prckama vsechno lepe.
13. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
jani na kyčle kdem do polikliniky k Němečkovi tak sem zvědava jak to dopadne snad ok
jinak diky za podporu jste zlatička
13. únor 2010 ve 23:12  • Odpověz
Ahoj,
medi, tak jak jste to včera zvládli? A ještě jsem se tě chtěla zeptat na tu soupravu z porodky, jak jsi kupovala.. to byla 62, viď? Jak Honzíkovi byla? To je asi poslední věc, co mi chybí, tak chci něco koupit, možná koupím tu samou modrou.. díky
Jdu pokračovat v uklízení a pak jedu do Bolky vyfotit hostesku a pro stánek, ale to už je opravdu poslední práce, zítra už jen vše předám :slight_smile:
14. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
tak ardi ode dneška máš volno vi´d :slight_smile: tak si to hezky užívej a chystej se na malého :slight_smile:
medi jak zvládáš,..co Honzíček? je hodný?

Já jdu za chvíli do pradny a na kontrolu....včera jsme byli v Praze koupit v Ikey skříň v akci do pokojíčku..tak máme pokojíček už v podtstaě zařízený, zatím teda v krabicích :grinning:
a koupili jsme ještě křesílko co jsem chtěla do pokojíčku taky za super cenu...a taky jsme byli na výstavě koček :slight_smile: tak jsme měli krásně náročnou ale hezkou neděli :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
tak jsme zpátky od doktorky )
Všecko v pořádku utz nedělala ale mám se objednat na ten velký na konec týdne nebo příští týden...
akorát mě napsala hořčík na tvrdnutí bříška..občas večer mě to tvrdne, tak říkala že pro jistotu že když budu mít před sebou náročnější den tak ho mám brát...jinak výtok že mě úplně zmizel tak jsem ráda...
na příští jdeme 12.3. a to mě budou dělat i ten test na cukrovku...
jo a Tripl testy dopadli na jedničku, je tam úplně minimální riziko :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Ahoj,
semy, mateřská je od zítka, dneska dovolená, ale musim ještě všechno předat, takže opravdové volno bude až od zítřka. A dneska ráno mi přišla sms, že se přesouvá předporodní kurz a bude už zítra..
My celou sobotu sháněli koberec, ale nic jsme nesehnali, nenapadlo by mě, že když chci uplně obyč jednobarevnej koberec, bude to problém. Ale potřebujeme šírku 5 metrů a tam je hrozně malej výběr. Asi zajedem v pátek do Polska.
Semy, moc gratuluju k triplům :slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
ardi tak od zítřka :slight_smile: to je paráda :slight_smile:
to máte pěkně velkou místnost teda :slight_smile:
my taky pojedeme do polska nebo do neměcka nakupovat věci pro mimi..máme hodně eura tak to využijeme..ale až tak někdy v dubnu asi...

děkuju :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
ahoj holky,
semy gratuluju ke kontrole a k výsledkům :slight_smile:
no a ardi ty už budeš muset zvolnit a za chvilku budeš mít projevy hnízdění :sunglasses: :grinning:
15. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
ahoj ali :slight_smile: jsem si zrovna říkala kdepak se nám touláš :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj alíku, už jsem si říkala, že ses dlouho neukázala.. Jak je?
No já myslím, že nějaký znaky hnízdění už byly, včera jsem celej den lítala, uklízela a už jsem to měla několikrát.. Ono se to bude hodit, až nám udělaj ty okna :slight_smile: Tak snad se tu nebudu moc nudit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
No ten pokoj je cca 30m2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.