• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
teda to je fakt pořádný :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
no tak nějak jsem ted neměla moc náladu chodit mezi těhule :sweat_smile:
no ale jde to, mamka je na tom krapet líp ale je na antidepresivách :unamused: mzy už dobrali atb. takže za tři týdny kontrola jestli je to negativní ale prý sex.abstinence má být až do tý kontroly ale já to pochopila že nesmíme jen během těch atb. takže nevim jestli jsme to teda nějak nepokazili, no ale což.
15. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
ale tak snad to bude v pohodě....:slight_smile:
to je dobře že je mamce lépe...tak ať se to jen lepší....
15. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
no snad jo no, uvidíme co to s ní udělá až přestane brát prášky
15. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
tak držím pěsti aby to bylo dobré :wink:
15. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
no já taky, nic jinýho se s tím dělat nedá bohužel, ráda bych jí pomohla ale tohle si musí hlavně srovnat ona sama
15. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
Ardi muzu se zeptat, co se cca vyplnuje pri zapisu do porodnice? Je nutne treba vyplnit jmeno ditete? Nebo staci udat treba az po porodu?
15. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
Ahoj holky diky za podporu zvladame to docela dobře malej je tuk tuk hodnej nesmim to zakřiknout :slight_smile:
ardi ta souprava byla 56 a je mu jestě ted z porodky sem mu dala něco jineho a tu soupravu až dnes a byla mu i na široké baleni plen
15. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahoj, tak teda první nepracovní den zrovna nepracovní není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lerak, mně se ptali na zaměstnání a zaměstnavatele, to samé u manžela, pak nemoci v rodině, s čím se léčím nebo jsem se léčila atd., to co už se ptala dr., pak jestli chodím na nějaké těhu cvičení, jestli absolvuju nějakou přípravu na porod, chtěli vidět oddací list a to je myslim vše, na jména se nikdo neptal, ani papír jsem nedostala, tak to asi až u porodu Stáni?
Medi, to je dobře, že je hodnej, určitě mu to vydrží :slight_smile: Ok, soupravu teda koupím 56, ještě někde kouknu jakou, dík.. A v čem šel nakonec z porodnice? A byli jste už venku?
15. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ardi moc dekuji. Medi jeste jsem se chtela zeptat, jestli uz si muzes nejak "normalne" sedat :slight_smile: Si to neumim porad predstavit. Ale rikam, mam hruzu z prip.cisare. Ted se me zda, ze je prcek napric, podle toho, jak se mi boulovati bok.
Ardi jinak ja uz taky vymejslim v cem z porodnice a mam vymyslene tricko s dl.rukavem, samet dupajdy, prip.svetyrek s kapucou, cepicku, ponozky a v autosedacce bude v tej zavince. I kdyz to mame kousek tak myslim, ze pojedem autem a zastavime u baraku, takze nikde venku smajdat nebudem. Ardi uz zacinas prat? Ja se tak nudim, ze snad zacnu, abych mela co zehlit :slight_smile: Spon ted prvne, jinak to budu davat do susicky :slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Medi, psala si myslím něco o šití, takže tě asi nastřihávali, že? Já chci teď začít s masírováním hráze, ale stejně, co jsem tak slyšela, tak v Jbc nastřihávaj skoro všechny preventivně, tak nevim, jestli to k něčemu bude :unamused:
Lerak, já zatím vyprala jednu pračku, jen pleny, ale teď už se do toho pustím.. měla jsem doteď plno práce, teď už se taky budu nudit.
Jé, tak to já asi nebudu už nic kupovat, mam takový pěkný samet.dupky s tričkem v 56, tak může mít to a přes to overálek, co Honza koupil a je to.. Jen teda nemam žádnou teplou pidi čepičku, jen ty slabounký, tak to musim ještě koupit. ale zatím jsem viděla jen za 300 a to mi teda na čepici přijde moc, no budu muset ještě někde kouknout, ale já už toho moc po krámech asi nenachodim..
15. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dneska byla na tom předporodním kurzu.. Jsem z toho nějaká rozhozená, protože jsem tam byla jediná bez chlapa :frowning2: Oni včera poslali sms, že to nebude v pátek, ale už dneska. Honza měl na pátek dovolenou, že půjdeme na tenhle kurz i na prohlídku porodnice. Dneska nám tam řekli, že v pátek nebude ani ten druhý :angry: Tak snad se mu podaří přehodit dovču na další pátek, aby šel aspoň někam. Dneska si to taky mohl asi zařídit, ale když jsem tam volala, tak mi řekli, že tam stejně bude jen sedět a že tam k ničemu nebude.. Dneska mi ta stejná ženská řekla, že je to škoda, že nemohl dorazit, tatínci si tam zkoušeli masáže, tak mě masírovala ona a já si tam připadala jak debil a bylo mi smutno, když jsem viděla, jak těm ostatním maminám tatínci hladěj bříška a o všechno se zajímaj.. Tak jsem to pak v autě pěkně ořvala no :sweat_smile: Už po několikátý se mi stalo, že jsem musela zastavit, protože jsem neviděla na cestu, mam teď fakt nějaký divný období Tak jsem si pak zajela do cukrárny pro dortíky na uklidněnou.. Ale jinak z toho kurzu a z tý naší porodnice mam moc dobrej pocit a docela se tam i těšim. Jen jsem nějak na nervy z toho, jak je Honza v Praze, vrací se pořád pozdě, tak že jako na všechno jsem tak nějak sama, bojím se, že nestihne přijet včas, že mě do porodky poveze bůhví kdo.. No jsem ze všeho teď nějaká přepadlá :frowning2:
16. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
ardi...no věřím že ti bylo smutno, to je asi normální a neboj Honza to stihne a budete u porodu oba a on ti pomůže :wink: :wink:
16. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
ardi z porodky jsme sli v dupakch a takovem kompletku od moji mamky byla to velikost 50 a stejnak v tom plaval :slight_smile: jinak jmeno dostanes papir až po porodu a stim na matriku
jinak venku jsme byli jen k dr a pak ho davam v kočarku na chvilu na verandu ale na procházce jsme nebyli chci jit až s manžou ale nejak nam to nevychazi tak snad o vikendu
lerak:ja si sedala normálně hned druhy den sice to bolelo ale dalo se to prcek nedovolil abych zkuhrala a tak sem musela zatnout zuby a ono se to dalo zaleží asi na dr jaky ti uděla nastřih a jak dobre to sesije
ardi kliiiiid a žadnej stres to nepomaha a neboj Honza to stihne!!!
16. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
Medi tak tos me trosku uklidnila. No uvidime. Pak urcite taky alespon strucne napisu jak to probihalo tady v Liberci. Ardi to me mrzi, ze s Tebou nemohl byt tatinek na tom kurzu, ale nezoufej. Hehe, a zes koukala jak tatinci masirujou ostatnim briska? Me manzel v sobotu poprve a asi naposled to bricho namazal. Rika ze nesnasi mastny ruce a ze jak mam suchou kuzi, napr. na nohach, ze to je jak kdyz jezdi dlani po koberci a to nema rad :slight_smile: To potesi ne? A ze tatinek jezdi do Prahy? Co mam rikat ja? Ten muj jezdi min. jednou tydne 150km daleko (po debilni silnici, smerem na HK) do kanclu a tam ma jednani, a kdyz ma jednani, tak nebere tel., nebo lita po dilne a telefon ma v kanclu. To jsem zvedava, jak se mu jednou dovolam ja. A to uz nemluvim o tom, ze bude muset ozelet patecni pifko az se to bude blizit, v tej hospode kam chodi nebyva signal. Verim ze to ale oba stihnou. I kdyz i Tobe Ardi preji rychly porod. Myslite, ze ma na nas porod vliv to, jaky porod mely nase maminky? Zehlim plenky :slight_smile:
16. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
Lerak, no Honza pracuje v Praze, takže tam jezdí denně..
Četla jsem teď hovory s porodní bábou, už podruhý, a tam píše, že to jak rodily maminy může mít vliv, ale jen v tom, že když celej život slyšíš, jak tvoje máma měla těžkej porod, tak se bojíš a tím se nějak blokneš a máš ho taky těžkej.. Já o mámy porodu nic moc nevim, tak by to vliv mít nemělo :slight_smile:
Já doufám, že ke konci Honza bude moct pracovat v Jablonci.. a do hospody teda chodit asi nebude nebo max. na colu, aby mohl řídit, že..
16. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
No me by mamky porod nevadil. Oba byly rychly. Ale bohuzel predcasny. No ja doufam, ze az se to bude blizit, ze ty prac.cesty omezi. Prece jen, cesta trva 1hod a cca 45min. Tak zas kdyby vyjel okamzite, tak to taky vsechno stihne. Teda pokud by me nepraskla voda :slight_smile: No uplne v krajni mezi, u baraku stojej taxiky a porodnice pesky 5min. Ale na to spolehat nebudu :slight_smile: Si posl.dobou pripadam jak plejtvak :slight_smile: a to nocni curani..... A to me zbyva jeste fuuuura casu.
16. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
No to já to mam do porodnice trochu dál, taxiky u nás nejsou, ale zas počítám, že někdo z kamarádů nebo sousedů se vždycky najde.. Ale já počítám, že to takovej fofr nebude a z práce ho budu tahat klidně i dřív, i když si nebudu jistá.. A snad mu dovolí nechávat si na poradách zapnutý tel.. no uvidíme, ono to nějak dopadne :slight_smile:
Dala jsem do alba novej pupek, nepřišel mi tak velikej z horního pohledu, ale na tý fotce.. tý jo.. No taky skoro 115 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
Jojo, koukala jsem. Pripada me umernej Tvemu tydnu. Ja mam 94cm a to me kamaradka porad rika jak mam obri bricho. Taky nejaky v profilu mam, od posledne nak moc nevyrostlo, i mamka rika. Boze, ale prsa uz by se mohla ustalit :slight_smile: Sranda jak vylejza ten pupik co? Akorat me hodne tvrdne. Uz Ti delaji na gynde monitor a jak casto chodis na kontroly? Ptam se jen, protoze jsem myslela, ze ke konci se chodi casteji. Ja bych normalne sla 4.2.,26.2. (krev), 23.3. (stery na strept.). Ted ve ct jdu mimoradne.
16. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
No já teda čekala už dávno, že pupík vyleze uplně, ale zatím moc ne, jen trochu ta horní část, ale někdy je zas schovanej uplně.. Mně taky kolem 30tt přišlo jak neroste a pak najednou se vyvalilo šíleně.. je to vidět na fotkách, jakej je rozdíl mezi 28tt a 31tt..
Já jdu teď na kontrolu po 3 týdnech, do teď jsem chodila po 4. Monitor zatím nedělali a nevím, jestli už teď bude nebo ještě ne. Jdu v úterý na krev a jinak nevim, co bude.. Ona mi něco říkala, ale nějak si to nepamatuju :sweat_smile: Ale myslím, že teď už budu chodit častěji, řekla bych po 2 týdnech a pak uplně na konci po týdnu, že se chodí.. No uvidíme.
16. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
Me delali monitor posledne, kvuli tomu jak byl prcek moc dole, tak jestli se neco nedeje. Ale pletlo se do toho moje srdce, prcka srdce, no maglajz. Ze prej je ete brzo no. Ted ve ct zas stourani, vnitrni utz., brisni utz. fujtajxl. To je stouraniho a bude hur. Bricho furt mazu jak vztekla, jak mam suchou kuzi, mam uplne stihomam :slight_smile: A porad litam na velkou, tak 4x denne.
16. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Tak to já mam docela klid teď, docela poslední dobou i dobře spim, v noci jdu na wc tak 2-3krát, jediný co mě teda štve je zácpa, nevim co s tim, prej sušený švestky, ale ty mi teda nějak nechutnaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jo, musim zítra koupit nový mazátko na břicho, už mi skoro všechno došlo.. ale zatím je bříško pěkný, hladký, žádný strie, na to jak je velký, tak se divim.. Poslední dny mi je vlastně docela ok, ani moc žádný bolesti, jen ty šílený nálady, všechno mě štve, všechno mě rozbrečí :unamused:
16. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
To ja na WC tak 6x za noc. Zacpou rozhodne netrpim. Rano me vetsinou prozene jakekoliv ovoce na lacno, banan, jablko, pomeranc. A pak uz to jede, obed mi vytlaci snidani, kafe mi vytlaci obed atd. Takhle jsem to mela i pred tehu. Pobolivaj me zada, vecer dycky delam kocicku abych si je vyvesila. Snad ale budu moct zase chodit na tu jogu, uvidim co doktorka v ten ctvrtek. Chtela jsem chodit i na to tehu plavani, ale blbci to dali ve stejnej den jak je ta joga, akorat od 8-9rano. A to je pro me vrazda. V zime, pomalu za tmy, takhle brzo rano a v 16hod abych tam bezela znova na tu jogu. A taky me boli pod zebrama. A prcek ma tak 3xdenne skytavku, kdyz chci spat tak to je nic moc, bricho me poskakuje treba i dve hodiny. No a pak uz jdu zas curat. Dnes me nastvala kocka, od 7 somrovala o jidlo a kdyz jsem ji dala najist, tak to zhltala a prisla se nam vyblit pod postel a tak zase somrovala :slight_smile: Do breku me je jen kdyz me manzel rekne "kedlubno, Ty moje hroudicko, keporkaku..." :slight_smile:
16. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
Já to mam celkem ok tak poslední týden, předtím jsem se sotva hejbala, všechno mě bolelo, ono to je chvilku lepší, chvilku horší.. Jo a pod žebrama mě bolí pořád, už asi dva měsíce a to je hnus, ale už jsem si tak nějak zvykla, protože to bolí pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mně Honza říká velrybo a mluví na mě velrybštinou (jak bylo v Nemovi) :grinning:
16. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Joooo, velrybstinou se u nas doma obcas mluvi taky. Ale nezavisle na tehotenstvi. Taky je mi casto zpivano "Tluce bubenicek, tluce na buben, a svolava deeeti, deti pojdte ven". Ale stejne nam to bricho bude chybet co? To hemzeni. I kdyz kvuli tomu nemuzem spat. To jsem zvedava co ze me "vypadne" :slight_smile: Jdu si dat mrkev s jablkama a koukat na Den D.
16. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky, zdravím vás zas po čase,nějak nebyl teď na koníka čas.Koukám,že se to tady připravuje opět na porod,tak se holky držte a ať hormony moc nezloběj.Já si dnes byla vyzvednout v gennetu injekce na stimulaci před umělým opl.Od konce února začínám píchat a už jsem přestala mít z toho píchání strach,není to nic složitého,je to v pohodě :wink: .No a v průběhu března,tak po půlce jdeme na OPU a pak na ET.Už aby byl březen.
16. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Sluni, tak to se obě těšíme na březen :slight_smile: Držím moc pěsti!!
Lerak, já si teda neumim představit, že by mi to břicho chybělo, spíš se nemůžu dočkat, až se ho zbavím..
16. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj holky,
Ardi: jdeš na těhu plavčo? Já snad jo, leda že by musel manžel někam neplánovaně jet, ale to se snad nestane.
Sluni: tak to je super zprávička, budeme vám všichni držet pěstičky :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Sluni tak na vás budu myslet a moc držet pěstí aby to dopadlo :slight_smile:)

ardi to mě mrzí že ti tak bylo smutno :frowning2: okážu si to představit, když tam všechny měli tatínky...no což tak hlavně aby stihl porod :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Ahoj
Jani, jj, jdu.. taky jsem se tě zrovna šla zeptat :slight_smile:
A jsem pěkně vytočená, přišla mi výplata skoro o 2500 Kč míň, tak jsem myslela, že to je jen nějaká chyba, ale je to tím, že jsem na tenhle rok nevyplnila růžový prohlášení.. účetní prý na to upozorňovala mailem, ale mě žádný mail nepřišel.. Už tak by mi ty peníze jen tak tak stačili, teď fakt nevim, jak vyjdem, musíme pro prcka dost věcí dokoupit, zaplatit zedníka, konečně jsem vybrala koberec, ale vyjde na 7tis. Ach jo :frowning2:
17. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.